Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
DKW
Tádé Bence
Jóska.bá
turidani
kondor
Gejza
11 posters

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Rezsimami is ott volt

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:51

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Cof_MG_2546w

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:50

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:Sajnos tényleg nem lehet egy elmebeteg, gyurcsányista rajongóval normálisan beszélni. Ezeknek már régen elvette a maradék józan eszét a gyűlölet.

Aha. Tehát amikor többes számban beszéltél róla, hogy "nem voltatok elegen" ma ahhoz az élőlánchoz, ami nem is ma lett volna, akkor nem a DK-ról beszéltél, azt más hozta szóba ...

Gyakorlatilag megdöbbentő, hogy egy ócska szar tévedésért mit vagy képes hazudozni - és mindent el is árul rólad, egyben.

Sajnállak, hogy mit meg nem teszel magadért, akarom mondani mit el nem veszítesz - másért.

Furcsa, hogy értelmező kéziszótárt kell adjak egy 0,5 bites gyurcsányista rajongónak. De hát legyen. Amikor azt írtam, hgoy nem voltatok elegen, akkor a ballib oldalra gondoltam. Amiben gyurcsányisták, PM-esek, együttesek, tuaregesek, meg az összes többi zs kategóriás gittegylet benne van. Tudod! TI hirdettétek magatokat ÖSSZEFOSÁS, akarom mondani, összefogás néven. Nálatok aztán 100% az átjárás.

Annyira utálom, amikor előadod az értetlent és a képmutatót. Miközben pontosan tudom, hogy mindent értesz. CSak olyan gerinctelen vagy, hogy képtelen vagy beismerni a kudarcotokat.

Sebaj. Az élet mindig igazol. Wink

Téged egy hazudozó élet igazol, de ez a te bajod.

Ha minimális korrektség lett volna benned, akkor legalább azt leírtad volna más sértegetése helyett, hogy ez bizony félreérthető volt ...
És akkor még el sem kellett volna ismerned, hogy hazudtál.

Egyik sem ment.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Szerintem is mindenki érti

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:50

1000 turbónyugger és táblás Jóska az Egyetem téren nem siker és nem elég egy élőlánchoz.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty A Civil Összefogás Fórumáról minden közélet iránt fogékonyságot mutató magyar ember tudja, hogy kicsodák – az ország államilag finanszírozott álciviljei, a párt békemenetnek keresztelt ökle.

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:49

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:
Koncsi!

Te tényleg elmebeteg vagy. Komolyan mondom. Ismétlem. ÉN HOZAM SZÓRÓL SZÓRA ide a Hír24 tudósítását. Magáért beszélt minden szava. Én nem te vagyok, aki imád hazug módon félmondatokat idézni, kiragadva a kontextusából. Én az egészet idehoztam.

És valóban. Az Egyetem téren ti ma kevesek lettetek volna egy parlamenti élőlánhoz. Ahhoz az a pár száz, max ezer turbónyugger és táblás Jóska kevés.

Majd röhögünk rajtatok két hét múlva Smile

Kevesen lettek volna, csak hogy nem is akartak ma élőláncot a DK-sok. Te állítottad be tévedésből, hogy azért lesz jövő héten, mert most kevesen voltak. Mivel összekeverhetted magadban a két rendezvényt, az idézettől függetlenül.

Mai tanulság:

- ócska személyeskedés, elmebetegezés nélkül képtelen vagy vitatkozni
- azt hiszed, hogy a polgári oldal az létezik külön, még az sem gondolkoztat el, hogy a polgári törvénykönyvnek kik az alanyai ...
- a legjobban a kettős mércét szereted, hiszen a fidesz csúsztatásait nem teszed ide rendben, viszont másokét igen.

Tök felesleges veled szóba állni, egy üres bábfigura vagy, mosatlan szájjal.

Tök feleslegesen hazudolzol koncsika. Én pontosan idéztem és nem kevertem össze semmit. A mondatok helyt állnak magukért. Az, hogy a józan eszedet már régen elvesztetted a gyűlölet miatt, ez már nem újdonság.

Ma nem tudtatok élőláncot alkotni mert kevesen voltatok. Lehet próbálkozni két hét múlva. Nekem édesmindegy hogy ballibként melyik formáció neve alatt akartok élőláncozni és akciózni. Nekem lehetsz te tuareges, DK-s, együttes, mszp-s, tökmindegymi. Ballib. Akik ma képtelenek voltak annyi embert kiállítani, hogy lehessen élőláncot alkotni. Sem az együtt nem volt hozzá elég, sem az a párszáz turbónyugger és táblás Jóska, aki az Egyetem téren volt.

Ez a marha nagy igazság. De persze ezzel nem tudsz te szembe nézni, mert beteg vagy. És mivel a valósággal sosem tudsz szembenézni, ezért maradsz örök vesztes Smile

A többi hazugságod már helyre tettem korábban. Nem mondtam semmit a polgári törvénykönyvről, aki egy ótvaros hazug koncsitás csúsztatás, amit a számba próbálsz adni. De hát gerinc hiányában ez alap tőled.

CSövi veszteske Smile

Remélem jól érzed magad a turbónyugger gyurcsányisták között Smile
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Cof_MG_2510w

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:49

Belize írta:
MátéBence írta:
Koncsita írta:"Jövő hét keddtől új szabályok lépnek életbe, bűncselekmény lesz átlépni a határt. Ezzel kapcsolatban a rendőröktől azt kérte, hogy ne teljesítsék az embertelen parancsokat.
 
A volt kormányfő mindenkit meghívott, hogy ugyan azon a napon, amikor a parlamentben elfogadják a honvédség bevetéséről szóló jogszabályt, vegyék körbe élőlánccal az Országgyűlés épületét."

Persze. Mert ma kevesen voltatok ehhez Smile De majd röhögünk rajtatok akkor, amint ott vergődtök a táblás Jóskával meg a többi nyuggerral Smile

ÉS sokadszorra mondom. Ma Németország felfüggesztette schengent. Ne zavarjon egyáltalán.

Megkérték, hogy bizonyítsa be, hogy a DK ma akart élőláncot, erre hivatkozott valamire, ami nem a DK-ról szólt. Hanem egy másik programra vonatkozott.

Nem tűnik fel még véletlenül sem, hogy te beszélsz folyamatosan a DK-ról? Tudom, hogy nagyon rajongó vagy (Facebook oldalad bizonyítja), de azért minimális józan eszed még lehetne.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:47

Belize írta:
MátéBence írta:Sajnos tényleg nem lehet egy elmebeteg, gyurcsányista rajongóval normálisan beszélni. Ezeknek már régen elvette a maradék józan eszét a gyűlölet.

Aha. Tehát amikor többes számban beszéltél róla, hogy "nem voltatok elegen" ma ahhoz az élőlánchoz, ami nem is ma lett volna, akkor nem a DK-ról beszéltél, azt más hozta szóba ...

Gyakorlatilag megdöbbentő, hogy egy ócska szar tévedésért mit vagy képes hazudozni - és mindent el is árul rólad, egyben.

Sajnállak, hogy mit meg nem teszel magadért, akarom mondani mit el nem veszítesz - másért.

Furcsa, hogy értelmező kéziszótárt kell adjak egy 0,5 bites gyurcsányista rajongónak. De hát legyen. Amikor azt írtam, hgoy nem voltatok elegen, akkor a ballib oldalra gondoltam. Amiben gyurcsányisták, PM-esek, együttesek, tuaregesek, meg az összes többi zs kategóriás gittegylet benne van. Tudod! TI hirdettétek magatokat ÖSSZEFOSÁS, akarom mondani, összefogás néven. Nálatok aztán 100% az átjárás.

Annyira utálom, amikor előadod az értetlent és a képmutatót. Miközben pontosan tudom, hogy mindent értesz. CSak olyan gerinctelen vagy, hogy képtelen vagy beismerni a kudarcotokat.

Sebaj. Az élet mindig igazol. Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Szerintem ezt mindenki érti, csak Máté Bence nem akarja

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:47

MátéBence írta:
Koncsita írta:"Jövő hét keddtől új szabályok lépnek életbe, bűncselekmény lesz átlépni a határt. Ezzel kapcsolatban a rendőröktől azt kérte, hogy ne teljesítsék az embertelen parancsokat.
 
A volt kormányfő mindenkit meghívott, hogy ugyan azon a napon, amikor a parlamentben elfogadják a honvédség bevetéséről szóló jogszabályt, vegyék körbe élőlánccal az Országgyűlés épületét."

Persze. Mert ma kevesen voltatok ehhez Smile De majd röhögünk rajtatok akkor, amint ott vergődtök a táblás Jóskával meg a többi nyuggerral Smile

ÉS sokadszorra mondom. Ma Németország felfüggesztette schengent. Ne zavarjon egyáltalán.

Megkérték, hogy bizonyítsa be, hogy a DK ma akart élőláncot, erre hivatkozott valamire, ami nem a DK-ról szólt. Hanem egy másik programra vonatkozott.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:45

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 12017571_1650078028569494_5854445333930815813_o

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:44

MátéBence írta:Sajnos tényleg nem lehet egy elmebeteg, gyurcsányista rajongóval normálisan beszélni. Ezeknek már régen elvette a maradék józan eszét a gyűlölet.

Aha. Tehát amikor többes számban beszéltél róla, hogy "nem voltatok elegen" ma ahhoz az élőlánchoz, ami nem is ma lett volna, akkor nem a DK-ról beszéltél, azt más hozta szóba ...

Gyakorlatilag megdöbbentő, hogy egy ócska szar tévedésért mit vagy képes hazudozni - és mindent el is árul rólad, egyben.

Sajnállak, hogy mit meg nem teszel magadért, akarom mondani mit el nem veszítesz - másért.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:42

Belize írta:
MátéBence írta:
Koncsi!

Te tényleg elmebeteg vagy. Komolyan mondom. Ismétlem. ÉN HOZAM SZÓRÓL SZÓRA ide a Hír24 tudósítását. Magáért beszélt minden szava. Én nem te vagyok, aki imád hazug módon félmondatokat idézni, kiragadva a kontextusából. Én az egészet idehoztam.

És valóban. Az Egyetem téren ti ma kevesek lettetek volna egy parlamenti élőlánhoz. Ahhoz az a pár száz, max ezer turbónyugger és táblás Jóska kevés.

Majd röhögünk rajtatok két hét múlva Smile

Kevesen lettek volna, csak hogy nem is akartak ma élőláncot a DK-sok. Te állítottad be tévedésből, hogy azért lesz jövő héten, mert most kevesen voltak. Mivel összekeverhetted magadban a két rendezvényt, az idézettől függetlenül.

Mai tanulság:

- ócska személyeskedés, elmebetegezés nélkül képtelen vagy vitatkozni
- azt hiszed, hogy a polgári oldal az létezik külön, még az sem gondolkoztat el, hogy a polgári törvénykönyvnek kik az alanyai ...
- a legjobban a kettős mércét szereted, hiszen a fidesz csúsztatásait nem teszed ide rendben, viszont másokét igen.

Tök felesleges veled szóba állni, egy üres bábfigura vagy, mosatlan szájjal.

Tök feleslegesen hazudolzol koncsika. Én pontosan idéztem és nem kevertem össze semmit. A mondatok helyt állnak magukért. Az, hogy a józan eszedet már régen elvesztetted a gyűlölet miatt, ez már nem újdonság.

Ma nem tudtatok élőláncot alkotni mert kevesen voltatok. Lehet próbálkozni két hét múlva. Nekem édesmindegy hogy ballibként melyik formáció neve alatt akartok élőláncozni és akciózni. Nekem lehetsz te tuareges, DK-s, együttes, mszp-s, tökmindegymi. Ballib. Akik ma képtelenek voltak annyi embert kiállítani, hogy lehessen élőláncot alkotni. Sem az együtt nem volt hozzá elég, sem az a párszáz turbónyugger és táblás Jóska, aki az Egyetem téren volt.

Ez a marha nagy igazság. De persze ezzel nem tudsz te szembe nézni, mert beteg vagy. És mivel a valósággal sosem tudsz szembenézni, ezért maradsz örök vesztes Smile

A többi hazugságod már helyre tettem korábban. Nem mondtam semmit a polgári törvénykönyvről, aki egy ótvaros hazug koncsitás csúsztatás, amit a számba próbálsz adni. De hát gerinc hiányában ez alap tőled.

CSövi veszteske Smile

Remélem jól érzed magad a turbónyugger gyurcsányisták között Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Konok mondja

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:40

Az szép, hogy a "nemzeti íróóriás" kissé lötyögős szerepében Bayer Zsoci A Gyűrűk Urából citál a sok békemenéses szerepjátékosnak, mikor ugye a Khazad-dûm hídján a Szürke Gandalf Dolores Ibarrurit idézve így kiált: ¡No pasarán!
Muris volt nézni a sok mordori hazafit, ahogy Gandalf (Zsoci palócosan Gándálfnak mondja) csatakiáltását skandálja. Én egy másik Gandalf-mondatot ajánlanék a figyelmükbe. Ott van, pár sorral lejjebb: "Fussatok, bolondok!"

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Konok mondja

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:38

Skizómese

Orbán Viktor korán reggel kelt fel, mert munkás nap elé nézett. Egymást érte a sok felavatás, átadás, és más nyilvános örvendezés. - Mit csináljunk ma, kisgazdám? - kérdezte a borotválkozótükörből kikacsintva Orbán Viktort idje. - Először is hagyjuk ezt a kisgazdámozást - pipiskedett Orbán Viktor egója, és lábujjhegyre állva mutatta, hogy még a legfelső polcon lévő öreg, kimustrált gumikacsáját is eléri. - Mi lenne, ha bajuszt növesztenénk? - kérdezte az id. - Egy dús bajusz bizonyos súlyt adna nekünk. - A Kövérnek szép nagy bajusza van - sandított Orbán Viktor felettes énje (a "szépség" dolgában mindig a felettes énje mondta ki a döntő szót) a kezében zümmögő elemes orrszőrnyíróra, amit - véletlen lenne? - köszörülte meg torkát az id - éppen a Kövértől kapott ajándékba. - Lehet, hogy ez a Laci valamire készül? - töprengett aggódva Orbán Viktor mindhárom tudati síkja. - Egy bajusz - sutyorgott az id - magyarabbnak láttat minket. Erőt ad. Erőt kell mutatnunk! - Hát ugye, a Bajnainak sincs bajusza, meg a Gyurcsánynak sincs bajusza, meg még sokaknak nincs - sorolta Orbán Viktor egója lelkesen, miközben (kevésbé lelkesen) arra gondolt, hogy a Kósának sincs, meg a Rogánnak sincs és a Szijjártónak sincs, és persze a saját tudattalanja elől nem titkolhatta el ezeket a nyugtalanító gondolatokat; ráadásul folyamatosan és idegesítően ott pulzált-dübögött belső hallásának perifériáján, hogy bok-ros-la-jos, bok-ros-la-jos, mint valami pokolbéli tamtamdob.
Így azután Orbán Viktor idje, egója és felettes énje egész nap a bajusznövesztés és -nemnönesztés, illetve a hatalom összefüggésein vitatkoztak egymással (illetve azon, hogy vajon miért adta Kövér László azt az elemes orrszőrnyírót Orbán Viktornak). Ezért Magyarország aznapra teljesen irányítás nélkül maradt, és kis híján elsöpörte a féktelen liberális anarchia.
Aztán másnap megjelent a Magyar Narancs.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:34

MátéBence írta:Sajnos tényleg nem lehet egy elmebeteg, gyurcsányista rajongóval normálisan beszélni. Ezeknek már régen elvette a maradék józan eszét a gyűlölet.
Mondja ezt egy orbánista rajongó aki ennek a fórumnak a Német Szilárdja.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-09-13, 22:29

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Kit érdekel a szeretet? Az érdek a lényeg egyedül. Nomeg az igazság. Az pedig az, hogy egyre többen fogják osztani Orbán Viktor nézetét és sorakoznak fel mögötte.
Pontosabban nincs nézete Orbánnak sem, csak érdeke, és akinek ugyanaz az érdeke, majd felsorakozik mögötte. Kevered a dolgokat.

Pontosabban van nézete és el is monda 1 órában. Sőt! A javaslatát is ismerjük már. kár, hogy nem követed a politikát rendesen és anélkül állsz ki vitatkozni.
b

"Nézete ? Elvei ? Értékei ?
Ugyan ! Őőő maga mondta: "Nem értékeink, hanem érdekeink vannak."
Főleg a sajátjaí....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:29

Smile


A hozzászólást Belize összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-09-13, 22:31-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:27

MátéBence írta:
Koncsi!

Te tényleg elmebeteg vagy. Komolyan mondom. Ismétlem. ÉN HOZAM SZÓRÓL SZÓRA ide a Hír24 tudósítását. Magáért beszélt minden szava. Én nem te vagyok, aki imád hazug módon félmondatokat idézni, kiragadva a kontextusából. Én az egészet idehoztam.

És valóban. Az Egyetem téren ti ma kevesek lettetek volna egy parlamenti élőlánhoz. Ahhoz az a pár száz, max ezer turbónyugger és táblás Jóska kevés.

Majd röhögünk rajtatok két hét múlva Smile

Kevesen lettek volna, csak hogy nem is akartak ma élőláncot a DK-sok. Te állítottad be tévedésből, hogy azért lesz jövő héten, mert most kevesen voltak. Mivel összekeverhetted magadban a két rendezvényt, az idézettől függetlenül.

Mai tanulság:

- ócska személyeskedés, elmebetegezés nélkül képtelen vagy vitatkozni
- azt hiszed, hogy a polgári oldal az létezik külön, még az sem gondolkoztat el, hogy a polgári törvénykönyvnek kik az alanyai ...
- a legjobban a kettős mércét szereted, hiszen a fidesz csúsztatásait nem teszed ide rendben, viszont másokét igen.

Tök felesleges veled szóba állni, egy üres bábfigura vagy, mosatlan szájjal.


A hozzászólást Belize összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-09-13, 22:33-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:25

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Koncsika!

Én magam hoztam ide a konkrét idézetet. Semmit nem csúsztattam. Világosan ott van leírva minden. Most miért játszod meg magad?

Jaaa!

Tudom!

Mert a gyűlölettől megint elborult az agyad és képtelen voltál hideg fejjel gondolkodni.

Nekem amúgy tök mindegy, hogy a tortát magatok között hogyan szelitek fel. Nekem ti együtt mind a ballibek vagytok, akármilyen néven, akárhány részre osztódva akcióztok.

Ha néha kiesnél ebből a fixálódott mókuskerekedből, még érthetnél is.

Ez egy másik program, itt alant. A gyűlölettől éppen neked borul el az agyad, hideg fejed sosem volt.

"Kaufmann tudósító szerint közben a “Szégyelld magad, Orbán!” fantázianévre hallgató tömeg elindult a parlament köré. Annyian lehetnek, mint az első menekülmenet lehetett, körülbelül ezer ember.Szerettek volna élőláncot vonni a parlament köré, de valószínűleg nem lesznek annyian."

Akkor mégegyszer koncsika, mert ma megint lementél 0,5 bitre.

Ezt ÉN idéztem be ide. Teljesen egyértelmű volt a szövegből minden. Nem állítottam semmi ellenkezőjét. Csak annyit, hogy ma kevesen voltatok és kudarcot vallottatok.

Én nem beszéltem a DK-ról. Arról te beszéltél. De hát a gyűlölet tényleg eltorzítja a fejedet és a látásodat. Szegényke...

Lazíts Wink

Készülődj a következő Élőlánc próbára a táblás Jóskával és a többi akciónyuggerral Smile
A következő békemenetben pedig ott lesz az az ezer frissen befogadott kopt keresztény család akik immáron Magyar állampolgárok.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:22

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:

Kit érdekel a szeretet? Az érdek a lényeg egyedül. Nomeg az igazság. Az pedig az, hogy egyre többen fogják osztani Orbán Viktor nézetét és sorakoznak fel mögötte.
Pontosabban nincs nézete Orbánnak sem, csak érdeke, és akinek ugyanaz az érdeke, majd felsorakozik mögötte. Kevered a dolgokat.

Pontosabban van nézete és el is monda 1 órában. Sőt! A javaslatát is ismerjük már. kár, hogy nem követed a politikát rendesen és anélkül állsz ki vitatkozni.
Wow, hirtelen nézet lett az érdekből.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Tanulság

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:20

Sajnos tényleg nem lehet egy elmebeteg, gyurcsányista rajongóval normálisan beszélni. Ezeknek már régen elvette a maradék józan eszét a gyűlölet.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:19

Belize írta:
MátéBence írta:

Akkor mégegyszer koncsika, mert ma megint lementél 0,5 bitre.

Ezt ÉN idéztem be ide. Teljesen egyértelmű volt a szövegből minden. Nem állítottam semmi ellenkezőjét. Csak annyit, hogy ma kevesen voltatok és kudarcot vallottatok.

Én nem beszéltem a DK-ról. Arról te beszéltél. De hát a gyűlölet tényleg eltorzítja a fejedet és a látásodat. Szegényke...

Lazíts Wink

Készülődj a következő Élőlánc próbára a táblás Jóskával és a többi akciónyuggerral Smile

Kétszer betettek egy idézetet, miszerint Gyurcsány jövő héten akar élőláncot, kétszer beírtad, hogy azért, mert ma nem voltak elegen. Ők. Holott nem is ők akartak élőláncot, ma.

Mosakodásod maximálisan gusztustalan, képtelen vagy elismerni hogy benézted, habár ez nem meglepő, a legnagyobb beégéseidből így próbálsz meneküli, gyerekesen, ezzel az ócska mosakodással.

Újabb bizonyíték, hogy szóba állni veled abszolút felesleges, ez is elveszített idő volt.

Koncsi!

Te tényleg elmebeteg vagy. Komolyan mondom. Ismétlem. ÉN HOZAM SZÓRÓL SZÓRA ide a Hír24 tudósítását. Magáért beszélt minden szava. Én nem te vagyok, aki imád hazug módon félmondatokat idézni, kiragadva a kontextusából. Én az egészet idehoztam.

És valóban. Az Egyetem téren ti ma kevesek lettetek volna egy parlamenti élőlánhoz. Ahhoz az a pár száz, max ezer turbónyugger és táblás Jóska kevés.

Majd röhögünk rajtatok két hét múlva Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:12

MátéBence írta:

Akkor mégegyszer koncsika, mert ma megint lementél 0,5 bitre.

Ezt ÉN idéztem be ide. Teljesen egyértelmű volt a szövegből minden. Nem állítottam semmi ellenkezőjét. Csak annyit, hogy ma kevesen voltatok és kudarcot vallottatok.

Én nem beszéltem a DK-ról. Arról te beszéltél. De hát a gyűlölet tényleg eltorzítja a fejedet és a látásodat. Szegényke...

Lazíts Wink

Készülődj a következő Élőlánc próbára a táblás Jóskával és a többi akciónyuggerral Smile

Kétszer betettek egy idézetet, miszerint Gyurcsány jövő héten akar élőláncot, kétszer beírtad, hogy azért, mert ma nem voltak elegen. Ők. Holott nem is ők akartak élőláncot, ma.

Mosakodásod maximálisan gusztustalan, képtelen vagy elismerni hogy benézted, habár ez nem meglepő, a legnagyobb beégéseidből így próbálsz meneküli, gyerekesen, ezzel az ócska mosakodással.

Újabb bizonyíték, hogy szóba állni veled abszolút felesleges, ez is elveszített idő volt.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 22:06

Arra azért nagyon kíváncsi vagyok,hogy amíg eltakarják a szemünket ezzel a menekültkérdéssel vajon mit és mennyit lopnak ki a zsebünkből.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-09-13, 22:04

Belize írta:
MátéBence írta:

Koncsika!

Én magam hoztam ide a konkrét idézetet. Semmit nem csúsztattam. Világosan ott van leírva minden. Most miért játszod meg magad?

Jaaa!

Tudom!

Mert a gyűlölettől megint elborult az agyad és képtelen voltál hideg fejjel gondolkodni.

Nekem amúgy tök mindegy, hogy a tortát magatok között hogyan szelitek fel. Nekem ti együtt mind a ballibek vagytok, akármilyen néven, akárhány részre osztódva akcióztok.

Ha néha kiesnél ebből a fixálódott mókuskerekedből, még érthetnél is.

Ez egy másik program, itt alant. A gyűlölettől éppen neked borul el az agyad, hideg fejed sosem volt.

"Kaufmann tudósító szerint közben a “Szégyelld magad, Orbán!” fantázianévre hallgató tömeg elindult a parlament köré. Annyian lehetnek, mint az első menekülmenet lehetett, körülbelül ezer ember.Szerettek volna élőláncot vonni a parlament köré, de valószínűleg nem lesznek annyian."

Akkor mégegyszer koncsika, mert ma megint lementél 0,5 bitre.

Ezt ÉN idéztem be ide. Teljesen egyértelmű volt a szövegből minden. Nem állítottam semmi ellenkezőjét. Csak annyit, hogy ma kevesen voltatok és kudarcot vallottatok.

Én nem beszéltem a DK-ról. Arról te beszéltél. De hát a gyűlölet tényleg eltorzítja a fejedet és a látásodat. Szegényke...

Lazíts Wink

Készülődj a következő Élőlánc próbára a táblás Jóskával és a többi akciónyuggerral Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-09-13, 22:00

MátéBence írta:

Koncsika!

Én magam hoztam ide a konkrét idézetet. Semmit nem csúsztattam. Világosan ott van leírva minden. Most miért játszod meg magad?

Jaaa!

Tudom!

Mert a gyűlölettől megint elborult az agyad és képtelen voltál hideg fejjel gondolkodni.

Nekem amúgy tök mindegy, hogy a tortát magatok között hogyan szelitek fel. Nekem ti együtt mind a ballibek vagytok, akármilyen néven, akárhány részre osztódva akcióztok.

Ha néha kiesnél ebből a fixálódott mókuskerekedből, még érthetnél is.

Ez egy másik program, itt alant. A gyűlölettől éppen neked borul el az agyad, hideg fejed sosem volt.

"Kaufmann tudósító szerint közben a “Szégyelld magad, Orbán!” fantázianévre hallgató tömeg elindult a parlament köré. Annyian lehetnek, mint az első menekülmenet lehetett, körülbelül ezer ember.Szerettek volna élőláncot vonni a parlament köré, de valószínűleg nem lesznek annyian."

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-09-13, 21:54

[quote="MátéBence"][quote="Belize"][quote="MátéBence"]

Mert ma kevesen voltatok Smile Smile Smile

Nah de majd lássuk a következő próbálkozást.
Hallom indul a békemenettetek a bevándorlók ellen.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.