Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
MátéBence
Gejza
Jóska.bá
DKW
kondor
turidani
Trollirtó
11 posters

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-08-04, 07:35

turidani írta:
kondor írta:Te meg túl sokszor emlegeted a családot .Úgy látszik ez a gyenge pont.Nincs családod szar ügy.De végül is egy közösség tagja vagy.Annak is őrülj.Mi volt ma a kaja finomfőzelék,Vigyázz ne edd le magad.

Témanyitás by kondor Today at 11:36


Nos, én csak megpróbálom kitalálni, milyen alapon lehet elfogadott mások hiénázása egy polfórumon. Az egyik lehetséges magyarázat, ha otthon te ehhez szoktál hozzá.
Nálunk viszont továbbra sem szokás.

Te meg a selejthez vagy szokva, aminek hívod az embereket. Te egyáltalán nem látod magad kívülről, Danella, semmi önkontrollod nincs? Vagy szórakoztatni jársz ide a többieket ezzel a mű-erkölcsi prédikációddal?


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-04, 08:01-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-08-04, 07:26

turidani írta:
máléazigazi írta:
turidani írta:

Nálam a vezérem még most is büntiben van az autós/színes tv-s devizahitelesek szarban hagyása miatt!

Tudom, de én tiszteletben tartom az álláspontodat, és elfogadtam, hogy kispadra tetted. Ha valaki normálisan vitázik, tőlem akár déká szavazó is lehet, csak akkor hadd olvassak tőle akceptálható érveket, és ne csupán full hazugságot.

Becarok tőled bizony isten, Daniella, ideírtál mindenféle hazugságot rólam az indexxel kapcsolatban, utána már nem volt gerinced a helyesbítésre és még te akarod megmondani hogy mi a helyes itt meg mi a hazugság? Legalább NÉHA leesik neked, hogy milyen beszámíthatatlan vagy?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-08-04, 07:21

turidani írta:
kondor írta:
Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Miféle gyűlölködésre? Láttad ennek az eszetlennek a beírásait egyáltalán? Kénytelenek vagyunk mást is kizárni, hogy ne kelljen olvasni ennek a ... a fasságait ott.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-08-04, 07:18

turidani írta:
kondor írta:
turidani írta:


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

Agykárosodást szenvedhettél Daniella, az is számít ám amit az ember háta mögött irkáltatok kétszínűen ott, ahova ugye mást nem engedtetek be, ritka egy  álszent ... vagy, nem kétséges.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-08-04, 07:14

turidani írta:
kondor írta:
turidani írta:

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

Függetlenül attol hogy nem ildomos más fórumtörténésit  ide hozni.A már csak hab a tortán hogy én nekem a helyébe biztos nem lett volna pofám ide regizni.Azok után amit Jóska apjával rendszeresen művelt kr fórumán.Jóska egy úr,ha egyáltalán érted mire gondolok.Öleld a kebledre egymáshoz valók vagytok.

Nem emlékszem, hogy bármelyik haverodnál kifogásoltad volna, mikor valamelyikünk családját, feleségét, apját, anyját, gyerekeit vették szájukra nem akármilyen mocsok szövegek kíséretében. Hidd el nekem, nem érdemes ilyen szinten feszegetni a kérdést, annyiszor járattátok már le magatokat ezen a téren.
Épp ezért fölösleges arról is vitát nyitni, hogy ki kit ölelgessen. Magánügy.

Te aztán tudsz pofátlanul álszent lenni Daniella, van arcod ilyeneket írni azok után, hogy Strangival mit csináltatok.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Ez bizony így volt, így van !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 07:02

Gejza írta:
doktorKá írta:
Gejza írta:
doktorKá írta:Malamud 2010-ben azt mondta:  Most le kell merülni, és kibekkelni..."  :-))))  Lemerült, és úgy maradt.
És te?

Én a felszinen voltam akkor is, amikor 2010 előtt a Klubrádió fórumán vesződtem veletek, és most is.
Igen emlékszem,akkor ezerrel szapultad a szoci korrupciót de a mostani Fideszest ugyanolyan elánnal véded elfogadod.

Razz Razz Razz Razz
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Malom, shalom, siralom, ahogy egyik-másik nem tanul meg köszönni.... két napos tanfolyamot engedélyezek.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 07:00

máléazigazi írta:Személyes megemlíttetés okán muszáj közölnöm, hogy éppen te és kedvenc jobber társaid miatt hanyagoltam egyre inkább az azóta megszűnt KR fórumot is, most bolond lennék ide írogatni, miután láthatóan szinte csak ti maradtatok!

Úgyhogy sziasztok! Balra újra el!

Shalom Igazgatónő!

Szerintem jöhetsz ide gyakrabban is! A KR-es 7-8 fórumoző (300 nicken! Laughing  ) már a múlté. Maradt itt a vasmag. Én is csak mostanában nézek be gyakrabban ide, de ez tűnik még leginkább KR-feeling-nek! Smile
[/quote]
[/quote]
[/quote][/quote]

és most: kávé !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty google-taxi...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 06:54

kondor írta:Szaval van még mit tanulnunk.Az uber viszont szívós.Már képezi a taxisokat.A google meg a robot taxijait fejleszti.és mehet a sok taxis a levesbe.na jó az még odébb van.De jön!Előbb a kocsikísérő szakma tűnt el ,és a sófőr is eltűnik.Ez a nő ki van magától szédülve.

azt olvastam, hogy a google-autók már sok millió km-t futottak,
két koccanásos balesettel - mindkettőt a sofőrök okozták,
akik visszavették a kormányt a intelligens rendszertől.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Kell az a 150 milla....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 06:50

kondor írta:Még többet is.Sőt minden pénzt megér. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Eccer sikerült úgy érkeznem Pestre hogy éppen az volt.na én életemben nem mentem annyit Pesten mint akkor.Hogy rákeveredjek a Váci útra. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Abból veszik meg - kilóra - a (nem is annyira, mint gondoltam)
Bal@sz Baloldal politikusait....
Különben - ha "éhesek" lennének, nem maradnának ilyen csendben....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 06:46

turidani írta:
doktorKá írta:
turidani írta:
doktorKá írta:Figyelem!  10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.


Ezexerint mégis szükség van tisztességes minőségű és méretű, az embereknek kulturált szórakozást biztosító stadionokra?

Olyannyira, hogy azóta is képtelenség belépni a jegyértékesítő oldalra...:-(  totál összeomlott.

Mindenesetre az illetékes rendszergazda elmehet a sunyi p..ba.

....pedig nem lehet az sem más, mint finesznyik....
a rendszeresek már csak így működik.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 06:42

doktorKá írta:
turidani írta:
doktorKá írta:Figyelem!  10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.


Ezexerint mégis szükség van tisztességes minőségű és méretű, az embereknek kulturált szórakozást biztosító stadionokra?

Olyannyira, hogy azóta is képtelenség belépni a jegyértékesítő oldalra...:-(  totál összeomlott.

Aztán minek vennék ?
A Futballsámán fogadott gyermekei szinte minden meccsen megbecstelenítik a feleslegesen
(bár, ha menekült-tábornak felhasználják, mint Pinochet, akkor valami haszna csak lesz)
drága pénzünkön épített infrastruktúrát.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Tegyük hozzá:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-04, 06:36

Malamud az igazi írta:
doktorKá írta:
MátéBence írta:
doktorKá írta:

Isten hozott!  (meg egy fekete autó):-)

Nah ja! A fekete autó stimmel Wink

Amúgy pár nap szabadság, kirándulás után jó újra köztetek lenni Smile[/quote


A ballib különítmény, mind a hárman(pont emlékeztem, a 2010-es év előtt, még mekkora csapatuk volt, a Klubrádión, Izland, Maladmud, tunderlala, nobella, Strangi, nopuder, Patronus, Juditdr, Böbice, ) is erősen hiányoltak. No nem mondták, de tudható. Szóval, hol vannak ma a felsoroltak?  Két választási ciklus elég volt, hogy feladják. :-) Mi azonban, e maradéknak is oktatunk, nap mint nap.

Nocsak.

Személyes megemlíttetés okán muszáj közölnöm, hogy éppen te és kedvenc jobber társaid miatt hanyagoltam egyre inkább az azóta megszűnt KR fórumot is, most bolond lennék ide írogatni, miután láthatóan szinte csak ti maradtatok!

Úgyhogy sziasztok! Balra újra el!

Szia, Malamud.
Azt azért tegyük hozzá, azon az oldalon is voltak szép számmal,
és mostanra maradtak hárman....

Jóóóóóó reggelt ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-08-03, 23:31

doktorKá írta:
Gejza írta:
doktorKá írta:Malamud 2010-ben azt mondta:  Most le kell merülni, és kibekkelni..."  :-))))  Lemerült, és úgy maradt.
És te?

Én a felszinen voltam akkor is, amikor 2010 előtt a Klubrádió fórumán vesződtem veletek, és most is.
Igen emlékszem,akkor ezerrel szapultad a szoci korrupciót de a mostani Fideszest ugyanolyan elánnal véded elfogadod.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-08-03, 22:14

Pálinkás jó estét.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by máléazigazi 2015-08-03, 21:31

Jóccakát!
máléazigazi
máléazigazi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2015. Jul. 03.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by máléazigazi 2015-08-03, 21:18

Személyes megemlíttetés okán muszáj közölnöm, hogy éppen te és kedvenc jobber társaid miatt hanyagoltam egyre inkább az azóta megszűnt KR fórumot is, most bolond lennék ide írogatni, miután láthatóan szinte csak ti maradtatok!

Úgyhogy sziasztok! Balra újra el![/quote]

Shalom Igazgatónő!

Szerintem jöhetsz ide gyakrabban is! A KR-es 7-8 fórumoző (300 nicken! Laughing  ) már a múlté. Maradt itt a vasmag. Én is csak mostanában nézek be gyakrabban ide, de ez tűnik még leginkább KR-feeling-nek! Smile
[/quote]
[/quote]
[/quote]
máléazigazi
máléazigazi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2015. Jul. 03.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by máléazigazi 2015-08-03, 21:14

Malom!

Grat. a Beolvasottaknak!
máléazigazi
máléazigazi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2015. Jul. 03.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Londonba 6 év is eltelhet mire egy taxis engedélyt kap!!!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 17:55

Szaval van még mit tanulnunk.Az uber viszont szívós.Már képezi a taxisokat.A google meg a robot taxijait fejleszti.és mehet a sok taxis a levesbe.na jó az még odébb van.De jön!Előbb a kocsikísérő szakma tűnt el ,és a sófőr is eltűnik.Ez a nő ki van magától szédülve.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Azt kérdik megér-e nekünk a nemzeti vágta 150 millát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 17:50

Még többet is.Sőt minden pénzt megér. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Eccer sikerült úgy érkeznem Pestre hogy éppen az volt.na én életemben nem mentem annyit Pesten mint akkor.Hogy rákeveredjek a Váci útra. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 17:39

doktorKá írta:
turidani írta:
doktorKá írta:Figyelem!  10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.


Ezexerint mégis szükség van tisztességes minőségű és méretű, az embereknek kulturált szórakozást biztosító stadionokra?

Olyannyira, hogy azóta is képtelenség belépni a jegyértékesítő oldalra...:-(  totál összeomlott.

Mindenesetre az illetékes rendszergazda elmehet a sunyi p..ba.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 17:36

doktorKá írta:Malamud 2010-ben azt mondta:  Most le kell merülni, és kibekkelni..."  :-))))  Lemerült, és úgy maradt.

Szóval 2010-ig volt a tuti, és most azt bekkelik, hogy megint az legyen.
Hát én kösz nem:)))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Hátigen ,népszerűek a fiúgg!!!!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 17:10

Mi tagadás egyre többen írogatnak ide.Ebből az okból.De hát ezt ők győzelemként értékelik.
Ez legyen a legnagyobb örömük. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Malamud az igazi 2015-08-03, 16:57

doktorKá írta:
MátéBence írta:
doktorKá írta:

Isten hozott!  (meg egy fekete autó):-)

Nah ja! A fekete autó stimmel Wink

Amúgy pár nap szabadság, kirándulás után jó újra köztetek lenni Smile[/quote


A ballib különítmény, mind a hárman(pont emlékeztem, a 2010-es év előtt, még mekkora csapatuk volt, a Klubrádión, Izland, Maladmud, tunderlala, nobella, Strangi, nopuder, Patronus, Juditdr, Böbice, ) is erősen hiányoltak. No nem mondták, de tudható. Szóval, hol vannak ma a felsoroltak?  Két választási ciklus elég volt, hogy feladják. :-) Mi azonban, e maradéknak is oktatunk, nap mint nap.

Nocsak.

Személyes megemlíttetés okán muszáj közölnöm, hogy éppen te és kedvenc jobber társaid miatt hanyagoltam egyre inkább az azóta megszűnt KR fórumot is, most bolond lennék ide írogatni, miután láthatóan szinte csak ti maradtatok!

Úgyhogy sziasztok! Balra újra el!
Malamud az igazi
Malamud az igazi

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 15:58

Gejza írta:
doktorKá írta:Malamud 2010-ben azt mondta:  Most le kell merülni, és kibekkelni..."  :-))))  Lemerült, és úgy maradt.
És te?

Én a felszinen voltam akkor is, amikor 2010 előtt a Klubrádió fórumán vesződtem veletek, és most is.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-08-03, 15:54

doktorKá írta:Malamud 2010-ben azt mondta:  Most le kell merülni, és kibekkelni..."  :-))))  Lemerült, és úgy maradt.
És te?

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 6 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.