Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+11
pincesor
kondor
mavtelep
Trollirtó
doktorKá
Gejza
turidani
Böbe2
Jóska.bá
DKW
Rumcájsz
15 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-06-07, 06:41

MátéBence írta:
Gejza írta:
B+ Bence te egy professzor vagy! Én még nem hallottam ilyet,hogy egy cseberből vederbe esetet valaki ilyen "OKOSAN" magyarázzon!

Csakhogy itt nem cseverből vederbe esete forog fennt. Az rossz és hazug analógia.  A helyzet az, hogy Egyiptom esetében a totális káosz és anarchiha állt szemben a nem éppen demokratikus katonai hatalomátvétellel és rendrakással.
Persze persze,hiszen Rubovszkytól tudjuk,hogy a "demokrácia a többség diktatúrája"-tehát a diktatúra= demokrácia azaz minden diktátor demokrata!

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty De a Kacsinszky ikreket is kiebrudalták.....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-07, 06:30

MátéBence írta:
mavtelep írta:


Nagy mutatvány lett volna, ha a világválságból megerősödve kerültünk volna ki ...(mavtelep csodáxik)

Nagy mutatvány?

Szerinted a lengyeleknek miért ment az, hogy még a legnagyobb válságban is növekedett a GDP-jük? A mai napig folyamatosan. Tehát ők folyamatosan erősödtek. Még a válság alatt is. És hogy miért?

Segítek a megfejtésben. Ott jóideje NINCSENEK a balliberálisok kormányon.

Várom a megtisztelő, kokrét válaszod!

Ha mi is kiebrudalnánk a politikából az fején belül kettős személyiséget, talán mi is fejlődhetnénk....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Én is csak "árnyalni" akartam az Őőő barátait....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-07, 06:24

MátéBence írta:
Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Igen. Megpuccsolta azt a megalaszottt vezetot, aki amugy a demokracia es libaralizmus elemi szabalyait sem vette figyelembe es mellesleg konkretan csodbe vitte az orszagot. Jol ertem amugy, hogy te egy szelsoseges iszlamista elnokert sirankozol itt, aki kaoszt teremtett Egyiptomban?

Azért az nem semmi,  hogy az idegengyűlölet alátámasztására a választás előtti napon
halálos kimenetelű robbantások történnek.... Mintha csak meg lett volna rendezve....
Mint nálunk is volt az egyik választás előtt előtt - az akkori "erő pártja" ki is használta.....
Aztán, amikor Pintér belügyminiszter lett egy csapásra szűntek meg a robbantgatások....

Én egy szóval sem mondtam, hogy Sziszi tábornok egy szent lenne. Sőt! Talán még nem is demokrata. CSak árnyalni akartam a képet. És ha jól olvatalak azzal kapcsolatban semmit nem tudtál cáfolni, de még csak érdemben reagálni sem.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-07, 06:21

MátéBence írta:
Jóska.bá írta:
MátéBence írta:
En ezt egy szoval sem mondtam, hogy a valsagert Gyurcsany a hibas. Sem most, sem soha. Csakhat nezd mar meg mit irt mavtelep nene es azon haborogj, hogy mikent csusztat.

Amugy ha a vilagvalsagert nem is Gyurcsany a felelos, azert igenis az, hogy az orszagot legyengult, csodkozeli allapotban erte. Gondolom ezt nem akarod elvitatni.

Ha a 260 Ft-os EUR árfolyam és a befektetésre még éppen ajánlott minősités legyengült országot jelent,
akkor mit jelent a 310 Ft-os EUR és a bóvli besorolás ?

Megmondom mit jelent. Trendfordulást. Ugyanis 8  év alatt folyamatosan csúsztunk és és romlottak az adataink. Most meg 5 éve folyamatosan minden javul. Az árfolyamnak ehhez semmi köze, de ugye ezt már kitárgyaltuk egyszer és akkor sem tudtál semmi ellenérvet mondani.

Nem kell ellenérv ahhoz, ha egy ország pénze és befektetési minősítése folyamatosan romlik....
Én gyerekkoromban pengő-milliárdos voltam, kötegekben álló, egykor valódi pénzzel játszottam a monopolit....
Szüleim sokat meséltek azokról az időkről.... és nem azt, ami ma a hivatalos történelemkönyvekben van.....

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Kínai látogatás....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-07, 06:11

"Sohasem volt olyan jó és hatékony az együttműködés Kína és
Magyarország között, mind most." - mondta Szijjártó Péter pekingi útja után.. -

- leszámítva talán azt a rövid időszakot, amit Mao Ce Tung és Rákosi Mátyás fémjelzett....


Jóóóóóó reggelt ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-07, 01:04

Gejza írta:
MátéBence írta:

Igen. Megpuccsolta azt a megalaszottt vezetot, aki amugy a demokracia es libaralizmus elemi szabalyait sem vette figyelembe es mellesleg konkretan csodbe vitte az orszagot. Jol ertem amugy, hogy te egy szelsoseges iszlamista elnokert sirankozol itt, aki kaoszt teremtett Egyiptomban?
B+ Bence te egy professzor vagy! Én még nem hallottam ilyet,hogy egy cseberből vederbe esetet valaki ilyen "OKOSAN" magyarázzon!

Csakhogy itt nem cseverből vederbe esete forog fennt. Az rossz és hazug analógia. A helyzet az, hogy Egyiptom esetében a totális káosz és anarchiha állt szemben a nem éppen demokratikus katonai hatalomátvétellel és rendrakással.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-07, 01:02

mavtelep írta:
turidani írta:

Nagy mutatvány lett volna, ha a világválságból megerősödve kerültünk volna ki ...(mavtelep csodáxik)

Nagy mutatvány?

Szerinted a lengyeleknek miért ment az, hogy még a legnagyobb válságban is növekedett a GDP-jük? A mai napig folyamatosan. Tehát ők folyamatosan erősödtek. Még a válság alatt is. És hogy miért?

Segítek a megfejtésben. Ott jóideje NINCSENEK a balliberálisok kormányon.

Várom a megtisztelő, kokrét válaszod!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-07, 01:00

turidani írta:
MátéBence írta:

Amugy ha a vilagvalsagert nem is Gyurcsany a felelos, azert igenis az, hogy az orszagot legyengult, csodkozeli allapotban erte. Gondolom ezt nem akarod elvitatni.

Mínusz húsznál kihajtják az ipsét a szabadba egy szál semmiben, majd megmagyarázzák, hogy a szélsőséges időjárásról nem tehet senki:)

Telilalálat! Bizonyos Tatuin bolygón lakó őslakos népségre ez nagyon jellemző magatartás. De amikor szembesíted őket a tényekkel, akkor hisztizve elszaladnak.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-07, 00:59

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Igen. Megpuccsolta azt a megalaszottt vezetot, aki amugy a demokracia es libaralizmus elemi szabalyait sem vette figyelembe es mellesleg konkretan csodbe vitte az orszagot. Jol ertem amugy, hogy te egy szelsoseges iszlamista elnokert sirankozol itt, aki kaoszt teremtett Egyiptomban?

Azért az nem semmi,  hogy az idegengyűlölet alátámasztására a választás előtti napon
halálos kimenetelű robbantások történnek.... Mintha csak meg lett volna rendezve....
Mint nálunk is volt az egyik választás előtt előtt - az akkori "erő pártja" ki is használta.....
Aztán, amikor Pintér belügyminiszter lett egy csapásra szűntek meg a robbantgatások....

Én egy szóval sem mondtam, hogy Sziszi tábornok egy szent lenne. Sőt! Talán még nem is demokrata. CSak árnyalni akartam a képet. És ha jól olvatalak azzal kapcsolatban semmit nem tudtál cáfolni, de még csak érdemben reagálni sem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-07, 00:57

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:
En ezt egy szoval sem mondtam, hogy a valsagert Gyurcsany a hibas. Sem most, sem soha. Csakhat nezd mar meg mit irt mavtelep nene es azon haborogj, hogy mikent csusztat.

Amugy ha a vilagvalsagert nem is Gyurcsany a felelos, azert igenis az, hogy az orszagot legyengult, csodkozeli allapotban erte. Gondolom ezt nem akarod elvitatni.

Ha a 260 Ft-os EUR árfolyam és a befektetésre még éppen ajánlott minősités legyengült országot jelent,
akkor mit jelent a 310 Ft-os EUR és a bóvli besorolás ?

Megmondom mit jelent. Trendfordulást. Ugyanis 8 év alatt folyamatosan csúsztunk és és romlottak az adataink. Most meg 5 éve folyamatosan minden javul. Az árfolyamnak ehhez semmi köze, de ugye ezt már kitárgyaltuk egyszer és akkor sem tudtál semmi ellenérvet mondani.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Jóccakát !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-06, 23:27

. Sleep
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Csak az én nyugdíjam nem nőtt két és félszeresére ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-06, 23:25

kondor írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita írta:http://444.hu/2015/06/05/rtl-polt-peter-felesege-havi-negymilliot-keres-az-mnb-nel/

El nem tudok képzelni olyan személyzeti munkát, ami ennyit érte.


Emlékszem, hogy hányszor elmondta
Szíjjártó, Rogán és a többiek, hogy
2 millió forint egy Simor Andrásnak
"pofátlanul nagy fizetés"....

Akkor a mai  MNB és a többi fineszes vezetők
legalább kétszer POFÁTLANABBAK,
mint az MSZ(M)P-SZDSZ kormány kinevezettjei voltak !

Sz@rabb is az ország helyzete, az biztos !

Közben évek teltek el,és romlott a pénz.Ami akkor sok volt az most borravaló.Hehehe.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-06-06, 23:04

MátéBence írta:
Jóska.bá írta:Magyarországra jön Egyiptom puccsista vezetője, díszdoktort csinálunk belőle

Szíszi még a hadsereg vezetőjeként megpuccsolta demokratikusan megválasztott elődjét, akit azóta halálra is ítéltek, egy másik egykori elnökjelöltet pedig börtönre. A 97%-kal egy éve államfővé választott egyiptomi vezető Orbán Viktorral és Kövér Lászlóval is találkozik, és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem díszdoktora lesz.

Ez már csak azért is kérdéseket vet fel, mert Szíszi 2013-ban katonai puccsal elüldözte az addigi elnököt, Murszit, keményen leszámolt politikai ellenfeleivel, majd tavaly államfővé választatta magát és azóta egy elnyomó rezsimet működtet, bebörtönzésekkel, vérengzésekkel és kivégzésekkel.

http://index.hu/kulfold/2015/06/03/magyarorszagra_jon_egyiptom_puccsista_vezetoje_diszdoktort_csinalunk_belole/

Igen. Megpuccsolta azt a megalaszottt vezetot, aki amugy a demokracia es libaralizmus elemi szabalyait sem vette figyelembe es mellesleg konkretan csodbe vitte az orszagot. Jol ertem amugy, hogy te egy szelsoseges iszlamista elnokert sirankozol itt, aki kaoszt teremtett Egyiptomban?
B+ Bence te egy professzor vagy! Én még nem hallottam ilyet,hogy egy cseberből vederbe esetet valaki ilyen "OKOSAN" magyarázzon!

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Megen egy betli.:)))

Témanyitás by kondor 2015-06-06, 21:53

Ezekhez képest a homokóra Sikeres projekt,az legalább néha ment.Vagy pergett.Smile)) Very Happy Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-06-06, 21:50

mavtelep írta:Jó történet ez a beszélő Wass Albert...)))

Nincs senkijük,se rokonuk sem boldog ősük.Hát találtak valakit Nyírőt meg Vass Albertet.Tudnak csemegézni ,az már biztos.A fiúgg a bányában dolgoznak.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-06-06, 21:47

Jóska.bá írta:
Koncsita írta:http://444.hu/2015/06/05/rtl-polt-peter-felesege-havi-negymilliot-keres-az-mnb-nel/

El nem tudok képzelni olyan személyzeti munkát, ami ennyit érte.


Emlékszem, hogy hányszor elmondta
Szíjjártó, Rogán és a többiek, hogy
2 millió forint egy Simor Andrásnak
"pofátlanul nagy fizetés"....

Akkor a mai  MNB és a többi fineszes vezetők
legalább kétszer POFÁTLANABBAK,
mint az MSZ(M)P-SZDSZ kormány kinevezettjei voltak !

Sz@rabb is az ország helyzete, az biztos !

Közben évek teltek el,és romlott a pénz.Ami akkor sok volt az most borravaló.Hehehe.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Szevasztok!!!!!!!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-06-06, 21:45

Kint vannak a coodálatosz plakátok.Jöttem me4ntem jártamban keltemben majdnem az árokba mentem.Gusztustalanék.Mért nem kommunikálja az ellenzék hogy ez nem az idegeneknek szól,hanem a sajátjaiknak izennek.A kormány a helyén.csapataik harcban állnak.Mindenkivel.Hiszen a szerencsétlen nem tud magyarúl,hogy olvassa el egy szomáliai.Tehát ez egy szemét dolog.mondani kéne éjjel nappal.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Simor András...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-06, 21:37

Koncsita írta:http://444.hu/2015/06/05/rtl-polt-peter-felesege-havi-negymilliot-keres-az-mnb-nel/

El nem tudok képzelni olyan személyzeti munkát, ami ennyit érte.


Emlékszem, hogy hányszor elmondta
Szíjjártó, Rogán és a többiek, hogy
2 millió forint egy Simor Andrásnak
"pofátlanul nagy fizetés"....

Akkor a mai  MNB és a többi fineszes vezetők
legalább kétszer POFÁTLANABBAK,
mint az MSZ(M)P-SZDSZ kormány kinevezettjei voltak !

Sz@rabb is az ország helyzete, az biztos !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-06-06, 20:49

Jó történet ez a beszélő Wass Albert...)))

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-06, 20:45

Felrobbant az egri Wass Albert-szobor beszélő chipje

Tárogatómuzsika, avató beszéd, zászlóanyai felpántlikázás, az író életművének méltatása, óvodások mesejátéka, szobrász vallomása a műről és annak patinájáról, vers, ének, polgármesteri köszöntő, székely himnusz eléneklése után egy rendkívül fontos tény derült ki a szombat délután Egerben átadott beszélő Wass Albert-szoborról.

Hiába nyomogatták az állítólag törésbiztos képernyőt a kiskutyával érkezett nénikék, fehér gyolcsingbe öltözött urak, a tűző napon kicsit lesült gyerekek, egy hang nem sok, annyit sem sikerült kicsiholni a mellszobrot tartó oszlopba helyezett készülékből.

Felrobbant a chip a főpróbán

– ezt mondta kérdésünkre az ünnepséget levezénylő egri fertálymester, aki arra tett ígéretet, hogy Nagyboldogasszony napján – biztos, ami biztos hozzátette, hogy az augusztus 15-én lesz, s azt is, hogy lám, van még tanulnivalónk ezen a téren – majd lehet verset kérni az interaktív szobortól.

- Akkor még egyszer fel kell avatni? – törte meg az ünnepi pátoszt egy fiatal nő, de erre a kérdésre már nem kapott választ senkitől.

Működőképes szobor híján csak elképzelni tudtuk, milyen lesz majd, amikor a számítógép „közeledésérzékelője” érzi, ha valaki nagyjából másfél méterre megközelíti, aktivizálódik, és megszólal: „Melyik versemet szeretné hallani?" Ezután a vandálbiztos monitoron felsoroltak közül ki lehet választani a megfelelő verset. A vers elhangzik. A monitor várakozik a következő utasításra, amit végre is hajt, vagy ha ilyen nincs, pár perc múltán alvó állapotra vált, és várja a következő érdeklődőt – olvasható a szoborállításról szóló előterjesztésben.

A szobor ötlete az 1950-es években megszüntetett, majd a rendszerváltás után hagyományőrző profillal újraalapított egyik egri fertálymesteri negyed vezetőinek fejéből pattant ki. Kifogásolták ugyanis, hogy miközben az országban eddig már több mint negyven Wass Albert-emlékművet avattak, Egerben nem őrzi egy sem az író emlékét.

Ez változott meg szombat délután, amikor a Farkasvölgyi úti óvoda előtti téren leleplezték Gábor Emese Wass Albert-mellszobrát – immáron az ötödiket, amelyik kikerült a kezei közül. A művésznő a helyszínen egyfajta csodáról beszélt: amikor ugyanis átadta a szobrot az egyik fertálymesternek, az bronzosan tündökölt, a felállításig azonban olyan zöldes patinát kapott, amely természetes körülmények között csak négy-öt év alatt rakódik rá fémre. Mivel sima vízzel ilyesfajta átváltozást nem lehet elérni, a szobrásznő abbéli meggyőződésének adott hangot, hogy magának Wass Albertnek a könnyei áztatták rá a patinát a fémarcra.

Tóth Zoltán József alkotmányjogász avatóbeszédéből nem felejtette ki a „globalizáció” szót, sőt, azt mondta, készült egy viccel is, amely a globalizmusról és az antiszemitizmusról szól, de mégsem mondja most el, mert csak félig fedné vele az igazságot. Mindenesetre azt megosztotta a közönséggel, hogy egyes számítások szerint az elmúlt huszonöt évben annyi vagyont vittek ki multinacionális és offshore cégeken keresztül az országból, mint amennyit hazánk az első és a második világháborúban elvesztett. Aki pedig ez ellen az igazságtalanság ellen küzd és meg is nevezi annak okait – érts: globális tőke –, az szavai szerint ugyanazt a harcot vívja, mint amit Wass Albert vívott az igazságért.
Ezután hosszan méltatták az író életművét, az óvodások előadták az egyik meséjét, Kautzky Armand felolvasta egy novelláját, végül az egyik fertálymester tárogatózene kíséretében elénekelt egy dalt, amely arról szólt, hogy a „turulmadár őrzi népét, s most is ránk figyel, él a magyar mindörökké, sosem veszhet el”.

Mielőtt a tér emelkedett hangulatba került népe hazaindult volna, néhányan még visszaszóltak, hogy nem ártana őrizni a szobor, mert – mondták – este a cigányok már biztosan ellopják azt. Wass Albert nem a gyűlölködésre, hanem a jóra tanította az embereket – hallhatták ők maguk is egy-két órával korábban a méltatásban, s lehet, hogy az író az interaktív szobrán keresztül maga is újból hitet tett volna emellett.

De nem tudott beszélni a WASS ALBERT SZOBOR.


A hozzászólást Rumcájsz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-06, 20:59-kor.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Polt Péter felesége havi ötmilliót keres az MNB-nél

Témanyitás by Vendég 2015-06-06, 20:39

http://444.hu/2015/06/05/rtl-polt-peter-felesege-havi-negymilliot-keres-az-mnb-nel/

El nem tudok képzelni olyan személyzeti munkát, ami ennyit érte.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Jóska.bá meg azon....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-06, 20:30

mavtelep írta:
turidani írta:
MátéBence írta:

Amugy ha a vilagvalsagert nem is Gyurcsany a felelos, azert igenis az, hogy az orszagot legyengult, csodkozeli allapotban erte. Gondolom ezt nem akarod elvitatni.

Nagy mutatvány lett volna, ha a világválságból megerősödve kerültünk volna ki ...(mavtelep csodáxik)

Jóska.bá meg azon csodáxik, hogy mitől kilábalás a válságból az, hogy
- elolvadtak(?) baráti kezek vigyázzák a nyugdij-megtakaritásokat,
- 27 %-kal romlott a forint,.
- csak az egyik legmagasabb kockázati felárral veszik a kormány kötvényeit,
- Európa többszáz rágiójából az 5 magyar régióból 4 ez utolsó 15-ben van,
- az ország 40 %-a a deklarált létminimum alatt keresés él,
- többször minősitették le az országot az "eeemúúttötévben", mint fel,
- Európa vezetői előtt hiteltelen a miniszterelnökünk ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-06, 20:23

DKW írta:Hortobágyi gazdák jelezték, hogy amitől féltek, az mostanra bekövetkezett.

A Hajdú Online írt arról, hogy a Juhker Kft. 22 ezres juhállományából mintegy 15 ezer állatot nincs hol legeltetni. Az ország legnagyobb juhtartó gazdaságában az állatok kétharmada a mai napig zárt hodályokban próbálja túlélni a nem ritkán 40 fok körüli hőséget. A többinek szerencséje volt, számukra a cég korábban szántóként használt saját területeit füvesítették be, hogy legyen hol legelniük.

A helyi portál egyes forrásai szerint a társaság a legelőbérlet elbukása miatt mostanra gyakorlatilag ellehetetlenült. Hiába az övé a hodály, és az odavezető út, a körülötte lévő legelőket a pályázaton más bérlőknek ítélték, akik érthetően em nézik jó szemmel legelőiken más jószágait.

Erre képes ez a pénzéhes erkölcstelen horda.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-06, 20:23

mavtelep írta:
mavtelep írta:


Bocs a minősíthetetlen szóismétlésekért !

Közben még a hozzászólást szerkesztettem:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-06-06, 20:22

[quote="mavtelep"]
turidani írta:

Bocs a minősíthetetlen szóismétlésekért !

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.