Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
DKW
Tádé Bence
Jóska.bá
turidani
kondor
Gejza
11 posters

32 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Német országnak időre van szüksége.30 napig rendelheti el a határ ellenőrzést helyzet esetén.

Témanyitás by kondor 2015-09-13, 21:54

Nagy pofájú bence..Ez a helyzet.


Németország tisztában van vele, hogy ez a lépés nem old meg minden problémát. Ez a döntés fennakadásokat okoz a közlekedésben is, de
időre van szükségünk és a rend helyreállítására a határainkon.
A belügyminiszter szerint fontos lépéseket kell tenni a válságövezetekben is, hogy onnan a jövőben kevesebb menekült induljon útnak Európa felé.
Németország a döntésről Ausztriával és az ellenzékkel is konzultált, mondta a német belügyminiszter.

Vagyis ott beszélő a viszony.Nem az ellenzék megsemmisítése a cél.M.O.-ot nem említették.Szar ügy.ebből meg a következő dobásból ki marad.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Tényleg nincs miről vitázni. Ezeket a most regnáló párt sújkolta....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-09-13, 21:52

turidani írta:
Jóska.bá írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Nagyon haragszol rám, mert folyton szembesítelek a pofátlan képmutatásoddal és kettős mércéddel.

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Csak akkor alkalmatlan a kormány a kormányzásra, ha nem tudja megakadályozni, hogy a benzin ára és az euró 300 Ft fölé menjen....
És ez a kormány, ugye.....


Miután ez így nem hangzott el, ezért nincs miről vitázni.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Egy halk kérdés:

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 21:51

Mi van a Balog féle kopt keresztényekkel akiket állítólag befogadtunk?

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:50

Belize írta:
MátéBence írta:
Koncsita írta:"A törvénycsomag egy részét már megszavazta a parlament, a kétharmados módosításokról (a honvédelmi és a rendőrségi törvényről) feltehetően szeptember 21-i hét keddjén döntenek a képviselők.A volt kormányfő mindenkit meghívott, hogy ezen a napon alkossanak élőláncot a Parlamentnél

Mert ma kevesen voltatok Smile Smile Smile

Nah de majd lássuk a következő próbálkozást.

Mondjuk a mini Egyetem téren tömeg hatását kelteni, az nem sportérték Wink Ott az 1000 ember is nagy tömegnek hat Wink De persze gratulálok neked! Smile

Közben ha nem figyelted volna Németország felfüggesztette Schengent. Apró változás állt be a világba. De tényleg ne zavarjon...

Ez egy szemléltető példa arra, hogy mindegy mi a tény, mindegy mit olvas Máté Bence, az indulati fűtöttség elveszi az eszét és azt mondja, írja, amit hisz, amit félreért, amit érteni szeretne. Nem a DK akart ma élőláncot, hanem a másik társaság.

Koncsika!

Én magam hoztam ide a konkrét idézetet. Semmit nem csúsztattam. Világosan ott van leírva minden. Most miért játszod meg magad?

Jaaa!

Tudom!

Mert a gyűlölettől megint elborult az agyad és képtelen voltál hideg fejjel gondolkodni.

Nekem amúgy tök mindegy, hogy a tortát magatok között hogyan szelitek fel. Nekem ti együtt mind a ballibek vagytok, akármilyen néven, akárhány részre osztódva akcióztok.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:50

turidani írta:
Jóska.bá írta:
Belize írta:

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Csak akkor alkalmatlan a kormány a kormányzásra, ha nem tudja megakadályozni, hogy a benzin ára és az euró 300 Ft fölé menjen....
És ez a kormány, ugye.....


Miután ez így nem hangzott el, ezért nincs miről vitázni

Elhangzott másképp, arról sem akarsz vitázni, ugye? Hogy is akarnál.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Ne a magyarázatokat olvasd, hanem az "írásokat".

Témanyitás by Jóska.bá 2015-09-13, 21:44

turidani írta:
Jóska.bá írta:
turidani írta:
Jóska.bá írta:

Tudod - előre rögzítem, nem értek egyet vele, még Anglia esetében sem -
a Koránnak is egyik alaptétele az, ami a Biblia tízparancsolatának másodika, hogy
nem szabad ábrázolni élőlényeket. Ezen csak a katolikus klérus lépett át, amikor
a katekézisből kihagyta a
"Ne csinálj magadnak faragott képet ....a földön, vízben és levegőben élő lényekről."
parancsolatot......
Na most: az ujjlenyomat, vénaszkenner pont úgy ábrazolja az embert, mint a fénykép....

Ha jól rémlik, a faragott képek csinálásának tilalma szervesen összefügg az imádásuk tilalmával. Valószínűleg akkor lehet a legnagyobbakat tévedni,  mikor az egész jelképrendszerből kiragadva szó szerint próbál valaki értelmezni egy mondatot, illetve példálózni vele.


"Ne csinálj faragott képet {erről, arról, amarról} és ne (is) imádd azokat" - nem csak a faragott képeket ne imádd, de azokat az ezeket, azokat, amazokat, amikről tilos faragott képet csinálnod !
Znájes ?
(Ha már újra orosz nyelvű híradó lesz a párt-tévében....

IV. "Ne csinálj magadnak faragott képet ..."


Ahogy az Apcselben olvasható:: "a béreabeliek pedig meghallgatták Pál beszédeit, majd hazamenvén buzgón forgatták az írásokat, hogy vajon úgy van é ?"

Szóval némi szemantikai ismerettel te is azt fogod kihámozni a törvényből, amit leírtam....

De, ha már belementünk: mindjárt az első törvény:
"Én vagyok a te Istened, haragvó isten vagyok, és NE LEGYENEK neked más isteneid énelőttem !"
Szóval a zsidók istene tudja, hogy vannak más istenek, de a zsidóknak megtiltja ezek imádatát....
Ebből szervesen következik az olyan lények (földön, égen, levegőben, vagy akár egy diktátor)
ábrázolásának tilalma is akik átvehetnék Isten helyét.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:42

MátéBence írta:
Koncsita írta:"A törvénycsomag egy részét már megszavazta a parlament, a kétharmados módosításokról (a honvédelmi és a rendőrségi törvényről) feltehetően szeptember 21-i hét keddjén döntenek a képviselők.A volt kormányfő mindenkit meghívott, hogy ezen a napon alkossanak élőláncot a Parlamentnél

Mert ma kevesen voltatok Smile Smile Smile

Nah de majd lássuk a következő próbálkozást.

Mondjuk a mini Egyetem téren tömeg hatását kelteni, az nem sportérték Wink Ott az 1000 ember is nagy tömegnek hat Wink De persze gratulálok neked! Smile

Közben ha nem figyelted volna Németország felfüggesztette Schengent. Apró változás állt be a világba. De tényleg ne zavarjon...

Ez egy szemléltető példa arra, hogy mindegy mi a tény, mindegy mit olvas Máté Bence, az indulati fűtöttség elveszi az eszét és azt mondja, írja, amit hisz, amit félreért, amit érteni szeretne. Nem a DK akart ma élőláncot, hanem a másik társaság.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Ez nem a DK-ra vonatkozik élőlánc ügyben és hivatkozás sincs

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:37

MátéBence írta:Nem tudnak élőláncot alkotni a Parlament körül a tüntetők


Embertelen, amit a kormány csinál. Ezt mondta Gréczy Zsolt az Egyetem téren tüntető, jelelmzően idősekből álló tömegnek.


A Demokratikus Koalíció menekültügyben tüntet, hamarosan érkezik Gyurcsány Ferenc is.


Megérkezett Migránsölelő Ferenc is.

hogy miről beszél Ferenc? Szerkesztőségünk egyik, valószínűleg neve elhallgatását kérő tagja szerint erről:

“Fél füllel hallgatom Ferencet a tévében, most van DK-nagygyűlés, negyed órája beszél, de nem jöttem még rá, hogy mi a faszról. ilyeneket mond, hogy “nem állítom, hogy én vagyok az Írás legjobb ismerője … és most direkt nem az Ószövetségből idézek, nehogy újabb vitákra adjak okot””

Kaufmann tudósító szerint közben a “Szégyelld magad, Orbán!” fantázianévre hallgató tömeg elindult a parlament köré. Annyian lehetnek, mint az első menekülmenet lehetett, körülbelül ezer ember.Szerettek volna élőláncot vonni a parlament köré, de valószínűleg nem lesznek annyian.

A vonulást apró konfliktusok teszik színesebbé:

Random Úr Juhász Péternek: Kábítós! Nem szégyelled magad?!

Juhász Péter Random Úrnak: Nem! Szégyellje magát az Orbán!

Random Úr Juhász Péternek: Kábítós!

Nyugdíjas körülöttük: Náci!

Az MTI így emlékezett meg a menetről:

“A kormány menekültpolitikája ellen tiltakozva a fővárosi Szabad sajtó útján gyülekeztek, majd az Országház elé indultak vasárnap délután az Együtt – a Korszakváltók Pártja tüntetésének résztvevői.

A megmozdulást Juhász Péter, az ellenzéki párt alelnöke hívta össze Szégyelld magad, Orbán! címmel. A politikus a tüntetés közösségi oldalán úgy fogalmazott, a miniszterelnök “barbár politikájával” lejáratta Magyarországot, de a demonstráció résztvevői megmutathatják, a magyar nép valójában emberséges, és szolidáris a menekültekkel.

A demonstráció kiindulópontján a szervezők tájékoztatása szerint mintegy 2-3 ezren gyűltek össze délután fél ötig, ugyanakkor a demonstrálókhoz folyamatosan csatlakoznak. A menet elején egy, a tüntetés címét idéző molinót vittek a résztvevők, akik az Együtt pártjelvényei mellett uniós lobogókat, valamint a menekültekkel szembeni gyűlöletet elítélő táblákat emeltek a magasba – jelentette az MTI tudósítója.”


A hozzászólást Belize összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-09-13, 21:44-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Képmutatók biztos jót nevetnek ezen is :)

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:34

A szél befújta a postaládánkba 42 magyar értelmiségi levelét Angela Merkel kancellár asszonyhoz. A levelet változtatás nélkül közöljük.

„Tisztelt Szövetségi Kancellár Asszony,

Mi, az Európai Unió polgárai, akik e nyílt levelet aláírásukkal gyakran csak azáltal látjuk majd el, hogy közösségi hálózatokban megosztjuk, aggódunk. Aggódunk az Európa körül zajló polgárháborúk elől menekültek ezreiért, de aggódunk azért is, hogy az Európai Unió csődöt mondott.

A német kormány plakátokon, tévéműsorokon és sajtónyilatkozatokon keresztül hónapok óta lépten-nyomon próbálta elhitetni a menekültekkel, hogy Németország a Kánaán, így azok jóhiszeműen felkerekedtek és hazánkat is legázolva elindultak Németország felé.

És akkor az Ön kormánya felfüggeszti a Schengeni Egyezményt? Ön nem ezt ígérte nekünk, amikor elkísértük a Dohány utcába.

Ön és kormánya ezzel nagy lépést tett a politikai különutasság e sehová se vezető ösvényén, ahogy azzal is, amikor a minap menekültügyi válsághelyzetre hivatkozva készenlétbe helyezték a német hadsereg 4000 katonáját is. Ez a demokrácia intézményének nyilvánvaló kiüresítése és egyszersmind fenyegető hatalmi póz is. A szolidaritás és a humanitás fölmondásának politikusai ugyan német politikusok...

Bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla...

Mi, e levél aláírói, azt az egyetlen európai megoldást kérjük Öntől, melyet a történelmi pillanat lehetőségként fölkínál. Segítsen minket abban, hogy továbbra is hihessünk a közös európai ház gondolatában, engedje meg a polgárháborús menekülteknek, hogy kiutazhassanak Németországba, ne szolgáltassa ki ezeket a szerencsétleneket a Schengeni Egyezmény felmondásával okozott politikai válságnak.

Európai üdvözlettel és reménnyel:

Aczél Ágnes, szociológus
B. Gáspár Judit, pszichológus
Bulkai Tamás, mérnök
Bulkainé Ádámosi Margit, mérnök
Dr. Demszky Gábor szociológus, Budapest volt polgármestere
Dobrovits Orsolya, művészettörténész
Gábor Sára, egyetemi hallgató
Galkó Balázs, színművész
Garaczi László, író
Gehér József, tanácsadó
Gerlóczy Ferenc, újságíró
Györe Balázs, író
Kállay Eszter, egyetemi hallgató
Kálmán C. György, egyetemi tanár
Kiss Mihály, pedagógus
Kornis Mihály, író
Dr. Kovács Ilona egy. tanár
Kőrössi Papp József, költő
Lángh Júlia író, újságíró
Lázár Júlia, tanár, költő, műfordító
Lévai Júlia publicista
Miklósi László történelemtanár
Nagy Mihály, hallgató
Nyerges András, író
Perczel Anna, építész, az ÓVÁS! Egyesület elnöke
Perczel István, egyetemi docens
Perényi Péter ügyvezető
Radics Viktória, irodalmár
Radnóti Zoltán, rabbi
Schuller András, doktorandusz (Strasbourg)
Soproni Anna, orvos
Szijj Ferenc, költő
Sziklai István, középiskolai történelem
Tábor Ádám, író
Tillmann János, egyetemi tanár
Tóth Ildikó, fordító-tolmács
Törzsök Erika, szociológus
Uzelmann Annamária ügyvezető
Vajda Károly, habil. egy. docens
Várdy Péter nyugalmazott docens (Twente)
Wessely Anna művészettörténész
Zalai Gábor, ingatlanfejlesztő”
(hírcsárda)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:23

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Sem a forint árfolyamát, sem a benzin árát nem a kormámy határozza meg elsősorban. És régen sem kérten számon ezt a korábbi kormányokon sem. Főleg mert amikir 232 Ft volt 1 EUR pontosan tudtam, hogy ez nem annak szól, hogy mennyire fasza a Gyurcsány kormány.

Te hányszor voltál képes kritizálni a saját oldalad?

Hányszor voltál képes beismerni a saját hibáitokat?

Előbb takarítsál a saját portálodon. Aztán jöhetsz hozzám. Én fényévekkel előtted járok.

Te korrekt is vagy. Még véletlenül sem nézlek a nemkoncsitának Wink

Ő a gerincfejlődésnek nem jutott el erre a szintjére.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty csövi

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:22

Itt hagyom nektek a koncsibelizedoktorbáesmeraldamakkmarci nem koncsitát, hadd hergeljen titeket. Nekem asszonyi nyomásra távoznom kell Sad

Nemkoncsinak ma nagy napja volt. Ott hergelte őt a főnök a táblás Jóskával meg a többi bolond nyuggerrel. Várjuk az élőláncot Smile

Előre a tuaregi úton! Smile

MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-09-13, 21:21

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Mondod ezt te, aki életében még nem nézett magába és nem volt képes kritikus lenni a sajátjaival és elismerni a vitapartnere igazát. Nézd! Nyugodtan foglalkozzál velem. Nem zavar. Én kritikus tudok lenni a sajátjaimmal és nem esik nehezemre elismerni a vitapartnerem igazát. Hol vagy te ehhez? Hol? Very Happy

Ott az 1000 fős akciónyugger "tömegben" a táblás Jóska mellett. Az a te közeged. Az való neked Smile

Elhiszem, hogy felizgat, ha beraksz ide n+1 dolgot, ami szerinted másnak a kettős mércéje, csak a fideszéről és ezáltal a sajátodéról elfeledkezel.
Ez a te bajod, bárki más emlegetsz, más nem tudja megoldani.

Igen. Jól esik szembesíteni titeket a tényekkel, valósággal. És imádom a pofádba dörgölni a kettős mércéd és képmutatásod.

Fejezd már be ezt az albérleti szöveget a kettős mércét.mikor mondtuk neked hogy igazad van .na ? soha.Ez nem kettős mérce.Benneteket egyfajta mércével mérünk.Nem vagytok bonyolultak.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Én pl. állandóan....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-09-13, 21:21

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
Dehogy utálod te a kettős mércét, magad vagy az etalonja. Hol vannak itt kritikák a Fidesz kettős mércéiről? HOl?

Nagyon haragszol rám, mert folyton szembesítelek a pofátlan képmutatásoddal és kettős mércéddel.

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Sem a forint árfolyamát, sem a benzin árát nem a kormámy határozza meg elsősorban. És régen sem kérten számon ezt a korábbi kormányokon sem. Főleg mert amikir 232 Ft volt 1 EUR pontosan tudtam, hogy ez nem annak szól, hogy mennyire fasza a Gyurcsány kormány.

Te hányszor voltál képes kritizálni a saját oldalad?

Hányszor voltál képes beismerni a saját hibáitokat?

Előbb takarítsál a saját portálodon. Aztán jöhetsz hozzám. Én fényévekkel előtted járok.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-09-13, 21:20

Jóska.bá írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Nagyon haragszol rám, mert folyton szembesítelek a pofátlan képmutatásoddal és kettős mércéddel.

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Csak akkor alkalmatlan a kormány a kormányzásra, ha nem tudja megakadályozni, hogy a benzin ára és az euró 300 Ft fölé menjen....
És ez a kormány, ugye.....


Miután ez így nem hangzott el, ezért nincs miről vitázni.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:19

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
Velem például semmi, nem is nyilatkoztam semmit a kérdésben.

A mocskos pofáddal meg ne keverjél engem össze másokkal, tudjuk régóta hogy nem vagy korrekt, és nem is fogsz megváltozni.

Semmi? Akkor amit eddig mondtál migráns ügyben akkor azt tegyük zárójelbe? Pártod képmutatásával mi legyen? Itt dolog minden nap a hülye Gyurcsányi propagandát. A legprimitívebb módon.
Idézd fel, hogy én mit mondtam.

Ugye most nehéz, mert több fejed van és eddig is lehazudtad a csillagokat is, hogy melyik nem te vagy.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Csak akkor...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-09-13, 21:18

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Tudod Gézám! Kettős mérce és képmutatás. Azok, amiket a világon a legjobban utálok.
Dehogy utálod te a kettős mércét, magad vagy az etalonja. Hol vannak itt kritikák a Fidesz kettős mércéiről? HOl?

Nagyon haragszol rám, mert folyton szembesítelek a pofátlan képmutatásoddal és kettős mércéddel.

Haragszik rád az anyád tyúkja, éppen olyan álszent hazug vagy, mint a kedvenc pártod, a Fidesz. Mikor tetted ide a forint árfolyamát, a benzin árát és a többi okosságukat, miszerint alkalmatlan a kormány? Magadat köpöd szembe az álszent malasztjaiddal.

Csak akkor alkalmatlan a kormány a kormányzásra, ha nem tudja megakadályozni, hogy a benzin ára és az euró 300 Ft fölé menjen....
És ez a kormány, ugye.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:18

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

Elhiszem, hogy felizgat, ha beraksz ide n+1 dolgot, ami szerinted másnak a kettős mércéje, csak a fideszéről és ezáltal a sajátodéról elfeledkezel.
Ez a te bajod, bárki más emlegetsz, más nem tudja megoldani.

Igen. Jól esik szembesíteni titeket a tényekkel, valósággal. És imádom a pofádba dörgölni a kettős mércéd és képmutatásod.

Nem, gyakorlatilag észre sem véve magadat áltatod itt a többiek örömére - de inkább bánatára - ezekkel a szarságokkal.

Aki azt hiszi, hogy a polgári törvénykönyvet a fidesznek írták, az nem normális, mit tudna az a tényekről, igazságról, mércékről?

Amit a számba hazudtál azt te is pontosan tudod, hogy sohasem gondoltam és soha sem mondtam. De hát egy mélydemokratától nem lehet minimális korrektséget sem várni. Alap, hogy hazudozol.

Mindenesetre akár tetszik, akár nem én továbbra is szembesíteni foglak téged a mocskos képmutatásoddal és kettős mércéddel. Tényekkel és érvekkel küzdök a hazudozásod, koncsitázásod és csúsztatásaid ellen.

Az eredményjelző meg igazságot tesz. Te ott menetelsz a bolond táblás Jóskával és a többi akciónyuggerrel. Én meg a sajátjaimmal. Ti vesztetek. Mi meg nyerünk. Ennyi. Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:18

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Lezárta és ellenőrzi az átlépőket. Nah! Ezek után mi lesz veletek és a kettős mércétekkel? MI lesz a mocskos képmutatásotokkal?
Velem például semmi, nem is nyilatkoztam semmit a kérdésben.

A mocskos pofáddal meg ne keverjél engem össze másokkal, tudjuk régóta hogy nem vagy korrekt, és nem is fogsz megváltozni.

Semmi? Akkor amit eddig mondtál migráns ügyben akkor azt tegyük zárójelbe? Pártod képmutatásával mi legyen? Itt dolog minden nap a hülye Gyurcsányi propagandát. A legprimitívebb módon.
Idézd fel, hogy én mit mondtam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:15

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
Én azt hallottam, hogy határellenőrzést vezetett be, ami nem ugyanaz.

Lezárta és ellenőrzi az átlépőket. Nah! Ezek után mi lesz veletek és a kettős mércétekkel? MI lesz a mocskos képmutatásotokkal?
Velem például semmi, nem is nyilatkoztam semmit a kérdésben.

A mocskos pofáddal meg ne keverjél engem össze másokkal, tudjuk régóta hogy nem vagy korrekt, és nem is fogsz megváltozni.

Semmi? Akkor amit eddig mondtál migráns ügyben akkor azt tegyük zárójelbe? Pártod képmutatásával mi legyen? Itt dolog minden nap a hülye Gyurcsányi propagandát. A legprimitívebb módon.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:15

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Mondod ezt te, aki életében még nem nézett magába és nem volt képes kritikus lenni a sajátjaival és elismerni a vitapartnere igazát. Nézd! Nyugodtan foglalkozzál velem. Nem zavar. Én kritikus tudok lenni a sajátjaimmal és nem esik nehezemre elismerni a vitapartnerem igazát. Hol vagy te ehhez? Hol? Very Happy

Ott az 1000 fős akciónyugger "tömegben" a táblás Jóska mellett. Az a te közeged. Az való neked Smile

Elhiszem, hogy felizgat, ha beraksz ide n+1 dolgot, ami szerinted másnak a kettős mércéje, csak a fideszéről és ezáltal a sajátodéról elfeledkezel.
Ez a te bajod, bárki más emlegetsz, más nem tudja megoldani.

Igen. Jól esik szembesíteni titeket a tényekkel, valósággal. És imádom a pofádba dörgölni a kettős mércéd és képmutatásod.

Nem, gyakorlatilag észre sem véve magadat áltatod itt a többiek örömére - de inkább bánatára - ezekkel a szarságokkal.

Aki azt hiszi, hogy a polgári törvénykönyvet a fidesznek írták, az nem normális, mit tudna az a tényekről, igazságról, mércékről?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:13

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:Miközben az én személyemmel szórakozol, aközben csak úgy halkan megsúgom, hogy Németország lezárta a határait Wink

Ne zavarjanak az ilyen aprócska tények.
Én azt hallottam, hogy határellenőrzést vezetett be, ami nem ugyanaz.

Lezárta és ellenőrzi az átlépőket. Nah! Ezek után mi lesz veletek és a kettős mércétekkel? MI lesz a mocskos képmutatásotokkal?
Velem például semmi, nem is nyilatkoztam semmit a kérdésben.

A mocskos pofáddal meg ne keverjél engem össze másokkal, tudjuk régóta hogy nem vagy korrekt, és nem is fogsz megváltozni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:13

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

Máris kezded a másra mutogatást, mivel te önmagadban nem létezel, csak másokhoz viszonyítva. Ez a te bajod. A magyarázatod meg nem magyarázat,  kettős mércéd van és kész.

Mondod ezt te, aki életében még nem nézett magába és nem volt képes kritikus lenni a sajátjaival és elismerni a vitapartnere igazát. Nézd! Nyugodtan foglalkozzál velem. Nem zavar. Én kritikus tudok lenni a sajátjaimmal és nem esik nehezemre elismerni a vitapartnerem igazát. Hol vagy te ehhez? Hol? Very Happy

Ott az 1000 fős akciónyugger "tömegben" a táblás Jóska mellett. Az a te közeged. Az való neked Smile

Elhiszem, hogy felizgat, ha beraksz ide n+1 dolgot, ami szerinted másnak a kettős mércéje, csak a fideszéről és ezáltal a sajátodéról elfeledkezel.
Ez a te bajod, bárki más emlegetsz, más nem tudja megoldani.

Igen. Jól esik szembesíteni titeket a tényekkel, valósággal. És imádom a pofádba dörgölni a kettős mércéd és képmutatásod.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 21:12

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Sem a forint árfolyamát, sem a benzin árát nem a kormámy határozza meg elsősorban. És régen sem kérten számon ezt a korábbi kormányokon sem. Főleg mert amikir 232 Ft volt 1 EUR pontosan tudtam, hogy ez nem annak szól, hogy mennyire fasza a Gyurcsány kormány.

Te hányszor voltál képes kritizálni a saját oldalad?

Hányszor voltál képes beismerni a saját hibáitokat?

Előbb takarítsál a saját portálodon. Aztán jöhetsz hozzám. Én fényévekkel előtted járok.

Máris kezded a másra mutogatást, mivel te önmagadban nem létezel, csak másokhoz viszonyítva. Ez a te bajod. A magyarázatod meg nem magyarázat,  kettős mércéd van és kész.

Mondod ezt te, aki életében még nem nézett magába és nem volt képes kritikus lenni a sajátjaival és elismerni a vitapartnere igazát. Nézd! Nyugodtan foglalkozzál velem. Nem zavar. Én kritikus tudok lenni a sajátjaimmal és nem esik nehezemre elismerni a vitapartnerem igazát. Hol vagy te ehhez? Hol? Very Happy

Ott az 1000 fős akciónyugger "tömegben" a táblás Jóska mellett. Az a te közeged. Az való neked Smile

Elhiszem, hogy felizgat, ha beraksz ide n+1 dolgot, ami szerinted másnak a kettős mércéje, csak a fideszéről és ezáltal a sajátodéról elfeledkezel.
Ez a te bajod, bárki más emlegetsz, más nem tudja megoldani.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:10

Belize írta:
MátéBence írta:Miközben az én személyemmel szórakozol, aközben csak úgy halkan megsúgom, hogy Németország lezárta a határait Wink

Ne zavarjanak az ilyen aprócska tények.
Én azt hallottam, hogy határellenőrzést vezetett be, ami nem ugyanaz.

Lezárta és ellenőrzi az átlépőket. Nah! Ezek után mi lesz veletek és a kettős mércétekkel? MI lesz a mocskos képmutatásotokkal?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 21:09

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
Ez legalább megmagyarázza a maximális elvakultságodat.

Téves. Ez a te elvakultságodat és mélydemokrata létedet magyarázza, hogy képtelen vagy elfogadni a saját politikai közösségem ön definícióját.
 A POLGÁRI TÖRVÉNYKÖNYV csak rólatok szól, te eszetlen?

Ide vezet a narancsköd - a teljes megsemmisüléshez, nálad.

Na ez egy ótvaros nagy csúsztatás és koncsitázás volt. Aranylófaszdíj jár neked ma ezek után Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 32 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

32 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.