Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+11
Jóska.bá
Rumcájsz
MátéBence
bokxi
mavtelep
Gejza
turidani
kondor
tmbb
DKW
Tádé Bence
15 posters

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:51

Kedves Koncsita!

- Nem vagyok Koncsita, de eleve fogalmad nem lehet, hogy Koncsita vagyok-e vagy más. 
Minél többször leírod ezt, annál többször kiderül, hogy egyáltalán nem a tények érdekelnek, mivel erről a tényről semmit nem  tudsz.

Persze, hogy nem tudsz mit kezdeni? Mert hazudozol, sunnyogsz. Tőled ennyire tellik. Polgári körben tudod egy ember egy nicknévvel irogat. És polgári körben amikor valaki megbukik a hazudozásával mint Te, akkor az elszégyelli magát és változtat. Polgári körökben ha valaki azt mondja, hogy elkotródik mert saját maga szerint nem idevaló, akkor ott az illető komolyan veszi a szavát és asszerint is cselekszik.

- Sikerült olyat írnod, amit megint nem tudsz bizonyítani és nem tény. Maga Orbán Viktor mondta, hogy ne azt figyeljék, amit mond, hanem azt, amit csinál, tehát kizárta annak a lehetőségét és felelősségét, hogy a hazudozásaival lebukjon. És elkotródni sem akar, készül a következő választásokra. 


*** Sok dolgom lesz avval, hogy helyre rakjam a sorozatos csúsztatásaidat. ***
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:46

Tádé Bence írta:"Az is vagy főnököm, hogy holmi tényekkel operálsz és megzavarod a Tatuin bolygó kedves őshonos népének mindennapos fantáziálgatásait"

Kedves Máté Bence!


Akinek valós érvei vannak, annak nincs szüksége piti gúnyolódásra.

Ebben neked 100% igazad is lenne, ha az én drága vitapartnereim képesek lennének szembenézni a tényekkel és valós érvekkel. De miután erre képtelenek, marad a humor eszköze.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Felesleg - érvek helyett

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:43

"Az is vagy főnököm, hogy holmi tényekkel operálsz és megzavarod a Tatuin bolygó kedves őshonos népének mindennapos fantáziálgatásait"

Kedves Máté Bence!


Akinek valós érvei vannak, annak nincs szüksége piti gúnyolódásra.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:43

Tádé Bence írta:1. Mi kell még érv? Ott a törvénymódosítás szövege. Az magáért beszél. Milyen érvet vársz még azon kívül, hogy a törvénymódosítás a MINDENKORI NAV elnökről és a MINDENKORI NGM miniszterrlő beszél?

- Kedves Bence!
Ez nem cáfolja meg azt, hogy a módosítás indoka az lehetett, hogy ne közvetlenül Orbán renoméja csorbuljon, a korábbi kiállásával kapcsolatban.


Kedves Koncsita!

De ugyan ezen logika mentén semmi nem is igazolja azt, hogy az egész azért van, hogy Orbán renoméja ez ügyben ne csorduljon.


2. Ez a legkényelmesebb magyarázkodás A háríás. Az ignorálás. Mindig ezt csinálod. Amikro szembesítelek egy régebbi gaztettetekkel, akkor azt szimplán hárítod. Érkdekes. a világon téged MINDEN érdekel. Mindenről van véleményed az elmúlt 5 évben. De akkor 2004-ben, speciel PONT ERRŐL nem volt véleményed. Nah tudod kinek hazudozzál!?????

- Kedves Bence!
Ezzel nem tudok mit kezdeni, ebben semmi konkrétum nincs, és nem is rám vonatkozik, mi még nem beszéltünk sohasem.
Remélem polgári körökben nem ez a stílus az elfogadott, szimplán hazugozni valakit érvek nélkül.
Jobb lenne, ha csak te követnéd ez, ha már választani lehet. Az még jobb, ha te sem.


Kedves Koncsita!

Persze, hogy nem tudsz mit kezdeni? Mert hazudozol, sunnyogsz. Tőled ennyire tellik. Polgári körben tudod egy ember egy nicknévvel irogat. És polgári körben amikor valaki megbukik a hazudozásával mint Te, akkor az elszégyelli magát és változtat. Polgári körökben ha valaki azt mondja, hogy elkotródik mert saját maga szerint nem idevaló, akkor ott az illető komolyan veszi a szavát és asszerint is cselekszik.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-11, 13:41

Csaxólok, hogy a Tádé néven futó nickhez illene Mazsola helyett Tádé képét mellékelni.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:40

turidani írta:
MátéBence írta:



Jóska bát parafrezálva mondom,hogy szerinte a TÉNYSZERŰ érvelés az valamilyen Fideszes trükk csak Wink

Hát ja, ha meg legközelebb valamelyik bucka kinevezi Iványi kartácsot pápának, én leszek a terelős genya, ha szóvá teszem:)))

Az is vagy főnököm, hogy holmi tényekkel operálsz és megzavarod a Tatuin bolygó kedves őshonos népének mindennapos fantáziálgatásait Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:39

1. Mi kell még érv? Ott a törvénymódosítás szövege. Az magáért beszél. Milyen érvet vársz még azon kívül, hogy a törvénymódosítás a MINDENKORI NAV elnökről és a MINDENKORI NGM miniszterrlő beszél?

- Kedves Bence!
Ez nem cáfolja meg azt, hogy a módosítás indoka az lehetett, hogy ne közvetlenül Orbán renoméja csorbuljon, a korábbi kiállásával kapcsolatban.



2. Ez a legkényelmesebb magyarázkodás A háríás. Az ignorálás. Mindig ezt csinálod. Amikro szembesítelek egy régebbi gaztettetekkel, akkor azt szimplán hárítod. Érkdekes. a világon téged MINDEN érdekel. Mindenről van véleményed az elmúlt 5 évben. De akkor 2004-ben, speciel PONT ERRŐL nem volt véleményed. Nah tudod kinek hazudozzál!?????

- Kedves Bence!
Ezzel nem tudok mit kezdeni, ebben semmi konkrétum nincs, és nem is rám vonatkozik, mi még nem beszéltünk sohasem.
Remélem polgári körökben nem ez a stílus az elfogadott, szimplán hazugozni valakit érvek nélkül.
Jobb lenne, ha csak te követnéd ez, ha már választani lehet. Az még jobb, ha te sem.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:39

Tádé Bence írta:
Tádé Bence írta:


Én ilyesmit nem szoktam mondani, ezeket tételesen ki kell értékelni, milyen feltételezéseket alapultak, akkor azok reálisak voltak-e és mi történt valójában. Az életben.

Persze, hogy nem szoktál te mondani? Még véletlenül sem ismernéd be, hogy pofátlanul hazudoztatok 2004-ben. Igen. TI. Te is részese voltál. Vagy akkor talán te részletesen kiértékelted 2004-ben, hogy az az 500 milliárdos extra kiadással történő riogatás az megalapozott-e? Vagy ha akkor nem is, akkor most kiértékeled? Vagy menekülsz továbbra is a szembenézés elől?

Kedves Máté Bence!

Kérlek itt mindenki előtt írd le, hogy én mit hazudoztam 2004-ben.
Köszönöm.

Konrkétan mit hazudoztatik TI?

Azt, hogy a kettős állampolgárság megadása mondjuk 500 milliérdos extra kiadást jelent a belföldi magyar állampolgároknak. Ezt hazuoztátok akkor. És Te ennek a közösségnek a tagja voltál és vagy deklaráltan ma is. Gyurcsány Ferenc szimpatizánsai oldal adminisztrátor rajongó Wink

Akiről nyílván "hihető", hogy 2004-ben éppen ez a dolog nem érdekelte...

Ez tényleg hülyének néz mindenkit.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-11, 13:38

MátéBence írta:
turidani írta:Az ELTERELÉS az igazi FINESZ-TRÜKK !




Pl kiváló módszer a hasonló elterelések ellen, ha legközelebb, mikor valaki a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség nyilatkozatát másolja be, nem azzal a címmel látja el, hogy "A keresztény egyház álláspontja a bevándorlásról".

Ennyi




Jóska bát parafrezálva mondom,hogy szerinte a TÉNYSZERŰ érvelés az valamilyen Fideszes trükk csak Wink




Hát ja, ha meg legközelebb valamelyik bucka kinevezi Iványi kartácsot pápának, én leszek a terelős genya, ha szóvá teszem:)))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:37

Tádé Bence írta:
Tádé Bence írta:


Én ilyesmit nem szoktam mondani, ezeket tételesen ki kell értékelni, milyen feltételezéseket alapultak, akkor azok reálisak voltak-e és mi történt valójában. Az életben.

Persze, hogy nem szoktál te mondani? Még véletlenül sem ismernéd be, hogy pofátlanul hazudoztatok 2004-ben. Igen. TI. Te is részese voltál. Vagy akkor talán te részletesen kiértékelted 2004-ben, hogy az az 500 milliárdos extra kiadással történő riogatás az megalapozott-e? Vagy ha akkor nem is, akkor most kiértékeled? Vagy menekülsz továbbra is a szembenézés elől?

Kedves Máté Bence!

Kérlek itt mindenki előtt írd le, hogy én mit hazudoztam 2004-ben.
Köszönöm.

Nagyon szívesen. Most itt azt hazudozod, hogy 2004-ben nem volt véleményed, sehogy sem értékelted. Ez nyílvánvaló hazugság.

De most itt vagyunk 2015-ben. Mesélj csak akkor retrospektíve. Most mit gondolsz a 2004-es ballib kampányról? Ha akkor szerinted nem volt véleményed és nem értékelted sehogy sem. Figyelek!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-11, 13:36

MátéBence írta:
Tádé Bence írta:

Nekem most elég, ha te megírod, hogy akkor hogy értékelted a 2004-es balliberális kampányt?

- Szívesen megírom, akkoriban én nem értékeltem sehogy, és azóta sem. Tehát az állításod velem kapcsolatban színtiszta hazugság.

1. Mi kell még érv? Ott a törvénymódosítás szövege. Az magáért beszél. Milyen érvet vársz még azon kívül, hogy a törvénymódosítás a MINDENKORI NAV elnökről és a MINDENKORI NGM miniszterrlő beszél?

2. Ez a legkényelmesebb magyarázkodás A háríás. Az ignorálás. Mindig ezt csinálod. Amikro szembesítelek egy régebbi gaztettetekkel, akkor azt szimplán hárítod. Érkdekes. a világon téged MINDEN érdekel. Mindenről van véleményed az elmúlt 5 évben. De akkor 2004-ben, speciel PONT ERRŐL nem volt véleményed. Nah tudod kinek hazudozzál!?????


Még azért most szólok, hogy ötfejű kartácsnő továbbra is úgy teszi a dógát, hogy közben még az sem igazán tisztázott, nem pont ezt a fórumot próbálja-e szétcseszni? Szóval óvatosan.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:34

turidani írta:Az ELTERELÉS az igazi FINESZ-TRÜKK !
Jóska.bá írta:Ideje lenne, ha a Balf@sz Baloldal ennek a két évtizedes trükknek megtalálja az ellenszerát !





Pl kiváló módszer a hasonló elterelések ellen, ha legközelebb, mikor valaki a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség nyilatkozatát másolja be, nem azzal a címmel látja el, hogy "A keresztény egyház álláspontja a bevándorlásról".

Ennyi


Jóska bát parafrezálva mondom,hogy szerinte a TÉNYSZERŰ érvelés az valamilyen Fideszes trükk csak Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:33

Tádé Bence írta:
MátéBence írta:

Csak nem azt akarod mondani, hogy amire akkor ezeket alapozták, azok már akkor hazugságok voltak?

Én ilyesmit nem szoktam mondani, ezeket tételesen ki kell értékelni, milyen feltételezéseket alapultak, akkor azok reálisak voltak-e és mi történt valójában. Az életben.

Persze, hogy nem szoktál te mondani? Még véletlenül sem ismernéd be, hogy pofátlanul hazudoztatok 2004-ben. Igen. TI. Te is részese voltál. Vagy akkor talán te részletesen kiértékelted 2004-ben, hogy az az 500 milliárdos extra kiadással történő riogatás az megalapozott-e? Vagy ha akkor nem is, akkor most kiértékeled? Vagy menekülsz továbbra is a szembenézés elől?

Kedves Máté Bence!

Kérlek itt mindenki előtt írd le, hogy én mit hazudoztam 2004-ben.
Köszönöm.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:33

Tádé Bence írta:
Máté Bence írta:Szerintem teljesen mindegy, hogy technikailag hogyan és ki rúgja ki. A kormányt Orbán Viktor vezeti és a kormányzat minden döntéséért végső soron Ő a felelős. Ebben én nem látok semmi képmitató álszent viselkedést.

- ha mindegy, akkor miért kell a változtatás?

A törvénymódosítás indoklásában ott a válasz. Amiben ha jól látom nem Vida Ildikó van és Varga Mihály, hanem MINDENKORI NAV elnök és a MINDENKORI NGM miniszter. Jól látom?

- ennyi lenne az érved?

Viszont abban igenis látok képmutató álszent viselkedést, ahogy a 2004-es gyalázatos balliberális kampányhoz ma viszonyultok. Az rettentően képmutató és álszent.

- hogy viszonyulunk? Én hogy viszonyulok?

Nekem most elég, ha te megírod, hogy akkor hogy értékelted a 2004-es balliberális kampányt?

- Szívesen megírom, akkoriban én nem értékeltem sehogy, és azóta sem. Tehát az állításod velem kapcsolatban színtiszta hazugság.

1. Mi kell még érv? Ott a törvénymódosítás szövege. Az magáért beszél. Milyen érvet vársz még azon kívül, hogy a törvénymódosítás a MINDENKORI NAV elnökről és a MINDENKORI NGM miniszterrlő beszél?

2. Ez a legkényelmesebb magyarázkodás A háríás. Az ignorálás. Mindig ezt csinálod. Amikro szembesítelek egy régebbi gaztettetekkel, akkor azt szimplán hárítod. Érkdekes. a világon téged MINDEN érdekel. Mindenről van véleményed az elmúlt 5 évben. De akkor 2004-ben, speciel PONT ERRŐL nem volt véleményed. Nah tudod kinek hazudozzál!?????
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:30

Tádé Bence írta:
MátéBence írta:

Csak nem azt akarod mondani, hogy amire akkor ezeket alapozták, azok már akkor hazugságok voltak?

Én ilyesmit nem szoktam mondani, ezeket tételesen ki kell értékelni, milyen feltételezéseket alapultak, akkor azok reálisak voltak-e és mi történt valójában. Az életben.

Persze, hogy nem szoktál te mondani? Még véletlenül sem ismernéd be, hogy pofátlanul hazudoztatok 2004-ben. Igen. TI. Te is részese voltál. Vagy akkor talán te részletesen kiértékelted 2004-ben, hogy az az 500 milliárdos extra kiadással történő riogatás az megalapozott-e? Vagy ha akkor nem is, akkor most kiértékeled? Vagy menekülsz továbbra is a szembenézés elől?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:29

Tádé Bence írta:
MátéBence írta:

1. Hazudozol Koncsi és ez tény. Tény, hogy több néven írsz. És tény, hogy e mögött a név mögött is Te vagy. Jóska bá igazolhatná is ha akarná, de láthatóan nem akarja, mert neki kényelmes így

- Kedves Bence! Kérem a bizonyítékaidat, hogy én Koncsita vagyok, és nem a fia. Ezt eleve nem tudhatod, Jóska bá sem,  tehát csípőből hazudsz. Azt árultad el, hogy fogalmad nincs arról, hogy mi a tény és mi a feltételezés. És azt, hogy ezt a különbséget nem tudva mást hazugsággal vádolsz meg, ami nem korrekt vita.

2. Akkor mégegyszer. Sohasem voltak változatlan feltételek. Akkor sem, amikor a híres és neves független szakértők és Ti mindenfélét jósoltatok a jövővel kapcsolatban. Érdekes akkor nem nagyon zavart a TÉNY, hogy a jövő dinamikus, változó. Akkor nem nagyon foglalkoztatok azzal, hogy az országnak van kormánya, amelyik dinamikusan reagál a környezetében történt változásokra. Akkor persze jó volt statikus képest megfesteni, abból extrapolálni a jövőre. Főleg ha ezen extrapoláció mögött tendenciózusan elfogult és negatív előítéletek voltak. Hidd el senki nem azt várja az elemzőktől, hogy mindig mindent eltaláljanak. Ez nem az a műfaj. Itt a tévedés belefér. Ami viszont konklúzió levonására kéztet minden normális embert az az, amikor ezek a "független szakértők" rendre, tendenciózusan egy irányba tévednek és ezeket rendre és tendenciózusan az ÉLET cáfol.Szerintem ilyenkor jogos az elvárás, hogy ebből az ember megértsen valamit. Pl. azt, hogy a ti károgásotok mögött nincs semmi hitelesség.

- Nem tudod bizonyítani, hogy elfogult és negatív előítéletek voltak valami mögött, pontosan azért, mert változtak közben a feltételek. Ráadásul jobboldalról sem mindenki azt hangoztatta, amit a Fidesz. Hogy a kormány változtatott, az egy másik téma és arra utal, hogy különben nem érték volna el az eredeti célt, amit az "élet" igazolt.

3. Én szembesíettelek téged, csak megint előjött belőled a kognitív disszonancia. Nem vagy hajlandü a TÉNNYEL szembenézni. Azzal a ténnyel, hogy soha egyszer nem voltál képes egyetlen sikerét sem elismerni az Orbán kormánynak. Ahogy azt a tényt is ignorálod, hogy soha egyszer nem tudtad a ballib oldal hibáit beismerni a vitáinkban. Erre kellett volna reflektáljál Drága Koncsita. Érted?  De még nem késő! Én lennék a legboldogabb, ha tényszerűen cáfolnál és végre elismernéd az ORbán kormány eredményeit és a ballib oldal hibáit. Hidd el, azonnal revidiálni fogom az álláspontom.

- Nem tudom, hogy Koncsita mivel hajlandó szembenézni, de nem is ez a fontos. Neked a saját állításaidat kell megvédeni, nem másra mutogatni, más ügyben. Ez a felnőtt hozzáállás. Neked itt nem Koncsitával kell versenyezni, vagy másokkal, csupán az állításaidról kell bebizonyítanod, hogy megalapozottak. A többi felesleges fecsegés.

4. Ez egy nagyon primitív terelés volt Koncsika. Méghogy a DK nem kormányzott. Ez marha vicces volt Very Happy Very Happy Very Happy Most tényleg emlékeztesselek ara, hogy a DK mai elnöke, akkor az MSZP miniszterelnökeként kormányzott? Miért jó neked az, amikor ilyen primitíven buksz meg?

- Azt állítottad, hogy Koncsita közösséget vállalt ezekkel. Akkor kikkel vállalt közösséget, az MSZP-vel, vagy a DK-val?

Sok dolgom lesz még veled, hogy helyre rakjam a csúsztatásaidat.

1. Az a tény Koncsika, hogy pofátlanul hazudozol és azt hiszed, hogy ezt bárki elhiszi. Nem. Ezt senki nem hiszi el. Ah IP címed már korábban elárult amúgy még a többi neveiddel. Itt a hülyének nézés tipikus esete forog fenn a részedről.

2. Dehogyisnem tudom bizonyítani. Mögöttünk van 4 éves Koncsitaságod teljes életműve. TE a nyílvánvaló tényt akarod most elhazudni. Holott marha egyszerű. Soha egyetlen egy pozitív eredményét nem tudtad elismerni az Orbán kormánynak. Mindenben ami jó a negatívat kerested. Ellenben a balliberális hibák kapcsn a hibákat nem tudtad elismerni, viszont amennyire lehet , próbáltál terelni és mindent az akkori ellenzékre kenni. De a lényeg. Tendenciózusan a negatív, a később hamisnak bizonyult jóslatokat szajkóztad. Azokat, amelyek rendre megbuktak. Valahányszor megjelent az elmúlt 5 évben bármilyen negatív hír, amivel lehet az ORbán kormányt revolverezni, te azok között voltál, akik az ilyen híreket előszeretettel harsogták, osztották, erősítették. É amikor ezek rendre megbuktak,egyszer nem votl benned annyi gerinc, hogy elismerd, hogy tévedtél, ahogy tévedtek azok a szakértők, akikből sugárzott az amúgy még csak nem is titkolt negatív elfogultság és ellenszenv. Mindenki tisztán láthatja most is, hogy a józan ítélőképességedet elvette már az Orbán iránti féktelen gyűlöleted. Ezért képtelen vagy az objektív értékelésre. Ezér tnem tudsz szembenézni a tényekkel. Ezért menekül a konkrét kérdések megválaszolása elől.

3. Én állítottam rólad valamit. És azt tartom is, mert TÉNYSZERŰEN igaz amit írtam. Ennyi. Nyugodtan lehet bármikor cáfoljál. BÁrmikor.Semmi más nem kell hozzá, csak annyi, hogy elismerd az Orbán kormány pozitív eredményeit és elismerd a balliberális 8 év hibát. Ennyi.

4. Te most továbbra is hülyének nézel bárkit is????? Itt??? Ahol mindenki tudja, hogy a DK az MSZP-ből lett?? Komolyan ilyen primitíven akarsz hazudozni? Nem szégyelled magad?

Nehéz az élet és valóban sokat kell dolgozni azon, hogy a hazudozásaidról leszokj. Lassan 5 éve próbálkozom leszoktatni téged erről a rossz szokásodról. Egyszer talán majd összejön.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-11, 13:29

Az ELTERELÉS az igazi FINESZ-TRÜKK !
Jóska.bá írta:Ideje lenne, ha a Balf@sz Baloldal ennek a két évtizedes trükknek megtalálja az ellenszerát !

Rumcájsz írta:

Látom tisztelt barátom te soha nem tagadod meg önmagad.
Mit neked az üzenet tartalma, ha formai kérdésekkel elterelheted róla a figyelmet!
Mellesleg szerinted melyik egyház az "igazi keresztény" egyház?




Pl kiváló módszer a hasonló elterelések ellen, ha legközelebb, mikor valaki a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség nyilatkozatát másolja be, nem azzal a címmel látja el, hogy "A keresztény egyház álláspontja a bevándorlásról".

Ennyi

turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:28

Máté Bence írta:Szerintem teljesen mindegy, hogy technikailag hogyan és ki rúgja ki. A kormányt Orbán Viktor vezeti és a kormányzat minden döntéséért végső soron Ő a felelős. Ebben én nem látok semmi képmitató álszent viselkedést.

- ha mindegy, akkor miért kell a változtatás?

A törvénymódosítás indoklásában ott a válasz. Amiben ha jól látom nem Vida Ildikó van és Varga Mihály, hanem MINDENKORI NAV elnök és a MINDENKORI NGM miniszter. Jól látom?

- ennyi lenne az érved?

Viszont abban igenis látok képmutató álszent viselkedést, ahogy a 2004-es gyalázatos balliberális kampányhoz ma viszonyultok. Az rettentően képmutató és álszent.

- hogy viszonyulunk? Én hogy viszonyulok?

Nekem most elég, ha te megírod, hogy akkor hogy értékelted a 2004-es balliberális kampányt?

- Szívesen megírom, akkoriban én nem értékeltem sehogy, és azóta sem. Tehát az állításod velem kapcsolatban színtiszta hazugság.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:19

MátéBence írta:

Csak nem azt akarod mondani, hogy amire akkor ezeket alapozták, azok már akkor hazugságok voltak?

Én ilyesmit nem szoktam mondani, ezeket tételesen ki kell értékelni, milyen feltételezéseket alapultak, akkor azok reálisak voltak-e és mi történt valójában. Az életben.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:17

MátéBence írta:

1. Hazudozol Koncsi és ez tény. Tény, hogy több néven írsz. És tény, hogy e mögött a név mögött is Te vagy. Jóska bá igazolhatná is ha akarná, de láthatóan nem akarja, mert neki kényelmes így

- Kedves Bence! Kérem a bizonyítékaidat, hogy én Koncsita vagyok, és nem a fia. Ezt eleve nem tudhatod, Jóska bá sem,  tehát csípőből hazudsz. Azt árultad el, hogy fogalmad nincs arról, hogy mi a tény és mi a feltételezés. És azt, hogy ezt a különbséget nem tudva mást hazugsággal vádolsz meg, ami nem korrekt vita.

2. Akkor mégegyszer. Sohasem voltak változatlan feltételek. Akkor sem, amikor a híres és neves független szakértők és Ti mindenfélét jósoltatok a jövővel kapcsolatban. Érdekes akkor nem nagyon zavart a TÉNY, hogy a jövő dinamikus, változó. Akkor nem nagyon foglalkoztatok azzal, hogy az országnak van kormánya, amelyik dinamikusan reagál a környezetében történt változásokra. Akkor persze jó volt statikus képest megfesteni, abból extrapolálni a jövőre. Főleg ha ezen extrapoláció mögött tendenciózusan elfogult és negatív előítéletek voltak. Hidd el senki nem azt várja az elemzőktől, hogy mindig mindent eltaláljanak. Ez nem az a műfaj. Itt a tévedés belefér. Ami viszont konklúzió levonására kéztet minden normális embert az az, amikor ezek a "független szakértők" rendre, tendenciózusan egy irányba tévednek és ezeket rendre és tendenciózusan az ÉLET cáfol.Szerintem ilyenkor jogos az elvárás, hogy ebből az ember megértsen valamit. Pl. azt, hogy a ti károgásotok mögött nincs semmi hitelesség.

- Nem tudod bizonyítani, hogy elfogult és negatív előítéletek voltak valami mögött, pontosan azért, mert változtak közben a feltételek. Ráadásul jobboldalról sem mindenki azt hangoztatta, amit a Fidesz. Hogy a kormány változtatott, az egy másik téma és arra utal, hogy különben nem érték volna el az eredeti célt, amit az "élet" igazolt.

3. Én szembesíettelek téged, csak megint előjött belőled a kognitív disszonancia. Nem vagy hajlandü a TÉNNYEL szembenézni. Azzal a ténnyel, hogy soha egyszer nem voltál képes egyetlen sikerét sem elismerni az Orbán kormánynak. Ahogy azt a tényt is ignorálod, hogy soha egyszer nem tudtad a ballib oldal hibáit beismerni a vitáinkban. Erre kellett volna reflektáljál Drága Koncsita. Érted?  De még nem késő! Én lennék a legboldogabb, ha tényszerűen cáfolnál és végre elismernéd az ORbán kormány eredményeit és a ballib oldal hibáit. Hidd el, azonnal revidiálni fogom az álláspontom.

- Nem tudom, hogy Koncsita mivel hajlandó szembenézni, de nem is ez a fontos. Neked a saját állításaidat kell megvédeni, nem másra mutogatni, más ügyben. Ez a felnőtt hozzáállás. Neked itt nem Koncsitával kell versenyezni, vagy másokkal, csupán az állításaidról kell bebizonyítanod, hogy megalapozottak. A többi felesleges fecsegés.

4. Ez egy nagyon primitív terelés volt Koncsika. Méghogy a DK nem kormányzott. Ez marha vicces volt Very Happy Very Happy Very Happy Most tényleg emlékeztesselek ara, hogy a DK mai elnöke, akkor az MSZP miniszterelnökeként kormányzott? Miért jó neked az, amikor ilyen primitíven buksz meg?

- Azt állítottad, hogy Koncsita közösséget vállalt ezekkel. Akkor kikkel vállalt közösséget, az MSZP-vel, vagy a DK-val?

Sok dolgom lesz még veled, hogy helyre rakjam a csúsztatásaidat.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:10

Tádé Bence írta:
MátéBence írta:

Akkor mégegyszer megkérdezem? Megadtuk a könnyített kettős állampolgárságot 2010-ben. Hol van az az 500 milliárdos extra kiadás, amivel a 2004-es kampánybam rémisztgettétek az embereket?

Várom a konkrét válaszod? Hol van?

Gondom mindenkinek feltűnik, hogy a releváns kérdésre nem válaszoltál.

- Ez a kérdés így nem tehető fel. Úgy tehető fel, hogy mire alapozták ezt és mi történt.

De! Ez a kérdés így pontosan feltehető. Hisz azzal riogattatok, hogyha megadják a könnyített állampolgárságot, akkor ezek aköltségek keletkeznek.

Csak nem azt akarod mondani, hogy amire akkor ezeket alapozták, azok már akkor hazugságok voltak?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Úgy is mondhatnánk: "rideg marha-tartás" !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-11, 13:06

DKW írta:Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 8660357_12be6e199bb0144c3ba100aec1a4d758_wm

Egész pontosan,
ha valaki felmond, vagy közös megegyezéssel távozik a munkahelyéről, az nem válik jogosultá a közmunkára.


Ezzel a kormány arra próbálhatja ösztönözni az embereket, hogy ne mondjanak fel annak reményében, hogy majd pár hónap közmunkával átvészelhetik azt az időszakot, amíg munkát keresnek. Ezt ugyan nevezhetjük ösztönzőnek, de találóbb, ha azt mondjuk, hogy ez törvényi szintre emelt zsarolás. Pintér egyébként azzal indokolta a módosítót, hogy
a javaslat célja a munkavállalók elsődleges munkaerőpiacon történő tartása.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-11, 13:04

Tádé Bence írta:
MátéBence írta:Szerintem teljesen mindegy, hogy technikailag hogyan és ki rúgja ki. A kormányt Orbán Viktor vezeti és a kormányzat minden döntéséért végső soron Ő a felelős. Ebben én nem látok semmi képmitató álszent viselkedést.

- ha mindegy, akkor miért kell a változtatás?

A törvénymódosítás indoklásában ott a válasz. Amiben ha jól látom nem Vida Ildikó van és Varga Mihály, hanem MINDENKORI NAV elnök és a MINDENKORI NGM miniszter. Jól látom?


Viszont abban igenis látok képmutató álszent viselkedést, ahogy a 2004-es gyalázatos balliberális kampányhoz ma viszonyultok. Az rettentően képmutató és álszent.

- hogy viszonyulunk? Én hogy viszonyulok?

Nekem most elég, ha te megírod, hogy akkor hogy értékelted a 2004-es balliberális kampányt?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:02

MátéBence írta:
Tádé Bence írta:"Igen. És? Hol van az az 500 milliárdos extra kiadás, amivel akkor rémisztgettétek az embereket?"

El kellene szakadni az ilyenfajta megfogalmazásoktól, ez arra utal, hogy érzelmileg befolyásolt az illető és mindenkit bűnösnek tart X párt közelében.

Akkor rá lehetne ezt alkalmazni, akkor is, ha kritizálja a fidesz kormányt. Ez nem vezet sehová, nagyon szegényes vitamód ez, mert  eltereli a figyelmet a lényegről, puszta provokálás.

Akkor mégegyszer megkérdezem? Megadtuk a könnyített kettős állampolgárságot 2010-ben. Hol van az az 500 milliárdos extra kiadás, amivel a 2004-es kampánybam rémisztgettétek az embereket?

Várom a konkrét válaszod? Hol van?

Gondom mindenkinek feltűnik, hogy a releváns kérdésre nem válaszoltál.

- Ez a kérdés így nem tehető fel. Úgy tehető fel, hogy mire alapozták ezt és mi történt.
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Tádé Bence 2015-06-11, 13:00

MátéBence írta:Szerintem teljesen mindegy, hogy technikailag hogyan és ki rúgja ki. A kormányt Orbán Viktor vezeti és a kormányzat minden döntéséért végső soron Ő a felelős. Ebben én nem látok semmi képmitató álszent viselkedést.

- ha mindegy, akkor miért kell a változtatás?


Viszont abban igenis látok képmutató álszent viselkedést, ahogy a 2004-es gyalázatos balliberális kampányhoz ma viszonyultok. Az rettentően képmutató és álszent.

- hogy viszonyulunk? Én hogy viszonyulok?
Tádé Bence
Tádé Bence

Hozzászólások száma : 186
Join date : 2015. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 29 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.