Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+11
Jóska.bá
Rumcájsz
MátéBence
bokxi
mavtelep
Gejza
turidani
kondor
tmbb
DKW
Tádé Bence
15 posters

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Elzavarták a beteget: 60 fölött ez ingyen nem jár

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 18:40

Zoltán karácsony előestéjén került kórházba trombózissal. Néhány orrpolipon kívül addig komolyabb betegsége nem igen volt, 62 éves korát meghazudtoló formában van – volt legalábbis az év végi ünnepekig. Biciklizett, túrázott, emellett persze teljes erőbedobással dolgozott. Ahogy teszi ezt immár 43 éve. Egyheti bent fekvés után hazaengedték, a megfelelő gyógyszerek és kímélő életmód mellett otthon lábadozott. Mikor visszament kontrollra, egy újabb vizsgálatot írtak elő neki, hogy kiderítsék, vajon mi okozhatta a bajt. Csakhogy ez az ő korában (?!) már ingyen nem jár- legalábbis ezt mondták neki.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Nyilvánvaló......

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 18:38

Profil megtekintése :: Koncsita.

Visitor messagesProfilStatisticsFriendsContact
Koncsita. adatlapja
Hozzászólások száma:
4

Join date:
2015. Jun. 11.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Ott van az a kitöltött dokumentumon.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 18:28

Egyszercsak - mint nyúl a cilinderből - elő fog az kerülni !

Trollirtó írta:
DKW írta:Magyarországot is érintő nemzetközi pénzmosási ügyben nyomoz a milánói ügyészség - jelentette a Corriere della Sera című olasz napilap csütörtökön.

A másfél évvel ezelőtt indított olasz hatósági vizsgálat részletei most először kerültek nyilvánosságra.  A cikk szerint a hatóságok 2013. december 18-án fogtak gyanút az ügyben. A milánói Linate repülőterére aznap Magyarországról érkezett egy magángép, amelyen egy magyar és egy orosz állampolgár utazott. A két utas az olasz repülőtér vámhivatalában bejelentette, hogy 10 millió eurót, vagyis több mint 3 milliárd forintnak megfelelő összeget visz magával készpénzben. Állításaik szerint a tetemes összeget egy magyar bankból vették fel és egy olaszországi ingatlanügylethez kellett. A pénzcsomag 20 ezer 500 eurósból állt. A magyar és az orosz férfi kitöltötte a pénz beviteléhez szükséges vámdokumentumokat, majd páncélozott kocsikban elhajtottak. A pénznek ezt követően nyoma veszett - írta a Corriere della Sera.
És a két fazon nevét senki sem tudja?
Na, ezt én nem hiszem...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Gripen-baleset: Hende kintüntette a katapultáló pilótát

Témanyitás by Vendég 2015-06-11, 18:23

Hende Csaba honvédelmi miniszter Hazáért érdemjellel tüntette ki Kádár Sándor őrnagyot, aki szerda reggel a kecskeméti repülőtéren a Magyar Honvédség elromlott Gripenjével kényszerleszállást hajtott végre, majd katapultált.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 18:21

Jóska.bá írta:Azt tudom teljes bizonyossággal megmondani, hogy
Tádé Bence, Koncsita és Belize  ugyanabból az IP TARTOMÁNYBÓL jelentkezett be legutóbb.
Dinamikus IP-cimek esetén ez addig lesz/lehet igy, amig a szolgáltató újra nem osztja a cimeket.
Ennyi. Ezért kell különös ok arra, hogy kizárjak.
A rövidebb letiltáshoz elég egy jóizűt anyázni.


Tádé Bence írta:Kedves Jóska bá!


Kérem, hogy azonnal és megdönthetetlenül nyilatkozz arról, hogy én Koncsita vagyok-e vagy nem.

És ha nem tudsz, akkor zárd ki Máté Bencét egy napra, gondolkozzon el azon, hogy alaptalanul lehet-e valakiről hazudozni, egy polgári jobboldalinak, itt.

Köszönöm.

Jó lenne megőrizni a fórum tisztaságát, ordas hazugságok nélkül.

Ez az állandó elmebetegezés Máté Bencétől az. Nekem el kell viselnem, hogy az ANYÁMAT elmebetegezze?
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Na ! Ez a beszéd !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 18:20

Tádé Bence írta:
Rumcájsz írta:
MátéBence írta:

Ugyan ezt gondolom én is és ezt magyaráztam már Jóska bának. Ez a fórum nagyon jól elvolt addig, amíg a romboló 5 fejű ide nem jött.

Tényleg ez kellett ide?

Tisztelt barátom!

Cinizmusból nálam jelesre vizsgáztál!

Én ezt nem értem, mindenki azzal foglalkozik, amivel akar, engem pl. nem érdekel az ál-koncsita.
Hogy valaki troll-e vagy nem, az meg attól függ, hogy miről ír,  kikkel, mikkel foglalkozik, nem attól, hogy mi itt a neve.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Van még egy M4-esünk, csak nem tudunk róla

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 18:20

Nagy vihart kavart az M4-es építésének leállítása, az eleve túlárazott sztrádát ugyanis Brüsszel nem is akarta támogatni, így az időközben elkezdődött építkezés elakadt. Azóta megy az ötletelés, a kormány pedig ígérget, hogy befejezi az autópályát, ami lehet, hogy csak autóút lesz. Azonban találtunk még egy gyorsforgalmi utat, ami hasonló sorsra jutott fű alatt: az M9-es.

Orbán Viktor ugyan beígérte a nagy déli tengely részeként egyszer megvalósuló M9-es Vasvár és Zalaegerszeg közötti részének megépítését, de egyvalamiről elfeledkezett: hogy már van egy építés alatt álló, de félbehagyott szakasz. Jelenleg két kurta szakaszon halad a forgalom: az egyik a kaposvári elkerülő Kaposmérő és Sántos között, a másik a Duna-híddal feltuningolt Szekszárd-Dusnok szakasz. A Google Maps műholdképein is látható, hogy elkezdték a földmunkákat ennek folytatásán, az 51-es és 54-es főutak között, Nemesnádudvarig. Csakhogy évek óta ugyanez szerepel a műholdképen.

Az M9 51-54 sz. főutak közötti szakaszon a kivitelező a Vegyépszer volt, azonban a vállalkozó csődbe ment, ezért leállt az építkezés. Az építési engedélyek elévültek, a további szükséges előkészítésre és a kivitelezés folytatására a NIF Zrt. nem kapott elrendelést.

Tehát az M9-esből egyelőre nem lesz semmi, a feltúrt mezők úgy maradnak, és Bács-Kiskun tovább várhat a semmire.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Ezt nem lehet teljes bizonyossággal megmondani

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 18:14

Azt tudom teljes bizonyossággal megmondani, hogy
Tádé Bence, Koncsita és Belize ugyanabból az IP TARTOMÁNYBÓL jelentkezett be legutóbb.
Dinamikus IP-cimek esetén ez addig lesz/lehet igy, amig a szolgáltató újra nem osztja a cimeket.
Ennyi. Ezért kell különös ok arra, hogy kizárjak.
A rövidebb letiltáshoz elég egy jóizűt anyázni.


Tádé Bence írta:Kedves Jóska bá!


Kérem, hogy azonnal és megdönthetetlenül nyilatkozz arról, hogy én Koncsita vagyok-e vagy nem.

És ha nem tudsz, akkor zárd ki Máté Bencét egy napra, gondolkozzon el azon, hogy alaptalanul lehet-e valakiről hazudozni, egy polgári jobboldalinak, itt.

Köszönöm.

Jó lenne megőrizni a fórum tisztaságát, ordas hazugságok nélkül.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Nyugi ! Ezzel a stilussal még semmi bajom nincs....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 18:08

Tádé Bence írta:Igen. Én ezt a felelősséget vállaom, hogy azokat, akik nem tudnak a tényekkel szembe nézni és az érveket ignorálják, azokról viccesen nyilatkozom. A humor eszközével. Vállalom.

Engem meg olyan ne akarjon kioktatni korrektségből, aki maga a világ leginkorrektebb gerinctelen sunnyogója. Ami persze nem engem jellemez, hanem téged.

Kedves Máté Bence!



- sorra bizonyosodik be, hogy nem is tudod, mi a tény, pl. velem kapcsolatban
- arról sem lehet fogalmad, hogy ki a világ leginkorrektebb gerinctelen sunnyogója, kár bővíteni a hazugságaidat még eggyel.
- mivel nem tudod, mi a tény és a nem tény között a különbség, nem tudod, hogy mi az igaz és a nem igaz közötti különbség, a sértésedet, ami nem egy korrekt fórumra való, nem veszem komolyan.


Sajnálnám, ha Jóska bá megint kizárna egy napra, mert annyi tényleg hasznos dologról lehet itt beszélni, ami még igaz is és nem hoz Téged kellemetlen helyzetbe.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Igaza van !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 17:42

Igaza van ennek a jóembernek: szerintem is,
aki kardoskodik a "nyereséges olimpia" mellett, az tegye mellé a vagyonát - "dupla vagy semmi" alapon.
Ha nyereséges lesz az olimpia - duplázhassa meg a vagyonát. Ha nem - váljon földönfutóvá !

Én ezt mondtam akkor is, amikor Maróthy László a parlamentben a Bős-Magymaros Vizlépcső
mellett kardoskodott: vállaljon kockázatot azért, amiben hisz - számomra is hiteles lesz igy !

De kockázat nélkül ?! Bármit beszélhet a zember !

Egyébként egy olimpia biztosan nyereséges lenne - azoknak, akik az épités pénzeit kitépik a költségvetésből !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 17:29

MátéBence írta:
turidani írta:Az ELTERELÉS az igazi FINESZ-TRÜKK !
Jóska.bá írta:Ideje lenne, ha a Balf@sz Baloldal ennek a két évtizedes trükknek megtalálja az ellenszerát !





Pl kiváló módszer a hasonló elterelések ellen, ha legközelebb, mikor valaki a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség nyilatkozatát másolja be, nem azzal a címmel látja el, hogy "A keresztény egyház álláspontja a bevándorlásról".

Ennyi


Jóska bát parafrezálva mondom,hogy szerinte a TÉNYSZERŰ érvelés az valamilyen Fideszes trükk csak Wink

ahogy a "szokértelem (is) csak egy bolsevista trükk" - és ezt nem én találtam ki....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Jól emlékszem-e ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 17:20

Tádé Bence írta:
  „a haza érdekében tették.”

Nem mintha ugyanezt mondták volna akkor is, amikor
- az első világháboró - a magyar katonák idegen területre lépésével - elkezdődött,
- a második világháborúban "hadi állapotba kerültünk" a Szovjetunióval, vagy
- ´56 november 4-én a szovjetek segitségét kérték a politikusok ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty "Elismerem...."

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 17:13

"Elismerem,nem voltunk éppen sportszerűek" - mondta LézerJanó -
(és bátran állithatom, hogy nem először), "amikor viharos gyorsasággal védetté nyilvánitottuk Pákh úr képét."
. "Mi meg akarunk egyezni vele, de meg kell értenie, hogy mi diktálunk." És ez csak a kezdet.....
A körmök letépése, a kerékbe törés és a felnégyelés csak ezután következik.......


Szép napot ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 17:07

Rumcájsz írta:Lázár János (alias) Piszkos Fred

Munkácsy Golgota című képe az Amerikában élő Pákh Imre tulajdonában állt, de a magyar állam meg akarta venni. Pákh mondott egy árat, amit sokallott a kormány, viszont a képre ugyanennyiért volt egy másik vevő is.

Erre a kormány védetté nyilvánította a festményt, hogy azt ne lehessen kivinni Magyarországról.

  „Szerettük volna Pákh urat meggyőzni ezzel a barátságos lépéssel, hogy minden körülmények között érdemes megállapodni a magyar állammal”
- mondta a talpig úriember Lázár ‘Piszkos-Fred’ János csütörtöki sajtótájékoztatóján. A miniszter elismerte azt is, hogy nem a legsportszerűbb módon nyilvánították ilyen gyorsan védetté a képet, de hozzátette, hogy:

  „a haza érdekében tették.”

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 24n20cz

Lázár azt bizonygatta, hogy a kormány nem hagyja, hogy zsarolják, és a magyar állam nem fog a nemzetközi sztenderdektől eltérő összeget fizetni a Golgotáért.

Hogy mi a nemzetközi sztenderd, azt meg ezek szerint csak ő, meg a kormány tudja.



Mindenki annyit ér, amije van. Ők a joggal tudnak visszaélni, ha nincs nekik.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 17:05

MátéBence írta:
Tádé Bence írta:

:-)

Gyere holnap is.

Erre mikor válaszolsz?

Miért hazudozol Koncsi? Miért nem ismered be egyenesen és gerincesen, hogy Te írsz, Koncsita, Vizecske, Belize néven is?



Nem vagyok Koncsita, kérdezd őt.


A hozzászólást Tádé Bence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-11, 17:11-kor.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-11, 17:00

Lázár János (alias) Piszkos Fred

Munkácsy Golgota című képe az Amerikában élő Pákh Imre tulajdonában állt, de a magyar állam meg akarta venni. Pákh mondott egy árat, amit sokallott a kormány, viszont a képre ugyanennyiért volt egy másik vevő is.

Erre a kormány védetté nyilvánította a festményt, hogy azt ne lehessen kivinni Magyarországról.

  „Szerettük volna Pákh urat meggyőzni ezzel a barátságos lépéssel, hogy minden körülmények között érdemes megállapodni a magyar állammal”
- mondta a talpig úriember Lázár ‘Piszkos-Fred’ János csütörtöki sajtótájékoztatóján. A miniszter elismerte azt is, hogy nem a legsportszerűbb módon nyilvánították ilyen gyorsan védetté a képet, de hozzátette, hogy:

  „a haza érdekében tették.”

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 24n20cz

Lázár azt bizonygatta, hogy a kormány nem hagyja, hogy zsarolják, és a magyar állam nem fog a nemzetközi sztenderdektől eltérő összeget fizetni a Golgotáért.

Hogy mi a nemzetközi sztenderd, azt meg ezek szerint csak ő, meg a kormány tudja.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 16:53

Tiszteld a nememet!

„A nemed a te dolgod. Nekem csak tisztelnem kell” – írta nemrég például Colleen Bell is. Remélem, tiszteli az én nememet is, erre a sületlenségre ugyanis kénytelen vagyok ezt mondani: nem.


A sajtos omlett azt jelenti: tojás némi sajttal. Ez vajon támadás a narancslé vagy a pirítós ellen? Nem. A narancslé és a pirítós külön-külön is remek dolgok, együtt pedig sokak számára még jobb reggelit is adnak, mint a sajtos omlett. Ízlés dolga. Egy azonban biztos: ha megfeszülünk, sem tudunk narancsléből és pirítósból sajtos omlettet készíteni.

A fenti gondolatmenet az amerikai Lee Harristől való, s mint minden példa, sántít, de mutat azért valamit a lényegből, amelyet az azonos neműek házasságáról tartott ír népszavazáson nem voltak képesek megfogalmazni az intézmény bevezetését ellenzők. Azt ugyanis, hogy ha nem támogatod a kezdeményezést, attól még nem vagy embertelen, nem vagy kirekesztő, sem jogfosztó. Nem kell bűnnek tartanod sem a homoszexualitást, sem betegnek vagy bűnösnek a homoszexuális embereket. Nem kell alacsonyabb rendűnek tekintened a közöttük lobogó szerelmet sem. (Miért lenne az?) Nem kell szeretettelennek lenned. Nem is kell gyűlölnöd senkit.

Elég, ha gondolkodó lény vagy.

Annak, hogy a fenti kép ellentétét a meleglobbi sikerrel alakította ki az ellenzők táboráról, egyrészt oka lehet, hogy bizonyára voltak köztük valóban kirekesztők és gyűlölködők is, a valódi ok azonban sokkal prózaibb. Egy amerikai szervezettől kaptak temérdek forrást, így az „egyenlőségért” folytatott küzdelmet a lehető legdurvább esélyegyenlőtlenség mellett, ötvenszeres anyagi túlerővel vívták. Sikerrel is alakították ki azt a tipikusan marxista gondolatból fakadó képet, amely szerint aki haladó, aki a történelem jó oldalán van, aki jó ember, az igennel szavaz. A többiek meg retrográd jogfosztók.

De nem kell ilyen messzire mennünk, hiszen a jogfosztózás itthon is divat. „Magyar százezrek mai jogfosztottságáról” ír Ceglédi Zoltán is, mégpedig „nemi irányultságuk miatt”. Pedig sem Írországban nem volt, sem Magyarországon nincs jogfosztás. Jogfosztás az, ha vagy bűncselekménynek nyilvánítják és törvényileg tiltják az azonos neműek kapcsolatát, netán kényszerkezeltetik az illetőt, vagy ha az egyén valamit nem tehet meg azért, mert az azonos neműekhez hajtja a vágya, a szíve. Ilyen ma szerencsére nincs. Ha valaki agresszív és üt, nem enyhítő körülmény, hogy a megütött meleg volt. Nem mondja az állam, hogy melegek nem vállalhatnak munkát. Vagy kevesebb bért kapnak. Na de nem házasodhatnak! – veti oda az okos mozgalmár ilyenkor. Csakhogy téved. Egy meleg férfinak is ugyanolyan joga van feleségül venni egy nőt, mint egy heteroszexuálisnak. A jogok a személyre, az individuumra vonatkoznak. Főleg liberálisék tudhatnák ezt. Ha valaki nem akar élni ezzel a jogával, lehetőségével, hiszen nem a nőket szereti, az persze érthető, ám ettől még nem jogfosztás, ha nem házasodhat akkor férfival. Engem meg nem engednek elindulni a női százas mellúszásban. Pedig én a női százason akarok indulni, nem a férfin! És nem engedik! Sőt. Két nőm lehet egyszerre, de a törvény előtt nem lehet két feleségem!

Jogfosztás? Dehogy. Csupán az olyan agyament ideológiák szerint, amelyeket lobbiszervezetek mellett nagykövetségek is népszerűsítenek mostanság. Gender.

„A nemed a te dolgod. Nekem csak tisztelnem kell” – írta nemrég például Colleen Bell is. Remélem, tiszteli az én nememet is, erre a sületlenségre ugyanis kénytelen vagyok ezt mondani: nem. Abban, hogy valaki ilyen vagy olyan nemű, nyilván semmi tiszteletre méltó nincs. A rosszul megfogalmazott két mondat eredeti értelmében persze fontos, s annyit jelent: hagyjon békén mindenki! Az állam is. Senkinek semmi köze ahhoz, kibe vagyok szerelmes, férfiba vagy nőbe. Csak annak van köze ehhez, akit én be akarok avatni. Az elkorcsosult gondolatoknak köszönhetően azonban mára visszájára fordult az egykor fontos és jogos követelés. Pályázati pénzek mennek a coming outok előkészítésére, mintha érdem lenne tömegek előtt bevallani olyasmit, amit a tömegek nem kérdeztek. Amikor a leszbikus Ungár Klára kurucinfós tempóban hozza nyilvánosságra két fideszes vélt homoszexualitását, arra már tényleg nincsenek szavak. Kell ehhez persze a propaganda, annak sulykolása, hogy gyáva bujkálás, ha valaki nem mozgalmár.

Ott van például Lakner Zoltán esete. Gyakran találkoztunk tévéstúdiókban. Remekül érvelő, okos, felkészült elemzőként ismertem meg. Aztán coming outolt. Most már, ha találkozunk, nem tud nem eszembe jutni, hogy hát ő a fiúkat. Engem ez ugyan nem undorít, és bajom sincs vele, csak nem értem, miért kell nekem ez az infó, miközben azt nem tudom, a halászlét vagy a gulyáslevest preferálja-e. Hogy miért kell olyanokkal (az egész országgal) megosztani egy magánügyet, akikkel az ember nincs közeli viszonyban.

Senkinek sem kívánom persze, hogy bujkálnia kelljen. Ahogy a homoszexualitás önmagában nem adhat okot büszkeségre, ugyanúgy nem is szégyellnivaló, s a joga is megvan mindenkinek, hogy világgá kürtölje. A jogfosztásmantra ellenére sem tiltja ezt a törvény. Azt sem, hogy a szerelmesek nagy férficsókokkal gabalyodjanak egymásba a villamoson. Ne is tiltsa! Csak kérdés, hogy érdemes-e élni mindig minden jogunkkal. Sokakból valóban mély undor tör fel a fenti látványtól. Ez van. Nem tehetnek róla. Ugyanúgy nem, ahogy a homoszexuálisok sem arról, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. S ahogy az egyiket, úgy a másikat sem kellene stigmával illetni, gonoszságot, romlottságot keresni mögötte. Sem megsértődni. Egyik sem döntés. Mindkettő állapot. Az undort, akiben van, tehát nem muszáj kifejezésre juttatni. Minek bántani valakit, ha el is lehet fordulni? Ugyanígy a közös terekben vélhetően megtalálható undorodókra is tekintettel lehet lenni. Egy kis emberséggel, némi visszafogottsággal egészen normálisan lehet élni. Ma egyébként így élünk. A probléma ugyanis egyike a legjelentéktelenebb társadalmi gondoknak, amelyet dollármilliók tartanak felszínen. Ezért nem szoktam róla írni. Most is azért tettem csak, mert felkértek rá.

A szerző a Mandiner főmunkatársa
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-11, 16:46

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
A maszatolás csimborasszója!
Mit keres még ez az ember a közéletben, az MTK-ban, bárhol?

Sajnos ismét egyet kell értsek veled Sad

A közélet javát szolgálná, ha nyugdíjba vonulna.
A közélet javát szolgálná, ha ezt egy szép nagy csoportos 
nyugdíjazás valósítaná meg; a csoport javasolt tagjait most nem sorolom fel:)
Legyen elég, hogy javarészt egykorúak vele:)
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-11, 16:44

DKW írta:Magyarországot is érintő nemzetközi pénzmosási ügyben nyomoz a milánói ügyészség - jelentette a Corriere della Sera című olasz napilap csütörtökön.

A másfél évvel ezelőtt indított olasz hatósági vizsgálat részletei most először kerültek nyilvánosságra.  A cikk szerint a hatóságok 2013. december 18-án fogtak gyanút az ügyben. A milánói Linate repülőterére aznap Magyarországról érkezett egy magángép, amelyen egy magyar és egy orosz állampolgár utazott. A két utas az olasz repülőtér vámhivatalában bejelentette, hogy 10 millió eurót, vagyis több mint 3 milliárd forintnak megfelelő összeget visz magával készpénzben. Állításaik szerint a tetemes összeget egy magyar bankból vették fel és egy olaszországi ingatlanügylethez kellett. A pénzcsomag 20 ezer 500 eurósból állt. A magyar és az orosz férfi kitöltötte a pénz beviteléhez szükséges vámdokumentumokat, majd páncélozott kocsikban elhajtottak. A pénznek ezt követően nyoma veszett - írta a Corriere della Sera.
És a két fazon nevét senki sem tudja?
Na, ezt én nem hiszem...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-11, 16:43

DKW írta:
Trollirtó írta:
A maszatolás csimborasszója!
Mit keres még ez az ember a közéletben, az MTK-ban, bárhol?

Nagyon sokat keres, hiába kell gyerektartásra..))))
Hát sokat...
Meg biztos valami jófajta anyagra is sok elmegy, 
másképp nem lehetne ennyire agyament...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 16:40

Trollirtó írta:
DKW írta:Deutsch Tamás nem tartja helyesnek, hogy Gömöri Zsolt végtörlesztésében a Magyar Paralimpiai Bizottság segített.
A sportolók nem munkavállalói, sem a parasportolók, sem az évsportolók sem az MPB-nek, sem a Magyar Olimpiai Bizottságnak, tehát ilyen típusú segítséget nem tudnak kapni” – mondta az alelnök.
A maszatolás csimborasszója!
Mit keres még ez az ember a közéletben, az MTK-ban, bárhol?

Sajnos ismét egyet kell értsek veled Sad

A közélet javát szolgálná, ha nyugdíjba vonulna.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Pénzmosás: magángépen vittek 3 milliárd forintot Olaszországba

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 16:39

Magyarországot is érintő nemzetközi pénzmosási ügyben nyomoz a milánói ügyészség - jelentette a Corriere della Sera című olasz napilap csütörtökön.

A másfél évvel ezelőtt indított olasz hatósági vizsgálat részletei most először kerültek nyilvánosságra. A cikk szerint a hatóságok 2013. december 18-án fogtak gyanút az ügyben. A milánói Linate repülőterére aznap Magyarországról érkezett egy magángép, amelyen egy magyar és egy orosz állampolgár utazott. A két utas az olasz repülőtér vámhivatalában bejelentette, hogy 10 millió eurót, vagyis több mint 3 milliárd forintnak megfelelő összeget visz magával készpénzben. Állításaik szerint a tetemes összeget egy magyar bankból vették fel és egy olaszországi ingatlanügylethez kellett. A pénzcsomag 20 ezer 500 eurósból állt. A magyar és az orosz férfi kitöltötte a pénz beviteléhez szükséges vámdokumentumokat, majd páncélozott kocsikban elhajtottak. A pénznek ezt követően nyoma veszett - írta a Corriere della Sera.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 16:37

Trollirtó írta:
DKW írta:Deutsch Tamás nem tartja helyesnek, hogy Gömöri Zsolt végtörlesztésében a Magyar Paralimpiai Bizottság segített.
A sportolók nem munkavállalói, sem a parasportolók, sem az évsportolók sem az MPB-nek, sem a Magyar Olimpiai Bizottságnak, tehát ilyen típusú segítséget nem tudnak kapni” – mondta az alelnök.
A maszatolás csimborasszója!
Mit keres még ez az ember a közéletben, az MTK-ban, bárhol?

Nagyon sokat keres, hiába kell gyerektartásra..))))
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Ég a kunyhó, ropog a nád...

Témanyitás by DKW 2015-06-11, 16:36

Szar ügy mikor szinte minden nap valamelyik csontváz kihúzza a másikat a szekrényből.Smile)))
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-11, 16:33

DKW írta:Deutsch Tamás nem tartja helyesnek, hogy Gömöri Zsolt végtörlesztésében a Magyar Paralimpiai Bizottság segített.
A sportolók nem munkavállalói, sem a parasportolók, sem az évsportolók sem az MPB-nek, sem a Magyar Olimpiai Bizottságnak, tehát ilyen típusú segítséget nem tudnak kapni” – mondta az alelnök.
A maszatolás csimborasszója!
Mit keres még ez az ember a közéletben, az MTK-ban, bárhol?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 26 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.