Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+4
doktorKá
Jóska.bá
MátéBence
Trollirtó
8 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-02, 14:52

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Elhiheted, hogy egy ilyen ellenszenves öntelt fasz
eme kérdésére én is ezt mondtam volna, annak
ellenére, hogy azonnal felismertem.
Az ilyen baromnak az ilyen kérdésére EZ az
egyetlen helyes válasz.
Illetve van még pár, de azokat inkább most nem
írom le.
És ezt csak a hozzád hasonló jobbillib
gyűlölködők nem látják.

Az a baj az ilyen undormányos urban legendekkel, hogy ezekre SOHA nincsen semmiféle bizonyíték. Semmi. Csak terjesztik őket kontrollálatlanul a beteg gyökerek. Mint Jóska bá. De jó látni, hogy te ezeknek hitelt adsz. Sokat elmond rólad.

Nem tudod bizonyítani azt sem, hogy megtörtént és
az sem, hogy nem.
De az egyiket igaznak feltételezed, és annak alapján
máris gyűlölködsz.
Sokat elárul rólad...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 14:47

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Tegnap volt a Sándor Mária féle GIGA tüntetés.

Gige tüntetés, amin párszáz, max 1000 ember lézengett. Erről ennyit. Kuka. Ettől nem kell tarani. A Pukli féle szánalom brigád, meg ez a Sándor Mária ennyire képes.

Nevetséges Smile

Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg igaza van
Sándor Máriának?
Csak embereket számolsz és a lényeg nem érdekes.

De. Megfordult a fejemben. És vannak részigazságai. És a jó ügyet én támogatom. Csak Ő rosszul szolgálja a jó ügyet. És ezért örülök, ha kevesen vannak egy ROSSZ aktor mellett.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 14:45

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

A tényekkel nem tudsz mit kezdeni. Bolgár úrban legalább annyi gerinc volt, hogy minden tényt elismert és elfogadott. Mert TÉNYEK. Az, hogy a véleménye más, azzal semmi gond nincs.

Ami pedig a lényeget illeti. Épp annyira jogos lett volna a korányzati negyed kapcsán a népszavazás, mint a Liget kapcsán. Mindkettő hatalmas pénzügyi beruházás és mindkettő jelentősen átalakítja a város szerkezetét. Teljesen tökéletes az analógia. Az, hogy beteg módon ezzel nem tudsz mit kezdeni, az a Te lelki szegénységet.

De hát veled nem kell foglalkozni. A hozzád hasonló gazembereket a Pukli félék képviselik.

Sulykolod a hülyeségedet, és tovább gyűlölködsz, puklizol.
Mondom: rozsdaövezet kontra zöldövezet.
Nem világos a különbség?

De. Értem a különbséget, csak ezek NEM releváns különbségek. Bolgár szerint sem. Amiket Ő felhozott érvnek, azok MIND megállnak a kormányzati negyedre. Az érvek pedig a pénzügyi nagyság volt és az, hogy a város szerkezetét jelentősen átalakítja. Ezek a releváns érvek.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 14:44

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Tudod ki vagyok?

Nem.

ÉS ezek után nem telik el pár óra és máris tele van vele a net név szerint hirtelen már tudja is, hogy ki volt.... Mert ez így megy. Ha valakiről nem tudom, hogy kicsoda, akkor pár órán belül már meg is írom, hogy a miniszterelnök veje...

Elhiheted, hogy egy ilyen ellenszenves öntelt fasz
eme kérdésére én is ezt mondtam volna, annak
ellenére, hogy azonnal felismertem.
Az ilyen baromnak az ilyen kérdésére EZ az
egyetlen helyes válasz.
Illetve van még pár, de azokat inkább most nem
írom le.
És ezt csak a hozzád hasonló jobbillib
gyűlölködők nem látják.

Az a baj az ilyen undormányos urban legendekkel, hogy ezekre SOHA nincsen semmiféle bizonyíték. Semmi. Csak terjesztik őket kontrollálatlanul a beteg gyökerek. Mint Jóska bá. De jó látni, hogy te ezeknek hitelt adsz. Sokat elmond rólad.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-02, 14:41

MátéBence írta:Tegnap volt a Sándor Mária féle GIGA tüntetés.

Gige tüntetés, amin párszáz, max 1000 ember lézengett. Erről ennyit. Kuka. Ettől nem kell tarani. A Pukli féle szánalom brigád, meg ez a Sándor Mária ennyire képes.

Nevetséges Smile

Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg igaza van
Sándor Máriának?
Csak embereket számolsz és a lényeg nem érdekes.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-02, 14:36

MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Te már nem változol, kedves jobbillib gyűlölködő.
Lazán egy kalap alá veszel egy "rozsdaövezetet" Budapest
ikonikus zöldövezetével.

A tényekkel nem tudsz mit kezdeni. Bolgár úrban legalább annyi gerinc volt, hogy minden tényt elismert és elfogadott. Mert TÉNYEK. Az, hogy a véleménye más, azzal semmi gond nincs.

Ami pedig a lényeget illeti. Épp annyira jogos lett volna a korányzati negyed kapcsán a népszavazás, mint a Liget kapcsán. Mindkettő hatalmas pénzügyi beruházás és mindkettő jelentősen átalakítja a város szerkezetét. Teljesen tökéletes az analógia. Az, hogy beteg módon ezzel nem tudsz mit kezdeni, az a Te lelki szegénységet.

De hát veled nem kell foglalkozni. A hozzád hasonló gazembereket a Pukli félék képviselik.

Sulykolod a hülyeségedet, és tovább gyűlölködsz, puklizol.
Mondom: rozsdaövezet kontra zöldövezet.
Nem világos a különbség?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-02, 14:34

MátéBence írta:Tudod ki vagyok?

Nem.

ÉS ezek után nem telik el pár óra és máris tele van vele a net név szerint hirtelen már tudja is, hogy ki volt.... Mert ez így megy. Ha valakiről nem tudom, hogy kicsoda, akkor pár órán belül már meg is írom, hogy a miniszterelnök veje...

Elhiheted, hogy egy ilyen ellenszenves öntelt fasz
eme kérdésére én is ezt mondtam volna, annak
ellenére, hogy azonnal felismertem.
Az ilyen baromnak az ilyen kérdésére EZ az
egyetlen helyes válasz.
Illetve van még pár, de azokat inkább most nem
írom le.
És ezt csak a hozzád hasonló jobbillib
gyűlölködők nem látják.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 14:31

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Szevasztok!
Ezt megerősítendő szeretnék mindenkit emlékeztetni a Gyurcsány-kormány kormányzati negyed giga beruházására, ami a Liget beruházásnál is nagyobb beruházás lett volna és alapvetően változtatta volna meg Budapest szerkezetét. Nos ennél a kormányzati negyed beruházásnál fel sem merült (!!!!!!!!!!!), hogy népszavazás legyen róla.

Szóval ha ott nem kellett, akkor most sem kell. TOvábbra is EGYSÉGES MÉRCE az, ami kell.

ÉS ezzel KO nektek buckák.

Persze ettől még utálhatjátok a Ligetet. Csak éppen semmi TÉNY nem áll az oldalatokon, csak az üres, a lelketek legmélyéből származó féktelen gyűlölet. Ezt meg a normális embereknek magas ívben le kell szarni. Én ezt teszem.

Te már nem változol, kedves jobbillib gyűlölködő.
Lazán egy kalap alá veszel egy "rozsdaövezetet" Budapest
ikonikus zöldövezetével.

A tényekkel nem tudsz mit kezdeni. Bolgár úrban legalább annyi gerinc volt, hogy minden tényt elismert és elfogadott. Mert TÉNYEK. Az, hogy a véleménye más, azzal semmi gond nincs.

Ami pedig a lényeget illeti. Épp annyira jogos lett volna a korányzati negyed kapcsán a népszavazás, mint a Liget kapcsán. Mindkettő hatalmas pénzügyi beruházás és mindkettő jelentősen átalakítja a város szerkezetét. Teljesen tökéletes az analógia. Az, hogy beteg módon ezzel nem tudsz mit kezdeni, az a Te lelki szegénységet.

De hát veled nem kell foglalkozni. A hozzád hasonló gazembereket a Pukli félék képviselik.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-02, 14:26

MátéBence írta:Szevasztok!
Ezt megerősítendő szeretnék mindenkit emlékeztetni a Gyurcsány-kormány kormányzati negyed giga beruházására, ami a Liget beruházásnál is nagyobb beruházás lett volna és alapvetően változtatta volna meg Budapest szerkezetét. Nos ennél a kormányzati negyed beruházásnál fel sem merült (!!!!!!!!!!!), hogy népszavazás legyen róla.

Szóval ha ott nem kellett, akkor most sem kell. TOvábbra is EGYSÉGES MÉRCE az, ami kell.

ÉS ezzel KO nektek buckák.

Persze ettől még utálhatjátok a Ligetet. Csak éppen semmi TÉNY nem áll az oldalatokon, csak az üres, a lelketek legmélyéből származó féktelen gyűlölet. Ezt meg a normális embereknek magas ívben le kell szarni. Én ezt teszem.

Te már nem változol, kedves jobbillib gyűlölködő.
Lazán egy kalap alá veszel egy "rozsdaövezetet" Budapest
ikonikus zöldövezetével.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Szánalom a köbön :)

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 14:01

Tegnap volt a Sándor Mária féle GIGA tüntetés.

Gige tüntetés, amin párszáz, max 1000 ember lézengett. Erről ennyit. Kuka. Ettől nem kell tarani. A Pukli féle szánalom brigád, meg ez a Sándor Mária ennyire képes.

Nevetséges Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Nincs ám logikai bukfenc buckáéknál :)

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 09:41

Tudod ki vagyok?

Nem.

ÉS ezek után nem telik el pár óra és máris tele van vele a net név szerint hirtelen már tudja is, hogy ki volt.... Mert ez így megy. Ha valakiről nem tudom, hogy kicsoda, akkor pár órán belül már meg is írom, hogy a miniszterelnök veje...
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 09:35

Jóska.bá írta:Tiborcz István taxis kalandja
2016. július 01. - Városi Kurir

Az új nemzeti burzsoázia tagjai közül a legtöbben identitás-hiányuk következtében viselkedési minta hiányban is szenvednek, így azután a legrosszabb hagyományokat követve, régi dzsentrik módjára bánnak  a „pórnéppel. Legújabb példa erre Tiborcz István tegnap éjjel óta taxis körökben keringő kalandja.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 T

A miniszterelnök veje, unokájának apja tegnap éjfél körül a családi vállalkozásban működő Fröccs Teraszról tovább indult az éjszakába - számoltak be többen is az esetről. Bevágta magát egy taxiba és bemondta az egyik margitszigeti szórakozóhely címét.  A taxi ura ekkor megkérdezte, hol akar kiszállni, mert a szigetre nem hajthat be, mire érkezett a válasz, hogy a lehajtónál. A sofőr közlésére, miszerint ott is tilos a megállás, így folytatódott a párbeszéd:

      - Állj csak meg ott, b….meg!
      - De nem lehet, mert be van kamerázva, és én nem akarok szabályt sérteni - mondta ekkor még csendesen a „lebazmegelt” pilóta.
      - Tudod b….meg, ki vagyok én?
      - Nem b….meg, emelte meg a hangját ekkor már a sofőr is.
      - Majd megtudod,ha  kirúgatlak! - süvöltötte az ifjú nemes, vagy azért mert akkor vette agyra, hogy van e honban olyan ember, aki nem ismeri fel, vagy mert egyébként is régen elszokott attól, hogy neki valaki nemet mondjon.
      - Szállj ki azonnal! - ordított ekkor már - átvéve a stílust - a vezető is, ettől a hangtól viszont Tiborc annyira berezelt, hogy majdnem kitépte az ajtót, úgy menekült.

Különös dolgok történnek mostanság az országban, és nem csak az éjszakában, de a mindennapokban is, hiszen az új uralkodó osztály úgy érzi, már bármit megengedhet magának, csalhat, lophat, hazudhat, elfelejthet beírni az adóbevallásába csekélyke 1 milliárdot, nem kell megjelennie a kihallgatáson még akkor sem - sőt különösen akkor nem - ha az OLAF, az Európai Csalásellenes Hivatal kéri. Elhajthatja az érdeklődő újságírókat, lenézheti, etetheti a választót, beépítheti a Város Ligetet, magánpénzzé konvertálhatja a közét, amely így „elveszti közpénz jellegét”, átépítheti a múltunka,t felülírhatja a történelmünket.

Egy szó, mint száz: elvesztették a veszélyérzetüket, és alulműveltségük folytán Petőfit sem ismerik, ezért - csak, hogy ne mondhassa senki, hogy nem tudott róla - álljon itt az alábbi néhány sor:

Petőfi Sándor
A nép nevében (részlet)
„Még kér a nép, most adjatok neki;
Vagy nem tudjátok: mily szörnyű a nép,
Ha fölkel és nem kér, de vesz, ragad?”

Persze tudom, a tegnap esti taxis történet szinte semmi sem volt a fentiekhez képest, illetve dehogynem, egy tünet-együttes kicsiny, de nagyon jellemző és figyelmeztető eleme.

http://varosikurir.blog.hu/2016/07/01/tiborcz_istvan_taxis_kalandja

Na persze. Ez egész biztos igaz Very Happy Very Happy Very Happy

Mert egy ballib bucka blog ilyeneket terjesz.

Ezek ugyan azok a mocskos, undorító és alávaló dolgok, amiket már ismerünk. Amiket a ballib mocskok már megjászottak, amikor olyanokat tejresztettek, hogy egy nagyon biztos forrás alapján hallották, hogy

Orbán szétrverte a feleségét
Grazba jár elmeklinikára
cigány
Svájcban vannak milliárdja
stb-stb

Undorító szarok vagytok! Egy hangyafasznyival nem vagytok jobbak Habonynál és az Ő dolgainál.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Mintha csak kétszáz éve történt volna

Témanyitás by Jóska.bá 2016-07-02, 09:26

Tiborcz István taxis kalandja
2016. július 01. - Városi Kurir

Az új nemzeti burzsoázia tagjai közül a legtöbben identitás-hiányuk következtében viselkedési minta hiányban is szenvednek, így azután a legrosszabb hagyományokat követve, régi dzsentrik módjára bánnak a „pórnéppel. Legújabb példa erre Tiborcz István tegnap éjjel óta taxis körökben keringő kalandja.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 T

A miniszterelnök veje, unokájának apja tegnap éjfél körül a családi vállalkozásban működő Fröccs Teraszról tovább indult az éjszakába - számoltak be többen is az esetről. Bevágta magát egy taxiba és bemondta az egyik margitszigeti szórakozóhely címét. A taxi ura ekkor megkérdezte, hol akar kiszállni, mert a szigetre nem hajthat be, mire érkezett a válasz, hogy a lehajtónál. A sofőr közlésére, miszerint ott is tilos a megállás, így folytatódott a párbeszéd:

- Állj csak meg ott, b….meg!
- De nem lehet, mert be van kamerázva, és én nem akarok szabályt sérteni - mondta ekkor még csendesen a „lebazmegelt” pilóta.
- Tudod b….meg, ki vagyok én?
- Nem b….meg, emelte meg a hangját ekkor már a sofőr is.
- Majd megtudod,ha kirúgatlak! - süvöltötte az ifjú nemes, vagy azért mert akkor vette agyra, hogy van e honban olyan ember, aki nem ismeri fel, vagy mert egyébként is régen elszokott attól, hogy neki valaki nemet mondjon.
- Szállj ki azonnal! - ordított ekkor már - átvéve a stílust - a vezető is, ettől a hangtól viszont Tiborc annyira berezelt, hogy majdnem kitépte az ajtót, úgy menekült.

Különös dolgok történnek mostanság az országban, és nem csak az éjszakában, de a mindennapokban is, hiszen az új uralkodó osztály úgy érzi, már bármit megengedhet magának, csalhat, lophat, hazudhat, elfelejthet beírni az adóbevallásába csekélyke 1 milliárdot, nem kell megjelennie a kihallgatáson még akkor sem - sőt különösen akkor nem - ha az OLAF, az Európai Csalásellenes Hivatal kéri. Elhajthatja az érdeklődő újságírókat, lenézheti, etetheti a választót, beépítheti a Város Ligetet, magánpénzzé konvertálhatja a közét, amely így „elveszti közpénz jellegét”, átépítheti a múltunka,t felülírhatja a történelmünket.

Egy szó, mint száz: elvesztették a veszélyérzetüket, és alulműveltségük folytán Petőfit sem ismerik, ezért - csak, hogy ne mondhassa senki, hogy nem tudott róla - álljon itt az alábbi néhány sor:

Petőfi Sándor
A nép nevében (részlet)
„Még kér a nép, most adjatok neki;
Vagy nem tudjátok: mily szörnyű a nép,
Ha fölkel és nem kér, de vesz, ragad?”

Persze tudom, a tegnap esti taxis történet szinte semmi sem volt a fentiekhez képest, illetve dehogynem, egy tünet-együttes kicsiny, de nagyon jellemző és figyelmeztető eleme.

http://varosikurir.blog.hu/2016/07/01/tiborcz_istvan_taxis_kalandja
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Liget

Témanyitás by MátéBence 2016-07-02, 09:24

Szevasztok!

Tegnap megvolt a beszélgetés Bolgár úrral és láss csodát MINDEN tényben egyetértettünk Bolgár úrral. Ugyanis a TÉNYEK, azok TÉNYEK és nem vélemények. Hálás köszönet Bolgár úrnak a korrektségért, hogy a ballib buckákkal szemben Ő képes elismerni a tényeket és azokkal szembe is tud nézni.

Egyetlen egy dologban nem értettünk egyet. És ez egy vélemény. Minden másban egyetértés volt.

Ez pedig az volt, hogy Bolgár úr szerint a Ligetről a Budapestieknek szavazniuk kellett volna, mert ez akkora beruházás és annyira megváltoztatja a város szerkezetét. Ezzel szemben én azt állítottam és állítom most is, hogy erre semmi szükség nincsen, ez egy teljesen normális beruházás, a konzultációkat lefolytatták, nincs szükség semmiféle népszavazásra.

Ezt megerősítendő szeretnék mindenkit emlékeztetni a Gyurcsány-kormány kormányzati negyed giga beruházására, ami a Liget beruházásnál is nagyobb beruházás lett volna és alapvetően változtatta volna meg Budapest szerkezetét. Nos ennél a kormányzati negyed beruházásnál fel sem merült (!!!!!!!!!!!), hogy népszavazás legyen róla.

Szóval ha ott nem kellett, akkor most sem kell. TOvábbra is EGYSÉGES MÉRCE az, ami kell.

ÉS ezzel KO nektek buckák.

Persze ettől még utálhatjátok a Ligetet. Csak éppen semmi TÉNY nem áll az oldalatokon, csak az üres, a lelketek legmélyéből származó féktelen gyűlölet. Ezt meg a normális embereknek magas ívben le kell szarni. Én ezt teszem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2016-07-02, 06:51

Futball morfondir:
Ha a welszi és a skót nemzet az angolokétól függetlenül
indíthatott csapatot az EB-n, sőt az angolok kiesése mellett
juthatott például Welsz a negyeddöntőbe,
ez a "kieséses" módszer miért nem alkalmazható a brexit ellen
szavazó brit tartományokra úgy, hogy csak a távozni akaró
angoloktól szabadulna meg az EU ?
És, ha már:
Ugyanígy miért nem lehet csak az Uniót csepülő FineSS
és Jobbik szavazókat kizárni az EU-ból az őket vezető
politikusokkal együtt úgy, hogy a demokrácia iránt elkötelezett
többi magyar EU polgár maradhasson.
Akik meg Orbánt és Vonát akarják követni,
had próbálják ki, hogy ténylegesen milyen az, ha
"van élet az Európai Unión kívül", a "fél-ázsiai, turul-fészkes"
putyini sztyeppéken !

Jóóóóóó reggelt ? Jóóóóóó kávét !
A Nap már felkelt, a Nép miért nem ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2016-07-02, 00:12

3-1-re kapott ki Walestől az a belga válogatott,
amelyik a Második Aranycsapatnak négy gólt rúgott......
Jóccakát !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2016-07-01, 20:09

Rangos Lázárt, Bolgár MB-t.... Mi jöhet még ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2016-07-01, 11:32

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Mert ma én jövök Liget ügyben és ott is helyre rakom Trolli itteni hazudozását! Smile

Mit is "hazudozott" a Trolli?

Esetleg említhettél olyat, hogy engedély nélkül indulna a bontás? :-))))
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-07-01, 10:26

MátéBence írta:Mert ma én jövök Liget ügyben és ott is helyre rakom Trolli itteni hazudozását! Smile

Mit is "hazudozott" a Trolli?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Hallgassátok ma a Műsort

Témanyitás by MátéBence 2016-07-01, 09:47

Mert ma én jövök Liget ügyben és ott is helyre rakom Trolli itteni hazudozását! Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2016-07-01, 09:45

Trollirtó írta:
Jóska.bá írta:Valami nagyon változik a FineSS háza táján,
ha már a Klubrádió is megfelel Lázárnak.....


Vagy inkább a Klubrádió akaródzik megfelelni ?

Érdekes volt hallgatni...
Kellemes, laza beszélgetés volt, lézer élvezte, hogy SEMMI
kritika nem hangzott el, sőt "I love lézer" is volt Rangostól Smile

Lézer tulajdonképpen szépen, összefogottan, meggyőzően
beszélt, akár arra is alkalmasan, hogy aki nem ismeri a finom
és nem finom részleteket, hátteret, okot és okozatot, azt
mondja: a kormány talán tényleg mindent jól csinál.

Nem teljesen értettem Rangos koncepcióját, hiszen elég
hosszasan, minden kritikus megjegyzés nélkül utat engedett
a kormánypropagandának.

Szevasz!

Ezt írom már nektek hetek óta. Hogy változik a Klubrádió, de komolyan változik a 168 óra is, ahova ugyan az a kör vásárolta be magát.

Nekem ez nagyon tetszik. És a Lázár beszélgetés nagyon jó volt. Őszinte, egyenes. Rangos kritikus volt. Pont annyira, mint amennyire egy profi újságírótól kell.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Éjféli Konok-ság:

Témanyitás by Jóska.bá 2016-06-30, 23:51

- Kedves barátaim, ismét összegyűltünk itt, az Anonim Diktatúristák csoporttréningjén. Köszöntsük új tagunkat, Viktort!
- Szervusz, Viktor!
- Viktor, szeretnénk, ha beszélnél kicsit magadról. Hogyan lettél diktatúrista?
- Viktor vagyok, diktátor. Már apám is diktátor volt, csak kicsiben. Megvert, ha KISZ-gyűlés helyett focizni akartam. Aztán jött a többi. Egyetemi KISZ-titkárság, majd amikor megszűnt az éppen bejáratott helyem, új hely után néztem, ahol diktátorkodhattam. Pont olyan lett, mint a régi, és én egyre többre és többre vágytam. Mindenre. És még a minden sem volt elég...
- Vannak közöttünk olyanok, akik jól ismerik ezt a problémát. Barátaim, bemutatkoznátok?
- Augusto vagyok, diktátor. Stadionokba hajtottam az ellenzékemet... meg mindenkit, akit annak gondoltam.
- Nicolae vagyok, diktátor. Én még a szülőfalumba is stadiont építtettem...
- Joszip vagyok, diktátor. Átírattam a történelmet...
- Adolf vagyok. Talán nem is kell többet mondanom. Nagyüzemi szintre emeltem az emberek félelemeit... nagyon nagyüzemi szintre.
- Jean-Bédel vagyok, diktátor. Én még embereket is ettem...
- Köszönöm. Te, Miklós, nem akarsz bemutatkozni? Mátyás?
- Minket ismer jól a Viktor. Szervusz, Viktor!
- Rendben, köszönöm. Nos, Viktor, mikor éreztél utoljára vágyat a diktatúrára?
- Most is érzem.
- De ellenállsz neki...
- Eszem ágában sincs.
- Nincs? Akkor mégis, miért vagy itt?
- Tapasztalatokat gyűjtök. Jean-Bédel, le tudnál diktálni néhány jó kis receptet?
(Konok Péter )
Jóccakát !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2016-06-30, 23:50

Trollirtó írta:
Jóska.bá írta:Valami nagyon változik a FineSS háza táján,
ha már a Klubrádió is megfelel Lázárnak.....


Vagy inkább a Klubrádió akaródzik megfelelni ?

Érdekes volt hallgatni...
Kellemes, laza beszélgetés volt, lézer élvezte, hogy SEMMI
kritika nem hangzott el, sőt "I love lézer" is volt Rangostól Smile

Lézer tulajdonképpen szépen, összefogottan, meggyőzően
beszélt, akár arra is alkalmasan, hogy aki nem ismeri a finom
és nem finom részleteket, hátteret, okot és okozatot, azt
mondja: a kormány talán tényleg mindent jól csinál.

Nem teljesen értettem Rangos koncepcióját, hiszen elég
hosszasan, minden kritikus megjegyzés nélkül utat engedett
a kormánypropagandának.

Ha nem értetted Rangost, akkor nem olvastad el az utolsó mondatomat....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2016-06-30, 12:10

Trollirtó írta:
doktorKá írta:

Rangos nem hülye, és tudja, Lázár alá tudja támasztani állításait. Itt a fórumon még elmegy, hogy "hazudnak, lopnak, hamis adatokkal operálnak"....de egy rádióban ez nem megy, könnyen per lehewt belőle, ha nincs bizonyíták. Márpedig, az nincs.

A lézer tegnap jobbára csak kedélyesen mesélt,
alátámasztandó állításai nem is voltak.
És igen, az igazságot nem minden fórumon lehet
a delikvens szemébe mondani...

Tévedsz, az igazságot bátran meg lehet mondani....csak bizonyítsd.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2016-06-30, 12:07

doktorKá írta:
Trollirtó írta:

Érdekes volt hallgatni...
Kellemes, laza beszélgetés volt, lézer élvezte, hogy SEMMI
kritika nem hangzott el, sőt "I love lézer" is volt Rangostól Smile

Lézer tulajdonképpen szépen, összefogottan, meggyőzően
beszélt, akár arra is alkalmasan, hogy aki nem ismeri a finom
és nem finom részleteket, hátteret, okot és okozatot, azt
mondja: a kormány talán tényleg mindent jól csinál.

Nem teljesen értettem Rangos koncepcióját, hiszen elég
hosszasan, minden kritikus megjegyzés nélkül utat engedett
a kormánypropagandának.

Rangos nem hülye, és tudja, Lázár alá tudja támasztani állításait. Itt a fórumon még elmegy, hogy "hazudnak, lopnak, hamis adatokkal operálnak"....de egy rádióban ez nem megy, könnyen per lehewt belőle, ha nincs bizonyíták. Márpedig, az nincs.

A lézer tegnap jobbára csak kedélyesen mesélt,
alátámasztandó állításai nem is voltak.
És igen, az igazságot nem minden fórumon lehet
a delikvens szemébe mondani...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.