Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+13
turidani
Jóska.bá
Gejza
tmbb
Böbe2
Malamud az igazi
mavtelep
Clochard
kondor
paksitapsi
MátéBence
Trollirtó
doktorKá
17 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 11:11

Vizecske írta:"Ez egy normális hely, normális embereknek. Nem kérünk ide sunnyogó, alakoskodó embereket. Meg homofóbokat, rasszistákat, gyűlülködőket sem. Azok mind mehetnek hozzád. Igaz ők már ott is vannak bennt"


Az imént már elbúcsúztál! Ennyit ér a szavad?

Ennyit ér a szavad.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 11:11

turidani írta:Szerintem azért búcsúzik ilyen hosszan, hátha valaki belekapaszkodik a szoknyája szélibe, hogy maradjon:))

Mit lehet erre mondani?

Pech? Smile

Amúgy ismertünk mi már egy nagy búcsuzkodót, nem? Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 11:02

Koncsita írta:Sajnálatos, hogy van itt olyan fórumtag, aki egy másik fórum 24 tagját sunnyogó, alakoskodó, homofób, rasszista gyűlölködőnek nevezi.

Egy olyan fórum 24 tagját, akiknek többsége ugyanaz, mint itt.

Tényleg jobb, ha én nem leszek itt.

Bye,

CSövi! A sohaviszontnemlátásra! És örülök, hogy még magadtól elmész és nem várod meg míg páros lábbal tessékelnek ki a képmutató, álszent, sunyi, alakoskodó viselkedésed miatt.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 11:01

Koncsita írta:Sajnálatos, hogy van itt olyan fórumtag, aki egy másik fórum 24 tagját sunnyogó, alakoskodó, homofób, rasszista gyűlölködőnek nevezi.

Egy olyan fórum 24 tagját, akiknek többsége ugyanaz, mint itt.

Tényleg jobb, ha én nem leszek itt.

Bye,

Tegyük helyre a hazugságot!

Én konkrétan TÉGED tartalak sunnyogónak, alakoskodónak, hazudozónak.
A többi Darusra vonatkozik.

Ezzel le is fedtem a fórumod aktív belső tagságának 95%-át.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Zsoca ma is egy tökéletes írással örvendeztettett meg. Minden szavával egyetértek.

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:59

Kicsit sajnáltam, hogy nem volt rajta rózsaszín habos tütü, de így is tetszett. Olyan igazán európai volt, és ebben sajnos nincsen semmi cinizmus. Mert Európa ma ilyen.De lassan elég lesz ebből. Odoaker már a kapuk előtt kurjongat. És nem érti igazán a problémát. Ráadásul nem akarja feleségül venni a luxemburgi miniszterelnököt sem, meg Juhász Pétert sem, de még Ungár Klárát sem. (Pedig ez utóbbinak jót tenne…)

Nézzük sorjában:Debrecenben, a város jövőjéről szóló sajtótájékoztatón egy igazi európai azt a kérdést intézte a miniszterelnökhöz, hogy mit üzen a homokosoknak a homofóbia elleni világnapon.Itt álljunk is meg egy pillanatra.Álljunk meg és mondjuk ki büszkén, boldogan: LESZARJUK A HO­MO­FÓBIA ELLENI VILÁGNAPOT!Leszarjuk az idióta világot, amelyben ez egyáltalán létezik.

Pontosan ugyanannyi jogunk van homofóbnak lenni, mint bármi másnak. És nem kötelező semmilyen módon viszonyulnunk ehhez az egész elmebajhoz, ehhez a kreténséghez, ehhez a pótcselekvéshez, a végső európai romlás nyilvánvaló és taszító végtermékéhez. Fel tudjátok ezt végre fogni? Nincs viszonyunk veletek és hozzátok. Legyetek homokosok, intézzétek a dolgotokat ahogy akarjátok, és soha, soha többé ne akarjatok bennünket beavatni ebbe az egészbe. Mert nekünk ez egyszerűen undorító. És jogunk van, elidegeníthetetlen jogunk van a saját undorunkhoz.Mindebből pedig az következik, hogy a miniszterelnök valóban hibázott. Na nem azért, mert azt mondta, amit mondott, hanem azért, mert azt gondolta, muszáj válaszolnia az igazi európai provokációjára.Nem muszáj.

A helyes válasz: SEMMIT SEM ÜZENEK, MERT NINCSEN HOZZÁ KÖZÖM.

De nem ezt válaszolta, így a provokáció sikeresnek bizonyult. Összeszaladtak a honi európaiak. Az igaziak. Vinnyognak, nyüzsögnek, rágnak. És megnyilvánulnak, melyik, hogy.A Juhász Péter nevű igazi európai például úgy, hogy trágárságokat ír Orbánról és Orbánnak, és azt gondolja, hogy ettől bátor. Jaj, pedig dehogy! Egy ostoba, ám harsány, életében semmi hasznosat és szépet tenni még nem tudó senki ő. Maximálisan azonos azzal, amit Orbánról írt. És – mint mondtam – még Odoaker sem akarja feleségül venni.

Ungár Klára tovább megy. Ő az állítólag létező meggyőződését is sutba vágva, egyszerűen lebuziz két fideszes képviselőt.Itt is álljunk meg egy pillanatra.Ha Ungár Klárának igaza lenne ebben a dologban, vagyis a megnevezettek valóban homokosok lennének, neki akkor sincs semmi joga ezt nyilvánosságra hozni az érintettek tudta és beleegyezése nélkül. Ugyanis mindenkinek legszentebb joga, hogy mit kezd saját nemi identitásával, és az is többek között, hogy ezt meg akarja-e osztani a világgal.

Ha pedig nincs igaza, akkor mindez fennáll, de rágalmazással is súlyosbodik. És mindezeken túl gondolkodjunk egy pillanatra azon is, mi történt volna, ha mondjuk Kocsis Máté jelentette volna ki bárkiről, hogy az illető „meleg”. Megmondom, mi történt volna. Ungár Klára és Juhász Péter vezetésével tömeg vonult volna a VIII. kerületi önkormányzat épülete elé, teleaggatták volna rózsaszín meg szivárványszínű rongyokkal, és követelnék azóta is Kocsis Máté lemondását. Hát ez történt volna. Ez történne, ez történik mindig – de most mindenki kussol. És a Hír24-en meg a többi farizeus, szemét oldalon ott virít a cím: „Kocsis Máté és Szájer József meleg!”És tényleg azt hiszik, mit hiszik, szent meggyőződésük, hogy nekik ezt is lehet.Pedig nem lehet.

És ha képtelenek megérteni szép szóval, hogy nem lehet, akkor majd el kell nekik előbb-utóbb magyarázni másképpen, hogy nem lehet. Semmiképpen sem lehet. Tudjátok miért nem, ti szarháziak, az alapvető emberi jogokon és a jó ízlésen túl? Kocsis Máté felesége, féléves gyermeke és a szülei miatt. Hogy csak egyet mondjak.Ungár Klára pedig nem liberális. Csak egy ócska, gonosz senki. Egy lepukkant, szétcsúszott arcú, szánalmas roncs. Tehát igazi, modern európai. Puszta létezése és látványa bizonyítja Goethe igazát. A Mester ezt mondta:„Nagy elégtétel a sorstól, hogy a lélek arccá válik.”Európa lelke is arccá vált. Hasonlít a Klárikáéra.Odoaker, segíts!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Jóska bá

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 10:57

Sajnálatos, hogy van itt olyan fórumtag, aki egy másik fórum 24 tagját sunnyogó, alakoskodó, homofób, rasszista gyűlölködőnek nevezi.

Egy olyan fórum 24 tagját, akiknek többsége ugyanaz, mint itt.

Tényleg jobb, ha én nem leszek itt.

Bye,

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:52

Vizecske írta:
Vizecske írta:"Amúgy imént írtam az adminnak, hogy ideje lenne Darust eküldeni egy kis pihenőre. Mert jól láthatóan amúgy egész normális és kulturált formában tudunk itt beszélgetni. Én is erősen visszavettem magamból, mert valóban azt szeretném, ha ez egy normálisan működő fórum lenne, ahol van értelme a párbeszédnek."
"Én már azzal elégedett lennék, ha a primitív, kulturálatlan, rosszindulatú alakokat innen kidobná Jóska bá."

...

"Csak egy szó:
Veszteske."

"Téged is ideesz a jó fene, mert a saját fórumod halott"

"Nomeghát Darus barátod is ott hergeli magát, miután elküldték innen  Oda való hozzád. Méltó tagod "

"Ez egy normális hely, normális embereknek. Nem kérünk ide sunnyogó, alakoskodó embereket."

"És semmi mást nem kérnék, csak azt az egységes mércét, amit az álMalamud esetében Jóska bá alkalmazott és nem 1 napra tiltotta ki az illetőt, hanem végleg. Jó lenne, ha Koncsit is végleg tiltanák a sunyi, alattomos viselkedése miatt. Egyszerűen NEM való ide"






Örülök, hogy magadra ismertél Koncsi. Igen. rólad van szó!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:46

Koncsita írta:"Én azért azt is hozzátenném, hogy ennyire ismert nickek esetén lehetőleg a sajátján. Tehát engem nem zavar, ha ötfejű kartácsnő bejelentkezik bármelyik megszokott nickjén (koncsitaesmeraldamakkmarci stb a teljesség igénye nélkül), de mondjuk Belize, és Vizecske nickjén megjelenni neki az enyhén szólva is pofátlanság."

Teljesen megleptél, Turidani. :-)


Mióta ismered te a pofátlanság fogalmát, azok után, hogy a Setít oldalon a mocskolódók hadát te vezetted, és most meg itt próbálsz erkölcsi prédikációt tartani? Smile Smile

Feljegyezném azt a TÖRTÉNELMI PILLANATOT.

Félre a tréfával, nem fogok itt veletek érintkezni, éppen elég az a rombolás amit nélkülem írtok.

Bye,

Nah azt majd meglátjuk, hogy tudod-e tartani a szavad. Eddig természetesen nem tudtad. Itt a sohaviszontnemlátásra Koncsika! És egyik neveden sem szeretnélek itt viszont látni. Ez egy normális hely, normális embereknek. Nem kérünk ide sunnyogó, alakoskodó embereket. Meg homofóbokat, rasszistákat, gyűlülködőket sem. Azok mind mehetnek hozzád. Igaz ők már ott is vannak bennt Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:41

Clochard írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:Jó napot kívánok!


Szevasz!

Mit szólsz, hogy ismét nőtt a versenyszférában foglalkoztatottak száma, miközben 5,5%-al nőttek a reálbérek?

Nem olyan jó a magyar foglalkoztatási helyzet, mint amilyennek a munkanélküliségi adatokból látszik. A munkanélküliek között se a közfoglalkoztatottak, se az alulfoglalkoztatottak nem látszanak, és azok is kimaradnak, akik nem regisztrálnak a munkaügyi központokban. A foglalkoztatottságról árnyaltabb és egyben számunkra lesújtóbb képet fest, ha a dolgozó felnőtt lakosság arányát vizsgáljuk. Az Eurostat adatai szerint Magyarország jóval az uniós átlag alatt teljesít a foglalkoztatás területén, az idősek helyzete pedig egyenesen elkeserítő az összehasonlításban.

A közalkalmazottakat pedig tömegesen bocsájtják el, majd közmunkásként - teljesen jogfosztottan - veszik őket vissza!  - gyönyörűűű...
- Erről mi a véleményed?

A KSH adataival kapcsolatban pedig csak Churchill örök igaz mondását tudom idézni:
"Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."

Én abban egyetértek veled, hogy a magyar foglalkoztatási adatok NEM JÓK. Ebben nincs vita. De azt állítom, hogy 2010 óta folyamatosan javul a helyzet és ez az adatokból tisztán kiolvasható. Még akkor is, ha a közfoglalkoztattakak leszámítod.

A kérdésedre az a válaszom, hogy volt ilyen és ez GYALÁZATOS volt. VIszont ez NEM jellemző. Ez egy két extrém és elítélendő eset. Jó lenne ezt a pár esetet nem rávetíteni az egész közfoglalkoztatottságra.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Dani, Dani ...

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 10:38

"Én azért azt is hozzátenném, hogy ennyire ismert nickek esetén lehetőleg a sajátján. Tehát engem nem zavar, ha ötfejű kartácsnő bejelentkezik bármelyik megszokott nickjén (koncsitaesmeraldamakkmarci stb a teljesség igénye nélkül), de mondjuk Belize, és Vizecske nickjén megjelenni neki az enyhén szólva is pofátlanság."

Teljesen megleptél, Turidani. :-)


Mióta ismered te a pofátlanság fogalmát, azok után, hogy a Setít oldalon a mocskolódók hadát te vezetted, és most meg itt próbálsz erkölcsi prédikációt tartani? Smile Smile

Feljegyezném azt a TÖRTÉNELMI PILLANATOT.

Félre a tréfával, nem fogok itt veletek érintkezni, éppen elég az a rombolás amit nélkülem írtok.

Bye,

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 10:35

MátéBence írta:
Clochard írta:Jó napot kívánok!


Szevasz!

Mit szólsz, hogy ismét nőtt a versenyszférában foglalkoztatottak száma, miközben 5,5%-al nőttek a reálbérek?

Nem olyan jó a magyar foglalkoztatási helyzet, mint amilyennek a munkanélküliségi adatokból látszik. A munkanélküliek között se a közfoglalkoztatottak, se az alulfoglalkoztatottak nem látszanak, és azok is kimaradnak, akik nem regisztrálnak a munkaügyi központokban. A foglalkoztatottságról árnyaltabb és egyben számunkra lesújtóbb képet fest, ha a dolgozó felnőtt lakosság arányát vizsgáljuk. Az Eurostat adatai szerint Magyarország jóval az uniós átlag alatt teljesít a foglalkoztatás területén, az idősek helyzete pedig egyenesen elkeserítő az összehasonlításban.

A közalkalmazottakat pedig tömegesen bocsájtják el, majd közmunkásként - teljesen jogfosztottan - veszik őket vissza! - gyönyörűűű...
- Erről mi a véleményed?

A KSH adataival kapcsolatban pedig csak Churchill örök igaz mondását tudom idézni:
"Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:35

turidani írta:by MátéBence on 2015-05-21, 10:25
Jóska Bá!

Nem lehetne azt az egyszerű szabályt bevezetni itt, hogy mindenki 1db azaz EGY darab nickkel irogathat?

Gondolonám ez teljesen logikus és természetes kérés.




Én azért azt is hozzátenném, hogy ennyire ismert nickek esetén lehetőleg a sajátján. Tehát engem nem zavar, ha ötfejű kartácsnő bejelentkezik bármelyik megszokott nickjén (koncsitaesmeraldamakkmarci stb a teljesség igénye nélkül), de mondjuk Belize, és Vizecske nickjén megjelenni neki az enyhén szólva is pofátlanság.

Pontosan ezt gondolom én is. És semmi mást nem kérnék, csak azt az egységes mércét, amit az álMalamud esetében Jóska bá alkalmazott és nem 1 napra tiltotta ki az illetőt, hanem végleg. Jó lenne, ha Koncsit is végleg tiltanák a sunyi, alattomos viselkedése miatt. Egyszerűen NEM való ide.


A hozzászólást MátéBence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-21, 10:35-kor.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Jóska bá!!!!!!!!!!!!!!!

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:25

Jóska Bá!

Nem lehetne azt az egyszerű szabályt bevezetni itt, hogy mindenki 1db azaz EGY darab nickkel irogathat?

Gondolonám ez teljesen logikus és természetes kérés.

Vélemény?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 10:24

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
doktorKá írta:
MátéBence írta:
doktorKá írta:Valszeg én keveset nézem,  - esténként úgy háromszor 10 percet - de nem találom annyira szörnyűnek.

Szevasz Doki!

Valóban. Látványra nem szörnyű és már a bakik is egyre kevesebbek. De bazz! Ilyen primitív propaganda TV-t utoljára a Gyárfás csinált a Pártkeltével.

ez nyilván így van, de sajnos szegény királyi tv '90 óta sohasem volt független....csak épp esetleg szégyellősebb garitúra volt esetleg....bár, a Gyárfásék (magáncég) közszolglati frekvenciára vitele,  szerintem még sokáig nem lesz űbewrelhető.

De basszus Doki! Az tényleg már a science fiction kategória, hogy magyarországon normális közszolgálati média legyen? Lehet picit részrehajló! Esküszöm nincs azzal bajom. Húzzanak mindig a mindenkori kormányhoz. OK. De ne csináljunk már primitív lakájmédiát és propaganda TV-t. Így hiába veszik meg a legdrágább felszereléseket, hiába csinálják meg a legjobb látványt. Az egész úgy szar ahogy van.
Most kivételesen egyetértek veled.
Ha azt is megírtad volna, hogy 8 (azaz nyolc)
állami csatornára VÉGKÉPP nincs szükség - a
szolgáltatóknál kötelezően az első nyolc helyre 
sorolva pedig végképp nincs, akkor még inkább
egyetértenék.

Akkor örüljünk, mert teljes az egyetértés!

Szevasz amúgy Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 10:22

Szép délelőttöt!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 10:22

MátéBence írta:
doktorKá írta:
MátéBence írta:
doktorKá írta:Valszeg én keveset nézem,  - esténként úgy háromszor 10 percet - de nem találom annyira szörnyűnek.

Szevasz Doki!

Valóban. Látványra nem szörnyű és már a bakik is egyre kevesebbek. De bazz! Ilyen primitív propaganda TV-t utoljára a Gyárfás csinált a Pártkeltével.

ez nyilván így van, de sajnos szegény királyi tv '90 óta sohasem volt független....csak épp esetleg szégyellősebb garitúra volt esetleg....bár, a Gyárfásék (magáncég) közszolglati frekvenciára vitele,  szerintem még sokáig nem lesz űbewrelhető.

De basszus Doki! Az tényleg már a science fiction kategória, hogy magyarországon normális közszolgálati média legyen? Lehet picit részrehajló! Esküszöm nincs azzal bajom. Húzzanak mindig a mindenkori kormányhoz. OK. De ne csináljunk már primitív lakájmédiát és propaganda TV-t. Így hiába veszik meg a legdrágább felszereléseket, hiába csinálják meg a legjobb látványt. Az egész úgy szar ahogy van.
Most kivételesen egyetértek veled.
Ha azt is megírtad volna, hogy 8 (azaz nyolc)
állami csatornára VÉGKÉPP nincs szükség - a
szolgáltatóknál kötelezően az első nyolc helyre 
sorolva pedig végképp nincs, akkor még inkább
egyetértenék.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-05-21, 10:21

Clochard írta:
doktorKá írta:Kloci!!!  Mondd neki, hogy mantra! :-)))

...majd ha megtanultad huggyos helyesen leírni a nickemet, akkor szólj hozzám, de akkor is csak akkor, ha kérdeztelek...


ÉN kérek elnézést, hogy magyarként, egy magyar fórumon, nem tökéletesen írom a francia elnevezést...:-)
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 40 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.