Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+4
Trollirtó
Rumcájsz
kondor
mavtelep
8 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 14:42

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Ebbe nem megyek bele.
Nézz utána.
Rengeteget fogsz találni.

Nem viccelek, sokat gondolkodtam és SEMMI nem jutott eszembe. A MüPánál picit billegtem, de aztán arról is kiderült, hogy azt még az Orbán kormány tervezte meg, és kezdte el a kivitelezést, de tény, hogy már ti adtátok át.

De mesélj nyugodtan. Figyelek
Na idefigyelj!
Rád egy fél szótagot se érdes többet pazarolni.
Inkább megyek füvet nyírni.
Tudod, a fűnyíróm kicsit morog, kicsit hangos, de garantáltan
intelligensebb megnyilvánulásai vannak, mint neked ma voltak.
Úgyhogy csókoltat a fűnyíróm!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 14:35

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Ti mit építettetek a ti átkozott 8 évetekben?

Várom a listát!

Ebbe nem megyek bele.
Nézz utána.
Rengeteget fogsz találni.

Nem viccelek, sokat gondolkodtam és SEMMI nem jutott eszembe. A MüPánál picit billegtem, de aztán arról is kiderült, hogy azt még az Orbán kormány tervezte meg, és kezdte el a kivitelezést, de tény, hogy már ti adtátok át.

De mesélj nyugodtan. Figyelek
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 14:33

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Nagyon is jogos kérdés. Mi folyamatosan építettünk, építünk, fejlesztünk. ÉS ti ezek MINDEGYIKÉT vitatjátok, ezeket ellenzitek.

Ezzel szemben ti SEMMIT nem tudtok felmutatni, amit TI építettetek és fejlesztettek volna a ti 8 évetekben.

Ez a nagy harci helyzet. Ezért vagytok cinikusok. Nomeg totál vesztesek.

Egyszerűen HAZUDSZ!

Nyugodtan cáfolj! Mesélj, miket építettete? Figyelek. VÁrom a hosszú ( Very Happy Very Happy Very Happy ) listát
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 14:33

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Te már csak tudod, hogy én mit csinálok a Millenáris parkban Smile

Ellenben tény, én ott voltam és amit írtak, azt nem tapasztaltam: Tény, hogy a parkot mi építtettük. Tény, hogy ti végig elleneztétek. Tény, hogy 8 évig egy fillért nem áldoztatok rá.

Ezek a tények pajti. Tudom szar ezekkel szembe nézni.

És tény, hogy a bevételt termelő dolgokat ti vittétek el onnan.
És tény, hogy a cikk írója FÉNYKÉPEZETT.
TÉNYEKET.

Tény, hogy más funkciókat is kapott a Millenáris. Pl. a könyvhét igencsak sok bevételt hozott. Ugye. Tény Razz

Igen. Lehet fényképezni és lehet keresni. És lehet tendenciózusan prezentálni a képeket. UGye...

De a TÉNY az, hogy Ti a Millenáris ügyben SOHA SEMMIT Nem támogattatok és nem építettetek. De köszönjük az aggódásotok és ezt a gyógyulásotok akár egyik első lépésének is tekinthetnénk..
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 14:18

MátéBence írta:
Trollirtó írta:



1) Hülyeséget beszélsz. Amíg az ország fele szegény, nem holt tőkét kell felhalmozni.Te beszélsz hülyeséget. Ha mindig, mindenki így gondolkodott volna, akkor ma SEMMINK nem lenne, ami maradandó és érték. SEMMI. Még szerencse, hogy a történelemben másként gondolkdotak és most is kisebbségben vagytok. Ez a fajta gondolkodás, ami a pillanatnyi, jóléti fogyasztást és élvezeteket hajszolja, ez a legveszélyesebb a társadalomra. Destruktív.
2) Úgy van. Ti azt nem tartjátok fontosnak, hogy az ország fele szegény.Úgyvan, hogy mi egyensúlyt tartunk a maradandó értékek gyarapítása, és a szociális kiadások emelése között. Egészséges egyensúlyt. És akkor pár szó rólatok, mert fontos. Ti annyira fontosnak tartottátok az ország szegény felét, hogy nekik ADÓSSÁGBÓl adtatok jóléti transzfereket úgy, hogy UGYAN EZEKTŐL A RÉTEGEKTŐL TI vettétek vissza KAMATOSTUL (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a korábban oda adott javakat. Ti ilyenek vagytok.  
3) Nem nyomasztó, hiszen tele vagyunk pénzzel. Csak szajkózzátok ezt a baromságot.az örökségetek a nyomasztó és amikor 2010-ben átvettük az országot nem hogy nem voltunk tele pénzzel, hanem rögtön drasztikus intézkedéseket kellett hozni a hiány tartásához. Az, hogy most elismered, hogy "tele vagyunk pénzzel", ez egy kiváló dícsérete a kormánynak. Köszönöm a kormány nevében is.
4) Hülyeséget beszélsz. Csődbe vittétek a Malévet. Meg sok mást. És ültök a felhalmozott
vagyonon, miközben az ország fele szegény.Ki vitte csődbe a Malévot? Először is ti adtátok el szarért és hugyért, ráadásul rosszul, az állam számára veszteségesen!! Azt már nem lehetett megmenteni.
5) Nem osztogatnék. De nem holt tőkét gyártanék, ami senkinek sincs hasznára.
MŰKÖDŐ tőkét gyártanék. A hozamát pedig az emberek javára fordítanám.És milyen működő tőkét adnál "5 millió szegénynek"? Mesélj!

Miért olyan nehéz ezt megérteni?Szó sincs róla. Tökéletesen lehet érteni a balliberális, bucka gondolkodást, ami az ország lerongyolásához, eladósodásához, tönkretételéhez vezetett. Ezért nem szabad titeket SOHA  többet a kormány közelébe sem engedni.
1) Nem a megállapításomra reagáltál. Ez a VAGYON dolog (holt tőke) olyan, mint amikor a csaunak
a palotájában a WC-papír is aranyból volt, miközben a nép éhen halt.
2) Egyensúly, mi? Borotvaélen egyensúlyozzatok inkább. Jó élesen!
Ti is adósságból éltek. Jóval több az adósságotok, mint a válság előtt volt.
És ebből NULLÁT költötök arra, hogy az embereknek jobb legyen. A fél ország szegény.
3) Szemmel láthatóan felesleges ezermilliárdok vannak mindenféle hülyeségre, stadionra,
hasznot nem hozó dolgokra.
4) Nem a Malév a lényeg. Az, hogy ültök a felhalmozott vagyonon és az ország fele szegény.
5) Nem a szegényeknek adnám, te nagyonokos. Munkahelyet teremtenék, technológiát
vennék, rendes fizetést adnék. És nem lakásáron szőnyeget a kuszaszem palotáiba,
a festmények alá. És nem focistákat vennék és nem stadiont csinálnék, ezeret.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 14:10

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


1) Hülyeséget beszélsz. Amíg az ország fele szegény, nem holt tőkét kell felhalmozni.Te beszélsz hülyeséget. Ha mindig, mindenki így gondolkodott volna, akkor ma SEMMINK nem lenne, ami maradandó és érték. SEMMI. Még szerencse, hogy a történelemben másként gondolkdotak és most is kisebbségben vagytok. Ez a fajta gondolkodás, ami a pillanatnyi, jóléti fogyasztást és élvezeteket hajszolja, ez a legveszélyesebb a társadalomra. Destruktív.
2) Úgy van. Ti azt nem tartjátok fontosnak, hogy az ország fele szegény.Úgyvan, hogy mi egyensúlyt tartunk a maradandó értékek gyarapítása, és a szociális kiadások emelése között. Egészséges egyensúlyt. És akkor pár szó rólatok, mert fontos. Ti annyira fontosnak tartottátok az ország szegény felét, hogy nekik ADÓSSÁGBÓl adtatok jóléti transzfereket úgy, hogy UGYAN EZEKTŐL A RÉTEGEKTŐL TI vettétek vissza KAMATOSTUL (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a korábban oda adott javakat. Ti ilyenek vagytok.
3) Nem nyomasztó, hiszen tele vagyunk pénzzel. Csak szajkózzátok ezt a baromságot.az örökségetek a nyomasztó és amikor 2010-ben átvettük az országot nem hogy nem voltunk tele pénzzel, hanem rögtön drasztikus intézkedéseket kellett hozni a hiány tartásához. Az, hogy most elismered, hogy "tele vagyunk pénzzel", ez egy kiváló dícsérete a kormánynak. Köszönöm a kormány nevében is.
4) Hülyeséget beszélsz. Csődbe vittétek a Malévet. Meg sok mást. És ültök a felhalmozott
vagyonon, miközben az ország fele szegény.Ki vitte csődbe a Malévot? Először is ti adtátok el szarért és hugyért, ráadásul rosszul, az állam számára veszteségesen!! Azt már nem lehetett megmenteni.
5) Nem osztogatnék. De nem holt tőkét gyártanék, ami senkinek sincs hasznára.
MŰKÖDŐ tőkét gyártanék. A hozamát pedig az emberek javára fordítanám.És milyen működő tőkét adnál "5 millió szegénynek"? Mesélj!

Miért olyan nehéz ezt megérteni?Szó sincs róla. Tökéletesen lehet érteni a balliberális, bucka gondolkodást, ami az ország lerongyolásához, eladósodásához, tönkretételéhez vezetett. Ezért nem szabad titeket SOHA többet a kormány közelébe sem engedni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:57

MátéBence írta:Ti mit építettetek a ti átkozott 8 évetekben?

Várom a listát!

Ebbe nem megyek bele.
Nézz utána.
Rengeteget fogsz találni.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:56

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Ez annyira hülye kérdés, hogy válaszra méltatlan.
Hogy süllyedhettél idáig?

Nagyon is jogos kérdés. Mi folyamatosan építettünk, építünk, fejlesztünk. ÉS ti ezek MINDEGYIKÉT vitatjátok, ezeket ellenzitek.

Ezzel szemben ti SEMMIT nem tudtok felmutatni, amit TI építettetek és fejlesztettek volna a ti 8 évetekben.

Ez a nagy harci helyzet. Ezért vagytok cinikusok. Nomeg totál vesztesek.

Egyszerűen HAZUDSZ!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:56

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Ja. Mert nem nézel körül. Mert minden szép és jó, nem is lehet más, mert hiszen a
védosztag vigyáz ránk. De jó is neked!

Te már csak tudod, hogy én mit csinálok a Millenáris parkban Smile

Ellenben tény, én ott voltam és amit írtak, azt nem tapasztaltam: Tény, hogy a parkot mi építtettük. Tény, hogy ti végig elleneztétek. Tény, hogy 8 évig egy fillért nem áldoztatok rá.

Ezek a tények pajti. Tudom szar ezekkel szembe nézni.

És tény, hogy a bevételt termelő dolgokat ti vittétek el onnan.
És tény, hogy a cikk írója FÉNYKÉPEZETT.
TÉNYEKET.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:55

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Összevissza maszatolsz.

1) Az ország nem nyert. Akkor nyert volna, ha látszatja lenne. Mondjuk "csak" kétmillió szegény.
Meg persze van pár kastély, szőnyeg meg festmény. Milyen jó is ez!Az ország nyert, mert a vagyon megvan és gyarapszik. Ugyan ilyen logikával SOHA SEMMILYEN embernek nem szabadna vennie semmi tartós, értékét megőrző cikket, csak és kizárólag NAPI fogyasztásra lenne szabad költeniük. Igen. elfogadom, hogy ez a TI gondolkodásotok. Az azonnali fogyasztás hajszolása bármi áron. Mi nem így gondolkodunk. Próbáld meg ezt elfogadni.
2) Az alapítványok teljesen feleslegesek. Semmi értelmük.
Az állami vagyon (holt tőke) senkinek sem használ. Ez a te véleményed. Szerinünk meg hasznos és jó cél érdekében használja a hozamot és a vagyont. Ismét kiütközik az alapvető filozófiai különbség, hogy mi mit tartunk fontosnak, és ti mit. Lásd  fenti sorokat.
3) Ne nyócévezz. Ötmillió szegény. EZZEL kellene kezdeni valamit.Sajnos muszáj 8 évezni, mert az örökség súlyosan nyomasztó és nagy. Tudom ezzel nem tudsz szembe nézni és szeretnéd elfelejteni. De nem fog menni. Ok-okozati összefüggés van. És hiába nem akarsz a ti átkozott 8 évetek örökségéről tudomást venni, attól az még ott van és én minden alkalommal szembesíteni is foglak vele, ha beleszakadsz is.
4) Okoska, a maradandó érték nyilván nem adósságcsökkentésre megy.
Nem megy SEMMIRE. Csak van. Magyarország jelenlegi helyzetében nyilván az
ilyen holt tőke gyarapítása a legfontosabb.Igen. MARADANDÓ érték azért maradandó, mert nem fogyasztási. Tudod? Megmarad. Ti nem hagytatok semmi maradandót, cserébe, amit lehtett eladtatok szarért-hugyért. Még a nyereséges repteret is.
5) Még egyszer: leszarom a vagyont, ami HOLT tőke. Nincs haszna, ötmillió ember meg szegény.
Az ORSZÁG FELE. Mégegyszer. Értem, hogy te adósságból osztogatnál jóléti kiadásokat és téged CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a pillanatnyi fogyasztás érdekel. FOgadd el, hogy minket meg nem csak az érdekel, hanem más szempontok is vannak. Ha nem tetszik, nyerj választást. Razz


1) Hülyeséget beszélsz. Amíg az ország fele szegény, nem holt tőkét kell felhalmozni.
2) Úgy van. Ti azt nem tartjátok fontosnak, hogy az ország fele szegény.
3) Nem nyomasztó, hiszen tele vagyunk pénzzel. Csak szajkózzátok ezt a baromságot.
4) Hülyeséget beszélsz. Csődbe vittétek a Malévet. Meg sok mást. És ültök a felhalmozott
vagyonon, miközben az ország fele szegény.
5) Nem osztogatnék. De nem holt tőkét gyártanék, ami senkinek sincs hasznára.
MŰKÖDŐ tőkét gyártanék. A hozamát pedig az emberek javára fordítanám.

Miért olyan nehéz ezt megérteni?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Marad a kérdés

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:47

Ti mit építettetek a ti átkozott 8 évetekben?

Várom a listát!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:45

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Ti az átkozott 8 évetekben mit építettek a roncs EU-s homokórán kívül?

Mit?

Ez annyira hülye kérdés, hogy válaszra méltatlan.
Hogy süllyedhettél idáig?

Nagyon is jogos kérdés. Mi folyamatosan építettünk, építünk, fejlesztünk. ÉS ti ezek MINDEGYIKÉT vitatjátok, ezeket ellenzitek.

Ezzel szemben ti SEMMIT nem tudtok felmutatni, amit TI építettetek és fejlesztettek volna a ti 8 évetekben.

Ez a nagy harci helyzet. Ezért vagytok cinikusok. Nomeg totál vesztesek.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:43

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Rögzítsünk egy--két tény-t.

1.  Millenáris Parkot még az első Orbán kormány csinálta meg az akkori balliberlis ellenzék heves tiltakozásának ELLENÉRE:
2. A Millenáros Park Fantasztikus és modern lett. Méltón lehetünk rá büszkék.
3. 8 évig a balliberálisok EGY FILLÉRT nem áldoztak rá.
4. Én 2 hete voltam a Millenáris parkban és amiket a cikk hozott, azokból SEMMIT nem tapasztaltam.

Ja. Mert nem nézel körül. Mert minden szép és jó, nem is lehet más, mert hiszen a
védosztag vigyáz ránk. De jó is neked!

Te már csak tudod, hogy én mit csinálok a Millenáris parkban Smile

Ellenben tény, én ott voltam és amit írtak, azt nem tapasztaltam: Tény, hogy a parkot mi építtettük. Tény, hogy ti végig elleneztétek. Tény, hogy 8 évig egy fillért nem áldoztatok rá.

Ezek a tények pajti. Tudom szar ezekkel szembe nézni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:39

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Még mindig hazudozol és nem vagy képes a tényekkel szembenézni. De mivel most van pár percem, ezért ismét tényszerűen helyre rakom a hazudozásaid. Lásd fentebb.

Összevissza maszatolsz.

1) Az ország nem nyert. Akkor nyert volna, ha látszatja lenne. Mondjuk "csak" kétmillió szegény.
Meg persze van pár kastély, szőnyeg meg festmény. Milyen jó is ez!Az ország nyert, mert a vagyon megvan és gyarapszik. Ugyan ilyen logikával SOHA SEMMILYEN embernek nem szabadna vennie semmi tartós, értékét megőrző cikket, csak és kizárólag NAPI fogyasztásra lenne szabad költeniük. Igen. elfogadom, hogy ez a TI gondolkodásotok. Az azonnali fogyasztás hajszolása bármi áron. Mi nem így gondolkodunk. Próbáld meg ezt elfogadni.
2) Az alapítványok teljesen feleslegesek. Semmi értelmük.
Az állami vagyon (holt tőke) senkinek sem használ. Ez a te véleményed. Szerinünk meg hasznos és jó cél érdekében használja a hozamot és a vagyont. Ismét kiütközik az alapvető filozófiai különbség, hogy mi mit tartunk fontosnak, és ti mit. Lásd fenti sorokat.
3) Ne nyócévezz. Ötmillió szegény. EZZEL kellene kezdeni valamit.Sajnos muszáj 8 évezni, mert az örökség súlyosan nyomasztó és nagy. Tudom ezzel nem tudsz szembe nézni és szeretnéd elfelejteni. De nem fog menni. Ok-okozati összefüggés van. És hiába nem akarsz a ti átkozott 8 évetek örökségéről tudomást venni, attól az még ott van és én minden alkalommal szembesíteni is foglak vele, ha beleszakadsz is.
4) Okoska, a maradandó érték nyilván nem adósságcsökkentésre megy.
Nem megy SEMMIRE. Csak van. Magyarország jelenlegi helyzetében nyilván az
ilyen holt tőke gyarapítása a legfontosabb.Igen. MARADANDÓ érték azért maradandó, mert nem fogyasztási. Tudod? Megmarad. Ti nem hagytatok semmi maradandót, cserébe, amit lehtett eladtatok szarért-hugyért. Még a nyereséges repteret is.
5) Még egyszer: leszarom a vagyont, ami HOLT tőke. Nincs haszna, ötmillió ember meg szegény.
Az ORSZÁG FELE. Mégegyszer. Értem, hogy te adósságból osztogatnál jóléti kiadásokat és téged CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a pillanatnyi fogyasztás érdekel. FOgadd el, hogy minket meg nem csak az érdekel, hanem más szempontok is vannak. Ha nem tetszik, nyerj választást. Razz

MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:26

MátéBence írta:Ti az átkozott 8 évetekben mit építettek a roncs EU-s homokórán kívül?

Mit?

Ez annyira hülye kérdés, hogy válaszra méltatlan.
Hogy süllyedhettél idáig?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:25

MátéBence írta:
Trollirtó írta:Megérte felszámolni a közösségi kertet, kipaterolni a Csodák Palotáját, megfojtani
minden kulturális programot, viszont idetelepíteni a város legnagyobb játszóházát!
Hiszen ezekkel a lépésekkel pár év alatt eredményesen sikerült teljesen lerohasztania
a Millenárist a fenntartó Millenáris Nonprofit Kft.-nek.

A cikkben leírt állapotokhoz képest a sokszor emlegetett "balkáni állapot"
egyenesen a mennyország.
Mert valaki megint jobban teljesít!

Megjegyzés: a Millenáris Nonprofit Kft. egyedüli tulajdonosa az állam.
Újabb szép példa arra, milyen jó gazda is az állam. Meg a klikkje.
Meg a többi.

AZ EGÉSZ FÖRMEDVÉNY ITT

Rögzítsünk egy--két tény-t.

1.  Millenáris Parkot még az első Orbán kormány csinálta meg az akkori balliberlis ellenzék heves tiltakozásának ELLENÉRE:
2. A Millenáros Park Fantasztikus és modern lett. Méltón lehetünk rá büszkék.
3. 8 évig a balliberálisok EGY FILLÉRT nem áldoztak rá.
4. Én 2 hete voltam a Millenáris parkban és amiket a cikk hozott, azokból SEMMIT nem tapasztaltam.

Ja. Mert nem nézel körül. Mert minden szép és jó, nem is lehet más, mert hiszen a
védosztag vigyáz ránk. De jó is neked!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:23

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Nézz az eredményjelzőre Wink
Mondhatnám, hogy próbálj meg végre szembenézni a tényekkel. De ez úgysem megy, mert beteg fasz vagy.

Megint maszatolsz össze-vissza.
A válaszaimat lásd fent.

Még mindig hazudozol és nem vagy képes a tényekkel szembenézni. De mivel most van pár percem, ezért ismét tényszerűen helyre rakom a hazudozásaid. Lásd fentebb.

Összevissza maszatolsz.

1) Az ország nem nyert. Akkor nyert volna, ha látszatja lenne. Mondjuk "csak" kétmillió szegény.
Meg persze van pár kastély, szőnyeg meg festmény. Milyen jó is ez!
2) Az alapítványok teljesen feleslegesek. Semmi értelmük.
Az állami vagyon (holt tőke) senkinek sem használ.
3) Ne nyócévezz. Ötmillió szegény. EZZEL kellene kezdeni valamit.
4) Okoska, a maradandó érték nyilván nem adósságcsökkentésre megy.
Nem megy SEMMIRE. Csak van. Magyarország jelenlegi helyzetében nyilván az
ilyen holt tőke gyarapítása a legfontosabb.
5) Még egyszer: leszarom a vagyont, ami HOLT tőke. Nincs haszna, ötmillió ember meg szegény.
Az ORSZÁG FELE.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Kérdés balliberálisokhoz

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:22

Ti az átkozott 8 évetekben mit építettek a roncs EU-s homokórán kívül?

Mit?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:16

Trollirtó írta:Megérte felszámolni a közösségi kertet, kipaterolni a Csodák Palotáját, megfojtani
minden kulturális programot, viszont idetelepíteni a város legnagyobb játszóházát!
Hiszen ezekkel a lépésekkel pár év alatt eredményesen sikerült teljesen lerohasztania
a Millenárist a fenntartó Millenáris Nonprofit Kft.-nek.

A cikkben leírt állapotokhoz képest a sokszor emlegetett "balkáni állapot"
egyenesen a mennyország.
Mert valaki megint jobban teljesít!

Megjegyzés: a Millenáris Nonprofit Kft. egyedüli tulajdonosa az állam.
Újabb szép példa arra, milyen jó gazda is az állam. Meg a klikkje.
Meg a többi.

AZ EGÉSZ FÖRMEDVÉNY ITT

Rögzítsünk egy--két tény-t.

1. Millenáris Parkot még az első Orbán kormány csinálta meg az akkori balliberlis ellenzék heves tiltakozásának ELLENÉRE:
2. A Millenáros Park Fantasztikus és modern lett. Méltón lehetünk rá büszkék.
3. 8 évig a balliberálisok EGY FILLÉRT nem áldoztak rá.
4. Én 2 hete voltam a Millenáris parkban és amiket a cikk hozott, azokból SEMMIT nem tapasztaltam.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Íme, milyen gazdagok is vagyunk...

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 13:12

Megérte felszámolni a közösségi kertet, kipaterolni a Csodák Palotáját, megfojtani
minden kulturális programot, viszont idetelepíteni a város legnagyobb játszóházát!
Hiszen ezekkel a lépésekkel pár év alatt eredményesen sikerült teljesen lerohasztania
a Millenárist a fenntartó Millenáris Nonprofit Kft.-nek.

A cikkben leírt állapotokhoz képest a sokszor emlegetett "balkáni állapot"
egyenesen a mennyország.
Mert valaki megint jobban teljesít!

Megjegyzés: a Millenáris Nonprofit Kft. egyedüli tulajdonosa az állam.
Újabb szép példa arra, milyen jó gazda is az állam. Meg a klikkje.
Meg a többi.

AZ EGÉSZ FÖRMEDVÉNY ITT
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:12

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:


Hümmm....hümmmm...

"Az alapítványi pénzek MEGVANNAK és a vagyonuk még nőtt is!!!!"
Azzal nőtt a vagyon, hogy illegálisan, magas kamatú államfinanszírozást
vállaltak be - szóval, amennyivel nőtt az alapítványok vagyona,
pont annyival nőtt a kincstár kamat-adóssága....
Ezt hogy vezetted le közgás zsenikém? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
"Ez a vagyon az ÁLLAMI vagyon része. "
De csak azért, mert elkaszálták a törvényt, hogy
ez a vagyon ELVESZÍTSE KÖZPÉNZ-JELLEGÉT...
Ennek ahhoz semmi köze. Az, hogy az MNB műtárgyakat vesz és ingatlanokat, azok minden kérdés nélkül az ÁLLAMI vagyon részei. Mondjuk tudom,hogy ilyen tényekkel nehéz szembenézni. Sokkal jobban megy nektek az össze-vissza hazudozás.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 13:08

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

A kamatcsökkentéssel magában ezer millárdot spórolt meg évek alatt. A devizahitelek átváltásán az ország nyert. Jókor, jó időben, jól csinálták, Az egész pénzügyi szakma Orbánt és Matolcsyt dícsérte. Ezt nem tudod elhazudni, bár látom erősen próbálkozol.
Az ezen az átváltáson "spórolt" pénzeket meg elszórják.
Az ország a kamatcsökkentéssel nyert ezer milliárdot. Csak ezzel nem tudsz szembe nézni, ezért ezt az aprócska, ezer milliárdos spórolást ignorálod elhazudod.
Ami a devizahitelek kivezetését illeti, azon az ország csak annyit nyert, hogy sérülékenységünk és több százezer ember kockázata megszűnt. Ahogy ezt Orbán és Matolcsy csinálta azt az egész szakma dícsérte. Ezen nem spóroltak, hanem jót léptek jókor. Ami keletkezett árfolyam nyereség, az pedig megvan és használatával az állami vagyon gyarapodik

Az alapítványi pének jó helyen vannak. Állami tulajdonban. Az, hogy neked nem tetszik, ez egyéni szoc problémád.
Nincsenek jó helyen. Az alapítványok létezésével, céljával, működési módjával abszolút nem értek egyet.
Semmi szükség rájuk - kivéve a védosztagos zsebek tömését.
Kizárólag kuszaszem megalomániáját szolgálják, ami azonos a védosztagvezér várba költözési mániájával.

Tudom, hogy nem értesz egyet. Csakhogy ez nem számít. Én meg egyet értek vele. És tudod mit? Az sem számít. Egyedül a törvények számítanak. És az MNB 100% törvényesen hozott létre alapítványokat, amelyekkel 100% törvényesen gazdálkodnak és NÖVELIK (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) az állai vagyont.

Az ilyen demagóg, üres szövegeket, hogy az ország fele az MNB miatt lenne szegény, spórold a buckáknak. Nálam ilyen hülyeségekkel nem mész semmire.
A emberek nem az MNB miatt szegények. Hanem a kormány miatt.
A stadionokra, kisvasútra, várbaköltözésre, ligetszétbarmolásra, hazug emlékművekre,
külföldre ÉS MNB-alapítványokra szétszórt sokezermilliárdos pénzek miatt.

Az emberek szegénységének több oda is van. A legkisebb ok a mostani kormány.Ennél sokkal nagyobb és erősebb ok az az örökség, amit tőletek kaptunk a 8 éves ámokfutásotok után, amikor eladósítottátok az országot.
Az ország ÉPÜL. Lehet, hogy sok részével nem értesz egyet, de TÉNY, hogy épül és gyarapszik. Alattatok meg úgy nőtt az államadósság, hogy lényegében SEMMIT nem építettetek. SEmmit. Most meg épül, fejlődik az ország, a GDP arányos államadósság meg csökkenő pályán van. Az emberek látják a különbséget. Ezért is vagytok esélytelenek.

Semmi nem kötelezi az MNB-t arra, hogy a nyereségét egy az  egyben fizesse be a kölségvetésbe. Ez a törvény. Jó lenne ha képes lennél tiszteletben tartani a törvényt.
Ha az államot kötelezi a törvény a veszteség kipótlására, akkor a nyereségből is részesednie kéne.
NEM kastélyban, festményben, szőnyegben.

A kéne és a törvény az két különböző dolog. Látod Trolli, már megint pofátlanul ,gerinctelenül maszatolsz. És itt buktatlak le. TÖRVÉNY van Trolli. Fel tudod fogni az 1 bites agyaddal? TÖRVÉNY. ÉS törvény szerint az MNB-ek NEM KÖTELEZŐ visszautalnia a nyereségét. De!!!!!!!!!!!!!! Ha ez neked nem tetszik, akkor nyerjetek választást és csináljatok új MNB törvényt. Jelzem 8 évetek volt rá. Semmit nem csináltatok. Csak kárt és veszteséget.

Hozam ügyben hazudozol. Elkölteni csak a hozamot költik el. A tőkét nem elköltötték, hanem befektették és vagyont növeltek belőle. A vagyon növekedés NEM ELKÖLTÉS.
Sokra megy az ötmillió szegény azzal, ha van az országnak jó sok holt tőkéje.
Festménye, szőnyege, miegymása.

Igen. Sokra megy. MErt ezek MARADANDÓ értékek. Igen. Mi nem az a közösség vagyunk, akik adósságból akarnak jóléti intézkedéseket finanszírozni. Azok ti voltatok. Mi az ország vagyonát gyarapítjuk. Ergo nincs semmiféle ELKÖLTÉS. Ez hazugság. Van helyette VAGYON GYARAPÍTÁS. Világos?

Az alapítványok vagyona ma 800 millióval többet ér ma, mint a kezdetekben.
És? Akkor mi van? Kinek jobb ettől az ötmillió szegény közül?
Az van, hogy megint egy ténnyel szembesítettelek, ami Matolcsyt igazolja, a ti hazudozásotokat cáfolja, hogy az alapítvány pénzeivel rosszul bánik. Az, hogy az ország VAGYONA nő, az MINDENKINEK jó. De az ilyen 1 bites, primitív lózungjaiddal, max a sarki kocsmában tudsz sikert elérni. NÁlam nem.

Ezek a tények. ÉS minél jobban hányod az epét, annál biztosabb vagyok abban, hogy Matolcsy jól dolgozik.
Minél jobban véded őt és a kormányát, annál biztosabb vagyok benne, hogy valami elferdült benned.
Normális gondolkodásra már képtelen vagy. Remélem, nem véglegesen.

Nézz az eredményjelzőre Wink
Mondhatnám, hogy próbálj meg végre szembenézni a tényekkel. De ez úgysem megy, mert beteg fasz vagy.

Megint maszatolsz össze-vissza.
A válaszaimat lásd fent.

Még mindig hazudozol és nem vagy képes a tényekkel szembenézni. De mivel most van pár percem, ezért ismét tényszerűen helyre rakom a hazudozásaid. Lásd fentebb.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-05-06, 12:58

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Miért is fontolgatná?

Teljesen jól dolgozik. A tények őt és az Ő monetáris politikáját támogatják. Ráadásul szépen most utalt vissza 50 milliárdot a költségvetésnek. Az állam vagyonát gyarapítja, és mióta Ő az MNB elnöke, százmilliárdokat spórolt meg az országnak.

Bár ti tudtatok volna adni egy ilyen jó MNB elnököt az országnak. Helyette adtátok az offshore love Simort, aki havi 8 milláért az egekbe emelte a kamatot teljesen indokolatlanul ott tartva.

"A tények őt és az Ő monetáris politikáját támogatják."

Hümmm...
Nem is tudtam, hogy az ország Hűbérurát "TÉNYEK"-nek hívják...

Még szerencse, hogy az országnak nincsen hűbérura. Viszont van egy jó MNB elnöke, akit MINDEN TÉNY ÉS EREDMÉNY igazol.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-05-06, 12:30

Jóska.bá írta:Orbán azt nem érti, hogy mi dolog az, hogy az EU nem hagyja neki,
hogy semmilyen felelősséget ne vállaljon a menekült-ügyben,
csak a markát tartsa az EU-s támogatásokért.

Matolcsy pedig azt nem érti, hogy az, akinek 100 unokatestvére és
400 egyéb off-shore (külföldi rokona) van, miért kellene odébbállnia
a húsos-fazéktól.

Már csak a logót kell kitalálniuk az új politikához.
Íme egy ötlet:

Narancs-sárga mezőben ül néhány fineSSnyik és nem érti....

Smile))))
Továbbá a köteleskövér nem érti, hogy a "ballib" egyáltalán mit keres a
parlamentben, az ellsimon nem érti, hogy napenergiás erőmű esetén
hogyan is lesz éjszaka áram - egyikük sem ért semmit.
Legfőképpen azt nem, hogy hat kerek év alatt hogyhogy csak ezt a
rongyos párezermilliárdot sikerült ellopni, amikor a GDP jó 30 ezer
milliárd, az Uniótól meg még kaptunk jópárezret hozzá....
Nem értenek ezek semmit. A kis értetlenkék...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Se Orbán, se Matolcsy nem érti....

Témanyitás by Jóska.bá 2016-05-06, 12:21

Orbán azt nem érti, hogy mi dolog az, hogy az EU nem hagyja neki,
hogy semmilyen felelősséget ne vállaljon a menekült-ügyben,
csak a markát tartsa az EU-s támogatásokért.

Matolcsy pedig azt nem érti, hogy az, akinek 100 unokatestvére és
400 egyéb off-shore (külföldi rokona) van, miért kellene odébbállnia
a húsos-fazéktól.

Már csak a logót kell kitalálniuk az új politikához.
Íme egy ötlet:

Narancs-sárga mezőben ül néhány fineSSnyik és nem érti....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.