Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
Trollirtó
turidani
MátéBence
máléazigazi
mavtelep
tmbb
DKW
11 posters

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 19:27

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Kár, hogy a KSH meghazudtol téged. Szar lehet neked tényismeret és érvek nélkül vitatkozni.
Csak egy megjegyzés: megint nem érted, amit olvasol.
A KSH a teljes lakosság átlagairól beszél.
Kondor a NAGY ÁTLAGRÓL, ami a KSH átlagának is része, de nem az egésze.
Mint már többször mondottam: ha 80% fogyasztása egyáltalán nem nőtt, 
20%-é pedig mondjuk 10%-kal nőtt, akkor a statisztikailag kimutatott 
fogyasztásnövekedés a 80%-ra abszolút nem igaz.

Mi az, hogy NAGY ÁTLAG? Very Happy
KSH és Eurostat számok vannak. Azok nagyon jól és precízen behatárolt adatok. Milyen nagy átlagról beszélsz te is?

Azt te honnan veszed, hogy 80% fogyasztása nem nőtt? CSak úgy konkrétan!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty MNB Felügyelő Bizottság

Témanyitás by mavtelep 2015-07-01, 19:17

Hát kérem szépen, hogy jön a debreceni balhé Papcsák elnöki kinevezéséhez ?!?!
Ez az igazi kockázat, ráadásul hosszú távon, nem a menekült ügy...

Szervusztok, jó estét !

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 18:56

turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 14:42

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Ouf_le10
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 13:06

Sima gennyes kis provokátor vagy.Semmi más.
Új hozzászólás by kondor Today at 10:45





Csak azért nem írom, hogy láthatóan elfogytak az érveid, mert még azt gondolnád a kis bumbi fejeddel, hogy eddig érveltél.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-01, 11:56

MátéBence írta:Sok szeretetettel ajánlom Ottó sorait nektek:

Milyenre fessük profilképünket?


Ezt olvasgasd te.
Már megint az alapvető problémát nem érted:
számos olyan ember van a világon, akár hiszed, akár nem,
aki a saját neméhez vonzódik.
És két ilyen ember között bizony szerelem is lehet, az
együttélés és az abból származó jogok igényével.
És most ennek az igénynek a legalizálása "győzött" - ha 
mindenáron az "ellent" keresed, akkor ennek az igénynek a kirekesztése ellen.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-01, 11:49

MátéBence írta:
kondor írta:
 


Semmivel nem fogyaszt a nagy átlag többet mint amit itt a hamis számaiddal sugalsz.Mindig tudtam hogy egy igazi faszfej vagy.Fingod nincs a dolgokhoz csak hinted ezt finesz propagandát.Mindig azt szajkozod aki éppen hatalomban van.önálló gondolatod nincs.

Kár, hogy a KSH meghazudtol téged. Szar lehet neked tényismeret és érvek nélkül vitatkozni.
Csak egy megjegyzés: megint nem érted, amit olvasol.
A KSH a teljes lakosság átlagairól beszél.
Kondor a NAGY ÁTLAGRÓL, ami a KSH átlagának is része, de nem az egésze.
Mint már többször mondottam: ha 80% fogyasztása egyáltalán nem nőtt, 
20%-é pedig mondjuk 10%-kal nőtt, akkor a statisztikailag kimutatott 
fogyasztásnövekedés a 80%-ra abszolút nem igaz.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 11:36

Sok szeretetettel ajánlom Ottó sorait nektek:

Milyenre fessük profilképünket?


Nem örültem. Most persze, hogy ezt bevallom, homofób, kirekesztő, gyűlölködő, fasiszta és náci leszek. Sebaj, már megszoktam. Egészen addig a pillanatig nem is érdekelt volna az egész, amíg a híresen toleráns, szeretve szerető liberális társaság el nem kezdett szokás szerint magyarozni. Ekkor lett elegem. Ezért, a kölcsönös megértés szándéka által vezérelve, tisztázzunk néhány dolgot!

El nem tudom képzelni, miért kellene rajongva ünnepelnem a washingtoni legfelső bíróság döntését, miszerint az Egyesült Államok teljes területén házasodhatnak az azonos nemű párok. Továbbra is a Vatikán második emberének számító Pietro Parolin bíboros szavaival értek egyet, aki az ír népszavazás után az emberiség vereségének nevezte a döntést. Akkor egy kicsi, most egy jó nagy területen aratott győzelmet egy erőszakos kisebbség mindannyiunk felett. Akinek ez örömet okoz, lelke rajta. Nyilván az amerikai társadalom is megosztott a kérdésben, ezt az is mutatja, hogy kilenc bíróból csak öt szavazott igennel. Ott is, mint a világ összes olyan országában, ahol hasonló döntéseket hoztak, az ellenzőknek bele kell törődniük, hogy az ő érveik eleve jogfosztónak, kirekesztőnek, tehát bűnösnek lettek titulálva, csak korlátozott nyilvánosságra számíthatnak, és szembe kell nézniük a legképtelenebb lejáratással, lelki-szellemi megsemmisítésükre irányuló akciók sorozatával. Magyarországon nem kell sem népszavazás, sem bírósági döntés, az agyagba döngölés folyamatát akkor is elindítják, ha nem lelkesedünk kellőképpen a nagy és dicsőséges Amerika újabb tévedéséért.

Mert el nem tudom képzelni azt sem, mit ünnepeltek azok, akik szivárványszínűre festették egy közösségi oldalon a portréképüket. Eleve hazugnak tartom a közösségvállalásnak ezt az idióta formáját, ami mögé bújva úgy tesznek sokan, mintha rettenetesen osztoznának valamiben, közben persze mindenki gondol, amire gondol. Ráadásul sokszínűnek neveznek, szivárvánnyal szimbolizálnak egy olyan mozgalmat, amibe egyáltalán nem fér bele az, aki egy kicsit is mást képzel az általuk felvetettekről. Nem csupán arról van szó, hogy nem értünk egyet a házasság, a család definíciójában, hanem arról, hogy az én és a hozzám hasonlóan gondolkodók meghatározása szerintük „ostobaság”, „fóbia”, „viselkedészavar”. Így aztán számkivetetté válnak milliók a közgondolkodásban, amelyet erőszakosan kisajátítottak a világmegváltók, akik nem elégednek meg immár a múlttal, mindent el akarnak végképp törölni, amit nem ők találtak ki.

De én akkor sem tudom fölfogni, mi a bűne Kocsis Máténak, Józsefváros polgármesterének, aki nemzeti színűre varázsolta arcképét. Állítólag ezzel azt üzente, hogy aki homoszexuális, az nem magyar. Már az emlékezetes kokárdázás időszakában elképedtem azon, hogy egyesek úgy érezték, az a kirekesztő, aki feltűzte. Miközben bárki feltűzhette volna, és szabadon dönthetett arról is, hogy más lesz, és tüntetőleg megkülönbözteti magát a kokárda hiányával. A magyarságtudata, már akinek van, ezzel semmit nem sérült akkor sem, és most sem. A nemzeti identitás hangsúlyozása ugyanis semmivel nem alávalóbb, mint annak szivárványos jelzése, hogy szolidaritást vállalok azokkal, akik azt sem tudják, fiúk-e vagy lányok. Kinek mi a fontosabb. Ha lenne ilyen profilom, én is nemzeti színűvé festettem volna. Azt üzentem volna ezzel az LMBTQCEGXYZAKNOP szervezet aktivistáinak, hogy a férfi és nő házasságára épülő család az alapja a nemzetnek, ami óvó, segítő közösséget jelent tagjainak a legnehezebb időkben is. Feltéve, hogy kölcsönösen tisztelik egymást, és empátiával közelednek egymás problémáihoz. Hangsúly a kölcsönösön! Az ilyen összetartó közösség át tudja segíteni gondjaikon a nemi identitásukkal bajlódókat is. Hiszek ebben akkor is, ha ez hazámban most teljesen reménytelennek tűnik.

Mert ma még sokan Barack Obamának tapsikolnak idehaza is, aki úgy kommentálta a döntést, „győzött a szerelem”. És érthetetlen bódulatukban nem teszik föl a kérdést: ki vagy mi ellen, ember? Amerikában egyébként a házasság engedélyezése jóformán csak annyi többletjogot hozott az egynemű pároknak, hogy ezentúl együtt is örökbe fogadhatnak gyereket, nem csak külön-külön. Akkor viszont ezt kellett volna engedélyezni, nem durván semmibe venni sok millió ember hitét, meggyőződését a házasság fogalmának elferdítésével.

Három színt ez is megért volna nekem a szivárványból.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 11:15

Trollirtó írta:
kondor írta:bounce affraid
Nem próbálok győzködni, az reménytelen.
Száraz tényeket mondok el.
És élvezem, hogy mit képesek összemaszatolni velük, 
hogy imádottjaik javára tudják használni őket.

De ez csak eddig tartott. Ebből nekem is elegem van.

Pont hogy nem száraz tényeket mondasz. Pont, hogy hazudozol, amiket mi tényszerűen megcáfolunk, amiket pár kör után nagy nehezen el is ismersz. Aztán jössz a további minden tényeket nélkülöző maszatolásoddal, amivel nemlétező részigazságot akarsz általános igazságnak beállítani.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 11:13

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

De pont itt hibázol, amikor CSAK arról beszélsz és minden mást, amit tény azt szokásos módon ignorálod, mert nem illik bele a világképedbe. Jó lenne ha egyszer kihúznád a fejed a homokból.

A háztartások költségváltozását összességében kell nézni komplexitásában. Nem egy-egy neked tetsző részt kiragadva. Érted?
Ja.
Komplexitásában.
Mert akkor jó nagyokat lehet maszatolni, ahogy teszed.

Ha a háztartások elvonásainak fogyasztáshoz kapcsolódó 
résztől megtisztított összetevőjét nézve növekedést tapasztalok, 
az igenis sok mindent elmond.

Már megbocsáss, de konkrétan Te maszatolsz akkor, amikor egy parciális adatot akarsz generálisnak beállítani és úgy következetést levonni. Csúnya dolog. Én a tényekhez ragaszkodom.

De bazz! Pont ez az ami a maszatolás netovábbja amit itt leírtál. Hogy te önkényesen elkezdesz "megtisztítani", elvonatkoztatni, kiemelni. Nem. Ilyen nincsen. ÖSszességében és komplexitásában kell nézni. Azok rögtön cáfolják a hazudozásaid. A háztartások igenis jól jártak. TÉNYSZERŰEN.

Ettől függetlenül TERMÉSZETESEN (!!!!!!!) vannak olyanok, akik kevésbé, vagy akár egyáltalán nem jártak jól a teljes változtatással. Ez benne van a pakliban. De te ezt nem általánosíthatod.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 11:08

kondor írta:bounce affraid

Nem tőlem, hanem a tényektől és érvektől amikkel nem tudsz mit kezdeni.

Ne a tükröt hibáztasd ha csúnyának látod magad!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 11:06

kondor írta:
MátéBence írta:

Akkor mégegyszer. A statisztika szerint a TELJES lakosságnak több pénze van. Az egész változás szaldója pozitív a lakosságra. Innen kezdve bukik a hazudozásod arról, hogy az emberek ráfizettek.

Persze azt senki nem mondta hogy kommunizmus van és a megoszlás teljesen egységes. De azt tudjuk, hogy pont maga a rezsicsökkentés volt az az intézkedés, amely a társadalom alsó 1/3-adának arányaiban sokkal többet segített mint a tehetősebb rétegeknek. Hisz a társadalom alsó 1/3-ada a jövedelmének egy jelentős részét költi rezsire. Sokkal nagyobb részét, mint a többi társadalmi réteg.

tehát a rezsicsökkentés PONTOSAN azokhoz ment, akiknek a legnagyobb szükségük volt rá.

Nagyon helyes amúgy, hogy a fogyasztást adóztatják. És valóban. Az MINDENKIRe érvényes. Nagyon helyesen. A fogyasztás növekedése (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) pedig azt mutatja, hogy az embereknek több pénzük van és lett. Kéretik a tényeket tudomásul venni.

Amúgy jövedéki adókkal nekem egy bajom van. Nem elég magasak. Én szívem szerint mégjobban megadóztatnám a cigit, a szeszes italokat és igen még a kávét is. Kurvárva nem tudom sajnálni azokat, akik ezek miatt többet fizetnek.


Semmivel nem fogyaszt a nagy átlag többet mint amit itt a hamis számaiddal sugalsz.Mindig tudtam hogy egy igazi faszfej vagy.Fingod nincs a dolgokhoz csak hinted ezt finesz propagandát.Mindig azt szajkozod aki éppen hatalomban van.önálló gondolatod nincs.

Kár, hogy a KSH meghazudtol téged. Szar lehet neked tényismeret és érvek nélkül vitatkozni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Szia :)

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-01, 11:01

kondor írta:bounce affraid
Nem próbálok győzködni, az reménytelen.
Száraz tényeket mondok el.
És élvezem, hogy mit képesek összemaszatolni velük, 
hogy imádottjaik javára tudják használni őket.

De ez csak eddig tartott. Ebből nekem is elegem van.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-01, 10:59

MátéBence írta:

De pont itt hibázol, amikor CSAK arról beszélsz és minden mást, amit tény azt szokásos módon ignorálod, mert nem illik bele a világképedbe. Jó lenne ha egyszer kihúznád a fejed a homokból.

A háztartások költségváltozását összességében kell nézni komplexitásában. Nem egy-egy neked tetsző részt kiragadva. Érted?
Ja.
Komplexitásában.
Mert akkor jó nagyokat lehet maszatolni, ahogy teszed.

Ha a háztartások elvonásainak fogyasztáshoz kapcsolódó 
résztől megtisztított összetevőjét nézve növekedést tapasztalok, 
az igenis sok mindent elmond.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Na leléptem mert bencétől kiütést kapok.

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:54

bounce affraid
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Nem tudod őket meggyőzni totál kihipózott agyuak.a rendszer hű feltétel nélküli szekértolói.És a fórum provokátorai.

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:52

Trollirtó írta:
turidani írta:





Miheztartás végett (az általad közzétett táblázat alapján)

Lakosság befizetései 2010:   1 860,5 (gondolom milliárd)
                                  2014:   1 746,9
                előir           2015:   1 808,6


Hát ejnye:))
Tehát 2014-ről 2015-re a rizsacsökkkentés ellenére 61,7 milliárddal, 
azaz 4 millió háztartásban háztartásonként átlag 15 425,- Ft-tal nő.
A nem fogyasztáshoz kapcsolódó elvonás.

Ejnye-bejnye...

Más annyiszor bebizonyosodott hogy nem lehet velük konstruktív normális beszélgetést folytatni.ne reménykedj.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-01, 10:51

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


de ismétlem! A többletbevétel egy nagyobb része a megnövekedett belföldi fogyasztásból akadt, ami azt jelenti, hogy az emberek elkezdtek költeni, mert több pénzük volt.
Nézd meg még egyszer az oszlopokat.
Az üres rész a háztartások befizetései.
CSAK erről beszélek.
A fogyasztáshoz kapcsolódó befizetéseket a sávos rész tartalmazza.
Te erről beszélsz.
Azaz, mint mindig, másról, mint a tárgy.

De pont itt hibázol, amikor CSAK arról beszélsz és minden mást, amit tény azt szokásos módon ignorálod, mert nem illik bele a világképedbe. Jó lenne ha egyszer kihúznád a fejed a homokból.

A háztartások költségváltozását összességében kell nézni komplexitásában. Nem egy-egy neked tetsző részt kiragadva. Érted?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:48

turidani írta:
kondor írta:

Semmivel nem fogyaszt a nagy átlag többet mint amit itt a hamis számaiddal sugalsz.Mindig tudtam hogy egy igazi faszfej vagy.Fingod nincs a dolgokhoz csak hinted ezt finesz propagandát.Mindig azt szajkozod aki éppen hatalomban van.önálló gondolatod nincs.




Először is a számokat momentán Trollirtó kartács hozta, úgyhogy a sugallást vele beszéld meg.

Másodszor ha ennyire ideges leszel olyan adatsoroktól, amelyek nem támasztják alá az elképzeléseidre, minek jársz fórumozni?
Aztán ha valaki érdemben reagál a faszfejezésedre, majd te leszel megsértődve, hogy rongálják a fórumodat.

A hamis valótlanságot tartalmazógyőzelmi jelentéseitektől kapok agyvérzést.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-01, 10:45

turidani írta:





Miheztartás végett (az általad közzétett táblázat alapján)

Lakosság befizetései 2010:   1 860,5 (gondolom milliárd)
                                  2014:   1 746,9
                előir           2015:   1 808,6


Hát ejnye:))
Tehát 2014-ről 2015-re a rizsacsökkkentés ellenére 61,7 milliárddal, 
azaz 4 millió háztartásban háztartásonként átlag 15 425,- Ft-tal nő.
A nem fogyasztáshoz kapcsolódó elvonás.

Ejnye-bejnye...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Sima gennyes kis provokátor vagy.Semmi más.

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:45

turidani írta:Magasról lexarom a számaidat.nekem és környezetemnek ugyan olyan nehéz az élete mint 5 évvel ezelőtt.
Témanyitás by kondor Today at 10:34



Ezek továbbra is Trollirtó kartács számai:)

Környezeted életminőségénél azért azt is kalkuláld be, hogy nekik téged is el kell viselniük folyamatosan, márpedig ez a tapasztalataim alapján nem egy könnyű feladat.

kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Igen elismerem hogy egy rétegnek bizony jobban megy.Egy másik rétegnek bizony meg átkozottul jobban megy.

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:42

turidani írta: Látom beindult az agygyógyítás,minden áron ismerjük el hogy a kormány helyesen cselekszik.!!!!!
Témanyitás by kondor Today at 10:22




Nem kívánnék tőled ilyen mutatványt, miután anno többször leírtad, hogyha egyértelműen pozitív adat jönne ki a kormány munkájáról, akkor inkább a szemednek nem hinnél, semhogy ilyet elismerj:)

És erre vagy büszke?Hogy az ország egyik felét a sárba rúgtátok.és dicsekszetek a számokkal.és egy két elmebeteg közgazdászotok meg sipítozza ha az egyik felének jól megy majd felhúzza maga mellé a másik felét.Elmebetegek.Ugyan akkor 100x leírtuk rohad minden és semmi nem működik.De elvárnátok hogy hozsannázzuk hogy tényleg milyen jó minden.és gyakorlatilag ugyan úgy ha nem jobban eladósítottátok az országot,és a kilábalásnak nyoma sincs.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 10:40

További kellemest
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 10:39

Magasról lexarom a számaidat.nekem és környezetemnek ugyan olyan nehéz az élete mint 5 évvel ezelőtt.
Témanyitás by kondor Today at 10:34



Ezek továbbra is Trollirtó kartács számai:)

Környezeted életminőségénél azért azt is kalkuláld be, hogy nekik téged is el kell viselniük folyamatosan, márpedig ez a tapasztalataim alapján nem egy könnyű feladat.

turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-01, 10:37

kondor írta:

Semmivel nem fogyaszt a nagy átlag többet mint amit itt a hamis számaiddal sugalsz.Mindig tudtam hogy egy igazi faszfej vagy.Fingod nincs a dolgokhoz csak hinted ezt finesz propagandát.Mindig azt szajkozod aki éppen hatalomban van.önálló gondolatod nincs.




Először is a számokat momentán Trollirtó kartács hozta, úgyhogy a sugallást vele beszéld meg.

Másodszor ha ennyire ideges leszel olyan adatsoroktól, amelyek nem támasztják alá az elképzeléseidre, minek jársz fórumozni?
Aztán ha valaki érdemben reagál a faszfejezésedre, majd te leszel megsértődve, hogy rongálják a fórumodat.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Menj a boltba vásárolni rezsicsökkentés után.!!!

Témanyitás by kondor 2015-07-01, 10:35

Majd meglátod mi minden mennyivel kerül többe.Elég ha bele bágyadsz nagy kikerekedett szemekkel a kosárba.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.