Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+15
turidani
tmbb
Julimama
westfall
Malamud az igazi
Trollirtó
Darus
doktorKá
nobellla
Gejza
Böbe2
paksitapsi
mavtelep
Clochard
pincesor
19 posters

22 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:31

Belize írta:"Miután ez egy új fórum, ahol lehetőség van tiszta lappal indulni, ezért még a kezdet kezdetén megbeszélhetnénk pár dolgot, amit aztán vagy hasznosítunk a későbbiekre nézve, vagy nem.
Én a régi fórumon is ügyeltem rá, hogy a meglévő nézetkülönbségek tisztázása mellett külön személyeskedésbe csak akkor bocsátkozzam, ha az előzményben erre okot szolgáltatott az illető.
Amennyiben ezen a fórumon is polgárjogot nyer, hogy a jobboldali fórumozókat pártszimpátiájuk, és nem viselkedésük alapján letrollozzátok, úgy valószínűsíthető, hogy legmélyebb demokratikus nagyrabecsülésem kifejezésre juttatása mellett továbbra is marad a "bucka", és a "malom".
Engem ez egyébként eddig sem zavart, mert ettől még képes vagyok fórumkonform üzemmódban csevegni, de páran ettől láthatóan valóban átmennek trollba, és a mellékelt közelmúlt béli ábra alapján akár a saját fórumukat is képesek lesznek szétverni, persze közben folyamatosan a "trollokat" okolva ezért.
Másik opció, hogy természetesen ti trollozhattok, amennyit csak jól esik, viszont minket ennek megfelelően a zavartalan élvezet érdekében eltávolítotok innen."


Tiszta lap? Kutyából nem lesz szalonna. A rég fórumon asszisztáltál MB5-nek, hogy mocskolódjon, amikor kirúgták, autóval vártad.   Az, hogy állandóan általánosítottatok, az éppen az jelentette, hogy pártunszimpátiád alapján kezeltél mindenkit. Teljesen hiteltelen vagy, és mit keresel itt, ha a fórumotok célja megszűnt?


Maradjunk annyiban Koncsika, hogy az előző fórum szétverésében te oroszlánrészt vállaltál. Jól látható, hogy ahova te beteszed a lábad, ott mindent szétversz magad körül. Remélem Jóska bár észnél lesz és kitilt téged MINDEN neveden. Ilyen sunyi, alattomos, megtévesztő, hazug embereknek nincs helyük egy új, tiszta fórumon.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-19, 11:31

MátéBence írta:
turidani írta:
Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.


Ez ismét telitalálat, ami tényszerűen cáfolja Trollirtó barátunk tételmondatait. De nem hiszem, hogy ezek hatni fognak rá. Majd bedobja a hisztiz, meg azt hogy maszatolsz Wink
NEM telitalálat!
Szerintetek teljesen rendben van, hogy
- miniszterek, oligarchák mérhetetlenül gazdagodnak közpénzből, NAV- és vagyonosodási vizsgálat még véletlenül sem indítható ellenük, a lakásuk-házuk gumiból van, egymilliárdot, cégtulajdont, miegymást egyszerűen elfelejtenek bevallani - következmény nélkül,
- a NAV elnökéről az egész világ tudja, hogy korrupcióval gyanúsított - és még mindig a NAV elnöke,
- a kormány saját bevallása szerint félmillió gyerek éhezik,
- az állással, keresettel rendelkezők fele a hivatalos létminimum alatt él,
- rokkantak lettek minden ellátás nélkülivé,
- a kórházakban a betegeknek már a folyosókon sincs hely, rutinvizsgálatra sok hónapot kell várni,
- az iskolákban hónapokig nincs meg minden tankönyv, ami megvan, az sokszor hazudik, téved,
- és így tovább.
Ezeket tette a kormány és szerintetek jól van így.
Szerintem meg NEM.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:27

"Miután ez egy új fórum, ahol lehetőség van tiszta lappal indulni, ezért még a kezdet kezdetén megbeszélhetnénk pár dolgot, amit aztán vagy hasznosítunk a későbbiekre nézve, vagy nem.
Én a régi fórumon is ügyeltem rá, hogy a meglévő nézetkülönbségek tisztázása mellett külön személyeskedésbe csak akkor bocsátkozzam, ha az előzményben erre okot szolgáltatott az illető.
Amennyiben ezen a fórumon is polgárjogot nyer, hogy a jobboldali fórumozókat pártszimpátiájuk, és nem viselkedésük alapján letrollozzátok, úgy valószínűsíthető, hogy legmélyebb demokratikus nagyrabecsülésem kifejezésre juttatása mellett továbbra is marad a "bucka", és a "malom".
Engem ez egyébként eddig sem zavart, mert ettől még képes vagyok fórumkonform üzemmódban csevegni, de páran ettől láthatóan valóban átmennek trollba, és a mellékelt közelmúlt béli ábra alapján akár a saját fórumukat is képesek lesznek szétverni, persze közben folyamatosan a "trollokat" okolva ezért.
Másik opció, hogy természetesen ti trollozhattok, amennyit csak jól esik, viszont minket ennek megfelelően a zavartalan élvezet érdekében eltávolítotok innen."


Tiszta lap? Kutyából nem lesz szalonna. A rég fórumon asszisztáltál MB5-nek, hogy mocskolódjon, amikor kirúgták, autóval vártad. Az, hogy állandóan általánosítottatok, az éppen az jelentette, hogy pártunszimpátiád alapján kezeltél mindenkit. Teljesen hiteltelen vagy, és mit keresel itt, ha a fórumotok célja megszűnt?


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:27

turidani írta:
turidani írta:További kellemest


Már megint bennragadtam:)

Szóval thv

Pdv Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:26

turidani írta:További kellemest


Már megint bennragadtam:)

Szóval thv
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:26

turidani írta:
Trollirtó írta:Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))

Legutóbb is láttuk, hová vezetett ez a hozzáállás.
Ezért írtam az előzményben, hogy gondold (gondoljátok) át.
Azért ez már nem a kr. fóruma,ezt ne felejtsd el.



kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:22

Trollirtó írta:Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))

Legutóbb is láttuk, hová vezetett ez a hozzáállás.
Ezért írtam az előzményben, hogy gondold (gondoljátok) át.



turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:22

Belize írta:"A rendszer szépen kiírja, ha csak egyszer is egy IP címről több nickkel is írtál. Max kiderül, hogy egy nicknévnél több IP-ről is jött post. Megbuktál Koncsika. Ennyi. És remélem repülsz innen a saját magad oldalára, ahol magadat hergelheted"

Te nem láthatsz semmiféle IP címeket itt, hogy az admint meg mi érdekli, azt nem te döntöd el, hergeld magad máshol.
Bárki mondhatja itt, hogy beszélt Belizével, mivel mások nem ismerik, tehát hazudhatsz amennyit akarsz.

Amúgy bevallom ismét nagyon élvezem, hogy lebuktál, veszettél, töröltek már, de még mindig nincs annyi gerinc benned, hogy egyenes légy és beismerd a sunyiságod. És még most is hazudoznál jobbra-ballra. Döbbenetes vagy. Smile))
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:21

kondor írta:
turidani írta:
Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.
Na végre egy tiszta hang,De nem mondom tovább mert a múltkor éppen becénél írtam alá valamit.,és legközelebb mikor beléptem már a csatatéren találtam magam . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ne szívd mellre a csatateret sanya. Ez egy műfaji sajátosság Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:20

turidani írta:
Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.
Na végre egy tiszta hang,De nem mondom tovább mert a múltkor éppen becénél írtam alá valamit.,és legközelebb mikor beléptem már a csatatéren találtam magam . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:20

Belize írta:"A rendszer szépen kiírja, ha csak egyszer is egy IP címről több nickkel is írtál. Max kiderül, hogy egy nicknévnél több IP-ről is jött post. Megbuktál Koncsika. Ennyi. És remélem repülsz innen a saját magad oldalára, ahol magadat hergelheted"

Te nem láthatsz semmiféle IP címeket itt, hogy az admint meg mi érdekli, azt nem te döntöd el, hergeld magad máshol.
Bárki mondhatja itt, hogy beszélt Belizével, mivel mások nem ismerik, tehát hazudhatsz amennyit akarsz.

Nézd! Az magában bíztató, hogy vizecskeként már repültél. Ez tény. Ahogy tény az is, hogy a valódi KR-es Belizével beszéltem. És tény, hogy az admin két kattintással meg tudja nézni, hogy adott IP címhez hány (akár korábbi) nick tartozik. Én ezt valóban nem látom. Jóska bá látja. És majd megint repülsz is. Valahányszor visszapofátlankodsz Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:18

"A rendszer szépen kiírja, ha csak egyszer is egy IP címről több nickkel is írtál. Max kiderül, hogy egy nicknévnél több IP-ről is jött post. Megbuktál Koncsika. Ennyi. És remélem repülsz innen a saját magad oldalára, ahol magadat hergelheted"

Te nem láthatsz semmiféle IP címeket itt, hogy az admint meg mi érdekli, azt nem te döntöd el, hergeld magad máshol.
Bárki mondhatja itt, hogy beszélt Belizével, mivel mások nem ismerik, tehát hazudhatsz amennyit akarsz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:17

Belize írta:
turidani írta:
Belize írta:
turidani írta:Malom. Lehet már tudni, melyik fórum lesz a befutó?

Az lesz, ahol nem vagytok ott. A magatokét is tönkretettétek.


A mienknek konkrét funkciója volt, ami a KR fórum megszűnésével okafogyottá vált.

Ti vagytok ügyefogyottak, indokolt sosem lehet egy olyan ócska gyűlölködés, amit ott műveltetek.
A fórum meg nem szűnt meg, mivel itt van, meg máshol. Ti szüntetek meg, egy kedvezőbb verzió szerint azért, mert már magatok sem bírtátok elviselni, amit csináltatok, főleg nem mutogatni.

Közben látom,hogy vizecske lehasadt elméd már repült innen. Remélem Belize és  a többi neveden is repülsz Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-19, 11:16

MátéBence írta:
Trollirtó írta:Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))

Nem. nem a tényt írtad le, hanem a saját hamis narratívádat. De nincs ezzel semmi baj. Neked ehhez jogod van. Mi pedig eztán is maradunk az érveknél és a tényeknél. Aztán lehet hisztizni Wink
Smile
Neked pedig jogod van ahhoz, hogy mindent a visszájára fordíts.
Nem is én így-úgy, hanem te....
Ennek SEMMI értelme sincs.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:15

turidani írta:
Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.


Ez ismét telitalálat, ami tényszerűen cáfolja Trollirtó barátunk tételmondatait. De nem hiszem, hogy ezek hatni fognak rá. Majd bedobja a hisztiz, meg azt hogy maszatolsz Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:14

turidani írta:
Belize írta:
turidani írta:Malom. Lehet már tudni, melyik fórum lesz a befutó?

Az lesz, ahol nem vagytok ott. A magatokét is tönkretettétek.


A mienknek konkrét funkciója volt, ami a KR fórum megszűnésével okafogyottá vált.

Ti vagytok ügyefogyottak, indokolt sosem lehet egy olyan ócska gyűlölködés, amit ott műveltetek.
A fórum meg nem szűnt meg, mivel itt van, meg máshol. Ti szüntetek meg, egy kedvezőbb verzió szerint azért, mert már magatok sem bírtátok elviselni, amit csináltatok, főleg nem mutogatni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:13

Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:10

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

"Igen. Speciel ezek most tények Wink Az IP cím mindent elárul. Boldog lennék, ha ezért a sunyiságért repülne Koncsi és az összes feje."

Mit árul el egy IP cím és honnan veszel te IP címeket?  Az adminokat buzdítod szabálysértésre, ahogy Koncsitát is odaát?

Csak arra bíztatom Jóska bát, hogy kattintson a nevedre és nézze meg, hogy az IP-dhez hány nicknév kötődik. Nem olyan nehéz ez Wink

Több is. És akkor mit fog tenni?

Remélem kivág mint a macskát szarni a sunyi, alattomos, megtévesztő viselkedésed miatt.

Aha. És ha több IP címről írtam, akkor mit fog tenni?

A rendszer szépen kiírja, ha csak egyszer is egy IP címről több nickkel is írtál. Max kiderül, hogy egy nicknévnél több IP-ről is jött post. Megbuktál Koncsika. Ennyi. És remélem repülsz innen a saját magad oldalára, ahol magadat hergelheted Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:10

Trollirtó írta:Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))

Olyan, mint egy automata. Csípőből arra a mondatrészedre csap le, amivel kitérhet.
Akinél ez nem megy, megpróbálja likvidálni. Ahogy Orbán.

Ilyen Máté Bence.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:09

Trollirtó írta:Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))

Nem. nem a tényt írtad le, hanem a saját hamis narratívádat. De nincs ezzel semmi baj. Neked ehhez jogod van. Mi pedig eztán is maradunk az érveknél és a tényeknél. Aztán lehet hisztizni Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:09

MátéBence írta:
Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

"Igen. Speciel ezek most tények Wink Az IP cím mindent elárul. Boldog lennék, ha ezért a sunyiságért repülne Koncsi és az összes feje."

Mit árul el egy IP cím és honnan veszel te IP címeket?  Az adminokat buzdítod szabálysértésre, ahogy Koncsitát is odaát?

Csak arra bíztatom Jóska bát, hogy kattintson a nevedre és nézze meg, hogy az IP-dhez hány nicknév kötődik. Nem olyan nehéz ez Wink

Több is. És akkor mit fog tenni?

Remélem kivág mint a macskát szarni a sunyi, alattomos, megtévesztő viselkedésed miatt.

Aha. És ha több IP címről írtam, akkor mit fog tenni?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Hamis olvasat

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-19, 11:07

Hát nem.
Leírtam a tényt, ahogy működtök.
Ez a működési mód pedig érv a trollságotok mellett.
Tessék, megkaptad a tényt és érvet:))
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:06

Belize írta:
MátéBence írta:
Belize írta:

"Igen. Speciel ezek most tények Wink Az IP cím mindent elárul. Boldog lennék, ha ezért a sunyiságért repülne Koncsi és az összes feje."

Mit árul el egy IP cím és honnan veszel te IP címeket?  Az adminokat buzdítod szabálysértésre, ahogy Koncsitát is odaát?

Csak arra bíztatom Jóska bát, hogy kattintson a nevedre és nézze meg, hogy az IP-dhez hány nicknév kötődik. Nem olyan nehéz ez Wink

Több is. És akkor mit fog tenni?

Remélem kivág mint a macskát szarni a sunyi, alattomos, megtévesztő viselkedésed miatt.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty "Orbán nem mer kiállni vitázni"

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-19, 11:05

Ezzel abból indulsz ki, megint, hogy minden helyes és 
nemzethyérdekvédő és miegymás, amit tesz, mond. 
Pedig sérti az EU-közösségi normákat. Ezért okot ad 
az ilyen helyzetekre, amikor magyarázkodni kell.
Sok embert ismerek, aki bátran kiáll minden hülyesége 
mellett - mégsem becsülöm ezért...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:04

MátéBence írta:
Belize írta:

"Igen. Speciel ezek most tények Wink Az IP cím mindent elárul. Boldog lennék, ha ezért a sunyiságért repülne Koncsi és az összes feje."

Mit árul el egy IP cím és honnan veszel te IP címeket?  Az adminokat buzdítod szabálysértésre, ahogy Koncsitát is odaát?

Csak arra bíztatom Jóska bát, hogy kattintson a nevedre és nézze meg, hogy az IP-dhez hány nicknév kötődik. Nem olyan nehéz ez Wink

Több is. És akkor mit fog tenni?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 22 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

22 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.