Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+9
DKW
Jóska.bá
Gejza
Rumcájsz
pincesor
doktorKá
mavtelep
kondor
Clochard
13 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Ismét gyanusítás, bizonyíték nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 15:42

"Ezzel szemben a pőre tény az, hogy Juncker annyira nagyon jól ismeri az Európai Tanács valamennyi tagját, hogy a vágatlan felvételen több tagnak a nevét sem tudta."

Elképzelhető, hogy eljátszotta, hogy nem tudja a nevüket. És lehet rossz névmemóriája.

Attól még jól ismerheti őket.

Szánalmas már ez a mindenkitgyalázokmertattólértékesebb vagyok oktalan viselkedés.

Ez semmiképpen sem TÉNYSZERŰ bebizonyítása annak, hogy a szóvivő hazudott.

De óva intek mindenkit attól, hogy egyesek tényfelfogásával vitatkozzon, feleslegesen, mivel nem az, csak neki.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Chikán

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 15:37

"Chickán Attila véleményt mondott"


Chikán nem véleményt mondott, hanem tényeket, amiket időnként még a kormány is elismer.

Aki érti, de képtelen beismerni, hogy milyen tényezők segítették a növekedést, és ebből milyen következtetések vonhatók le, az szimplán mellébeszél,  a tényeket és az összefüggéseket  negligálja, hazudik.


Az ilyen illetőkkel semmiféle vitába nincs értelme belekezdeni arról, hogy mit "csinált" a Fidesz és hogyan.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Jobbikot kormányra??

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-27, 15:30

Volner János alelnök a Facebookon büszkén bevallja, hogy a Magyar Gárda az ő sugalmazására kezdett el falvakban masírozni, valamint megígéri: kormányra kerülésük esetén mindent elkövet majd, hogy a gárda állami segítséggel intenzíven fejlődhessen.


LINK ITT
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Trafikrablások

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-27, 15:22

Összesen 878 esetben indult büntetőeljárás nemzeti dohányboltban elkövetett bűncselekmény miatt 2013. július 1. és 2015. május 11. között.
Azaz 771 nap alatt, azaz több mint két éve átlagban napi több mint egy trafikrablás történt.


És a kormány SEMMIT sem tett a hülye törvénye által előidézett helyzet megszüntetéséért.
Még most sem, pedig az első halálos áldozata is megvan...


LINK ITT
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 15:20

Trollirtó írta:
MátéBence írta:



....simán kinézem a kormányból, hogy az EU-ra fogja a leállítást és hogy ez hazugság.
Navégre egy egyenes mondat.
Gratulálok!Smile

Öröm és boldogság közös nevezőre kerülni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 15:19

Koncsita írta:"tegnap tényszerűen bizonyítottam, hogy a szóvívő hazudik"

Kinek? Semmiféle tényt nem láttunk itt.

Sajnos ismét bizonyítottad, hogy nem tudsz olvasni.

"„Juncker elnök 33 éve van a politikában, 19 évig volt miniszterelnök, nagyon jól ismeri az Európai Tanács valamennyi tagját, szoros kapcsolat és kölcsönös bizalom köti őt össze mindegyikükkel, a közvetlenségéről és fesztelen stílusáról ismert. Én ezért nem hallanék ki ebből semmi mást. Ott voltam, és nem volt olyan érzésem, hogy emögött valódi sztori lenne"

Ezzel szemben a pőre tény az, hogy Juncker annyira nagyon jól ismeri az Európai Tanács valamennyi tagját, hogy a vágatlan felvételen több tagnak a nevét sem tudta."
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-27, 15:17

MátéBence írta:



....simán kinézem a kormányból, hogy az EU-ra fogja a leállítást és hogy ez hazugság.
Navégre egy egyenes mondat.
Gratulálok!Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 15:15

Koncsita írta:"Szegény Chickán Attila, aki maga is egy neoliberákis közgazdász, ami napig nem tudja megemészteni, hogy anno kirakták a kormányból és az idő rendre nem őt igazolta."

Válasz, tény helyett kapunk egy személyeskedő megjegyzést. Az idő nem tudom, mit igazolt ennél az ad hoc kormánynál ... Smile)) Maximum azt, hogy képesek az alkotmányt is módosítani, 3 nap alatt. Már az adósságkorlát sem korlát.

Chickán Attila véleményt mondott és mint ilyen segítettem elhelyezni az Ő véleményét. Persze találhatóak olyan mérőszámok biztosan, amik az Ő igazát támasztják alá és van rengeteg más mérőszám, amely a kormány igazát igazolja.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 15:14

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Ez az egész M4-es ügy nagyon büdös. De azt a kormány többször elmondta, hogy az bizottság különböző szintjein előkerült a kartellgyanú. De persze ettől függetlenül is dönthet úgy az EB, más okokra hivatkozva, hogy nem ad pénzt. Szerintem terítse mindenki a lapjait aztán lássuk kinek mi van a kezébe.

Megint nem érted a lényeget.
Az EU soha nem is akart erre pénzt adni.
2014- ben még a kérelmet is visszavonta a kormány.
Ehhez képest egy év múlva az EU- ra hivatkozva áll le.
HAZUGSÁG.

De. Én értem a lényeget. Itt egy húzd meg erezd meg játék volt. Pro és kontra érvekkel. De persze ha megnyugtat simán kinézem a kormányból, hogy az EU-ra fogja a leállítást és hogy ez hazugság.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Chikán

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 15:07

"Azt mondta, a magyar gazdaság egyik legnagyobb problémája, hogy a magyar dolgozó fele annyit termel, mint az amerikai vagy a Nyugat-Európai átlag. Ez nem azért van, mert az emberek rosszul dolgoznak, a probléma az, hogy a korrupció, a feketegazdaság és az egyéb társadalmi rendszerhibák miatt nem érvényesül a teljesítményük."

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 14:40

"tegnap tényszerűen bizonyítottam, hogy a szóvívő hazudik"

Kinek? Semmiféle tényt nem láttunk itt.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Tények, érvek - vagy karaktergyilkosság?

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 14:36

"Szegény Chickán Attila, aki maga is egy neoliberákis közgazdász, ami napig nem tudja megemészteni, hogy anno kirakták a kormányból és az idő rendre nem őt igazolta."

Válasz, tény helyett kapunk egy személyeskedő megjegyzést. Az idő nem tudom, mit igazolt ennél az ad hoc kormánynál ... Smile)) Maximum azt, hogy képesek az alkotmányt is módosítani, 3 nap alatt. Már az adósságkorlát sem korlát.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-27, 14:34

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Hanem ahhoz mit szólsz, hogy megérkezett Brüsszel hivatalos álláspontja arról, 
hogy miért NEM adott pénzt az M4-re. Olyannyira, hogy a kormány 2014 őszén 
VISSZA IS VONTA a kérelmet. Aztán folytatta, majd az idén FELFÜGGESZTETTE
arra hivatkozva, hogy Brüsszel kartellgyanú miatt nem ad pénzt.
SOHA semmilyen szó sem volt arról, hogy adna.
Szóval orbitálisat HAZUDOTT.

És felfüggesztette a beruházást, mert előállhatott volna az a szörnyű szitu, 
hogy esetleg emiatt nem marad pénz stadionra...

Ez az egész M4-es ügy nagyon büdös. De azt a kormány többször elmondta, hogy az bizottság különböző szintjein előkerült a kartellgyanú. De persze ettől függetlenül is dönthet úgy az EB, más okokra hivatkozva, hogy nem ad pénzt. Szerintem terítse mindenki a lapjait aztán lássuk kinek mi van a kezébe.

Megint nem érted a lényeget.
Az EU soha nem is akart erre pénzt adni.
2014- ben még a kérelmet is visszavonta a kormány.
Ehhez képest egy év múlva az EU- ra hivatkozva áll le.
HAZUGSÁG.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 14:33

Egy vitában arra hivatkozni, hogy nézz utána, elég komolytalan. Smile))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 14:32

"Nagyon szívesen leakadnék én az általad "szegénynek" nevezett taplóról. de a helyzet úgy áll, hogy az elnök úr viselkedése egy súlyosan káros, hazug politikai diskurzusba került, amit ti kedves balliberálisok ismét Orbán Viktor támadására használtok fel."

A hazug politikai diskurzus egyelőre
az, hogy ittas volt.
Súlyosan meg nem káros, mivel mindenki annak tartotta eddig is, aminek akarta, csak nem mondta ki, vagy már más is kimondta.







Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:32

Koncsita írta: "Hidd el. Van több is."

Hinni a templomban kell, ez nem tény, nem forrás.

Más szerint nem volt ittas és nem is dűlöngélt. Maradunk az ócska suttogó propagandánál.


Igazad van! Ne higgy! Használd az eszed és a google-t. Van ott bőven. Tegnap sokat találtam 5mp alatt. Csak te tegnap nagyon konkrétan EGYET kértél. Én meg uriemberként teljesítettem a kérédsed. Sem többet, sem kevesebbet nem tettem. Csak azt, amit kértél.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:30


Szegény Chickán Attila, aki maga is egy neoliberákis közgazdász, ami napig nem tudja megemészteni, hogy anno kirakták a kormányból és az idő rendre nem őt igazolta.
Ő rendre szeret vészmadárkodni, amit a balliberális média szeret úgy feltüntetni, mint amilyan "jobboldali" kritikát. Holott Chickán Attila halál pontosan egy követ fúj Surányival, Simorral és a többi neoliberális mainstream közgazdászokkal.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Juncker?

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 14:28

"Hidd el. Van több is."

Hinni a templomban kell, ez nem tény, nem forrás.

Más szerint nem volt ittas és nem is dűlöngélt. Maradunk az ócska suttogó propagandánál.


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:27

Clochard írta:
Koncsita írta:"Szerintem és több forrás szerint ittas volt"
A több forrást itt nem láttuk.

Ettől függetlenül viselkedhet helytelenül, csak nem kellene ráfogni, hogy ittas.

Mellesleg nincs mit kimagyarázni, az hogy ittas valaki, hogy tapló az két állítás.

...ez csupán terelés arról amit a diktátornak a pofájába vágott...

Nem. Ez csak értelmezése a helyzetnek, amiben Orbán Viktor 100% pusztán csak áldozata, egy tapló, bunkó, ittas és viselkedés zavaros embernek.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:25

Koncsita írta:"Szerintem és több forrás szerint ittas volt"
A több forrást itt nem láttuk.

Ettől függetlenül viselkedhet helytelenül, csak nem kellene ráfogni, hogy ittas.

Mellesleg nincs mit kimagyarázni, az hogy ittas valaki, vagy hogy tapló az két állítás.

Ezért semmilyen más videó nem igazolja azt, hogy akkor J. ittas volt, akármilyen  bunkó is rajta.

Egyet kértél egyet kaptál. Ne méltatlankodj, hanem használd az eszed és a google-t okosan. Hidd el. Van több is. Tegnap is láttam bőven.

Szerintem sincs mit kimagyarázni. Jól láthatóan ittas volt és tapló. Én az előbbit az utóbbi valamiféle mentségeként hoztam fel. Mint amolyen megengedő jó olvasatot. Te ezt megkérdőjelezted. Így marad a taplóság és bunkóság, illetve a súlyos viselkedés zavar. Főleg a mai prezentált videó tükrében.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:20

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Üdv Mindenkinek!

Hanem ahhoz mit szólsz, hogy megérkezett Brüsszel hivatalos álláspontja arról, 
hogy miért NEM adott pénzt az M4-re. Olyannyira, hogy a kormány 2014 őszén 
VISSZA IS VONTA a kérelmet. Aztán folytatta, majd az idén FELFÜGGESZTETTE
arra hivatkozva, hogy Brüsszel kartellgyanú miatt nem ad pénzt.
SOHA semmilyen szó sem volt arról, hogy adna.
Szóval orbitálisat HAZUDOTT.

És felfüggesztette a beruházást, mert előállhatott volna az a szörnyű szitu, 
hogy esetleg emiatt nem marad pénz stadionra...

Ez az egész M4-es ügy nagyon büdös. De azt a kormány többször elmondta, hogy az bizottság különböző szintjein előkerült a kartellgyanú. De persze ettől függetlenül is dönthet úgy az EB, más okokra hivatkozva, hogy nem ad pénzt. Szerintem terítse mindenki a lapjait aztán lássuk kinek mi van a kezébe.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:18

Clochard írta:
MátéBence írta:Üdv Mindenkinek!

Tegnap és ma Koncsika igen aktívan kardoskodott amellett, hogy Juncker nem illuminált volt Rigában. Szerintem és több forrás szerint ittas volt. De ez most lényegtelen is, mert már tegnap elmondtam, hogy az ittas állapotban elkövetett rossz ízű bohóckodása az a lehető LEJOBB olvasata a történetnek.

Koncsika megnyugodthat! Ha piás volt Rigába ha nem, ezen a legújabb Juncker bunkóságon nem segít. Ugyanis itt tényleg szimplán kő bunkóságról, taplóságról, nettó viselkedési zavarról van szó.

Szóval nagyon úgy néz ki, hogy a legjobb olvasat nem áll meg. Juncker nem egyszerüen egy mókás, italos bohóc. Nem. Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy egy viselkedés zavaros, bunkó, taplóról van szó.

Remélem Koncsika most megnyugodott. A felvétel magáért beszél. Kiváncsi vagyok ezt most hogyan próbálja majd kimagyarázni.

http://index.hu/kulfold/2015/05/27/jean-claude_juncker_sajtotajekoztato_politikus_telefon_etikett/

...akadj már le erről a szegény Junckerről!

Ő csak csupán egy tükör ebben a történetben amiben most viszont az egész világ röhögve megcsodálhatta a ruhátlan csúti törpe Ducétok ótvaros valagát...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Nagyon szívesen leakadnék én az általad "szegénynek" nevezett taplóról. de a helyzet úgy áll, hogy az elnök úr viselkedése egy súlyosan káros, hazug politikai diskurzusba került, amit ti kedves balliberálisok ismét Orbán Viktor támadására használtok fel. És mivel ez ebben a formában több mint nem elegáns és nem korrekt, ezért a dolgokat a helyükre kell tenni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 14:16


Ha azt mondom, hogy pontatlanul fogalmazol, akkor a szélsőségesen eufemisztikusan fogalmaztam. Ugyanis ez nem A magyarázat, hanem ez EGY magyarázat. Ráadásul szubjektív és elfogult. Arról nem beszélve, hogy már tegnap tényszerűen bizonyítottam, hogy a szóvívő hazudik.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.