Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+9
DKW
westfall
kondor
Trollirtó
Jóska.bá
Gejza
Rumcájsz
turidani
MátéBence
13 posters

17 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:27

Belize írta:
Trollirtó írta:
Belize írta:

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Igazad van!
Mindezeket egybevéve, és hozzátéve, hogy alapvetően azért nem a leghülyébbek közül való - veszélyes!
Meggyőzően hangzó süket dumával "téríteni tud", azaz még több agyament védosztagost tud gyártani.

Vajon miért jár ide? Itt nem fog senkit megtéríteni. Figyeld meg, a szövegének legalább a 60 %-a puszta provokáció, időnként még több, a tényekhez semmi köze.

Látom téged sem érdekel, pedig már X+100X megírtam, hogy egyfelől szórakozás, másfelől tesztelem az érveket. A sajátjaimat és a tieiteket is. Ennyi.


A hozzászólást MátéBence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-09-09, 17:27-kor.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:26

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:

1-2-3 A szokásos mantráid. Nettó marhaságok. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk.

1-2-3  - Nincs egy darab érved sem Very Happy Very Happy Very Happy

Viszont valóban. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk. Igen. Ez is egy erős ÉRV amellett, hogy szó sincs semmiféle ajándék pénzről.

Még egyszer kénytelen vagyok válaszolni, akkora marhaságot írtál.

Az iskolosztályban minden gyerek egyenrangú.
Ezzel együtt a matekból gyengébben muzsikáló kaphat korrepetálást.

Pontosan. És ha tandíj van a suliban, akkor a korrepetálás NEM ajándék! világos vagy tovább játszod a hülyét?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 17:24

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Belize írta:

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Igazad van!
Mindezeket egybevéve, és hozzátéve, hogy alapvetően azért nem a leghülyébbek közül való - veszélyes!
Meggyőzően hangzó süket dumával "téríteni tud", azaz még több agyament védosztagost tud gyártani.

Nem én vagyok a veszélyes rátok nézve barátom, hanem a TÉNYEK és a való ÉLET. Én csak eszköz vagyok a szembesítésben.

Apropó! Én a helyedben nézegetném a balos Facebook oldalakat. Pl. az indexet, a 444-et, a HVG-t és az ott megjelent migráns cikkeket és postokat. Láss csodát a kommentek többsége Orbán Viktorral ért egyet. Sőt! Tele vannak ezek az oldalak olyan kommentekkel, hogy nem szeretik Orbánt, de ez ügyben nagyon is igaza van...

Annak mindenesetre több értelme lenne, ha a ferengik 285 pontos és a védosztagvezér 1 pontos vagyongyűjtési szabályzatát vetnénk össze Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-09, 17:18

Trollirtó írta:
Belize írta:
Trollirtó írta:

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Igazad van!
Mindezeket egybevéve, és hozzátéve, hogy alapvetően azért nem a leghülyébbek közül való - veszélyes!
Meggyőzően hangzó süket dumával "téríteni tud", azaz még több agyament védosztagost tud gyártani.

Vajon miért jár ide? Itt nem fog senkit megtéríteni. Figyeld meg, a szövegének legalább a 60 %-a puszta provokáció, időnként még több, a tényekhez semmi köze.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:14

Trollirtó írta:
Belize írta:
Trollirtó írta:

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Igazad van!
Mindezeket egybevéve, és hozzátéve, hogy alapvetően azért nem a leghülyébbek közül való - veszélyes!
Meggyőzően hangzó süket dumával "téríteni tud", azaz még több agyament védosztagost tud gyártani.

Nem én vagyok a veszélyes rátok nézve barátom, hanem a TÉNYEK és a való ÉLET. Én csak eszköz vagyok a szembesítésben.

Apropó! Én a helyedben nézegetném a balos Facebook oldalakat. Pl. az indexet, a 444-et, a HVG-t és az ott megjelent migráns cikkeket és postokat. Láss csodát a kommentek többsége Orbán Viktorral ért egyet. Sőt! Tele vannak ezek az oldalak olyan kommentekkel, hogy nem szeretik Orbánt, de ez ügyben nagyon is igaza van...
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 17:13

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:



1. Jah. Ha csak erről szólna, akkor igazad is volna. De nem erről van szó. Hanem arról, hogy van egy csomó előfeltétel (!!!!) hogy egyáltalán pályázhassunk (!!!!)  a pénzre.
2. Dehogyisnem. Ez deklarált célja az EU-nak. Nem jófejségből és caritas jelleggel adják.
3. Pontosan. Ezen feltételek (!!!!!) miatt nincs szó semmiféle ajándékról.

1-2-3 A szokásos mantráid. Nettó marhaságok. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk.

1-2-3  - Nincs egy darab érved sem Very Happy Very Happy Very Happy

Viszont valóban. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk. Igen. Ez is egy erős ÉRV amellett, hogy szó sincs semmiféle ajándék pénzről.

Még egyszer kénytelen vagyok válaszolni, akkora marhaságot írtál.

Az iskolosztályban minden gyerek egyenrangú.
Ezzel együtt a matekból gyengébben muzsikáló kaphat korrepetálást.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Érdekes...

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:11

Kicsi Koncsi képtelen ma is gerincesen és egyenesen válaszolni a neki feltett kérdésre...

Vajon miért? Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 17:11

Belize írta:
Trollirtó írta:
Belize írta:

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Igazad van!
Mindezeket egybevéve, és hozzátéve, hogy alapvetően azért nem a leghülyébbek közül való - veszélyes!
Meggyőzően hangzó süket dumával "téríteni tud", azaz még több agyament védosztagost tud gyártani.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:09

Trollirtó írta:
MátéBence írta:



1. Jah. Ha csak erről szólna, akkor igazad is volna. De nem erről van szó. Hanem arról, hogy van egy csomó előfeltétel (!!!!) hogy egyáltalán pályázhassunk (!!!!)  a pénzre.
2. Dehogyisnem. Ez deklarált célja az EU-nak. Nem jófejségből és caritas jelleggel adják.
3. Pontosan. Ezen feltételek (!!!!!) miatt nincs szó semmiféle ajándékról.

1-2-3 A szokásos mantráid. Nettó marhaságok. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk.

1-2-3 - Nincs egy darab érved sem Very Happy Very Happy Very Happy

Viszont valóban. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk. Igen. Ez is egy erős ÉRV amellett, hogy szó sincs semmiféle ajándék pénzről.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 17:07

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

1. Jah. Ha csak erről szólna, akkor igazad is volna. De nem erről van szó. Hanem arról, hogy van egy csomó előfeltétel (!!!!) hogy egyáltalán pályázhassunk (!!!!)  a pénzre.
2. Dehogyisnem. Ez deklarált célja az EU-nak. Nem jófejségből és caritas jelleggel adják.
3. Pontosan. Ezen feltételek (!!!!!) miatt nincs szó semmiféle ajándékról.

1-2-3 A szokásos mantráid. Nettó marhaságok. Az összes többi tagországgal egyenrangú tagország vagyunk.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:05

Belize írta:
Trollirtó írta:
Belize írta:

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Ez mind nagyon szép. Csak közben csöndben had jegyezzem meg a TÉNYT, hogy Trolli hazudott, amikor azt állította, hogy Orbánt beszervezték. Ez hazugság. Erre nincs bizonyíték. Arra viszont van, hogy nem működött együtt. Szóval rólam is lehet bármit hazudozni. Ebben te nagyon jó vagy. Csak közben azért a TÉNYEK sajnos makacs dolgok Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-09, 17:04

Trollirtó írta:
Belize írta:
Trollirtó írta:

Tényeket és érveket hátrahagyva szíves emésztésre Smile

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Komplikált eset, belátása nincs, egótúltengésben szenved, párttúltengésben szenved, rendszeresen félreért dolgokat, amellett még szándékosan torzít, mindezt nem csekély provokációval - a legrosszabb elegy, ami létezik. Éppen ezért felesleges. Normális beszéd nem várható tőle, alkatilag képtelen rá.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:03

Trollirtó írta:
Belize írta:
Trollirtó írta:

Tényeket és érveket hátrahagyva szíves emésztésre Smile

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...

Reagálsz is. Hisztizéssel, meneküléssel, meg nettó hazugsággal....
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:02

Belize írta:"NINCS semmiféle ajándékpénz. Az EU tagjai vagyunk, és kötelező befizetői.  Egy fejletlen tagország, amelynek a piacát letarolták a gazdag és fejlettebb nyugati országok cégei. Ezért JÁR a kompenzáció."

Azt tarolhatták le, amit odaadtak a magyarok és bárki.

Piacot is csináltak az itteni munkaerőnek, hiszen innen exportálnak.

Ezt végső soron osztom. Van ilyen olvasat is és ez még igaz is.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 17:01

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Komoly gondjaim vannak a kis szürkéiddel. Hol tartod őket?

1) Adok neked 1000 Forintod. Sörre költheted, kábszerre nem. Attól még ajándék.
2) Mint minden tagország. De ez NEM a felzárkózási támogatás cserealapja.
3. Igen. Feltétele van, hogy az EU tagjai lehessünk. Mint az IMF, a Világbank és sok más esetében is.

1. Jah. Ha csak erről szólna, akkor igazad is volna. De nem erről van szó. Hanem arról, hogy van egy csomó előfeltétel (!!!!) hogy egyáltalán pályázhassunk (!!!!) a pénzre.
2. Dehogyisnem. Ez deklarált célja az EU-nak. Nem jófejségből és caritas jelleggel adják.
3. Pontosan. Ezen feltételek (!!!!!) miatt nincs szó semmiféle ajándékról.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-09, 16:59

"NINCS semmiféle ajándékpénz. Az EU tagjai vagyunk, és kötelező befizetői.  Egy fejletlen tagország, amelynek a piacát letarolták a gazdag és fejlettebb nyugati országok cégei. Ezért JÁR a kompenzáció."

Azt tarolhatták le, amit odaadtak a magyarok és bárki.

Piacot is csináltak az itteni munkaerőnek, hiszen innen exportálnak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 16:59

Belize írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Most szembesítettelek ismét a tényekkel, amikkel jó szokásodhoz híven ismét nem tudtál szembenézni, ezért sipítva és hisztizve elszaladtál Very Happy Very Happy Very Happy

Tényeket és érveket hátrahagyva szíves emésztésre Smile

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Az.
De némely kreténségére muszáj reagálni...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-09, 16:58

[quote="MátéBence"][quote="Trollirtó"]
MátéBence írta:

1. Igen. Pont erről van szó. Gratulálok. Talán felfogtad. Pont arról van szó, hogy elvileg elkölthető, de pályázni kell rá és a feltételeknek meg kell felelni. Ezért sincsen semmiféle ajándékról szó.
2. Azt hogy nyissuk meg a piacainkat teljesen a nyugati cégek előtt.
3. Igen. Gratulálok!! Tagdíj. Tehát feltétele (!!!) van annak, hogy egyáltalán pályázhassunk. És ezek után te még amellett kardoskodsz, hogy az EU-tól jött pénz az ajándék???? Normális vagy te??????

Komoly gondjaim vannak a kis szürkéiddel. Hol tartod őket?

1) Adok neked 1000 Forintod. Sörre költheted, kábszerre nem. Attól még ajándék.
2) Mint minden tagország. De ez NEM a felzárkózási támogatás cserealapja.
3. Igen. Feltétele van, hogy az EU tagjai lehessünk. Mint az IMF, a Világbank és sok más esetében is.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 16:56

Belize írta:Más is fizet tagdíjat, és nettó befizető. Nem kap "ajándékot".

Örülök, ha a világon semmi másban, de legalább ebben egyet értünk.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Hm....

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 16:55

„Kettészakadtak az érzéseim” – Négy migráns erőszakoskodott a magyar néptáncos lánnyal

Múlt csütörtök este négy migráns „fiatalember” erőszakoskodott a Magyar Táncművészeti Főiskola egyik néptáncos hallgatójával. A történetet az érintett mondja el a Mandinernek. „Kettészakadtak az érzéseim” - fogalmaz Paksa Eleonóra, aki ennek ellenére sem lett idegenellenes, ráadásul az eset után még segített is menekült anyáknak és gyerekeknek a Keletinél. Interjú

Mi történt pontosan?

Múlt hét csütörtökön este tíz óra környékén jöttem ki az Erkel Színházból. Akkor lett vége a West Side Story próbájának. Indultam volna a Blaha Lujza tér felé, amikor egyszerre ott termett négy migráns fiatalember. Követni kezdtek, aztán az egyik megfogta a táskámat, a másik a karomat fogta le, ketten meg elém álltak...

Biztos, hogy migránsok voltak?

Biztos. Arabul beszéltek.

Mit akartak? Rabolni?

Nem tudom.

Vagy szexuális céljuk volt?

Nagyon úgy éreztem, hogy volt.

De nem jártak sikerrel.

Nem.

Hogyan tudott egyedül leszerelni négy „fiatalembert”?

Nem tudtam volna sehogy. Szerencsém volt. Egy-két percig rángattak és beszéltek hozzám, nem értettem, hogy mit, de mondtam, hogy engedjenek el. Ezt meg ők nem értették. Sírtam. Akkor viszont, tényleg nagy szerencsémre, megjelent a közelben hat gyalogos járőr. Amikor őket meglátták, elrohantak.

Szólt a járőröknek, hogy szaladjanak utánuk?

Nem. Csak zokogni tudtam, hogy ilyen velem megtörténhet, vagy majdnem megtörténhet. Sokkolva voltam, arra tudtam csak gondolni, hogy minél előbb haza.

Később sem tett feljelentést?

Négyen voltak, és amilyen helyzetben voltam, nem tudtam azzal foglalkozni, hogy részletesen megfigyeljem őket és leírást tudjak adni később. Felesleges időtöltés lenne a rendőrségre menni. Lehetetlen lenne megtalálni őket úgyis, valószínűleg már nincsenek is Magyarországon, lehet, hogy ott meneteltek másnap az autópályán... Nem tudom.

Az eset megváltoztatta a véleményét a menekültügyről?

Kettészakadtak az érzéseim. Eddig úgy voltam vele, hogy ha itt is háború lenne, én is menekülnék, ha lenne családom, én is védeném őket, ha lenne veszítenivalóm, próbálnám megmenteni. Szóval próbáltam eddig ilyen liberálisan felfogni az egész kérdést. Most meg úgy vagyok vele, hogy természetesen nem kell őket bántani, nem tudom, hol és hogyan kellene elhelyezni őket, de ne itt legyenek. Ez ugyanis akárkivel megtörténhetett volna. Az édesanyámmal is, a legjobb barátnőmmel is. Arra meg nincs biztosíték, hogy mindig épp jókor jelenik meg néhány járőr.

Az eset előtt esetleg benne is volt valamilyen menekültsegítő akcióban?

Előtte nem, de két nappal később, szombaton édesanyámmal vittünk a Keletihez ételt, készítettünk nekik sütit...

Az eset után?

Igen. Sokszor járok arra busszal, olyankor pedig mindig láttam anyákat, gyerekeket is. Úgy éreztem, ha ilyen helyzetben lennék, nekem is biztosan jól esne a törődés.

Szóval nem lett általánosságban migránsellenes vagy idegenellenes?

Egyáltalán nem. Az anyák, a gyerekek, a többiek nem tehetnek arról, amit ők négyen tettek. Csak az lenne jó, ha az ilyen négyeknek nem lenne lehetőségük ilyesmire. Idegenellenes egyébként nem is nagyon lehetnék: félig ukrán vagyok.

Beszél is ukránul?

Igen. Oroszul is.

Nem bevándorlózták még le?

Nem. Én már Budapesten születtem.

Tartja a kapcsolatot az ukrán rokonokkal?

Nagymamámékkal, persze. Voltam Ungváron most nyáron is. Nyugodtabb most a helyzet ott is, Kijevben is. Próbálok nem gondolni rá, hogy baj lehet.

Ha végez a főiskolán, itthon képzeli el a jövőjét vagy sok fiatalhoz hasonlóan inkább külföldön?

Szeretnék majd külföldön dolgozni, de nem egy másik országban, hanem hajón. Az jó lehetőség egy táncosnak.

http://mandiner.hu/cikk/20150909_ketteszakadtak_az_erzeseim_negy_migrans_eroszakoskodott_a_magyar-ukran_neptancos_lannyal
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-09, 16:53

Más is fizet tagdíjat, és nettó befizető. Nem kap "ajándékot".

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 16:52

Belize írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Most szembesítettelek ismét a tényekkel, amikkel jó szokásodhoz híven ismét nem tudtál szembenézni, ezért sipítva és hisztizve elszaladtál Very Happy Very Happy Very Happy

Tényeket és érveket hátrahagyva szíves emésztésre Smile

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Ebben is egyetértek. Nettó hazugságokkal, csúsztatásokkal, tévedésekkel felesleges nekem jönni. Abból csak az jöhet ki, hogy vesztesek maradtok.

Level 0 -----> Tényekkel történő szembenézés.

Még ezt kéne megugranotok.


A hozzászólást MátéBence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-09-09, 16:53-kor.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 16:51

Egy kérdés hozzád Koncsika!

Szerinted EU-s kötelesség megvédeni Magyarországnak a schengeni határokat és betartani/betartatni az EU-s jogszabályokat?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-09, 16:50

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:


Konok mantrázó vagy.
Nincs értelme tényekkel és érvekkel ez ellen küzdenem _ befejezem.

Most szembesítettelek ismét a tényekkel, amikkel jó szokásodhoz híven ismét nem tudtál szembenézni, ezért sipítva és hisztizve elszaladtál Very Happy Very Happy Very Happy

Tényeket és érveket hátrahagyva szíves emésztésre Smile

Teljesen felesleges vele "vitatkozni", kidobott idő.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-09, 16:50

Egy kérdés hozzád Koncsika!

Szerinted EU-s kötelesség megvédeni Magyarországnak a schengeni határokat és betartani/betartatni az EU-s jogszabályokat?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 17 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.