Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+11
Jóska.bá
Rumcájsz
MátéBence
bokxi
mavtelep
Gejza
turidani
kondor
tmbb
DKW
Tádé Bence
15 posters

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 12:26

turidani írta:

Ugyan. Szerintem senki nem üldözte el azt a majmot , csupán kiszámolta, hogy Kanadában jobban dotálják a menekültstátuszt, így aztán előadta, hogy hányféle életveszélyből menekült meg sikeresen, mint Kertész 00 Bond ügynök. Várom már, mikor csinálnak filmet belőle.

Gondolom, hogy nálad ebben a Bond-ügynöksorban a Bartók volt a 01, Kabos a 02, Molnár Ferenc a 03, és így tovább egész addig a bizonyos "Kossuth-díjas majomig", aki ráadásul meg még örüljön, hogy ő is feliratkozhatott erre az igazán "reprezentatív ügynöklistára".

Megjegyzem, hogy a legjobb tudomásom szerint egyikük sem gazdagodott ott meg a "menekült státusz" következtében.

Filmügyben pedig javaslom, hogy szólj az illetékes-elvtársnak az "Endrúúúnak" - biztos, hogy igen "ütős storyt" kerekít belőle...


A hozzászólást Rumcájsz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-16, 12:29-kor.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:55

turidani írta:
Rumcájsz írta:

Nincs semmi megbeszélnivalóm Mester Ákossal, mivel ő csupán egy "rosszul megfogalmazott mondat" miatt mondta amit mondott...
De amit viszont ti tettetek Kertésszel az méltó folytatása volt annak amit a horthy-szálasi rezsimek tettek a vészkorszakban amikor elüldözték innen a legjobbjainkat - és az bizony nem csupán egy rosszul megfogalmazott mondat volt!!!

Ugyan. Szerintem senki nem üldözte el azt a majmot , csupán kiszámolta, hogy Kanadában jobban dotálják a menekültstátuszt, így aztán előadta, hogy hányféle életveszélyből menekült meg sikeresen, mint Kertész 00 Bond ügynök. Várom már, mikor csinálnak filmet belőle.

A pénz beszél, kutya ugat - te már csak tudod.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-16, 11:52

Rumcájsz írta:
turidani írta:


Szerintem beszéld meg Mester Ákossal. Én csupán konstatáltam, hogy szerencsétlen Kertész Ákos még mindig itt tart. Úgy látszik, bizonyos típusokat konzervál ez a hozzáállás:)


Nincs semmi megbeszélnivalóm Mester Ákossal, mivel ő csupán egy "rosszul megfogalmazott mondat" miatt mondta amit mondott...
De amit viszont ti tettetek Kertésszel az méltó folytatása volt annak amit a horthy-szálasi rezsimek tettek a vészkorszakban amikor elüldözték innen a legjobbjainkat - és az bizony nem csupán egy rosszul megfogalmazott mondat volt!!!

Ugyan. Szerintem senki nem üldözte el azt a majmot , csupán kiszámolta, hogy Kanadában jobban dotálják a menekültstátuszt, így aztán előadta, hogy hányféle életveszélyből menekült meg sikeresen, mint Kertész 00 Bond ügynök. Várom már, mikor csinálnak filmet belőle.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 11:42

turidani írta:
Rumcájsz írta:

Gondolom, hogy ilyen alapon Bartóktól is elvártad volna anno a bocsánatkérést Horthytól...



Gondolom elég nyilvánvaló, hogy Mester Ákos és én a legtöbb kérdésben nem állunk közös platformon. Ettől függetlenül én is elismerem, hogy nem egy buta gyerek. Esetleg elgondolkozhatnál rajta, ha ilyet írt, annak mi lehet az oka.

Ne vedd személyeskedésnek, de a Bartók-Horthy példád a legprimitívebb olcsó hatásvadász szövegek egyike, amit csak óvoda kis csoport szinten találhat valaki ütősnek.


ps: Ráadásul azóta Kertész Ákos még bocsánatot is kért. Jelentem, kicsit se lett ettől jobb a helyzet:))))

Kertész elüldözése tisztelt barátom lehet, hogy nálad nem ütötte meg a Bartók száműzetésének a szintjét - de ez csupán téged és a szelektív nézőpontodat minősíti és nem pedig a történteket.
Annak eldöntése pedig, hogy ezek után ki személyeskedik itt primitív óvódás módon az meg már legyen a többi itt fórumozó társunk dolga és nem a tiéd!
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:40

doktorKá írta:
Koncsita írta:

Üljön otthon, vagy ott, ahol nem az apját mutogatják.

Miért? A BL döntő nem hivatalos program szerintem.

Akkor pláne ne mutogassák magukat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-16, 11:38

Koncsita írta:
doktorKá írta:




A fia, hát hol üljön?

a helyesírási hiba javítást köszönöm

a köznép meg többféleképp szórakozik, van aki meccsre jár.

Üljön otthon, vagy ott, ahol nem az apját mutogatják.

Miért? A BL döntő nem hivatalos program szerintem.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 11:30

turidani írta:
Rumcájsz írta:

Látom a blaszfémia során ismét elevent ért a szike nálad.
Akinek pedig ebben az országban szégyellnivalója és bocsánat-kérni valója van az te vagy tisztelt barátom és a kenyéradóid!


Szerintem beszéld meg Mester Ákossal. Én csupán konstatáltam, hogy szerencsétlen Kertész Ákos még mindig itt tart. Úgy látszik, bizonyos típusokat konzervál ez a hozzáállás:)


Nincs semmi megbeszélnivalóm Mester Ákossal, mivel ő csupán egy "rosszul megfogalmazott mondat" miatt mondta amit mondott...
De amit viszont ti tettetek Kertésszel az méltó folytatása volt annak amit a horthy-szálasi rezsimek tettek a vészkorszakban amikor elüldözték innen a legjobbjainkat - és az bizony nem csupán egy rosszul megfogalmazott mondat volt!!!
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:27

doktorKá írta:
Belize írta:

Bárkinek van köze hozzá, mivel a min elnök mellett ült.




A fia, hát hol üljön?

a helyesírási hiba javítást köszönöm

a köznép meg többféleképp szórakozik, van aki meccsre jár.

Üljön otthon, vagy ott, ahol nem az apját mutogatják.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-16, 11:27

További kellemest
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Vasárnap lehessen engedély nélkül vadászni!

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-16, 11:27

(.... akár politikusokra is !)
"
Egy friss kormányrendelet szerint az anyós vagy nagymama - kizárólag vasárnaponként - szakképesítés nélkül is adhat majd el élelmiszert, amikor besegít a "családi boltban". Végül is miért is lennének fontosak azok a szabályok, amik a vásárlók egészségét hivatottak védeni?
..
A Demokratikus Koalíció üdvözli a szabad vasárnap új megvilágításba helyezését. A DK szerint a vasárnapi boltbezárás új rendeletéhez hasonló siker lenne, ha vasárnaponként lehetne engedély nélkül vadászni, jogosítvány nélkül autót, repülőt vagy hajót vezetni, esetleg anatómiai ismeretek nélkül sebészi beavatkozást végezni.

A DK gratulál a kormánynak a progresszív, cseppet sem túlbonyolított, gazdaságélénkítő és igazságos részletszabályozáshoz a vasárnapi boltbezárással kapcsolatban. A DK reméli, hogy a fentiekkel ötletet adhatott a szakmai szempontokat mindig előtérbe helyező Orbán-kormánynak.

DK Sajtóiroda

"


A hozzászólást Jóska.bá összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-16, 12:40-kor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-16, 11:24

Rumcájsz írta:
turidani írta:A kedves vezető hitvallása–A magyar Mein Kampf
Kertész Ákos


Kicsit jobb lenne a helyzet, ha Kertész Ákos legalább annyit mondana: bocsánat.

Gondolom, hogy ilyen alapon Bartóktól is elvártad volna anno a bocsánatkérést Horthytól...



Gondolom elég nyilvánvaló, hogy Mester Ákos és én a legtöbb kérdésben nem állunk közös platformon. Ettől függetlenül én is elismerem, hogy nem egy buta gyerek. Esetleg elgondolkozhatnál rajta, ha ilyet írt, annak mi lehet az oka.

Ne vedd személyeskedésnek, de a Bartók-Horthy példád a legprimitívebb olcsó hatásvadász szövegek egyike, amit csak óvoda kis csoport szinten találhat valaki ütősnek.


ps: Ráadásul azóta Kertész Ákos még bocsánatot is kért. Jelentem, kicsit se lett ettől jobb a helyzet:))))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Vagyis megdőlt a néphit: nem az muzsikáltat - aki fizet....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-16, 11:23

doktorKá írta:Mivel mindkét szurkolási formát kipróbáltam, kijelenthetem, a "köznép" közt lehet SZURKOLNI. A VIP, stb...nem erről szól. kaja, pia, kapcsolatépítés....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-16, 11:20

Rumcájsz írta:
turidani írta:A kedves vezető hitvallása–A magyar Mein Kampf
Kertész Ákos



Ez a szerencsétlen is itt tart évek óta, és nem szól neki senki, mint ahogy annak idején se:


"Akárhogy is, ez a szöveg szégyentelen és védhetetlen. Rosszul teszi, aki védeni akarja. Kertészt úgy kellett volna megvédeni, hogy valaki a saját politikai oldalán időben és szelíden rászól: ne csináld! Vagy nem szólt senki, vagy Kertészből már hiányzik a belátóképesség. A következményeket látjuk, a szolidaritásnak hitt hallgatást én inkább lapításnak tartom. Bizonyos szempontból most sajnos volna okunk lapítani. Kicsit jobb lenne a helyzet, ha Kertész Ákos legalább annyit mondana: bocsánat.
Mester Ákos"

Látom a blaszfémia során ismét elevent ért a szike nálad.
Akinek pedig ebben az országban szégyellnivalója és bocsánat-kérni valója van az te vagy tisztelt barátom és a kenyéradóid!


Szerintem beszéld meg Mester Ákossal. Én csupán konstatáltam, hogy szerencsétlen Kertész Ákos még mindig itt tart. Úgy látszik, bizonyos típusokat konzervál ez a hozzáállás:)

turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 11:20

turidani írta:A kedves vezető hitvallása–A magyar Mein Kampf
Kertész Ákos


Kicsit jobb lenne a helyzet, ha Kertész Ákos legalább annyit mondana: bocsánat.

Gondolom, hogy ilyen alapon Bartóktól is elvártad volna anno a bocsánatkérést Horthytól...
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-16, 11:15

Belize írta:
doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.   Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?

Bárkinek van köze hozzá, mivel a min elnök mellett ült.




A fia, hát hol üljön?

a helyesírási hiba javítást köszönöm

a köznép meg többféleképp szórakozik, van aki meccsre jár.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 11:08

doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.  

Ne idegeskedj tisztelt ügyeletben itt gályázó barátom! - amilyen mocskos ez a téma - ahhoz képest még elég visszafogott is rá ez a reagálás!
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:08

doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.   Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?

Bárkinek van köze hozzá, mivel a min elnök mellett ült.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:06

doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.   Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?

Egyrészt nem tőlünk, nekünk nincs közünk hozzá. Másrészt telik, nem tellik.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-16, 11:05

doktorKá írta:Mivel mindkét szurkolási formát kipróbáltam, kijelenthetem, a "köznép" közt lehet SZURKOLNI. A VIP, stb...nem erről szól. kaja, pia, kapcsolatépítés....

A köznépnek jobb dolga is van ennél.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-16, 10:54

Jóska Bá' írta:

Kérlek, hozd a linket is a végére - még akkor is, ha csak a legérdekesebb részt másolod át - ha csak nem saját alkotásaid....

OK!

http://www.miskolciharsona.hu/hirolvaso.php?hir=4939
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-16, 10:36

Jóska.bá írta:
doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.   Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?


Ha futballt kedvelők körében mozogsz, nem egy lehetetlen küldetés...
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-16, 10:34

Mivel mindkét szurkolási formát kipróbáltam, kijelenthetem, a "köznép" közt lehet SZURKOLNI. A VIP, stb...nem erről szól. kaja, pia, kapcsolatépítés....
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty hümmm ! A Nemzethy Ítéletvégrehajtók ilyen Nagy Emberek ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-16, 10:34

doktorKá írta:Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik.   Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty A köznép közé ? Ezt meg hogy gondolnánk ? Hiszen őőőő (kis ő-vel) Diplomás Futballista !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-16, 10:31

Rumcájsz írta:Gáspárkából Viktorfi lett, csuhajja!


Lezajlott a BL-döntő! Csuhajja! A futballt még kedvelők nyilván élvezték. Ez rendben is van. A közvetítést nézők pedig láttak egy telt házasra hajazó stadiont. Megérdemlik. Tényleg. Népünk bölcs vezére is elment. Vitte a fiát is. Aki el sem tudná képzelni, annak megerősíthetjük. Igen: A VIP-páholyba.

S igen, a fiú ismét a VIP-páholyban felügyelt apuci édes álmára. Aki a jelek szerint látni sem bírta azt, hogy vannak teli stadionok és a futballt nem csak képeskönyvből ismerő játékosok. De az is lehet, hogy eszébe jutottak a hazai stadionokban szaladgáló gazdasági bevándorlók, és felfordult a gyomra. De csitt! A vezér értünk alszik. Még álmában is értünk harcolja a permanens szabadságharcot. Kivételesen foglalkozzunk a VIP-páholyba beraktározott Gáspár-gyerekkel. Már csak azért is, mert egy korábbi alkalommal akkora volt az arca, hogy csak lapjával fért be az ajtón. Mármint akkor, midőn ki kérte magának, hogy vele foglalkozzanak, mert ő nem közszereplő. Ahogy nem közszereplő a tesó sem. Az, aki a maga lábán áll. A Tiborc-gyerek lábán. Aki vadászkastély helyett közbeszerzést szokott kapni. Elvégre a Vezér lányának a férje. Nem akárki tehát ő sem.

Ahogy nem akárki Orbán Gáspár sem. Aki különben éppen úgy önmagát avatta annak idején közszereplővé. Ahogy közszereplővé váltak azok a tapsoncok, akik sorra igyekeznek elúszni mostanában a naszád billegő színpadától. Ha ugyanis nem azzal akarna kilátszani a középszerűség langyos mocsarából, hogy a miniszterelnök fia akkor lement volna a nép egyszerűbb gyermekei közé. De ez ugyebár nagyon ciki lett volna. Meg talán nem is annyira működőképes modell. Ahhoz ugyanis önálló egyéniségnek kellene lennie. Leginkább a hatalom árnyékát felismerni képes egyéniségnek. Olyannak, akinek a párkapcsolatára sem fog soha árnyékot vetni egy életen át tartó hazugság lehetősége. Még akkor sem, ha kétségtelenül az a kisebb ellenállás. Sokkal egyszerűbb másokkal megfizettetni a megfelelő szolgáltatást, mint önerőből elérni. Azt sem vitatva, hogy Orbán Gáspár nem lesz egyedül a történelemben. Talán még első miniszter is lehet. Amennyiben a kedves papát nem lapátolják ki időközben a hatalomból. Mert a trónkövetelők örök dilemmája marad, hogy meddig tart a közlábon állás hazugsága. Akkor aztán mehetnek a levesbe.

Igaz! Addig lehet ülni a VIP-páholyban. Lehet azzal csajozni, hogy apám a főnök. Lehet kiemelt páholyból hülyének nézni sokakat. Még akkor is, ha az utóbbi csak kicsinyes szegénységi bizonyítvány. Azt elterjeszteni, hogy valaki ösztöndíjas, és után közölni: bocsi hazudtam. Azért nagyon gyermekded, mert ezzel is csak azt igazolta: önerőből egy kis senki. S még boldogan vigyorog is hozzá, hogy az. De remélhetőleg azért a banán meghámozása még megy egyedül is. Még akkor is, ha a VIP-ellátásba alighanem a fogadás és a hámozott banán is benne van. Azt, mármint a banánt legalább meg lehet érdemben hámozni. A jelenlevőket már nem biztos, hogy nagyon érdemes. Azokat semmiképpen, akik legfeljebb luftballon-egyenértékben minősíthetik önmagukat.

A közel egy éves kérdésre azonban kétségtelenül megszületett a válasz: Orbán Gáspár nem a szellemi és személyiségbeli önállóság mellett döntött. Ő Viktorfi akar lenni. Tulajdonképpen nevet is változtathatna. II. Orbán Viktorra. Hátha a papa éppen a koronáról álmodik. Vagy arról, hogy ott lent focizik, és legalább álmában egyike a Nagy Focistáknak.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-16, 10:27

Hát, ilyen rosszindulatú cikket régen olvastam. De mindegy, tőletek ennyi tellik. Megjegyzem, nemrég egy kiemelt futballeseményt a Groupama Arénában a Sky Boxból néztem. Ez ugyebár, a VIP felett van fizikai elhelyezkedésében is, és minőségében is. (Szerintem Viktorák is onnan nézték a BL döntőt Berinben) , a lényeges különbség, hogy a Sky-ba nem lehetséges jegyet vásárolni. Más a bejutás módja. Na, most pont mindegy volt, hogy ott egy emberrel több, vagy kevesebb van. Egy fillért nem fizettem, tehát sem a saját zsebemet, sem közpénzt erre nem költöttem. Tegyük fel, Orbán Gáspár BL döntős utazása sem emésztett fel egyetlen közfillért sem....akkor kérdés, kinek, mi a f.sz köze van hozzá?
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.