Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
MátéBence
Gejza
Jóska.bá
DKW
kondor
turidani
Trollirtó
11 posters

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 15:46

Malamud 2010-ben azt mondta: Most le kell merülni, és kibekkelni..." :-)))) Lemerült, és úgy maradt.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 15:25

[quote="MátéBence"]
doktorKá írta:
MátéBence írta:Üdv Mindenkinek!

Isten hozott!  (meg egy fekete autó):-)

Nah ja! A fekete autó stimmel Wink

Amúgy pár nap szabadság, kirándulás után jó újra köztetek lenni Smile[/quote


A ballib különítmény, mind a hárman(pont emlékeztem, a 2010-es év előtt, még mekkora csapatuk volt, a Klubrádión, Izland, Maladmud, tunderlala, nobella, Strangi, nopuder, Patronus, Juditdr, Böbice, ) is erősen hiányoltak. No nem mondták, de tudható. Szóval, hol vannak ma a felsoroltak? Két választási ciklus elég volt, hogy feladják. :-) Mi azonban, e maradéknak is oktatunk, nap mint nap.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-08-03, 15:22

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Ordog_vigyen_pipacsos

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-03, 15:17

doktorKá írta:
MátéBence írta:Üdv Mindenkinek!

Isten hozott!  (meg egy fekete autó):-)

Nah ja! A fekete autó stimmel Wink

Amúgy pár nap szabadság, kirándulás után jó újra köztetek lenni Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 15:11

MátéBence írta:Üdv Mindenkinek!

Isten hozott! (meg egy fekete autó):-)
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-03, 15:07

Üdv Mindenkinek!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 14:38

turidani írta:
doktorKá írta:Figyelem!  10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.


Ezexerint mégis szükség van tisztességes minőségű és méretű, az embereknek kulturált szórakozást biztosító stadionokra?

Olyannyira, hogy azóta is képtelenség belépni a jegyértékesítő oldalra...:-( totál összeomlott.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Akkor keverem málét valakivel....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-03, 12:08

turidani írta:
kondor írta:
turidani írta:
kondor írta:
Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

...és akkor arra is rosszul emlékszem, hogy ő lett volt az,
aki apámat mindenképpen MSZMP-snek akarta bemocskolni.....
Jóóóól ismerheted a barátodat. Gratulálok.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 12:00

turidani írta:
kondor írta:
turidani írta:

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

Függetlenül attol hogy nem ildomos más fórumtörténésit  ide hozni.A már csak hab a tortán hogy én nekem a helyébe biztos nem lett volna pofám ide regizni.Azok után amit Jóska apjával rendszeresen művelt kr fórumán.Jóska egy úr,ha egyáltalán érted mire gondolok.Öleld a kebledre egymáshoz valók vagytok.

Nem emlékszem, hogy bármelyik haverodnál kifogásoltad volna, mikor valamelyikünk családját, feleségét, apját, anyját, gyerekeit vették szájukra nem akármilyen mocsok szövegek kíséretében. Hidd el nekem, nem érdemes ilyen szinten feszegetni a kérdést, annyiszor járattátok már le magatokat ezen a téren.
Épp ezért fölösleges arról is vitát nyitni, hogy ki kit ölelgessen. Magánügy.

Nem emlékszel te sok mindenre.Inkább csak arra amire szeretnél.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Itt egy ember aki megmondja a frankót!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 11:57

Dr Török Ferenc.Mindig csíptem.Most alá támasztja amit mindenki régóta mond,a  labdarúgóink nem rendelkeznek megfelelő álló képességgel.Botrányos,ugyanis fejleszthető megszerezhető,a legkönnyebb,mivel nem tehetség hanem szorgalom és végre hajtatás kérdése.Ennek ellenére a futball tudás mellett szinte ez a legfőbb ok amiért savanyúak az eredmények.de így a két hiányosság már halmozódik,és a szerencsének jut a főszerep.És mint tudjuk azt ki kell érdemelni.így vagy úgy.Jó cikk.Olvassátok el.

http://tinyurl.com/o7oxjqt
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 11:23

További kellemest
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 11:22

kondor írta:
turidani írta:
kondor írta:

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

Függetlenül attol hogy nem ildomos más fórumtörténésit  ide hozni.A már csak hab a tortán hogy én nekem a helyébe biztos nem lett volna pofám ide regizni.Azok után amit Jóska apjával rendszeresen művelt kr fórumán.Jóska egy úr,ha egyáltalán érted mire gondolok.Öleld a kebledre egymáshoz valók vagytok.

Nem emlékszem, hogy bármelyik haverodnál kifogásoltad volna, mikor valamelyikünk családját, feleségét, apját, anyját, gyerekeit vették szájukra nem akármilyen mocsok szövegek kíséretében. Hidd el nekem, nem érdemes ilyen szinten feszegetni a kérdést, annyiszor járattátok már le magatokat ezen a téren.
Épp ezért fölösleges arról is vitát nyitni, hogy ki kit ölelgessen. Magánügy.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Hát veled biztos rendes meg a családjával.

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 11:06

turidani írta:
kondor írta:
turidani írta:


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.

Függetlenül attol hogy nem ildomos más fórumtörténésit ide hozni.A már csak hab a tortán hogy én nekem a helyébe biztos nem lett volna pofám ide regizni.Azok után amit Jóska apjával rendszeresen művelt kr fórumán.Jóska egy úr,ha egyáltalán érted mire gondolok.Öleld a kebledre egymáshoz valók vagytok.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 10:57

kondor írta:
turidani írta:
kondor írta:
Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.

Ismerem eléggé Málé kartácsot ahhoz, hogy tudjam, nincsenek gusztustalan szövegei. Én bizony hajlamos vagyok rá, hogy annak adjak kvázi látatlanban igazat, aki jobban el tudja viselni a másik oldal jelenlétét.
Azt meg elégszer kitárgyaltuk, hogy téged mennyire idegesítenek a tiedétől eltérő vélemények.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Szertintem meg megint nem jól válaszoltál!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 10:53

turidani írta:
kondor írta:
Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.

Olvasd el kicsit figyelmesebben.Főleg a gyűlölet részt!!!!!!!!!!!!!Mert én csak a tényeket írtam le.Mi van nem teccik,A tények.Ejnye bejnye.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 10:51

kondor írta:
Már minden épkézláb embert besoroztak a környéken munkaszolgálatra.


Hát ja, pont oda.

Munkaszolgálatra:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Német országban már 300000 van a menekült állomásokon.

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 10:48

Soha nem fogják őket ide vissza toloncolni.Feszült a helyzet de kezelik.Ott sem szeretik a bevándorlókat ilyen számban.De hát majd megoldják.Az ő saruk főképpen.Nem kelet Európába akarnak ezek a szerencsétlenek jönni.Felesleges feszültséget kelt a kormány.Kormányzás helyett csinálják.Lásd kerítés építés.Már minden épkézláb embert besoroztak a környéken munkaszolgálatra.Ez jó mi jöhet még.égni fognak,mint a szén.Soha nem lesz kész az a kerítés.Sem a feltételek sem az eszközök nem állnak megfelelő mennyiségben rendelkezésre.Most még esőt is kaptak a nyakukba,gondolom az állukig ér a sár.A munkakedv meg az eget ostromolja.hísz ez is gdp növelő beruházás.na ilyeneket tudunk..hehehehehe
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 10:44

kondor írta:
Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!


Szerintem neked a maradék eszed is lassan rámegy erre a permanens gyűlölködésre.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Ovasgatom Málé gusztustalan szövegeit.!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 10:33

Hogy Jóska ott van többet meg hogy nem írhat csak 3 hsz-t.Én egyet sem engednék neki.Smile))Egyébként nincs ott troll csak ő egyedül.És minden regizett tag modi,amit jó ötletnek tartok.Próbálkoztunk vele párszor,szóba elegyedni.De hát nem lehet verle.kis idő után felszínre tőr benne a gyűlölet.így aztán repül.Hogy ki meg mi meg hanyan,nem számít nyár van.csak a rupotlanok vannak itthon a többi nyilván nyaral ,és jól teszi.Meg kert akinek van.Pl -nak okáért a hír 24 .en is van hsz-ás.elég beleolvasni.,hajtják az emberek a fineszt a p-ba.és ez a jellemző.Átlátnak az emberek a finesz politikáján és mélységesen elit élik.És ez mért nem mutatkozik meg a választási eredményekben?Egyébb okok is jócskán közre játszanak.de az mindenképpen hogy az ellenzék nem egységesen lép fel.és akkor még finoman fejeztem ki magam.mást sejtek én itt a háttérben.Ami nagyon gyanús.És hajlamos vagyok jóskával ebben egyetérteni.Bizony bizony ez le van zsírozva.Persze nem így lett megbeszélve,és a finesz már sok mindent nem tart be.Ezért durvul a helyzet.
Egy szóval kottából játszik az ellenzék.Száradjon rájuk a lelkiismeretük.Nem igaz hogy nem tudták kivel állnak szemben.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Szevasztok!

Témanyitás by kondor 2015-08-03, 10:17

Miután a magyar klub foci megint leszerepelt a kupákban,várható volt hogy az eb selejtező még reménykeltő sorozatába próbálna a szurkolók vigasztalódni.A grupama néző tere elég lesz.legalább megtelik.Rossz érzésem van a meccsel kapcsolatban.Az ilyen nagy várakozás általában nem szokott bejönni..megszakadt a Dárdai vonal.Kérdés ez a német szakember fel tudja -e tüzelni a játékosokat pszichésen úgy mint Pali.Ha igen van remény.Kikapni semmi szín alatt nem volna szabad.Már megérdemelnének a nagyszájú Románok egy méretes ruhát,de maradjunk a földön.Per pillanat a kétcsapat között nem sok különbség van.Tehát az X is eredménynek számít.Majd meglátjuk a vak is azt mondta.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 09:47

doktorKá írta:Figyelem!  10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.


Ezexerint mégis szükség van tisztességes minőségű és méretű, az embereknek kulturált szórakozást biztosító stadionokra?
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-08-03, 09:17

Figyelem! 10 órától lehet jegyet venni a magyar-románra....

Magyar-román: óriási érdeklődés mellett indul a jegyértékesítés
2015-07-31 10:36:45



Hétfőn 10 órakor kezdődik a jegyek árusítása a szeptemberi Magyarország-Románia Eb-selejtezőre, amelyet régen nem látott érdeklődés előz meg. Az MLSZ tisztában van azzal, hogy sok szurkoló csalódott lesz, mert ennyi igényt képtelenség kielégíteni, ugyanakkor arra törekszik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vehessen részt a jegyvásárlásban.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by máléazigazi 2015-08-03, 09:06

Miszlát!

Kikapcsolok. Köszönöm a beszélgetést! Wink
máléazigazi
máléazigazi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2015. Jul. 03.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-03, 09:03

máléazigazi írta:
turidani írta:
máléazigazi írta:Jó reggelt és malom azoknak, akik megérdemlik! Cool


Perfekt. Amíg ezen elmélkednek, addig a fijúk bénázhatnak nyugodtan. Tulajdonképp meg sem érdemlik ezt az ellenzéket:))



Nálam a vezérem még most is büntiben van az autós/színes tv-s devizahitelesek szarban hagyása miatt!

Tudom, de én tiszteletben tartom az álláspontodat, és elfogadtam, hogy kispadra tetted. Ha valaki normálisan vitázik, tőlem akár déká szavazó is lehet, csak akkor hadd olvassak tőle akceptálható érveket, és ne csupán full hazugságot.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Az a kisebbik baj lenne, ha bénáznának....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-03, 08:39

.....csakhogy a FIÚK a bányákban HARÁCSOLNAK !


turidani írta:
máléazigazi írta:Jó reggelt és malom azoknak, akik megérdemlik! Cool

Helló Géza! Most nem felejtettem el megnézni ezt a fórumot! Smile  Viszont hamarosan lépek, dolog van és NYÖHHH! Very Happy

Dani!

Majd megkeresem Koncsi oldalának a címét, teljesen feledhető! Strangi és Sanya moderátorkodnak ott, vereb kontráz. Sleep Arról elmélkednek ott, hogy nem szép dolog, amit a trollok művelnek. pig


Perfekt. Amíg ezen elmélkednek, addig a fijúk bénázhatnak nyugodtan. Tulajdonképp meg sem érdemlik ezt az ellenzéket:))


Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.