Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
Gejza
turidani
DKW
MátéBence
Trollirtó
kondor
11 posters

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-16, 17:47

Belize írta:
turidani írta:
Koncsita írta:

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.


Egyszer már leszokhatnátok arról, hogy állandóan beleüssétek az orrotokat, ki kivel álljon szóba.
Én sem beszélek veled, oszt mikor láttál olyat, hogy mást is erre biztatnék.
Elég gusztustalan reflex ez a gondolatrendőrségesdi, bár mit is várjak attól, aki folyamatosan megpróbálja elérni, hogy egy fórumon ne jelenjenek meg a másik oldal véleményei.
Ez az egyik oka, hogy xarok rád üzemmódban tartalak.
Ezt most oszd be magadnak egy ideig:))

Az a kis hiba, hogy Koncsita nem troll, normálisan válaszol, érvel és nem provokál. Mivel neked ez ismeretlen, nem jöttél rá. Mivel magad is troll vagy.
A trollokról meg mindenkit le szoktak beszélni.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 25qvhgy


Mondtam, hogy oszd be.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:45

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél alacsonyabb az adóteher, annál könnyebben megfizetik a zemberek.
és hiába állítasz be 100 % adót - csak azt éred el, hogy mindenki csalni fog.
Az adótehernek van optimuma. Ajánlottam ma már, hogy olvassátok a Bibliát,
mint ahogy a "bérea-beliek buzgón olvasták az írásokat, hogy vajon úgy van-é ?"
(Ap.csel.)

Ebben neked teljesen igazad van. Mégis az online pénztárgépek és az EKAER százmilliárdos extra bevételt hozott. Pedig ott csak arról van szó, hogy olyan adót szednek be, amit eddig is be kellett volna szedni.

És látod! Ezek az extra bevételek teszik lehetővé az SZJA csökkentését.

Tökéletesen működik a rendszer.

Pontosítsunk: ez teszi lehetővé, hogy a létminimumra költendőnél többet keresők még gazdagabbak legyenek.
És annál jobban tudnak gazdagodni, minél nagyobb a létre költendő kiadások és a bevételeik között. Érted, ugye !?

Végülis ez is egy interpretációja az SZJA csökkentésnek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:41

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Nah igen. Ott még nem tartunk. CSak ott, hogy végre igazságosabb lett az adórendszer és csökkenő pályára állt az államadósság.

Azt hívod igazságosnak, hogy attól is ugyanolyan hányadát  veszel el, akinek napi egy étkezésre is alig telik,
mint attól, aki akár tízszer is reggelizhetni ? De most tényleg és Bencésen !

1. Azt tartom igazásognak, amikor a jövedelemadózásnál azt is megnézik, hogy hány embert tartanak el az adott jövedelemből.

2. Azt tartom igazásgosnak, hogy az adózás súlypontját áthelyezték a fogyasztási adókra a bevételeket terhelő adókról. Mert a fogyasztás az döntés kérdése, míga bevételekhez 99%-ban az embereknek nincs közük.

3.Azt tartom igazságosnak, hogy azokat a szektorokat, amelyek kiemelkedően nyereségesek voltak, azokat végre jobban bevonták a közteherviselésbe.

4.Azt tartom igazságosnak, hogy a közteherviselés jegyében valóban KÖZteherviselés lett és a KÖZbe végre mindenki beletartozik, aki dolgozik. És így sikerült végre kiszűrzni több százezer olyan potyautast a rendszerből, akik eddig egy fillér SZJA-t nem fizettek, miközben valójban NEM minimálbéren éltek.

Azt tartottam igazságosnak, hogy bizonyos nyereséghatárig 10% a nyereségadó.

Igen. Ezeket jogos, helyes és igazságos lépéseknek tartottam. Ezért összességében igazságosabb lett az adórendszer.

1. egyetértek
2. "az adózás súlypontját áthelyezték a fogyasztási adókra" - a vásárlók pedig áthelyezik a költéseiket más országokba...
3. pont ezt csinálták a szocializmusban - ott egyszer már nem vált be...
4. részben egyetértek - ha azokat a jövedelmeket, ami nem a létfenntartás része (magasabb jövedelmeket) nagyobb arányban adóztatnák.

2. Ezt meg tudja tenni a lakosság 0,1%-a. (csak saccoltam) Az egésznek az egyenlege bőven pozitív és megérte meglépni.
3. Nem is ezért dőlt össze a szocializmus.
4. elvben akár egyet is értenék veled. Csak a kérdés az, hogy hol húznád meg a határt? Mert ha jól értem te a valóban gazdagakat szeretnéd megadóztatni. Igaz?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:38

turidani írta:
Koncsita írta:

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.


Egyszer már leszokhatnátok arról, hogy állandóan beleüssétek az orrotokat, ki kivel álljon szóba.
Én sem beszélek veled, oszt mikor láttál olyat, hogy mást is erre biztatnék.
Elég gusztustalan reflex ez a gondolatrendőrségesdi, bár mit is várjak attól, aki folyamatosan megpróbálja elérni, hogy egy fórumon ne jelenjenek meg a másik oldal véleményei.
Ez az egyik oka, hogy xarok rád üzemmódban tartalak.
Ezt most oszd be magadnak egy ideig:))

Az a kis hiba, hogy Koncsita nem troll, normálisan válaszol, érvel és nem provokál. Mivel neked ez ismeretlen, nem jöttél rá. Mivel magad is troll vagy.
A trollokról meg mindenkit le szoktak beszélni.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 25qvhgy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Nem azt írtam...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:32

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem a világbajnok ÁFÁ-val és a több,mint 50 %-os központosítással
lehet lebeszélni a zembereket a feketegazdaságról.

Jó reggelt !

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél nagyobb az adóteher, annál nagyobb az elkerülés iránti igény, tehát csökken a bevétel,
miközben a behajtás aparrátusának a költsége egyre nagyobb.... Gondold egyszer végig.

Kezd a két véglettel:
0% adó mellett (nincs ugyan bevétel, de) az apparátus költsége is nulla.
100 % adó mellett bármekkora is az  apparátus költsége -mindenki el fogja kerülni az adózást.
és egy matematikai elv értelmében a két végpont között legalább egy maximum van....

Teljesen egyetértek az elvvel, amit leírsz. CSak látod a görögöknél nem volt egekben az adóterhelés, oszt mégsem folytak be az adók. Szóval egy szigorú és hatékony adóhatóság nem hátrány ha van Wink

Nem azt írtam, hogy mértéktelenül csökkenteni kell az adókat és növelni a jövedelmeket.
A jövedelem legyen arányos az új-érték előállítás képességével.
az adó pedig legyen az adott társadalomra optimalizálva, az adótömeg pedig maximalizálva !
a magyar adó felette, a görög alatta van az optimumnak.
A zsidóknál (lásd Biblia ) a 20 % vált be: 1/10 a királynak, 1/9 Áronnak (illetve a levitáknak.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 17:28

Koncsita. írta:
Trollirtó írta:
Koncsita. írta:
Trollirtó írta:


Tudod mi az az elsődleges egyenleg?

.
Nem erről, azaz maszatolásról van szó.
Az a lényeg, hogy a mostani kormány is vesz fel hiteleket, nem is keveset, 
és ezt természetesen nem mind a gigaadósság törlesztésére fordítja.
Az a kérdésem, hogy mennyi a nem refinanszírozásra költött hitelrész.
Közgázzseniként minden bizonnyal csuklóból megmondod, három tizedesig.
Ha ez megvan, ERRŐL beszélgethetünk.

Értem. Tehát lövésed sincsen róla. Ezt sejtettem és mindent megmagyaráz.

Akkor a választ itt találod:

http://www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/allamhaztartasert-felelos-allamtitkarsag/hirek/a-tervezettnel-kedvezobben-alakult-a-kormanyzati-szektor-egyenlege-2014-ben

És hogy értsd. A 1,5%-os elsődleges egyenleg azt jelenti, hogy ezt kell finanszíroznia az AKK-nak. Tehát itt a válasz a kérdésedre. És, hogy mennyi az a 1,5%, ahhoz segítséged ad az a tény, ha érted, hogy a GDP maga közben 3,5%-al nőtt.

Remélem mostmár legalább az elemi dolgokat érted. Örülök ha segíthettem Wink
Értem.
Tehát lövésed sincs róla, hogy mit kérdezek.
A létező legegyszerűbben fogalmazott kérdésekre sem tudsz-akarsz válaszolni.
Mert ez nem válasz.

Szerintem pancsikolj inkább a Balcsiban, lehetőleg tablettel együtt Smile)
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Mi az a troll? Lecke halandóknak.

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:28

A troll az, aki csak a folytonos vita kedvéért van itt, nem azért, hogy tisztázódjanak a dolgok, hanem hogy saját maga közben szórakozzon, mindegy neki miről van szó, korrekt vita nem várható tőle, az érveket nem ismeri el, átfordítja kifordítja visszaköpi, provokál, idegesít másokat ezzel megakadályozza az igazi vitát, hogy egy tisztes végeredmény jöjjön ki. Nem attól troll valaki, hogy hány neve van, vagy milyen IP címről ír, hanem ezektől.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Mert...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:26

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita írta:
kondor írta:
Koncsita írta:Etetitek a TROLLT, aki nem hazudik, nem hazudott, mindig vállalja a saját nevét és nem ír más néven?
Minek?
Ez a TROLL mindent megeszik és minden visszaköp egy használhatatlan formában, végtermékként, rátok.
Ez kell nektek? Zöldágra nem vergődtök vele.
A könnyen átlátható dolgokban is csúsztat, akkor azt hiszitek, hogy egy szakmai vitában majd nem fog csalni? Az igazat mondja, korrekt és nem provokál?

Akkor naivak vagytok.

További kellemes naivitást - vagy felébredést!

Very Happy Smile Cool Laughing Razz Twisted Evil flower flower lol!

Az isten áldjon meg téged,te mit csináltál itt naphosszat,Majd alkalom Very Happy  Very Happy  adtán szólok.Hogy ne etesd a trollt. Very Happy Very Happy Very Happy

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.

Nyílván látod te is, hogy Belize,Tádé és vizecske is Ő volt. CSak valamilyen hihetetlen, felfoghatatlan, misztikus és  rejtélyes oknál fogva az Ő adatait nem tetted ki mint az enyémet. Vajon miért is? Fel nem tudom fogni. sőőőőőőő! Semmilyen ötletem nincsen, hogy miért-e kettős megítélés....Wink

1. Csak nyilvános adatodat tettem ki (tudod, ott a Delete gomb melletti kíváncsiskodó jel.
2. Te magad ITT írtad meg, hogy csak bizonyítani akarsz. Priviben kérted, hogy töröljelek.
Látod, milyen jó, hogy nem tettem meg !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:24

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem a világbajnok ÁFÁ-val és a több,mint 50 %-os központosítással
lehet lebeszélni a zembereket a feketegazdaságról.

Jó reggelt !

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél nagyobb az adóteher, annál nagyobb az elkerülés iránti igény, tehát csökken a bevétel,
miközben a behajtás aparrátusának a költsége egyre nagyobb.... Gondold egyszer végig.

Kezd a két véglettel:
0% adó mellett (nincs ugyan bevétel, de) az apparátus költsége is nulla.
100 % adó mellett bármekkora is az  apparátus költsége -mindenki el fogja kerülni az adózást.
és egy matematikai elv értelmében a két végpont között legalább egy maximum van....

Teljesen egyetértek az elvvel, amit leírsz. CSak látod a görögöknél nem volt egekben az adóterhelés, oszt mégsem folytak be az adók. Szóval egy szigorú és hatékony adóhatóság nem hátrány ha van Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-16, 17:23

Koncsita írta:

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.


Egyszer már leszokhatnátok arról, hogy állandóan beleüssétek az orrotokat, ki kivel álljon szóba.
Én sem beszélek veled, oszt mikor láttál olyat, hogy mást is erre biztatnék.
Elég gusztustalan reflex ez a gondolatrendőrségesdi, bár mit is várjak attól, aki folyamatosan megpróbálja elérni, hogy egy fórumon ne jelenjenek meg a másik oldal véleményei.
Ez az egyik oka, hogy xarok rád üzemmódban tartalak.
Ezt most oszd be magadnak egy ideig:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Elfelejtetted levonni az Uniós támogatásokat a GDP növekedéséből. Csaxólok !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:22

Koncsita. írta:
Trollirtó írta:
Koncsita. írta:
Trollirtó írta:


Tudod mi az az elsődleges egyenleg?

.
Nem erről, azaz maszatolásról van szó.
Az a lényeg, hogy a mostani kormány is vesz fel hiteleket, nem is keveset, 
és ezt természetesen nem mind a gigaadósság törlesztésére fordítja.
Az a kérdésem, hogy mennyi a nem refinanszírozásra költött hitelrész.
Közgázzseniként minden bizonnyal csuklóból megmondod, három tizedesig.
Ha ez megvan, ERRŐL beszélgethetünk.

Értem. Tehát lövésed sincsen róla. Ezt sejtettem és mindent megmagyaráz.

Akkor a választ itt találod:

http://www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/allamhaztartasert-felelos-allamtitkarsag/hirek/a-tervezettnel-kedvezobben-alakult-a-kormanyzati-szektor-egyenlege-2014-ben

És hogy értsd. A 1,5%-os elsődleges egyenleg azt jelenti, hogy ezt kell finanszíroznia az AKK-nak. Tehát itt a válasz a kérdésedre. És, hogy mennyi az a 1,5%, ahhoz segítséged ad az a tény, ha érted, hogy a GDP maga közben 3,5%-al nőtt.

Remélem mostmár legalább az elemi dolgokat érted. Örülök ha segíthettem Wink
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Pontosítsunk!

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:19

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem a világbajnok ÁFÁ-val és a több,mint 50 %-os központosítással
lehet lebeszélni a zembereket a feketegazdaságról.

Jó reggelt !

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél alacsonyabb az adóteher, annál könnyebben megfizetik a zemberek.
és hiába állítasz be 100 % adót - csak azt éred el, hogy mindenki csalni fog.
Az adótehernek van optimuma. Ajánlottam ma már, hogy olvassátok a Bibliát,
mint ahogy a "bérea-beliek buzgón olvasták az írásokat, hogy vajon úgy van-é ?"
(Ap.csel.)

Ebben neked teljesen igazad van. Mégis az online pénztárgépek és az EKAER százmilliárdos extra bevételt hozott. Pedig ott csak arról van szó, hogy olyan adót szednek be, amit eddig is be kellett volna szedni.

És látod! Ezek az extra bevételek teszik lehetővé az SZJA csökkentését.

Tökéletesen működik a rendszer.

Pontosítsunk: ez teszi lehetővé, hogy a létminimumra költendőnél többet keresők még gazdagabbak legyenek.
És annál jobban tudnak gazdagodni, minél nagyobb a létre költendő kiadások és a bevételeik között. Érted, ugye !?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:15

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Jah! És közben eltöröltek egy sor másik kis adót. Meg bevezettek olyan adókat, amelyek a szegény-szegény bankokat érinti. Meg bevezettek olyan adókat, amelyek a szegény-szegény multikat érintik. Micsoda igazságtalanságok ezek!

Az adóbevallás pedig elfér egy sörgyár alatt....

Nah igen. Ott még nem tartunk. CSak ott, hogy végre igazságosabb lett az adórendszer és csökkenő pályára állt az államadósság.

Azt hívod igazságosnak, hogy attól is ugyanolyan hányadát  veszel el, akinek napi egy étkezésre is alig telik,
mint attól, aki akár tízszer is reggelizhetni ? De most tényleg és Bencésen !

1. Azt tartom igazásognak, amikor a jövedelemadózásnál azt is megnézik, hogy hány embert tartanak el az adott jövedelemből.

2. Azt tartom igazásgosnak, hogy az adózás súlypontját áthelyezték a fogyasztási adókra a bevételeket terhelő adókról. Mert a fogyasztás az döntés kérdése, míga bevételekhez 99%-ban az embereknek nincs közük.

3.Azt tartom igazságosnak, hogy azokat a szektorokat, amelyek kiemelkedően nyereségesek voltak, azokat végre jobban bevonták a közteherviselésbe.

4.Azt tartom igazságosnak, hogy a közteherviselés jegyében valóban KÖZteherviselés lett és a KÖZbe végre mindenki beletartozik, aki dolgozik. És így sikerült végre kiszűrzni több százezer olyan potyautast a rendszerből, akik eddig egy fillér SZJA-t nem fizettek, miközben valójban NEM minimálbéren éltek.

Azt tartottam igazságosnak, hogy bizonyos nyereséghatárig 10% a nyereségadó.

Igen. Ezeket jogos, helyes és igazságos lépéseknek tartottam. Ezért összességében igazságosabb lett az adórendszer.

1. egyetértek
2. "az adózás súlypontját áthelyezték a fogyasztási adókra" - a vásárlók pedig áthelyezik a költéseiket más országokba...
3. pont ezt csinálták a szocializmusban - ott egyszer már nem vált be...
4. részben egyetértek - ha azokat a jövedelmeket, ami nem a létfenntartás része (magasabb jövedelmeket) nagyobb arányban adóztatnák.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:13


"Lehet az Európai Bizottsághoz menni, de akkor még többet kell fizetni. Ez így lesz mindenkinél, aki feljelenti az országot, ahol pénzt keres"

Nem komplett ez a Lázár, ezek szerint az Unió szabályaival a magyar kormány nem törődik. Az, amelyik tiszteletet követelt.
Az RTL Klub is nyert, azt már elfelejtette, a pálinkaügyet is elvesztettük.

http://vs.hu/kozelet/osszes/kemenyen-befenyitette-az-eu-nal-panaszkodo-cegeket-lazar-0716?utm_source=hrkrs&utm_medium=rss&utm_campaign=main

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Ez hülyeség.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:09

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem a világbajnok ÁFÁ-val és a több,mint 50 %-os központosítással
lehet lebeszélni a zembereket a feketegazdaságról.

Jó reggelt !

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél nagyobb az adóteher, annál nagyobb az elkerülés iránti igény, tehát csökken a bevétel,
miközben a behajtás aparrátusának a költsége egyre nagyobb.... Gondold egyszer végig.

Kezd a két véglettel:
0% adó mellett (nincs ugyan bevétel, de) az apparátus költsége is nulla.
100 % adó mellett bármekkora is az apparátus költsége -mindenki el fogja kerülni az adózást.
és egy matematikai elv értelmében a két végpont között legalább egy maximum van....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:08

Jóska.bá írta:
Koncsita írta:
kondor írta:
Koncsita írta:Etetitek a TROLLT, aki nem hazudik, nem hazudott, mindig vállalja a saját nevét és nem ír más néven?
Minek?
Ez a TROLL mindent megeszik és minden visszaköp egy használhatatlan formában, végtermékként, rátok.
Ez kell nektek? Zöldágra nem vergődtök vele.
A könnyen átlátható dolgokban is csúsztat, akkor azt hiszitek, hogy egy szakmai vitában majd nem fog csalni? Az igazat mondja, korrekt és nem provokál?

Akkor naivak vagytok.

További kellemes naivitást - vagy felébredést!

Very Happy Smile Cool Laughing Razz Twisted Evil flower flower lol!

Az isten áldjon meg téged,te mit csináltál itt naphosszat,Majd alkalom Very Happy  Very Happy  adtán szólok.Hogy ne etesd a trollt. Very Happy Very Happy Very Happy

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.

Nyílván látod te is, hogy Belize,Tádé és vizecske is Ő volt. CSak valamilyen hihetetlen, felfoghatatlan, misztikus és rejtélyes oknál fogva az Ő adatait nem tetted ki mint az enyémet. Vajon miért is? Fel nem tudom fogni. sőőőőőőő! Semmilyen ötletem nincsen, hogy miért-e kettős megítélés....Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 17:04

Trollirtó írta:
Koncsita. írta:
Trollirtó írta:


Tudod mi az az elsődleges egyenleg?

.
Nem erről, azaz maszatolásról van szó.
Az a lényeg, hogy a mostani kormány is vesz fel hiteleket, nem is keveset, 
és ezt természetesen nem mind a gigaadósság törlesztésére fordítja.
Az a kérdésem, hogy mennyi a nem refinanszírozásra költött hitelrész.
Közgázzseniként minden bizonnyal csuklóból megmondod, három tizedesig.
Ha ez megvan, ERRŐL beszélgethetünk.

Értem. Tehát lövésed sincsen róla. Ezt sejtettem és mindent megmagyaráz.

Akkor a választ itt találod:

http://www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/allamhaztartasert-felelos-allamtitkarsag/hirek/a-tervezettnel-kedvezobben-alakult-a-kormanyzati-szektor-egyenlege-2014-ben

És hogy értsd. A 1,5%-os elsődleges egyenleg azt jelenti, hogy ezt kell finanszíroznia az AKK-nak. Tehát itt a válasz a kérdésedre. És, hogy mennyi az a 1,5%, ahhoz segítséged ad az a tény, ha érted, hogy a GDP maga közben 3,5%-al nőtt.

Remélem mostmár legalább az elemi dolgokat érted. Örülök ha segíthettem Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Bencét nem kellett bizonyítani. Ő maga írta meg, amikor regisztrált "Koncsita. néven. Ez akkor volt, amikor téged "vizecskének" titulált....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:02

Koncsita írta:
kondor írta:
Koncsita írta:Etetitek a TROLLT, aki nem hazudik, nem hazudott, mindig vállalja a saját nevét és nem ír más néven?
Minek?
Ez a TROLL mindent megeszik és minden visszaköp egy használhatatlan formában, végtermékként, rátok.
Ez kell nektek? Zöldágra nem vergődtök vele.
A könnyen átlátható dolgokban is csúsztat, akkor azt hiszitek, hogy egy szakmai vitában majd nem fog csalni? Az igazat mondja, korrekt és nem provokál?

Akkor naivak vagytok.

További kellemes naivitást - vagy felébredést!

Very Happy Smile Cool Laughing Razz Twisted Evil flower flower lol!

Az isten áldjon meg téged,te mit csináltál itt naphosszat,Majd alkalom Very Happy  Very Happy  adtán szólok.Hogy ne etesd a trollt. Very Happy Very Happy Very Happy

ÉN BEBIZONYÍTOTTAM, HOGY TROLL. TI MEG ETETITEK TOVÁBB.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Az a Bence - nem ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 17:00

Koncsita írta:Nagy a meleg. Smile

Jó annak, aki most van a  Balatonon és nyaral. A párjával. Smile
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 16:59

Koncsita. írta:
Trollirtó írta:


Tudod mi az az elsődleges egyenleg?

.
Nem erről, azaz maszatolásról van szó.
Az a lényeg, hogy a mostani kormány is vesz fel hiteleket, nem is keveset, 
és ezt természetesen nem mind a gigaadósság törlesztésére fordítja.
Az a kérdésem, hogy mennyi a nem refinanszírozásra költött hitelrész.
Közgázzseniként minden bizonnyal csuklóból megmondod, három tizedesig.
Ha ez megvan, ERRŐL beszélgethetünk.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty "Mert a növekedés akkor is növekedés, ha" te negatívnak állítod be....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 16:59

doktorKá írta:
kondor írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Nem, hogyha az összállamadósság rátája folyamatosan csökken.

Ha az egyik alapoz meg téged, azt veszed - ha a másik, akkor azt.... kettős mérce ? (koncsita.)

Miről beszélsz? Mind a kettő minket igazol. Legalábbis azt, amit szeretnék megérvelni. Arról beszélek, hogy amíg 8 év alatt úgy épült autópálya, hogy közben nőtt a GDP arányos államadósság, addig most a Fidesz kormány alatt úgy épül autópálya és gyorsforgalmi út, hogy a GDP arányos államadósság csökkent.

Mit szeretnél ebből megcáfolni?

Mit cáfoljak meg belőle,hogy áll az építkezés,hogy nem lesz csak autóút.Beszedtek nagy halom pénzt csinálni kéne már valamit de nem csak a pofa nagy meg a visszamutogatás.Nem is értem ez az igazi gyalázat amit ti műveltek.Össze vissza hazudoztok.kígyót békát.A tehetség az ablakban.Valamelyest csökkent az eladósodás üteme.De nem számottevően.Soha nem élt ilyen szarúl az ország népe,ja igen még egyszer az első Orbán kormány alatt.És tudod mi a baj,az borzasztó populimus amivel az embereket manipuláljátok.Orbán mindig csodát akar tenni és rosszal indul neki a dolgoknak.Mert nincs körülötte normális gazdasági szakemberek.Hülyék hozzá.Majd elmondom egyszer hogy miért.Mert megszorítással az oktatás leépítésével nem lehet ezt az adósságot kinövekedni.Az ötvenet sem,nem hogy ezt.Érted már nagymenő.

Ez esetben, dőlj hátra nyugodtan, ilyen kormány többé nem nyerhet. Igaz, hogy az adósság nem nő, mint alattatok, hanem csökken. Igaz, hogy a hiány nem nőtt, mint alattatok, hanem csökkent. Igaz, hogy az infláció nem nőtt, hanem csökkent, nem úgy, mint alattatok. Mindezek mellett, legalább gazdasági kérdésekben illene sokkal, de sokkal szerényebbnek lennetek.  Már csak a tények miatt is.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 16:57

Barátaim!

Kedves névrokonom szerintetek szeretne ma még 14X is elköszönni tőletek?

Csak úgy kérdezem... Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty De ha nem ? Átállsz-e a stadion- (és FutballSámán-) fújjozók táborába ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-16, 16:56

doktorKá írta:
kondor írta:Hát ha ezt a bosnyák csapatot sem verik meg akkor kit.pedig nem lesz egyszerű.Az utóbbi időben igencsak a pofozógép szerepét töltötte be a nemzetközi kupákban.
De mondjuk mink is.Hehehehehe

Bízom benne, hogy jól szórakozom majd a pénzemért.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 16:56

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem a világbajnok ÁFÁ-val és a több,mint 50 %-os központosítással
lehet lebeszélni a zembereket a feketegazdaságról.

Jó reggelt !

Hanem hatékony és szigorú NAV-val. Nem?

Minél alacsonyabb az adóteher, annál könnyebben megfizetik a zemberek.
és hiába állítasz be 100 % adót - csak azt éred el, hogy mindenki csalni fog.
Az adótehernek van optimuma. Ajánlottam ma már, hogy olvassátok a Bibliát,
mint ahogy a "bérea-beliek buzgón olvasták az írásokat, hogy vajon úgy van-é ?"
(Ap.csel.)

Ebben neked teljesen igazad van. Mégis az online pénztárgépek és az EKAER százmilliárdos extra bevételt hozott. Pedig ott csak arról van szó, hogy olyan adót szednek be, amit eddig is be kellett volna szedni.

És látod! Ezek az extra bevételek teszik lehetővé az SZJA csökkentését.

Tökéletesen működik a rendszer.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 16:55

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Jah! És közben eltöröltek egy sor másik kis adót. Meg bevezettek olyan adókat, amelyek a szegény-szegény bankokat érinti. Meg bevezettek olyan adókat, amelyek a szegény-szegény multikat érintik. Micsoda igazságtalanságok ezek!

Az adóbevallás pedig elfér egy sörgyár alatt....

Nah igen. Ott még nem tartunk. CSak ott, hogy végre igazságosabb lett az adórendszer és csökkenő pályára állt az államadósság.

Azt hívod igazságosnak, hogy attól is ugyanolyan hányadát  veszel el, akinek napi egy étkezésre is alig telik,
mint attól, aki akár tízszer is reggelizhetni ? De most tényleg és Bencésen !

Azt tartom igazásognak, amikor a jövedelemadózásnál azt is megnézik, hogy hány embert tartanak el az adott jövedelemből.

Azt tartom igazásgosnak, hogy az adózás súlypontját áthelyezték a fogyasztási adókra a bevételeket terhelő adókról. Mert a fogyasztás az döntés kérdése, míga bevételekhez 99%-ban az embereknek nincs közük.

Azt tartom igazságosnak, hogy azokat a szektorokat, amelyek kiemelkedően nyereségesek voltak, azokat végre jobban bevonták a közteherviselésbe.

Azt tartom igazságosnak, hogy a közteherviselés jegyében valóban KÖZteherviselés lett és a KÖZbe végre mindenki beletartozik, aki dolgozik. És így sikerült végre kiszűrzni több százezer olyan potyautast a rendszerből, akik eddig egy fillér SZJA-t nem fizettek, miközben valójban NEM minimálbéren éltek.

Azt tartottam igazságosnak, hogy bizonyos nyereséghatárig 10% a nyereségadó.

Igen. Ezeket jogos, helyes és igazságos lépéseknek tartottam. Ezért összességében igazságosabb lett az adórendszer.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 13 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.