Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+9
DKW
Jóska.bá
Gejza
Rumcájsz
pincesor
doktorKá
mavtelep
kondor
Clochard
13 posters

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty 200 ezer ember küldte vissza a Nemzeti Konzultációt

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-31, 21:55

Vasárnap tartott sajtótájékoztatót Kovács Zoltán kormányszóvivő: elmondása szerint 200 ezer ember küldte vissza a Nemzeti Konzultációt a kiküldött 8 millióból. 


Ekkora bukás közel 1 000 000 000 Forintból, az én zsebemből is...
Pontosan mit is jelent ez?
Azt, hogy a megszólítottak 2,5%-a válaszolt egyáltalán.
Azt még nem tudjuk, hogy mit - de nem is fogjuk megtudni.
Lelki füleitekkel már halljátok a konzultáció sikeréről szóló dicshimnuszokat? _Smile))))
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Mert azokban - nyilván - nem voltak (már) Fő-finesznyik pénzek !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:39

Trollirtó írta:
Ez az ifjú titán tudja, hogy mit beszél?
Rossz gazdasági fundamentumokkal devizahitelesnek kedvező árfolyam, jó fundamentumokkal meg rossz, de megmentjük?
Jó brókercég (quaestor-megmentjük törvényt is hozunk rá - budacash egyebek rossz brókercég, se törvény, se megmentés).
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty De keresett 700 000 000-ot !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:33

mavtelep írta:z a Gíró .Szász egy tragédia, - ilyen tetű azért elég rítka....
Az a lenézés, megvetés a pofáján egyszerűen bicskanyitogató.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Egyébként igaz....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:32

(Sajnos Crying or Very sad) még mindig te vagy az, aki a legnyitottabb arra, hogy észrevedd a Harács-kormány visszásságait....
Képzeld el a többiek szemellenzőit !

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

ÁÁÁÁ!

Ebben tévedsz. Akik ma hálaadó szentmisét tartottak Orbánért, azok bizony szektás hívők voltak.

Te is az vagy.
Csak még magadnak sem vallottad be Smile)

Ehhez képest én rengeteget kritizálom a Fideszt és Orbán Viktort is. és alkalom adtán még veled is egyet értek egyes Fidesz és ORbánt ért kritikáidban.

Ennyire nem tudod elfogadni a tényt, hogy nem vagyok csőlátású Orbán hívő?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty És azon is a gazdagok kaszáltak !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:29

MátéBence írta:1. Azért mert amikor Orbánék engedélyezték a deviza hitelezést, akkor ők csináltak forint alapú támogatott lakástámogatási rendszert.

Hát ezért.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Átmenetileg !!!!

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:25

MátéBence írta:

1. A Manyup rendszer SOHA nem jelentett volna áttérést az öngondoskodásra. Maga a Manyup rendszer is egy vegyes rendszert eredményezett volna, egy többségi erős állami pillérrel.
2. Ma már az a Világbank is elismeri, hogy egy felosztó-kirovó nyugdíjrendszert nem lehet átállítani öngondoskó tipusúra, amelyik a kelet-eruópai Manyup rendszereket ránk erőltette. Egészen addig, ameddig az aktuális aktívak fizetik a nyugdíjasok juttatásait, az áttérés nem reális.
3. Ha maradt volna a Manyup rendszer, akkor előbb mentünk volna csődbe, mintsem valaha egy hangyányit is érezhettük volna annak a beharangozott pozitív hatásait.

- úgy volt, hogy fokozatosan (ahogy azok kilépnek az életből, akik a kirovó-kiosztó nyugdíjat kapják) egyre nagyobb rész lett volna a MANYUP - az állami rovására...
- úgy volt, hogy a "szuperbruttó" is fokozatosan szétválasztja a munkaadót és a munkavállalót terhelő (illetve az ő érdekében álló) állami, társadalmi befizetéseket.....
- úgy lett, hogy az unortodox gazdaság és pénzügy-politika mindkettőt
visszarántotta a szocializmus idejében
volt állapotokhoz....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Boldog születésnap?

Témanyitás by Gejza 2015-05-31, 21:24

Hálaadó szentmisét tartottak Orbán Viktor talán 52. születésnapja alkalmából egy városligeti kápolnában. Örülünk neki nagyon. Egyfelől azért, mert nem a Népstadionban vagy a Duna jegén tartották, aminek persze triviális gyakorlati okai lehettek csak, olyanok, mint a mondott stadion aktuális átépítése és a szerfelett változékony késő tavaszi időjárás… Másfelől meg azért, mert nyilvánvalóan azért húzódtak a bazilika helyett egy kápolnába, mert a hívek nemhogy a Fradi stadionját, vagy a Felcsúti Arénát, de még egy rendesebb templomot sem töltenének meg immár.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Szerintem sem érti....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:16

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
turidani írta:


Jó kis vicc.
Ehhez képest az Egyesült Államokban készült lista a képviselők (szenátorok) vallási hovatartozásáról. Hát nem bájos?


http://www.pewforum.org/files/2008/12/appendix.pdf

Juuuj Főnököm! Baj van. Tényekkel provokálsz Wink

NYILVÁN  nem érted a vicc mondanivalóját...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty A felsőoktatás helyzete

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:15

Részt vettem a '80-as évek elején "A felsőoktatás helyzete és húsz éves távlati tervei" országos "konzultáción".

Amikor azt mondtam, hogy 20 év túl hosszú idő, hogy csak a végcélt határozzuk meg akkor, amikor
a tanszékvezető 5 év múlva nyugdíjba megy, és jó lenne rövidebb ellenőrző szakaszokat beiktatni,
hát úgy néztek rám, mint egy marék gilisztára....

A 20 éves távlati tervet meg elvitte a "módszerváltás", '90-ben.....


Koncsita írta:

Egyenesebb lett volna azt mondani, hogy ezt most kölcsön vesszük, mert túl magas az államadóssági mutató, és majd visszaadjuk.

Ma már a visszaadásról sem beszélnek, helyette arról, hogy 20 év múlva mi lesz. Vagyis hogy mi nem lesz.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-31, 21:10

Jóska.bá írta:.... hogy szerintetek most sokkal jobb helyzetben van az ország - csak a spekulánsok gondolják másképpen....
Márpedig a pénz náluk van - és aki fizet, az muzsikáltat !


MátéBence írta:
Tök mást írunk Jóska bá. Én a gazdasági fundamentumokról írtam. Arról, hogy amikor 232 Ft volt egy EUR akkor sokkal roszabbak voltak a gazdaság fundamentumai és a gazdasági mutatók, mint most amikor 309Ft az EUR.
Ez az ifjú titán tudja, hogy mit beszél?
Rossz gazdasági fundamentumokkal devizahitelesnek kedvező árfolyam, jó fundamentumokkal meg rossz, de megmentjük?
Jó brókercég (quaestor-megmentjük törvényt is hozunk rá - budacash egyebek rossz brókercég, se törvény, se megmentés).
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Hallgatjátok/hallgattátok Csillag Istvánt a magyar "növekedésről ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:09

Nagyon pontosan magyarázza meg az EU "segélyek" visszaesést csökkentő hatását.... (M.A. Szabad szemmel)
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty És ennek oka:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:05

a 2010-ben megalakult kormány felelőtlen kommunikációs és pénzpolitikája volt.
Ha fenntartják a Bajnai-státuszquót, akkor nem kellett volna "megmenteni senkit.
Igaz, a fidesznyik képviselők 1,7 milliárd hitele sem szált volna el végtörlesztéssel...

MátéBence írta:

Te személy szerint okosan , körültekintően és felelősen jártál el. Korrekt. Viszont milliós társadalmo probléma lett a devizahitelezésből. És ennek kockázatairól már ideje korán 2004-ben é 2005-ben szóltak az akkori kormányzatnak. Az pedig nem csinált semmit. Ez egy nagyon súlyos felelősség.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Nem volt megszállás !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 21:01

Ha egy ország szövetséges, akkor az nem megszállás -
de a szobor szimbolikájáról - bibliai alapokon - többször írtam még a KR-en,
Nyilván olvastad is !

MátéBence írta:
Nagyrészt egyetérttek veled. A Szabadás téri Német megszállás áldozatainak emlékművével kapcsolatban viszont nem. Annak igenis van létjogosultsága. Más kérdés, hogy a kormáy ezt is kretén módon, erőböl oldaotta meg empátia és figyelem helyett. A módját elítélem ahogy odatették. Magát az emlékművet viszont támogatok.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Ezt könnyű megígérnem !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:58

... mivel én Horthyra és Trianonra (sőt a Rákosi-Kádár témákra (Róóóla nem is beszélve !) is
szoktam válaszolni,de a holokausztot nem szoktam véleménnyel illetni, illetve csak nagyon olyan esetben....
erre megvan az okom, de ez egy másik kérdés.

MátéBence írta:
Akkor amondó vagyok, hogy kezdjünk kicsiben. Kössünk Te meg én egy aprócska megállapodást. Én nem Trianonozok és kommcsi bűnözök, Te pedig nem holokausztozol. És akkor a probléma piciben meg van oldva.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Gyurcsány a finesz-templom Utálatos-képe !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:54

MátéBence írta:

Igen. Ez a Gyurcsány kormány felelőssége.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Sajnos.... már válthatna M.A. !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:51

mavtelep írta:Ti nem hallgatjátok G-Sz.t, aki a jövőről beszél ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Hát én is ezt írom !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:48

.... hogy szerintetek most sokkal jobb helyzetben van az ország - csak a spekulánsok gondolják másképpen....
Márpedig a pénz náluk van - és aki fizet, az muzsikáltat !


MátéBence írta:
Jóska.bá írta:
MátéBence írta: Ezt pedig úgy hívják, hogy a SZENTSÉGES PIAC. Érted?  

És ebben sajnos benne van a spekuláció lehetősége is.

Ha egy hangyányit belegondolsz, akkor magad is rájöhetsz, hogy az árfolyam nagyon ritkán mutatja meg egy gazdaság fundementákis alapjait. Akkor, amikor 232 Ft volt egy EUR akkor a gazdaságunk fundamentális mutatói SOKKAL ROSZABBAK (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) voltak mint akár most. Ebből következően könnyen beláthatod, hogy az árfolyam nem mutatja meg még közvetett módon sem egy kormányzat teljesítményét.

Egy megbizhatatlan kormány gyenge lábakon álló pénzügyi-gazdasági rendszere nem a befektetőket, hanem a forró (spekulációs) pénzeket vonzza !

Mivel ugyanazt mondjuk, igy lehet, hogy te  sem értesz a közgazdasághoz ?

Tök mást írunk Jóska bá. Én a gazdasági fundamentumokról írtam. Arról, hogy amikor 232 Ft volt egy EUR akkor sokkal roszabbak voltak a gazdaság fundamentumai és a gazdasági mutatók, mint most amikor 309Ft az EUR.

Amúgy ha visszaemlékszel 2007-re, akkor te magad is tudhatod, hogy akkor pont az volt a gond, hogy a forint MESTERSÉGESEN és a spekulációk miatt volt olyan erős. Rémlik valami?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-05-31, 20:36

"MátéBence"

Megnyugtattál. Köszönöm.

További szép estét!

Örülök hogy végre megnyugodtál.
Nagyon remélem, hogy ma még sok mély gondolatot vetsz majd ide elénk a tisztelt miniszterelnök úr szentséges hátsójának a további takarítása közben.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Hát persze !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:35

MátéBence írta:A devizahitelezés egy Járai Zsigmond nevezetű MNB elnök alatt, már a szoc. kormányok idején vált a szinte kizárólagos hitelezési formává ebben az országban, .

Addigra érkeztek be a 2011-ben megszerzett és "honosított" Mensdorff-Pouilly pénzek a magyar bankokba....

Fura is lett volna, ha a Gripen-szavazás a forint konvertibilissé tétele után 2 héttel már jöttek volna a betétek !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Orbán csak egy márkanév.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-31, 20:26

A netre kikerült titokzatos interjúban a névtelenséget kérő szakember elmondja, hogy....

Állítólag az USA vizsgálni fogja Csányi közreműködését a gáz- és az olajügyletekben.
Ahogy az oligarchák szerepét is, akik veszélyt jelentenek a szabad energiapiacra.
Az interjúalany azt állítja, hogy Csányi és Orbán az orosz nukleáris energiához fűződő
üzleti érdekeket képviselik.

Magyarországot egy Janus-arcú posztkommunista rezsimnek tartja, ahol Orbán csak egy márkanév.

Úgy véli, hogy az Orbánt védő politikai zsoldosok – Szijjártó, Lázár, Pintér, Rogán, de
még Tarlós is – hamarosan elesnek a sok pofontól és „Orbán árvái” lesznek.

Hogy ezek a fő fideszes emberek nemzetközi szinten is régóta ismertek korrupciós ügyeikről.
Ezekből jó néhányat részletesen fel is sorol.

Végül pedig úgy véli, hogy Magyarország gazdasága törékeny, és egyszerűen
az OTP-n keresztül is megingatható.

http://civilhetes.net/belfold/egy-volt-cia-tanacsado-sotet-kepet-festo-interjuja-magyarorszagrol


A hozzászólást Jóska.bá összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-31, 20:40-kor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-31, 20:12

Rumcájsz írta:"MátéBence"

3. Sajnálom, hogy az allegórikus beszédet nem értetted. De akkor segítek. Te pontosan azt csináltad képletesen, amit leírtam. Ideszartál erre a fórumra és most csodálkozól és boci szemekkel nézel, hogy ez minket miért zavar.

Tisztelt barátom ezzel ne fáradj, mert személyeskedéssel engem nem zökkentesz ki!

Ha a mélyen tisztelt miniszterelnökünk hátsójának nyilvános klerikális környezetben való ünnepélyes kitakarítása zavar, akkor javaslom számodra az alábbiakat:
1. te is hagyjál itt fel vele,
2. adj te is hangot a történtek után a nem tetszésednek!

A többiekre meg ne hivatkozzál, mert őket viszont ugyanaz zavarja mint ami engem is - és az "tisztelt barátom" a vezéred illiberális és antidemokratikus tevékenysége, illetve a te itteni folyamatos ámokfutásod.

Megnyugtattál. Köszönöm.

További szép estét!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty További szép estét mindenkinek!

Témanyitás by MátéBence 2015-05-31, 20:10

Ez ma kemény menet volt.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-05-31, 20:09

"MátéBence"

3. Sajnálom, hogy az allegórikus beszédet nem értetted. De akkor segítek. Te pontosan azt csináltad képletesen, amit leírtam. Ideszartál erre a fórumra és most csodálkozól és boci szemekkel nézel, hogy ez minket miért zavar.

Tisztelt barátom ezzel ne fáradj, mert személyeskedéssel engem nem zökkentesz ki!

Ha a mélyen tisztelt miniszterelnökünk hátsójának nyilvános klerikális környezetben való ünnepélyes kitakarítása zavar, akkor javaslom számodra az alábbiakat:
1. te is hagyjál itt fel vele,
2. adj te is hangot a történtek után a nem tetszésednek!

A többiekre meg ne hivatkozzál, mert őket viszont ugyanaz zavarja mint ami engem is - és az "tisztelt barátom" a vezéred illiberális és antidemokratikus tevékenysége, illetve a te itteni folyamatos ámokfutásod.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-05-31, 20:09

MátéBence írta:



Nem azért csőcselék mert nem kell nekik egy szobor, hanem azért, ahogy viselkedtek, ahogy rongáltak, randalíroztak.

Kiállítottad ismét a bizonyítványt magadról. Hazudtál erről is.

Nem rongáltam, nem randalíroztam, de megyek énekelni amikor Fischer Ádám vezényel.
Ez a topic meg megint csak arra jó, hogy a trollt szórakoztassátok.
Jóccakát !

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-31, 20:05

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Igen. Ez a Gyurcsány kormány felelőssége. Hogy ott és akkor tisztán úgy látszott, hogy deviza hitelt kellett felvenni.Semmilyen fék és ismertetés nem votl a kockázatokról. Pedig a kockázatok már akkor ott voltak. Szerinted akkor mindenki hülye inkompetens barom volt, aki azt tanácsolta Gyurcsánynak, hogy avatkozzon közbe és fogja meg a devizahitelezés felfutását? Az alap, hogy szerinted Járai is hülye volt 2004-ben. De hülye volt az EKB elnöke? Hülye volt az IMF? Hülye volt az Orszták jegybank elnöke? Mindenki hülye volt, csak a Fery volt villamos? Arról nem beszélve, hogy nézd már meg, hogy az idő kit igazolt. Feryt vagy azokat, akik szóltak előre?

Questort idehozni a te szavaiddal élve maszatolás. És tökéletesen értem az okát. Hisz devizahotel ügyben nincsenek már érveid. Amiket mondtam, azokra nem tudtál mt reagálni. Amiket reagáltál, azokat tényszerűen megcáfoltam és helyre tettem. Questor ügyben pedgi SENKI nem szólt előre, hogy baj lesz. SENKI. Nem úgy mint devizahitelezés ügyében, amikor sokan szóltak. Érted a különbséget?

Jó.
Ebben maradunk.
Maradsz kettősmércebence.

Amúgy az különösen beszédes, ahogy a feltett kérdésekre egész egyszerűen nem tudtál válaszolni...
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 18 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.