Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+8
turidani
Rumcájsz
Böbe2
Trollirtó
doktorKá
Gejza
kondor
westfall
12 posters

16 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Matolcsy elismerésre és váll veregetésre vágyik.!!!és ha nem jön magától,ír egy levelet:)))

Témanyitás by kondor 2015-06-23, 20:31

Még mindig nem fogják hogy ez nem így működik.A nyugati világ már leírta M.O.-ot.Tett érte a Gyurka éppen eleget.Snitt.Saját magát a fejére húzhatja. Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:30

Trollirtó írta:
turidani írta:



Pont erről írtam, csak nem értetted.
Semmi különös nem történt, csupán érzékeltem, hogy már megint olyan lazán kezded használni a trollozást, mint anno a nácik a sárga csillagot. Később már aztán kvázi ők lesznek megsértődve, ha Kohn bácsi épp nem rakja fel a hajtókára.
A KR fórumon is ez volt az a pillanat, mikor hót kulturáltan szóltam Judit dr-nak, de ő szintén nem értette a dolgot, nyilván már kellemesen hozzászokott ehhez a leosztáshoz, mikor épp ti vagytok többen. Nagyon csábító szitu, én megértem.
Évek óta trollok vagytok.
Miért pont ma ne lennétek azok?
Nem értem ezt a mimózalelkedet, ami eddig nem volt.
Mindegy, befejeztem.

Én csupán a fogalmakat próbálom tisztázni. Nincs ebben semmi mimózáskodás, egyszerűen lusta vagyok az ezzel kapcsolatos véleményemet minden alkalommal leírni, mint ahogy Kohn bácsi is gondolom csak kitüntetett alkalmakkor köpött egyet a nyilasok felé, praktikusan, ha már ott se voltak. Ez alapján az a nyilas is értetlenkedhetett volna az efféle mimózáskodáson, hiszen a sárga csillaggal ellátott egyének amúgy már évek óta zsidók, és amúgy ki érti, hogy miért pont akkor neheztelnek a megkülönböztető jelzés miatt.

Ugye még mindig nem érted, kedves trollirtó kartács, hogy mi a probléma?
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-23, 20:24

turidani írta:



Pont erről írtam, csak nem értetted.
Semmi különös nem történt, csupán érzékeltem, hogy már megint olyan lazán kezded használni a trollozást, mint anno a nácik a sárga csillagot. Később már aztán kvázi ők lesznek megsértődve, ha Kohn bácsi épp nem rakja fel a hajtókára.
A KR fórumon is ez volt az a pillanat, mikor hót kulturáltan szóltam Judit dr-nak, de ő szintén nem értette a dolgot, nyilván már kellemesen hozzászokott ehhez a leosztáshoz, mikor épp ti vagytok többen. Nagyon csábító szitu, én megértem.
Évek óta trollok vagytok.
Miért pont ma ne lennétek azok?
Nem értem ezt a mimózalelkedet, ami eddig nem volt.
Mindegy, befejeztem.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:23

Gejza írta:
turidani írta:


Állítólag ezt most csak a megvalósítandó infrastruktúra, illetve fenntarthatóság felől közelítik meg. Amúgy sem állt bele Orbán politikailag a dologba, kifejezetten szakmai megközelítést várnak a projekt ellenzői, és támogatói közti vitától.
No persze,úgy mint Paks esetén.


Köztünk szólva, Paks se egy nagy truváj, csupán azok sikonyálnak ellene, akik kimaradtak a buliból, de egyébként ilyen fizetési feltételekkel, és így elhúzva csöppet se fogja megerőltetni az ország gazdaságát.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:21

Trollirtó írta:
turidani írta:



Miután nyilván nem vagy retardált, ezért nem gondolhatok másra, mint hogy az annyiszor emlegetett náci alapvetés, amely a másik oldalt másodrendű állampolgárként kezeli, esetedben is tökéletesen helytálló. Valószínűleg nem véletlen, hogy a trollozás is tőled indult.
Hát légy rá büszke.
Tisztázzuk.
Ma reggel megjelent itt egy görbe, ami tényszerűen 
cáfolja a bankok pénzkiviteléről szóló örökös mantrátokat.
Ezt voltam bátor szóvá tenni, neveteken nevezve benneteket.
Titeket, akik évek óta itt vagytok, egyetlen célotok és eszközötök a trollkodás.
És akiket éppen ennyi ideje folyamatosan trollnak nevezünk.
És nem oldalakat és másodrendű pógárokat - hanem titeket. Személy szerint.
És amire eddig nem ugrottatok, mint ma.
Mi történt?
Pánik van a központban? Csapnak össze a hullámok?
Nem kaptátok meg a fizetést?
Smile


Pont erről írtam, csak nem értetted.
Semmi különös nem történt, csupán érzékeltem, hogy már megint olyan lazán kezded használni a trollozást, mint anno a nácik a sárga csillagot. Később már aztán kvázi ők lesznek megsértődve, ha Kohn bácsi épp nem rakja fel a hajtókára.
A KR fórumon is ez volt az a pillanat, mikor hót kulturáltan szóltam Judit dr-nak, de ő szintén nem értette a dolgot, nyilván már kellemesen hozzászokott ehhez a leosztáshoz, mikor épp ti vagytok többen. Nagyon csábító szitu, én megértem.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-06-23, 20:18

turidani írta:


Állítólag ezt most csak a megvalósítandó infrastruktúra, illetve fenntarthatóság felől közelítik meg. Amúgy sem állt bele Orbán politikailag a dologba, kifejezetten szakmai megközelítést várnak a projekt ellenzői, és támogatói közti vitától.
No persze,úgy mint Paks esetén.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:16



Állítólag ezt most csak a megvalósítandó infrastruktúra, illetve fenntarthatóság felől közelítik meg. Amúgy sem állt bele Orbán politikailag a dologba, kifejezetten szakmai megközelítést várnak a projekt ellenzői, és támogatói közti vitától.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-23, 20:15

turidani írta:



Miután nyilván nem vagy retardált, ezért nem gondolhatok másra, mint hogy az annyiszor emlegetett náci alapvetés, amely a másik oldalt másodrendű állampolgárként kezeli, esetedben is tökéletesen helytálló. Valószínűleg nem véletlen, hogy a trollozás is tőled indult.
Hát légy rá büszke.
Tisztázzuk.
Ma reggel megjelent itt egy görbe, ami tényszerűen 
cáfolja a bankok pénzkiviteléről szóló örökös mantrátokat.
Ezt voltam bátor szóvá tenni, neveteken nevezve benneteket.
Titeket, akik évek óta itt vagytok, egyetlen célotok és eszközötök a trollkodás.
És akiket éppen ennyi ideje folyamatosan trollnak nevezünk.
És nem oldalakat és másodrendű pógárokat - hanem titeket. Személy szerint.
És amire eddig nem ugrottatok, mint ma.
Mi történt?
Pánik van a központban? Csapnak össze a hullámok?
Nem kaptátok meg a fizetést?
Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty A farkára húzna inkább öt karikát ez az elmeháborodott banda.

Témanyitás by Gejza 2015-06-23, 20:10


Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:09

Gejza írta:Én is bucka akarok lenni!-legalább annyira mint a Turul.


Úgyse sikerül:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:08

kondor írta:Szinte senkivel nem egyezik a véleményed.Ennek ellenére is ellen véleményeket ellen érveket vetsz hozol ide.Sértödösködsz, minösítgetsz.Mi a faszt képzelsz te magadról.
Jó lenne ha le állítanád magad.Fel vagy itt háborodva, az is trollkodás ha szinte semmiben nem egyezik a véleményed az itteniekkel.és igazából kurvára nem csípsz minket de elvárod hogy kulturáltan reagáljunk a provodra.Megáll az eszem.


Nem olyan különleges eset, épp összefújt három-négy buckát a szél, és ilyenkor te büszke vagy magadra, hogy a többséghez tartozol.
Miután tisztáztuk a sorrendiséget, totál érdektelen, hogy szerinted ki mit vár el a másiktól.
A lényeg, hogy már megint ti nem tudtatok viselkedni, és ez akkor is így marad, ha még szereztek magatok mellé egy ötödik selejtet is, aki egyetértő morgások közepette büszkén trolloz egyet.
Igazából sokat segítene a dolgon, ha látnád magad, milyen madarat formázol, miközben Kondornak nevezed magad:))

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 800px-Dodok


A hozzászólást turidani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-23, 20:12-kor.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Éljen a buckaság!

Témanyitás by Gejza 2015-06-23, 20:05

Én is bucka akarok lenni!-legalább annyira mint a Turul.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 20:02

Trollirtó írta:
turidani írta:

Nem gondolnám, hogy a bucka erősebb, vagy durvább lenne a trollnál, ráadásul az se mindegy, hogy a trollal kezdődött. Hadd ne soroljak fel minden mocskot, amit szokás szerint ma is leírtatok. Pont attól ilyen szemét a hozzáállásotok, hogy ha pár napig egyikünk se teszi szóvá, akkor úgy gondoljátok, onnantól teljesen rendben lévő, hogy trollozzátok a másik oldalt.
Hát nem az.
Ma minden mocskot te írtál.
És semmi mást.
Egyetlen betűt se találok a mai beírásaid között, amire
rá lehetne fogni, hogy egy homo sapiens írta...


Miután nyilván nem vagy retardált, ezért nem gondolhatok másra, mint hogy az annyiszor emlegetett náci alapvetés, amely a másik oldalt másodrendű állampolgárként kezeli, esetedben is tökéletesen helytálló. Valószínűleg nem véletlen, hogy a trollozás is tőled indult.
Hát légy rá büszke.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Szinte már mindenkinek beszóltál itt a fórumon.mert ugye nem hagyod magad!!!!

Témanyitás by kondor 2015-06-23, 20:01

Túri Dani!
Szinte senkivel nem egyezik a véleményed.Ennek ellenére is ellen véleményeket ellen érveket vetsz hozol ide.Sértödösködsz, minösítgetsz.Mi a faszt képzelsz te magadról.
Jó lenne ha le állítanád magad.Fel vagy itt háborodva, az is trollkodás ha szinte semmiben nem egyezik a véleményed az itteniekkel.és igazából kurvára nem csípsz minket de elvárod hogy kulturáltan reagáljunk a provodra.Megáll az eszem.


A hozzászólást kondor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-23, 20:03-kor.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Visszajöttek és mohóbbak, mint valaha - Harrach Péter (duli-fuli uraság)

Témanyitás by DKW 2015-06-23, 20:00

Tényleg azt hittem valaha, hogy oroszt többé nem látok, aljas, nyerészkedő, féreg politikust többé nem hallok! Tévedtem, és itt vannak az egykori kiszolgálók is a Bayerek, a Bencsikek,csak most nem munkásőr ruhában feszítenek, hanem kacagányban!

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Images18
(Szegény fiamat sajnálom, mert nála még lengyel és német felmenők is keveredtek, ahogy az asszonnyal összeraktuk a jövő reménységét.)

...de vissza a keveredéshez!
Harrach Péter (de számomra csak duli-fuli uraság), a kereszténység utolsó védőbástyája, ugye azt mondta, hogy van gyerek, aki divatból nem eszik reggelit, némelyik ebédet sem, van amelyik meg csak két naponta. Szóval, ha trendi, akkor vágjunk bele!

A gyerek viszont nem akarja követni a divatot, mert azt mondja éhes!
Mondom a fiamnak, így nem leszünk jóban, Peti bácsi azt mondta ez a divat, akkor csend és nem eszel!
Szóval, mint a fenti példámból is látszik, a gyerekem se nem istenfélő, se nem Harrach félő, hanem éhes.

Miért írom ezt?
Próbáltam valamit találni erről az emberről, de mintha az élete csak 1990-ben kezdődött volna, ez pedig gyanús, sőt több mint gyanús!
Itt vannak ezek a juj, de keresztény vagyok emberkék, akiket üldöztek a komcsik. Harrach pubi 1947-ben született, és annyira üldözték, hogy egészen 1966-tól, 1973-ig, a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen tanulhatott és kánonjogi végzettséget szerzett. Eleinte lelkipásztori kisegítő munkatársként több egyházközségben dolgozott. Slussz!
Ennyi, és ez a fickó, veszi a bátorságot ahhoz, hogy korlátozni akarja a sajtó és szólásszabadságot. Kérdem én miért is?
Közben persze keresgél az ember és mit talál? Jé, Harrach Péter – MSZMP-tag volt, hoppácska! Ilyenkor meg csak úgy gyűlni kezd az ember szájában a nyál, és szíve szerint tudna köpni egy nagyot!

Orbán Viktor - gimnáziumi, majd egyetemi KISZ-titkár
Stumpf István - a Hazafias Népfront alelnöke, MSZMP-tag
Pintér Sándor - MSZMP titkár
Martonyi János - MSZMP-tag
Járai Zsigmond - MSZMP-tag
Varga Mihály - KISZ-titkár
Matolcsy György - MSZMP-tag
Boros Imre - MSZMP-titkár
Mikola István - a Hazafias Népfront alelnöke
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Harrach_orban
Harrach Péter - MSZMP-tag
Turi-Kovács Béla - MSZMP-tag
Fónagy János - MSZMP-tag
Deutsch Tamás - KISZ-titkár
Kövér László - KISZ-titkár, az MSZMP Társadalompolitikai Intézetének munkatársa
Kerényi Imre - MSZMP titkár
Hoffmann Rózsa - MSZMP-tag
Pozsgay Imre - az MSZMP KB és PB tagja
Szűrös Mátyás - MSZMP KB-titkár

Nézem, ezt a nem teljes listát és jut eszembe számtalannál, számtalanabb emlék! Amikor 1986 március 15-én megvertek, bevittek a Batthányi térről, letépték a kokárdámat, utána az esti Lánchídi csata, a vesszőfutás a kádár kolbászok között. Szamizdat terjesztés, Demokrata, Beszélő, amikor a Zenit fényképezőgépemből kihúzták a filmet, előhívva azt, jönnek az emlékek és csak jönnek és nézem újra a neveket, és forr bennem a düh!
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Muppet_show
Itt vannak újra hatalmon ezek a mocskok, sőt el sem mentek! Vártak, kivárták, hogy újból építhessék tovább a szocializmusukat. Itt vannak keresztényként, nemzetiként, újra beleszólva az életünkbe. Itt vannak a Ratkó Annák, a Münnich Ferencek, a Nyers Rezsők! Megint korlátozzák a jogainkat és nekünk újra utcára kell, kellene menni, mint régen!

Tényleg azt hittem valaha, hogy oroszt többé nem látok, aljas, nyerészkedő, féreg politikust többé nem hallok! Tévedtem, és itt vannak az egykori kiszolgálók is a Bayerek, a Bencsikek, csak most nem munkásőr ruhában feszítenek, hanem kacagányban!

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Putyin_Orban_csok_Tessek_valasztani_valasztott_nepszavazast_paks_orosz_atomeromu_mutyi_szerzodes

Igen "elvtársak" hát itt vagytok újra, és újra gyűlölitek a nyugatot, ami szerintetek újra hanyatlik, és újra a főgonosz lett Amerika! Semmi nem változott, a szovjetet megint imádjuk, csak most orosznak hívjuk, de a csók az szabad!
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-23, 19:56

turidani írta:
Trollirtó írta:

A trollnál erősebb szó nem hangzott el tőlünk ma.
Minden bucka, náci és hasonló szó a te ujjadból jött ki.

Nem gondolnám, hogy a bucka erősebb, vagy durvább lenne a trollnál, ráadásul az se mindegy, hogy a trollal kezdődött. Hadd ne soroljak fel minden mocskot, amit szokás szerint ma is leírtatok. Pont attól ilyen szemét a hozzáállásotok, hogy ha pár napig egyikünk se teszi szóvá, akkor úgy gondoljátok, onnantól teljesen rendben lévő, hogy trollozzátok a másik oldalt.
Hát nem az.
Ma minden mocskot te írtál.
És semmi mást.
Egyetlen betűt se találok a mai beírásaid között, amire
rá lehetne fogni, hogy egy homo sapiens írta...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 19:54

DKW írta:Na ez az már megint kezded a köcsögösködést, le vagy szarva nem szólok többet hozzád, eddig se sokat.


Értem, tehát ha a beszólásodat valaki nem nyeli le szó nélkül, akkor az köcsögösködik.

Véletlenül nem volt valaki smasszer nálatok a családban, azok szoktak ilyen formán érvelni. Szinte látom, ahogy beszéd közben csapkodod a lábad a gumibottal.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 19:52

Trollirtó írta:
turidani írta:Ti itt eddig mindenkit lebuckáztatok aki nem értett egyet veletek, így jártál......

Új hozzászólás by DKW Today at 19:39



Lófaxokat buckáztunk, mindig a ti társulatotok kezdi szórni a mocskot. Visszanézhető. Egyébként ma se történt másként, csak hát hajlamosak vagytok a kezdet kezdetén szerényen félrenézni.

A trollnál erősebb szó nem hangzott el tőlünk ma.
Minden bucka, náci és hasonló szó a te ujjadból jött ki.

Nem gondolnám, hogy a bucka erősebb, vagy durvább lenne a trollnál, ráadásul az se mindegy, hogy a trollal kezdődött. Hadd ne soroljak fel minden mocskot, amit szokás szerint ma is leírtatok. Pont attól ilyen szemét a hozzáállásotok, hogy ha pár napig egyikünk se teszi szóvá, akkor úgy gondoljátok, onnantól teljesen rendben lévő, hogy trollozzátok a másik oldalt.
Hát nem az.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-06-23, 19:50

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 11168063_1039713202737521_3265123382288785170_n
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-23, 19:46

turidani írta:Ti itt eddig mindenkit lebuckáztatok aki nem értett egyet veletek, így jártál......

Új hozzászólás by DKW Today at 19:39



Lófaxokat buckáztunk, mindig a ti társulatotok kezdi szórni a mocskot. Visszanézhető. Egyébként ma se történt másként, csak hát hajlamosak vagytok a kezdet kezdetén szerényen félrenézni.

A trollnál erősebb szó nem hangzott el tőlünk ma.
Minden bucka, náci és hasonló szó a te ujjadból jött ki.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty mindig a ti társulatotok kezdi szórni a mocskot.

Témanyitás by DKW 2015-06-23, 19:46

Na ez az már megint kezded a köcsögösködést, le vagy szarva nem szólok többet hozzád, eddig se sokat.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 19:43

Ti itt eddig mindenkit lebuckáztatok aki nem értett egyet veletek, így jártál......

Új hozzászólás by DKW Today at 19:39



Lófaxokat buckáztunk, mindig a ti társulatotok kezdi szórni a mocskot. Visszanézhető. Egyébként ma se történt másként, csak hát hajlamosak vagytok a kezdet kezdetén szerényen félrenézni.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Ti itt eddig mindenkit lebuckáztatok aki nem értett egyet veletek, így jártál......

Témanyitás by DKW 2015-06-23, 19:39

turidani írta:
DKW írta:Bucka vagy te meg aki a sivatagba téged egy homokszemért csináltatott .
Ilyen baromarcú Fideszest még az a geci Orbán se tudna csinálni.Smile)))))))) lol!  geek


Bucka gyerek, továbbra is csak az általad használt karakterekről mondható el, hogy nagy formátum.
Megjegyzem nem tudom, miért vetted ilyen készségesen magadra ezt az inget, eddig emlékeim szerint te se nem trolloztál, se nem náciztál senkit, továbbá pont ezért téged sem azonosított be senki buckaként.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 19:30

Trollirtó írta:
Mint már sokszor írtam, böffeneteiteket nem 
archiválom és nem keresgélem.

Magánügy.

Én viszont ennyi hazudozás után egy demokratának sem hiszek el bemondásra semmit. Buckának meg pláne.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-06-23, 19:26

DKW írta:Bucka vagy te meg aki a sivatagba téged egy homokszemért csináltatott .
Ilyen baromarcú Fideszest még az a geci Orbán se tudna csinálni.Smile)))))))) lol!  geek


Bucka gyerek, továbbra is csak az általad használt karakterekről mondható el, hogy nagy formátum.
Megjegyzem nem tudom, miért vetted ilyen készségesen magadra ezt az inget, eddig emlékeim szerint te se nem trolloztál, se nem náciztál senkit, továbbá pont ezért téged sem azonosított be senki buckaként.


A hozzászólást turidani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-23, 19:37-kor.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 16 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.