Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+4
Trollirtó
Rumcájsz
kondor
mavtelep
8 posters

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Kérdés

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 20:19

Trolli!

Még mindig be akarod magyarázni, hogy a Ti 2002-2010 közötti kormányzásotok jobb volt, mint amit 2010-óta a Fidesz folytat?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 19:58

Trollirtó írta:FRÁSZT!
Inkább csakazért is az erő, a kényszer, a diktatúra.

A jövő évi tankönyvek megrendelésének határideje április 30 (holnap).

Volt olyan iskola, ahol szerdán késő délelőtt kapott a tankönyvfelelős levelet,
hogy még aznap, a munkanap végéig küldje el az iskola letisztázott tankönyvrendelését.

Volt olyan iskola, ahol az utolsó napokban még tovább szűkítették a rendelhető tankönyvek listáját

Akadt olyan hely, ahol a KLIK egyszerűen közölte, hogy csak az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI)
által kiadott könyvek közül lehet választani.

Máshol a még nem államosított tankönyvkiadók könyvcsomagjainak rendelését nem engedélyezték, bár korábban erre volt lehetőség.

És olyan hely is akadt, ahol a visszaigazoló lapon vette észre a tankönyvrendelésért felelős pedagógus, hogy
bár ő egy bizonyos típusú tankönyvet rendelt meg, a lapon már nem ez, hanem az ennek megfelelő, de OFI-s tankönyv szerepel.

LINK

Szállj le Trolli erről a döglött lóról. Ez a tanárpuccs elbukott. Ők maguk is meghátráltak. A kormány meg jó irányban változtat. Kifújt a történet. Pukli meg már eltűnt. Megmondtam előre. Látod? És még csak június sincs Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 19:56

Trollirtó írta:A bíróság megállapította hogy Orbán Viktor hazudott!
A Fővárosi Törvényszék szerdai ítéletében azt mondta ki, hogy a miniszterelnök
valótlanul állította  2015 májusában  azt az Altus Európai Bizottságtól elnyert, uniós
fejlesztési programokról szóló megbízásával kapcsolatban, hogy a cég a pénzt
egyértelműen pártcélokra is használja.
Emellett azt is kimondta az ítélet, hogy a kormányfő az uniós tenderen
nyert szerződést abban a hamis színben tüntette föl, hogy az Altus a
megbízást politikai megfontolásból vezérelve nyerte el.
A bíróság döntése szerint Orbán Viktornak 270 ezer forint perköltséget kell fizetnie
az Altusnak, és nyilatkozatban kell kifejeznie sajnálkozását.


Nagy tétben merek rá fogadni, hogy el fogja maszatolni a dolgot.
Az ítélet végrehajtásához ugyanis GERINC kéne...

Szerintem ebben az ügyben speciel VÉGIG Gyurcsány Ferencnek volt igaza és jól tette, hogy perelt.

Orbán Viktornak meg nincs más választása, ha jogerősen elveszti a pert, hogy végrehajtsa a bíróság ítéletét. És meg is fogja csinálni. Ez ügyben nincs kétségem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Kerekasztal, megállapodás a pedagógusokkal?

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 15:54

FRÁSZT!
Inkább csakazért is az erő, a kényszer, a diktatúra.

A jövő évi tankönyvek megrendelésének határideje április 30 (holnap).

Volt olyan iskola, ahol szerdán késő délelőtt kapott a tankönyvfelelős levelet,
hogy még aznap, a munkanap végéig küldje el az iskola letisztázott tankönyvrendelését.

Volt olyan iskola, ahol az utolsó napokban még tovább szűkítették a rendelhető tankönyvek listáját

Akadt olyan hely, ahol a KLIK egyszerűen közölte, hogy csak az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI)
által kiadott könyvek közül lehet választani.

Máshol a még nem államosított tankönyvkiadók könyvcsomagjainak rendelését nem engedélyezték, bár korábban erre volt lehetőség.

És olyan hely is akadt, ahol a visszaigazoló lapon vette észre a tankönyvrendelésért felelős pedagógus, hogy
bár ő egy bizonyos típusú tankönyvet rendelt meg, a lapon már nem ez, hanem az ennek megfelelő, de OFI-s tankönyv szerepel.

LINK
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Gyurcsány Ferenc pert nyert Orbán Viktorral szemben

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 15:33

A bíróság megállapította hogy Orbán Viktor hazudott!
A Fővárosi Törvényszék szerdai ítéletében azt mondta ki, hogy a miniszterelnök
valótlanul állította 2015 májusában azt az Altus Európai Bizottságtól elnyert, uniós
fejlesztési programokról szóló megbízásával kapcsolatban, hogy a cég a pénzt
egyértelműen pártcélokra is használja.
Emellett azt is kimondta az ítélet, hogy a kormányfő az uniós tenderen
nyert szerződést abban a hamis színben tüntette föl, hogy az Altus a
megbízást politikai megfontolásból vezérelve nyerte el.
A bíróság döntése szerint Orbán Viktornak 270 ezer forint perköltséget kell fizetnie
az Altusnak, és nyilatkozatban kell kifejeznie sajnálkozását.


Nagy tétben merek rá fogadni, hogy el fogja maszatolni a dolgot.
Az ítélet végrehajtásához ugyanis GERINC kéne...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Trolli olvass!!!!!!!!!

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 15:23

Nem kéne annyit hazudozni!!! Tényleg!

Íme az IMF mai jelentése:

"A magyar gazdaság erőteljesen növekedett az utóbbi években, emellett jelentősen csökkent az ország sérülékenysége - olvasható a Nemzetközi Valutaalap (IMF) pénteken kiadott friss értékelésében."
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Megint egy hír amitől buckák epét hánynak

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 15:21

Magyarországon bővít a Mercedes

A Mercedes-Benz 580 millió eurós beruházást jelentett be pénteken Kecskeméten, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. új generációs kompakt autók gyártásával bővíti tevékenységét -írja az MTI

http://www.portfolio.hu/vallalatok/cegauto/magyarorszagon_bovit_a_mercedes.3.231097.html

Magyarország jobban teljesít!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty LEgnagyobb probléma

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 15:19

Fontos különbség.

Én nem mondtam azt soha, hogy a Fidesz hibátlan volna és a hibájukról én kritikusan írok. Ezzel együtt nem gondolom,hogy a ballib kormány csak és kizárólag rosszat tett volna, és ha valami jót csináltak és az élet őket igazolta, akkor azt elismerem minden zokszó nélkül.

Ezzel szemben itt van Trolli, Koncsi, meg a többi beteg bucka. Ők azok, akik ha a tények igazolják, akkor sem képesek elismerni SEMMIT abból, ha a Fidesz kormány jó lépéseket tesz. És ezzel együtt képtelenek a legelemibb kritikával énli a saját 8 évükkel szemben.

Ez az alapállás. Innen indulunk és ez magában megmagyaráz sokmindent.

Ez pl megmagyarázza azt a viselkedést, amely arról szól, hogy a Fidesz kormányt minden erővel megpróbálják befeketíteni és rosszabbnak beállítani a saját kormányzásuknál. És ez persze megmagyarázza azt is, hogy ezen buckák miért akarják újra a nyakunkra hozni azt a bandát, akik 8 év alatt egyszer már bebizonyították tényszerűen, hogy teljesen alkalmatlanok a kormányzásra.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Legegyszerűbb kérdés

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 15:10

Trolli!

Elismered azt a TÉNYT, hogy a 2002-es kormányválltáskor sokkal jobb állapotban volt az ország, mint 2008-ban a válság előtt?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 15:07

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


1. Látod! Máris bizonyítottad, hogy TE maszatolsz, ahelyett, hogy szembenéznél a tényekkel. Már terelsz, hazudozol és maszatolsz. Mindezt ráadásul úgy, hogy nehogy szembe kelljen nézni a ti átkozott 8 évetek eredményeivel.  Arról nem beszélve, hogy köpöd szembe magad, mert elismered, hogy az ÖSSZES mutatószám a kormányt igazolja. Igen. És ezzel a ténnyel nem tudsz mit kezdeni, ezért mit csinálsz. Elkezdesz a mutatószámokkal kötekedni, mert nem vagy képes a tényekkel szembe nézni. Beteg vagy komolyan... Az emberek helyzetét mutatja meg a statisztika, mérőszámok. És nem utolsó sorban a választási eredmény 2014-ben.

2. Természetesen azonnal leszokok róla, amint abbahagyod a hazudozást. Márpedig a TÉNY az, hogy te magad elismerted, hogy a bukott ballib pártok a Fidesz alternatívái és te rájuk szavaznál a Fidesz helyett. Ennyi. Más nincs. Szóval teljesen egyértelmű, hogy Őket akarod újra a nyakunkra hozni. Persze annyi gerinc nincs benned, hogy egyenesen beszélj. CSak részletekben ismersz el dolgokat. De ezek a részek szorosan egy logikai egységet alkotnak. Hiába beszélsz te szakértői kormányról, új erőről. Ilyen nincs. A Fideszt jelen állás szerint 2 erő válthatja le. A bukott ballibek vagy a Jobbik. Más egész egyszerűen NINCS. A Jobbikot kizártad.  A bukott ballibeket meg megmondtad egyenesen, hogy igen, rájuk szavaznál. Ennyi. Ezek után nem értem a felháborodásod és főleg nem a hazudozásod. Legalább a saját szavaidat vállald.

1) Látod! máris bizonyítottad, hogyan keretezel át. NEM MONDTAM OLYAT, HOGY
"ÖSSZES MUTATÓSZÁM". ÉS OLYAT SEM, HOGY A KORMÁNYT BÁRMI IGAZOLNÁ.
Ezt csak te hazudod ide.

2) Látod! Megint ismételgetsz, sulykolsz olyat, amit nem mondtam.

Tényleg befejeztem, nem bírom ezt a hisztizésedet.

1, Nem. Ilyet nem mondtál, mert ehhez gerinc kéne. Helyette te össze-vissza beszéltél mindenről, ami nem releváns, ahelyett, hogy azzal szembenéztél volna, hogy 2002-ben sokkal jobb állapotban volt az ország, mint 2008-ban még a válság előtt. Ez a lényeg. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Pedig ez TÉNY és ezt VALAMENNYI mérőszám és szakmai tanulmány igazolja

2. Láthatóan megint nem tudtál semmi relevánsát mondani. Pedig itt arról van szó, hogy megint szembesítettelek a saját szaviddal. Arról van szó, hogy te megírtad, hogy a Fidesz helyett te a ballibekre szavazol, ha más nincs. Márpedig más nincs.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 15:00

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

1. Látod! Máris bizonyítottad, hogy TE maszatolsz, ahelyett, hogy szembenéznél a tényekkel. Már terelsz, hazudozol és maszatolsz. Mindezt ráadásul úgy, hogy nehogy szembe kelljen nézni a ti átkozott 8 évetek eredményeivel.  Arról nem beszélve, hogy köpöd szembe magad, mert elismered, hogy az ÖSSZES mutatószám a kormányt igazolja. Igen. És ezzel a ténnyel nem tudsz mit kezdeni, ezért mit csinálsz. Elkezdesz a mutatószámokkal kötekedni, mert nem vagy képes a tényekkel szembe nézni. Beteg vagy komolyan... Az emberek helyzetét mutatja meg a statisztika, mérőszámok. És nem utolsó sorban a választási eredmény 2014-ben.

2. Természetesen azonnal leszokok róla, amint abbahagyod a hazudozást. Márpedig a TÉNY az, hogy te magad elismerted, hogy a bukott ballib pártok a Fidesz alternatívái és te rájuk szavaznál a Fidesz helyett. Ennyi. Más nincs. Szóval teljesen egyértelmű, hogy Őket akarod újra a nyakunkra hozni. Persze annyi gerinc nincs benned, hogy egyenesen beszélj. CSak részletekben ismersz el dolgokat. De ezek a részek szorosan egy logikai egységet alkotnak. Hiába beszélsz te szakértői kormányról, új erőről. Ilyen nincs. A Fideszt jelen állás szerint 2 erő válthatja le. A bukott ballibek vagy a Jobbik. Más egész egyszerűen NINCS. A Jobbikot kizártad.  A bukott ballibeket meg megmondtad egyenesen, hogy igen, rájuk szavaznál. Ennyi. Ezek után nem értem a felháborodásod és főleg nem a hazudozásod. Legalább a saját szavaidat vállald.

1) Látod! máris bizonyítottad, hogyan keretezel át. NEM MONDTAM OLYAT, HOGY
"ÖSSZES MUTATÓSZÁM". ÉS OLYAT SEM, HOGY A KORMÁNYT BÁRMI IGAZOLNÁ.
Ezt csak te hazudod ide.

2) Látod! Megint ismételgetsz, sulykolsz olyat, amit nem mondtam.

Tényleg befejeztem, nem bírom ezt a hisztizésedet.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:57

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Azért nehéz Trolli veled vitatkozni, mert amikir tényekkel szembesítelek, akkor nem vagy hajlandó velük szembe nézni és olyanokat irogatsz, hogy téged ezek nem érdekelnek.

Így tényleg nehéz, ha azok a tények nem érdekelnek, amik nem illenek a képedbe.

Régen lerágott csonttal ne keresgélj nálam. Azzal menj a karcefembe, tárt karokkal várnak,
jól alád is tromfolnak, úszkálhatsz az egyetértésben. Az kell neked.

Igen. Vannak tények, amik nem érdekelnek, meg amik érdekelnek. Azok meg téged nem.
Inkább maszatolsz, terelsz.
Így tényleg nehéz Smile

Gerinctelenül gyáván menekülsz.

Képtelen vagy szembenézni azzal, hogy gyalázatosan kormányoztatok 8 évig és ahhoz a 8 évhez képest a mostani Fidesz kormány az összes hibájával együtt is jobban kormányoz és ezt tények igazolják.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:56

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Nem. Pont, hogy te hazudozol mindenféle irrelevánsát ide.Elképesztő primitív vagy. Amit te magad követsz el, azt akarod az én nyakamba varrni. Hihetetlen vagy.
Te hazudozol mindenfélét a nettó államadósságról, ami NEM releváns, és ezt bebizonyítottam: TE hazudozol mindenfélét arról,hogy létezik olyan, hogy szükséges eladósodottság, meg ilyen közgazdasági nonszenszek.

Engem egy dolog bíztat. Hogy a tények úgyis engem igazolnak és látványosan te vagy képtelen arra, hogy a tényekkel szembenézzen és a kérdésre válaszoljon.

Reménytelen vagy. Maszatolsz ezerrel.
Mostantól maszatolgass magadban, van jobb és hasznosabb dolgom.

Mindig ezt csinálod. Nyomom neked a tényeket és érveket, majd amikor nem tudsz velük mit kezdeni, gyáván elszaladsz, de előtte még idehazudod, hogy én maszatolok Smile

Én, aki gerincesen válaszolok a kérdésekre.

Te, aki gerinctelenül menekül a kényes kérdések megválaszolásától.

Érted a különbséget? Fel tudod fogni ezeket a tényeket?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:55

MátéBence írta:Azért nehéz Trolli veled vitatkozni, mert amikir tényekkel szembesítelek, akkor nem vagy hajlandó velük szembe nézni és olyanokat irogatsz, hogy téged ezek nem érdekelnek.

Így tényleg nehéz, ha azok a tények nem érdekelnek, amik nem illenek a képedbe.

Régen lerágott csonttal ne keresgélj nálam. Azzal menj a karcefembe, tárt karokkal várnak,
jól alád is tromfolnak, úszkálhatsz az egyetértésben. Az kell neked.

Igen. Vannak tények, amik nem érdekelnek, meg amik érdekelnek. Azok meg téged nem.
Inkább maszatolsz, terelsz.
Így tényleg nehéz Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:54

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


De. Itt van a dolog nyitja. És ezt az bizonyítja fényesen, hogy egyikőtök sem hajlandó gerincesen és egyenesen válaszolni. Koncsiskodsz. Gerinctelenül. Mert annyi gerinc nincs benned, hogy megválaszold a legegyszerűbb kérdést. Mert tudod jól, hogy utána neked itt véged. Utána te semmivel nem tudnál a régi ballibek mellett korteskedni, hogy ők jobbak voltak. Ezért inkább gerinctelenül és gyáván sunnyogsz.

De ettől még a tények tények. És mindenhol akit tudok szembesítek a tényekkel.

ÉS hiába akarsz terelni. Ott a kérdés. TEssék szépen gerincesen válaszolni.

Pár perce mondtam el, hogy a dolgot évekkel ezelőtt kitárgyaltuk már, sokszor, sokan.
Nem vagyok hajlandó újra ezt a posványt dagonyázni.

Ott az én kérdésem. Tessék válaszolni.


Nem. Nem tárgyaltuk ki. Ezekre soha egyszer sem válaszoltál. Márpedig ez nagyon fontos sarokkő. Ugyanis onnan lehet szépen felhorgolni az ok-okozati láncolatot visszafele és előre is.

Sajnállak, hogy nem vagy képes a tényekkel szembe nézni

De hadd kérdezzem meg, te miért nem vagy képes semmi negatívumot elismerni a ti átkozott 8 évetekből? Nem érzed, hogy ez mennyire ciki és nevetséges? Foggal körömmel véded a védhetetlent. És amikor nem megy, akkor meg gerinctelenül elszaladsz, mondván, hogy téged nem érdekel. Tényleg ennyire nem érzed, hogy ciki vagy?

Veled ellentétben én kritikus vagyok a Fidesszel és nem rejtem véka alá, ha valami nem tetszik.

Ez TÉNYSZERŰ különbség kettőnk között.

Ezt fel tudod fogni?

MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:51

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


1, Én arról beszéltem végig, hogy VALAMENNYI mutatószám tekintetében 2002-ben az ÉLEN voltunk, míg 2008-ra a lista végére csúsztunk. Ennyi. Ez a tény. És nem vélemény. És segítek. Ez releváns tény.  

És arról is beszélek, hogy az ország 2010-óta erősebb és stabilabb lábakon áll most, mint korábban. Minden tény ezt igazolja.

2, Te tényleg teljesen kontár vagy. Menj és tanulj a közgazdaságtanról. A hitelnek több más ÁRA is van, mint a kamat. Ilyen ÁR pl. a gazdasági szuverenitás feladása.

Már megint hazudozol! Te magad írtad meg egyenesen pár napja, hogy igenis neked a régi bukott ballib pártok alternatívát jelentenek a Fidesszel szemben. Miért hazudod le a tényeket? Most tényleg szánjak rá 10 percet és keressem vissza a saját szavaid, hogy a képedbe dörgöljem? LEhetnél annyira gerinces, hogy elismered, amit írtál.

1) Én meg nem mutatószámokról beszéltem. Az ország mostani "erejét és stabilitását" pedig csak
a mutatószámok látszanak alátámasztani. Azok pedig machináltak. Az EMBEREK helyzete nem
bizonyítja.

2) Szokj le a hazugozásról. Bármit mondunk, átértelmezed és ezt tényként kezeled, jó sokszor
elismételve. Ettől persze erről szó sincs.
És az "alternatíva" szó jelentéséről sem tartok kiselőadást. Legyen elég annyi, hogy választási lehetőséget
jelent. És bizony a szavazáskor választani lehet azok között, akik az adott lehetőségek között szerepelnek.
Ezt az eseményt ezért is hívják más néven választásnak:)

1. Látod! Máris bizonyítottad, hogy TE maszatolsz, ahelyett, hogy szembenéznél a tényekkel. Már terelsz, hazudozol és maszatolsz. Mindezt ráadásul úgy, hogy nehogy szembe kelljen nézni a ti átkozott 8 évetek eredményeivel. Arról nem beszélve, hogy köpöd szembe magad, mert elismered, hogy az ÖSSZES mutatószám a kormányt igazolja. Igen. És ezzel a ténnyel nem tudsz mit kezdeni, ezért mit csinálsz. Elkezdesz a mutatószámokkal kötekedni, mert nem vagy képes a tényekkel szembe nézni. Beteg vagy komolyan... Az emberek helyzetét mutatja meg a statisztika, mérőszámok. És nem utolsó sorban a választási eredmény 2014-ben.

2. Természetesen azonnal leszokok róla, amint abbahagyod a hazudozást. Márpedig a TÉNY az, hogy te magad elismerted, hogy a bukott ballib pártok a Fidesz alternatívái és te rájuk szavaznál a Fidesz helyett. Ennyi. Más nincs. Szóval teljesen egyértelmű, hogy Őket akarod újra a nyakunkra hozni. Persze annyi gerinc nincs benned, hogy egyenesen beszélj. CSak részletekben ismersz el dolgokat. De ezek a részek szorosan egy logikai egységet alkotnak. Hiába beszélsz te szakértői kormányról, új erőről. Ilyen nincs. A Fideszt jelen állás szerint 2 erő válthatja le. A bukott ballibek vagy a Jobbik. Más egész egyszerűen NINCS. A Jobbikot kizártad. A bukott ballibeket meg megmondtad egyenesen, hogy igen, rájuk szavaznál. Ennyi. Ezek után nem értem a felháborodásod és főleg nem a hazudozásod. Legalább a saját szavaidat vállald.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty nehéz

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:46

Azért nehéz Trolli veled vitatkozni, mert amikir tényekkel szembesítelek, akkor nem vagy hajlandó velük szembe nézni és olyanokat irogatsz, hogy téged ezek nem érdekelnek.

Így tényleg nehéz, ha azok a tények nem érdekelnek, amik nem illenek a képedbe.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:42

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Ez nálad kb. így működik: beszélünk a fekete lyukakról.
Te idehozol egy TÉNYT, miszerint a csirke tojásból lesz.

Ez a bejegyzésed pedig 100%-osan az unalomig ismételt
mantramondataidból állt Smile

Nem. Pont, hogy te hazudozol mindenféle irrelevánsát ide.Elképesztő primitív vagy. Amit te magad követsz el, azt akarod az én nyakamba varrni. Hihetetlen vagy.
Te hazudozol mindenfélét a nettó államadósságról, ami NEM releváns, és ezt bebizonyítottam: TE hazudozol mindenfélét arról,hogy létezik olyan, hogy szükséges eladósodottság, meg ilyen közgazdasági nonszenszek.

Engem egy dolog bíztat. Hogy a tények úgyis engem igazolnak és látványosan te vagy képtelen arra, hogy a tényekkel szembenézzen és a kérdésre válaszoljon.

Reménytelen vagy. Maszatolsz ezerrel.
Mostantól maszatolgass magadban, van jobb és hasznosabb dolgom.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:40

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

De. Itt van a dolog nyitja. És ezt az bizonyítja fényesen, hogy egyikőtök sem hajlandó gerincesen és egyenesen válaszolni. Koncsiskodsz. Gerinctelenül. Mert annyi gerinc nincs benned, hogy megválaszold a legegyszerűbb kérdést. Mert tudod jól, hogy utána neked itt véged. Utána te semmivel nem tudnál a régi ballibek mellett korteskedni, hogy ők jobbak voltak. Ezért inkább gerinctelenül és gyáván sunnyogsz.

De ettől még a tények tények. És mindenhol akit tudok szembesítek a tényekkel.

ÉS hiába akarsz terelni. Ott a kérdés. TEssék szépen gerincesen válaszolni.

Pár perce mondtam el, hogy a dolgot évekkel ezelőtt kitárgyaltuk már, sokszor, sokan.
Nem vagyok hajlandó újra ezt a posványt dagonyázni.

Ott az én kérdésem. Tessék válaszolni.

Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:38

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

1, Én arról beszéltem végig, hogy VALAMENNYI mutatószám tekintetében 2002-ben az ÉLEN voltunk, míg 2008-ra a lista végére csúsztunk. Ennyi. Ez a tény. És nem vélemény. És segítek. Ez releváns tény.  

És arról is beszélek, hogy az ország 2010-óta erősebb és stabilabb lábakon áll most, mint korábban. Minden tény ezt igazolja.

2, Te tényleg teljesen kontár vagy. Menj és tanulj a közgazdaságtanról. A hitelnek több más ÁRA is van, mint a kamat. Ilyen ÁR pl. a gazdasági szuverenitás feladása.

Már megint hazudozol! Te magad írtad meg egyenesen pár napja, hogy igenis neked a régi bukott ballib pártok alternatívát jelentenek a Fidesszel szemben. Miért hazudod le a tényeket? Most tényleg szánjak rá 10 percet és keressem vissza a saját szavaid, hogy a képedbe dörgöljem? LEhetnél annyira gerinces, hogy elismered, amit írtál.

1) Én meg nem mutatószámokról beszéltem. Az ország mostani "erejét és stabilitását" pedig csak
a mutatószámok látszanak alátámasztani. Azok pedig machináltak. Az EMBEREK helyzete nem
bizonyítja.

2) Szokj le a hazugozásról. Bármit mondunk, átértelmezed és ezt tényként kezeled, jó sokszor
elismételve. Ettől persze erről szó sincs.
És az "alternatíva" szó jelentéséről sem tartok kiselőadást. Legyen elég annyi, hogy választási lehetőséget
jelent. És bizony a szavazáskor választani lehet azok között, akik az adott lehetőségek között szerepelnek.
Ezt az eseményt ezért is hívják más néven választásnak:)
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:38

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


Látod Trolli. Ezért vagy vesztes. Mert itt van a dolgok nyitja. Te pedig ezzel nem vagy hajlandó szembe nézni. DE nekem jól esik az orrodba dörgölni hetente többször is.

Tudod ÉN válaszolok.

Te meg nem.

Nagy különbség veszteske Wink

Nem itt van a dolgok nyitja.
Évek óta mantrázod ezt a 2007-es őrületedet, évekkel ezelőtt kitárgyaltuk
a KR fórumán, elég már ebből.

Inkább azt mondd meg, hogy a kormányod a látványsportok helyett
miért nem pl. az egészségügybe csatornázza a százmilliárdos TAO- támogatást?

Épeszű választ kérek.

De. Itt van a dolog nyitja. És ezt az bizonyítja fényesen, hogy egyikőtök sem hajlandó gerincesen és egyenesen válaszolni. Koncsiskodsz. Gerinctelenül. Mert annyi gerinc nincs benned, hogy megválaszold a legegyszerűbb kérdést. Mert tudod jól, hogy utána neked itt véged. Utána te semmivel nem tudnál a régi ballibek mellett korteskedni, hogy ők jobbak voltak. Ezért inkább gerinctelenül és gyáván sunnyogsz.

De ettől még a tények tények. És mindenhol akit tudok szembesítek a tényekkel.

ÉS hiába akarsz terelni. Ott a kérdés. TEssék szépen gerincesen válaszolni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:33

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


Ezzel már tényleg nem tudok mit kezdeni, hogy amikor TÉNYEKET hozok ide, akkor azokat te véleménynek hazudod. Elképesztő vagy.... Amikor tényeket hozok, azok 100% relevánsak. Nem véletlen nem tudsz rájuk reagálni, mert nem tudsz velük szembe nézni. Mert ha a tényekkel szembenéznél, akkor nem tudnád itt azt hazudni, hogy a ballibek jobban kormányoztak. Ez az igazság.

Továbbra is a tényeket és releváns érveket fogom mondani. Unalmasan. Egészen addig míg egyszer szembe nem nézel velük. Ha pedig nem nézel velük szembe, akkor meg maradsz örök vesztes és nekem az is jó Smile

Ez nálad kb. így működik: beszélünk a fekete lyukakról.
Te idehozol egy TÉNYT, miszerint a csirke tojásból lesz.

Ez a bejegyzésed pedig 100%-osan az unalomig ismételt
mantramondataidból állt Smile

Nem. Pont, hogy te hazudozol mindenféle irrelevánsát ide.Elképesztő primitív vagy. Amit te magad követsz el, azt akarod az én nyakamba varrni. Hihetetlen vagy.
Te hazudozol mindenfélét a nettó államadósságról, ami NEM releváns, és ezt bebizonyítottam: TE hazudozol mindenfélét arról,hogy létezik olyan, hogy szükséges eladósodottság, meg ilyen közgazdasági nonszenszek.

Engem egy dolog bíztat. Hogy a tények úgyis engem igazolnak és látványosan te vagy képtelen arra, hogy a tényekkel szembenézzen és a kérdésre válaszoljon.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:31

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Látod Trolli. Ezért vagy vesztes. Mert itt van a dolgok nyitja. Te pedig ezzel nem vagy hajlandó szembe nézni. DE nekem jól esik az orrodba dörgölni hetente többször is.

Tudod ÉN válaszolok.

Te meg nem.

Nagy különbség veszteske Wink

Nem itt van a dolgok nyitja.
Évek óta mantrázod ezt a 2007-es őrületedet, évekkel ezelőtt kitárgyaltuk
a KR fórumán, elég már ebből.

Inkább azt mondd meg, hogy a kormányod a látványsportok helyett
miért nem pl. az egészségügybe csatornázza a százmilliárdos TAO- támogatást?

Épeszű választ kérek.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-04-29, 14:31

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


1, Soha egy szóval nem mondtam, hogy a kettő hasonló lenne, de tény, hogy a kettő között van korreláció és összefüggés.  Az ország gazdasági ereje 2002-ben éllovas volt a térségben és innen sikerült 2008-ra oda leküzdeni az országot, hogy 2008 őszén egyedüliként nekünk kellett az IMF-hez szaladjunk segítségért, hogy a csődöt elkerüljük. Ez a ti "fantasztikus" eredményetek és jól láthatóan ha megszakadok sem tudlak ezzel a ténnyel szembesíeni téged. Ezt nem vagy hajlandó felfogni.

Az ország 2010 óta egy új pályán halad és az ÖSSZES Mutató szerint az ország ma sokkal erősebb és stabilabb lábakon áll, mint a kormányválltáskor.  Arról nem beszélve, hogy te kezdtél el a veresenyképességről beszélni. Olvass már vissza, mielőtt primitíven hazudozol.

2, Nem jobb. Mert az IMF hitelnek ára van. Pl olyan ára van, hogy a fiskális szuverenitásunkat fel kellett adjuk. ÉS akkor mégegyszer. IMF hitelt, csak BAJBA jutott országnak adnak. Nem a normálisan üzemelő országnak. Érted ezt? Fel tudod fogni? Vagy ez nehezedre esik megemészteni?
Ma azért veszik az állampapírokat, mert jó és biztonsgosnak tartják a befektetők. És még akkor is inkább most vesznek papírt, amikor 2008-ban 10% felett járt a magyar papír hozama és akkor a kutya nem vette meg. Szerinted miért nem vették meg 2008-ban 10% fölötti hozammal?

De!!! Legalább magadat ne hazudtold meg. Pár napja/hete TE magad írtad meg, hogy a Fidesz kormánynak a volt ballib pártok az alternatívái. Miután a Jobbikot kizártad. Ki is mondtattam veled egyenesen. Ezek után azt hazudozod, hogy te nem őket akarod visszahozni???? Nem szégyelled magad????


1) Megint maszatolsz. Az előbb a versenyképesség éllovasságról beszéltél, most meg a gazdasági "erőéről".
Döntsd már el, miről beszélsz.

2) A hitel ára a hozam meg a kamat.

ÉS NEM!
Mindig is azt írtam, hogy egy új pártszövetség, civilek, szakemberek, szakértői kormány,
valami teljesen új formáció.
És ha velem kapcsolatban visszahozásról beszélsz, akkor bizony te hazudozol.

1, Én arról beszéltem végig, hogy VALAMENNYI mutatószám tekintetében 2002-ben az ÉLEN voltunk, míg 2008-ra a lista végére csúsztunk. Ennyi. Ez a tény. És nem vélemény. És segítek. Ez releváns tény.

És arról is beszélek, hogy az ország 2010-óta erősebb és stabilabb lábakon áll most, mint korábban. Minden tény ezt igazolja.

2, Te tényleg teljesen kontár vagy. Menj és tanulj a közgazdaságtanról. A hitelnek több más ÁRA is van, mint a kamat. Ilyen ÁR pl. a gazdasági szuverenitás feladása.

Már megint hazudozol! Te magad írtad meg egyenesen pár napja, hogy igenis neked a régi bukott ballib pártok alternatívát jelentenek a Fidesszel szemben. Miért hazudod le a tényeket? Most tényleg szánjak rá 10 percet és keressem vissza a saját szavaid, hogy a képedbe dörgöljem? LEhetnél annyira gerinces, hogy elismered, amit írtál.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-04-29, 14:26

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Ezzel már tényleg nem tudok mit kezdeni, hogy amikor TÉNYEKET hozok ide, akkor azokat te véleménynek hazudod. Elképesztő vagy.... Amikor tényeket hozok, azok 100% relevánsak. Nem véletlen nem tudsz rájuk reagálni, mert nem tudsz velük szembe nézni. Mert ha a tényekkel szembenéznél, akkor nem tudnád itt azt hazudni, hogy a ballibek jobban kormányoztak. Ez az igazság.

Továbbra is a tényeket és releváns érveket fogom mondani. Unalmasan. Egészen addig míg egyszer szembe nem nézel velük. Ha pedig nem nézel velük szembe, akkor meg maradsz örök vesztes és nekem az is jó Smile

Ez nálad kb. így működik: beszélünk a fekete lyukakról.
Te idehozol egy TÉNYT, miszerint a csirke tojásból lesz.

Ez a bejegyzésed pedig 100%-osan az unalomig ismételt
mantramondataidból állt Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 35 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.