Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+8
turidani
Rumcájsz
Böbe2
Trollirtó
doktorKá
Gejza
kondor
westfall
12 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-22, 16:04

Rumcájsz írta:
MátéBence írta:

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.

Őrjöngeni? - miért? - hiszen te csak őszintén elém tártad a credodat, amit enélkül is nagyon jól tudtam!

Ja és, ha megkérhetlek legközelebb, ha lenácizlak szíveskedj majd nem visítozni!

Halló, akkor a TIME magazint is tessenek lenácizni, mégiscsak az év emberének választották Dolfit...
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 16:03

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Én most első lépésben megelégednék azzal, ha szépen pontokba szedve leírnád, hogy Orbánnak miben van igaza.

Figyelek Smile
Szó se róla, van igaza egy-két dologban.
De én inkább a ... utáni dolgokat fejteném ki - ha lenne kedvem hozzáSmile

Csak nyugodtan. demokrácia van. Én azért továbbra is kiváncsi lennék, hogy szerinted mégis miben van igaza. Kifejthetnéd. Nem kell menekülni a korrekt, egyenes válasz elől. Szerintem..
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-22, 16:02

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Úgy csalsz, mint a századvég.
Igaz, hogy tényt mondtál.
NEM igaz, hogy releváns és bármilyen következtetésre alapot adhat.

Azt honnan tudod, hogy a századvég csal? Csak úgy teljesen mellesleg?

Tehát igazat, tényt mondtam. Köszönöm.

Szerintem nagyon is releváns és arra jó, hogy árnyalja a képet.  Azt a képet, hogy mi a következménye annak, ha a liberalizmusnak is a szélsősége érvényesül.
Kiragadott példán alapuló fals érzelmi és értelmi terelés.
Így gyártják a keretlegényeket is.
Nektek semmi félnivalótok - már le vagytok gyártva:(
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty És meddig akarunk köldökzsinoron élni ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-22, 16:00

doktorKá írta:"Ebből is látszik, hogy saját erőből SEMMIT sem tudunk csinálni."

nyilván nem igaz, de másképp tervezed a büdzsét, ha tudod, hogy saját zsebből kell, és másképp, ha van támogatás. Simán lehet, hogy eddig az unió, a már elkezdett beruházásokra könnyebben adott pénzt, ez is egy eszköz nyomásgyakorlásra.

A MET - úgy tűnik, és az is, hogy kormányzati segitséggel -
150 000 000 000-dal röviditette meg a fejlesztésekre forditható pénzeket....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:59

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Mi ahhoz értünk, hogy TÉNYEKKEL szembesítsünk. A következtetést neked kéne levond. Ha te ebből azt vonod le, hogy minden OK, fogadjunk be mindenkit és éljen a végtelen multikulti, akkor te ezt vonod le. Jogod van hozzá. Én mást vonok le.
Úgy csalsz, mint a századvég.
Igaz, hogy tényt mondtál.
NEM igaz, hogy releváns és bármilyen következtetésre alapot adhat.

Azt honnan tudod, hogy a századvég csal? Csak úgy teljesen mellesleg?

Tehát igazat, tényt mondtam. Köszönöm.

Szerintem nagyon is releváns és arra jó, hogy árnyalja a képet. Azt a képet, hogy mi a következménye annak, ha a liberalizmusnak is a szélsősége érvényesül.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:58

Rumcájsz írta:
MátéBence írta:

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.

Őrjöngeni? - miért? - hiszen te csak őszintén elém tártad a credodat, amit enélkül is nagyon jól tudtam!

Ja és, ha megkérhetlek legközelebb, ha lenácizlak szíveskedj majd nem visítozni!

Én mindig is szerettem a 0,5 bites gondolkodást. Kiváló mintapéldánya vagy Smile

És ha ezek után lenácizol, természetesen hazudni fogsz és ez ellen felemelem a szavam.

Jelzem, ha te bármikor lenácizol, akkor pofátlanul hazudsz. íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-22, 15:57

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Smile
Egy sor dologban a védosztagvezérnek igaza van. Az, hogy mellette....Smile

Én most első lépésben megelégednék azzal, ha szépen pontokba szedve leírnád, hogy Orbánnak miben van igaza.

Figyelek Smile
Szó se róla, van igaza egy-két dologban.
De én inkább a ... utáni dolgokat fejteném ki - ha lenne kedvem hozzáSmile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-22, 15:56

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Ti vagytok rossz vágányon.
Idehozzátok Fekete-Afrika legszélsőségesebb, kirívó eseteit, valamit bizonyítandó.
Nem jó, érzelmi és szellemi félreterelés.
Bár ti csak ehhez értetek....

Mi ahhoz értünk, hogy TÉNYEKKEL szembesítsünk. A következtetést neked kéne levond. Ha te ebből azt vonod le, hogy minden OK, fogadjunk be mindenkit és éljen a végtelen multikulti, akkor te ezt vonod le. Jogod van hozzá. Én mást vonok le.
Úgy csalsz, mint a századvég.
Igaz, hogy tényt mondtál.
NEM igaz, hogy releváns és bármilyen következtetésre alapot adhat.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Az ázsiai kistigris országai és Kina éppen ezt a lemaradást használták ki

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-22, 15:54

doktorKá írta:azt gondolom, a hollandokat vegyük ebből ki. Ők, a gyarmatosításkor szedték meg magukat, és jó fektették be a rabolt vagyont. Angolok, dettó. A spanyolok, portugálok meg elcseszték.
A dán, osztrák példák érdekesek, de mi nyugodtan mondhatjuk a gyógyvizeinket például, ha a szaros hegyekből akkora hasznot lehet húzni, akkor ebből is lehet. Az ipar nem összevethető, a 40 év lemaradást még jó ideig nem dolgozzuk le. DE a mezőgazdaságban nem kellene ennyit várni, a '89-es kommunista krumpli, és a '90-es demokrata krumpli közt nincs akkora különbség. A szürkemarha, a mangalica pedig versenyképes lehet a világpiacon.

Az ázsiai kistigris országai és Kina éppen ezt a lemaradást használták ki és ugrottak nagyot.
Nem akarták előbb a hideg, majd a melegvizet feltalálni, hanem jöttek és megnézték,
milyen a keverő-csaptelep - és megcsinálták.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-22, 15:52

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Rosszul árnyalod a képet. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy zsidó fiatalok kereszteket vagdosnak ketté. Ha még emlékszel az ominózus Berzsenyis diákok "csínytevéseire".

Rossz vágányon vagy.
Ti vagytok rossz vágányon.
Idehozzátok Fekete-Afrika legszélsőségesebb, kirívó eseteit, valamit bizonyítandó.
Nem jó, érzelmi és szellemi félreterelés.
Bár ti csak ehhez értetek....

Mondom, akkor fogadjuk be a használhat fickókat. Csak őket. Ez bejött az amerikaiaknak is, nekik csak az a náci volt büdös, amit nem tudott használni.,...a rakétatudós az nem volt büdös.(Werner von Braun)
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Henry Ford, az Öreg mondta:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-22, 15:49

kondor írta:
Trollirtó írta:Miért nem tanuljuk el, hogy más nemzetek, országok hogyan csinálják?
Aztán miért nem fizetünk mi is 4-szer annyit "ugyanazért" a munkáért?

A mai világban nehéz ujjat kitalálni.és a kno hau,az ötlet a gyártástechnológia az övék.Tehát ők szabják az árakat,béreket.szerintem.

"A gondolkodás olyan nehéz munka, hogy csak kevesen vállalják."
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Az olaszok....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-22, 15:47

Rumcájsz írta:
kondor írta:Először is hegyes dombos ország,a táj és az élet az állandó le fel járástól szívóssá teszi az ott lakókat.Fejlett volt a bányászat ,és az abból készített termékeket jól el tudták adni.

Ez nem ilyen eccerű, mert ahány ország és nép, annyi a lehetőség.
A dánokat például (leginkább) a mezőgazdaságuk, a flamandokat viszont (többek közt) a textiliparuk repítette a csúcsra! - ja és mellesleg egyik ország sem éppen a hegyormairól és a természeti kincseiről nevezetes!
És folytathatnám még a sort szinte a végtelenségig!

Az olaszok ma már jó részt a dánoktól és s hollandoktól veszik a húsvéti nyulat, malacot, bárányt....
Mert automatizálva vanés nem jut minden 5 anyanyúlra, emsére, jerkére egy-egy falusi gazdaság...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-22, 15:47

MátéBence írta:
Rumcájsz írta:


Egy valamivel "korábbi közvélemény kutatás" szerint 1938-ban Nürnbergben még ennél is valamivel nagyobb volt a Führer támogatottsága. Ergo - akkor szerinted - Hitlernek volt igaza...

Vélemény?

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.

Őrjöngeni? - miért? - hiszen te csak őszintén elém tártad a credodat, amit enélkül is nagyon jól tudtam!

Ja és, ha megkérhetlek legközelebb, ha lenácizlak szíveskedj majd nem visítozni!


A hozzászólást Rumcájsz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-22, 15:51-kor.
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:46

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.
Smile
Egy sor dologban a védosztagvezérnek igaza van. Az, hogy mellette....Smile

Én most első lépésben megelégednék azzal, ha szépen pontokba szedve leírnád, hogy Orbánnak miben van igaza.

Figyelek Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-22, 15:45

Jóska.bá írta:"zavaró volt látni Münchenben, egy partnercégünknél, hogy lazáskodnak, napfürdőt vesznek az irodaház előtt ebédidőben, és ugyanezt láttam Belgiumban, Hollandiában...."

Amikor még a Tőkét tanultam, volt egy passzus, amire hangosan  reagáltam - és rossznéven veték.
Ez pedig az volt, hogy:
"A tőkés LÁTSZÓLAGOS KEDVEZMÉNYEKET ad a munkásnak, hogy jobban kizsákmányolhassa őt"
Erre megjegyeztem, hogy "Én is szivesen venném azokat a látszólagos kedvezményeket..."
Erre kaptam egy feladatot,hogy szedjem össze azokat a "látszólagos" kedvezményeket,
amitől jobban ki lehet zsákmányolni valakit !

Ilyeneket szedtem össze:
- elég magas fizetés ahhoz, hogy ne kelljen otthon csapot bőrözni, villanyt, autót szerelni
másodállást vállalni, hanem ehelyett szórakozhasson, pihenjen, hogy másnap
fitten, kipihenten, egészségesen mehessen dolgozni.
- jó egészségügyi ellátás és biztositás azért, hogy ne hiányozzon a munkájából,
- a gyáron, üzemen belüli fittnesz, fodrász, bevásárlási lehetőség, hogy lehetőleg a
cég részesedjen az elköltött munkabérből, és ne kelljen a munka után ezért se rohangászni.
- a munkaidő felénél történő felüditő megtörése, mert kétszer 4 óra alatt több profitot
kermel a munkás, mint a végig-dolgozott 8 óra alatt.....

Szóval, a tanárnak becsületére legyen mondva, nem ágált, nem is dicsért, az igaz....
És egy jó vitás napunk lett az az óra.....

Talán mégsem kellett volna a Tőke Működésének Autentikus Leirójának szobrát
és szellemét kigórni abból az aulából......

Az öreg kitalált egy faszságot, a többi hülye, meg gyilkos ideológiát gyártott belőle. Talán, méltóbb fickót is találnak az aulába.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:44

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Rosszul árnyalod a képet. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy zsidó fiatalok kereszteket vagdosnak ketté. Ha még emlékszel az ominózus Berzsenyis diákok "csínytevéseire".

Rossz vágányon vagy.
Ti vagytok rossz vágányon.
Idehozzátok Fekete-Afrika legszélsőségesebb, kirívó eseteit, valamit bizonyítandó.
Nem jó, érzelmi és szellemi félreterelés.
Bár ti csak ehhez értetek....

Mi ahhoz értünk, hogy TÉNYEKKEL szembesítsünk. A következtetést neked kéne levond. Ha te ebből azt vonod le, hogy minden OK, fogadjunk be mindenkit és éljen a végtelen multikulti, akkor te ezt vonod le. Jogod van hozzá. Én mást vonok le.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-22, 15:43

MátéBence írta:
Rumcájsz írta:


Egy valamivel "korábbi közvélemény kutatás" szerint 1938-ban Nürnbergben még ennél is valamivel nagyobb volt a Führer támogatottsága. Ergo - akkor szerinted - Hitlernek volt igaza...

Vélemény?

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.
Smile
Egy sor dologban a védosztagvezérnek igaza van. Az, hogy mellette....Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Marx

Témanyitás by Jóska.bá 2015-06-22, 15:43

"zavaró volt látni Münchenben, egy partnercégünknél, hogy lazáskodnak, napfürdőt vesznek az irodaház előtt ebédidőben, és ugyanezt láttam Belgiumban, Hollandiában...."

Amikor még a Tőkét tanultam, volt egy passzus, amire hangosan reagáltam - és rossznéven veték.
Ez pedig az volt, hogy:
"A tőkés LÁTSZÓLAGOS KEDVEZMÉNYEKET ad a munkásnak, hogy jobban kizsákmányolhassa őt"
Erre megjegyeztem, hogy "Én is szivesen venném azokat a látszólagos kedvezményeket..."
Erre kaptam egy feladatot,hogy szedjem össze azokat a "látszólagos" kedvezményeket,
amitől jobban ki lehet zsákmányolni valakit !

Ilyeneket szedtem össze:
- elég magas fizetés ahhoz, hogy ne kelljen otthon csapot bőrözni, villanyt, autót szerelni
másodállást vállalni, hanem ehelyett szórakozhasson, pihenjen, hogy másnap
fitten, kipihenten, egészségesen mehessen dolgozni.
- jó egészségügyi ellátás és biztositás azért, hogy ne hiányozzon a munkájából,
- a gyáron, üzemen belüli fittnesz, fodrász, bevásárlási lehetőség, hogy lehetőleg a
cég részesedjen az elköltött munkabérből, és ne kelljen a munka után ezért se rohangászni.
- a munkaidő felénél történő felüditő megtörése, mert kétszer 4 óra alatt több profitot
kermel a munkás, mint a végig-dolgozott 8 óra alatt.....

Szóval, a tanárnak becsületére legyen mondva, nem ágált, nem is dicsért, az igaz....
És egy jó vitás napunk lett az az óra.....

Talán mégsem kellett volna a Tőke Működésének Autentikus Leirójának szobrát
és szellemét kigórni abból az aulából......
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:39

Rumcájsz írta:
MátéBence írta:A legújabb Századvég kutatás szerint ismét erősödött a Fidesz és tovább zuhan az MSZP.

Az Együtt szinte mérhetetlen. A PM nem létezik. Az egész ballib bagázs EGYÜTT (!!!!!!!!!!!!!) nem éri el a Jobbik szintjét.

Vélemény?


Egy valamivel "korábbi közvélemény kutatás" szerint 1938-ban Nürnbergben még ennél is valamivel nagyobb volt a Führer támogatottsága. Ergo - akkor szerinted - Hitlernek volt igaza...

Vélemény?

Bármennyire is őrjöngeni fogsz, de egy sor dologban Hitlernek IGENIS igaza volt. Az, hogy mellette egy mocsok, szemét gazember volt és bűncselekményt követett el az más tészta.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-22, 15:36

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Árnyalom a képet.
Magyarországon keresztények gyaláznak keresztény sírokat.
Ki a keresztényekkel, az ország térjen át a buddhizmusra.

Rosszul árnyalod a képet. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy zsidó fiatalok kereszteket vagdosnak ketté. Ha még emlékszel az ominózus Berzsenyis diákok "csínytevéseire".

Rossz vágányon vagy.
Ti vagytok rossz vágányon.
Idehozzátok Fekete-Afrika legszélsőségesebb, kirívó eseteit, valamit bizonyítandó.
Nem jó, érzelmi és szellemi félreterelés.
Bár ti csak ehhez értetek....
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-22, 15:33

MátéBence írta:
Trollirtó írta:A vasárnapi boltzár bevezetését követően több mint kétezer fővel csökkent az alkalmazottak száma a kereskedelemben, a túlórák pedig öt éve nem látott magasságokban járnak a statisztikai hivatal legfrissebb adatai szerint.


LINK ITT

Ezt mindenki megmondta előre Sad

És a legroszabb. Ez sem fog számítani. Kitartanak a ROSSZ döntés mellett. A szentségit... Sad

Nem mintha a bezárás mellett lennék, de árnyalnám a képet...

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Zk398h

Ilyen szórás mellett, ki merne egzakt indokokat megfogalmazni? Egyik évben miért nőtt? Aztán miért csökkent? Mindez, állandó nyitvatartás mellett?
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:31

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Uszítók????????

Mi? Csak szembesítünk a TÉNYEKKEL!  

Én egy szóval nem mondom, hogy amit idehoztam az általánosan igaz minden svédre és minden bevándolróla. Csak annyi mondok, hogy ideje lenne mindenkinek árnyalnia a képet. Neked is toleráncs barátom.
Árnyalom a képet.
Magyarországon keresztények gyaláznak keresztény sírokat.
Ki a keresztényekkel, az ország térjen át a buddhizmusra.

Rosszul árnyalod a képet. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy zsidó fiatalok kereszteket vagdosnak ketté. Ha még emlékszel az ominózus Berzsenyis diákok "csínytevéseire".

Rossz vágányon vagy.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-06-22, 15:30

Jóska.bá írta:
doktorKá írta:"Mert én elfogadtam azt, hogy elődeink - Mátyás óta -
mindig a rossz oldalra álltak, és inkább azzal szeretnék foglalkozni, hogy
a jelenből és a jövőből hozzuk ki a lehető legtöbbet."

Hát, ha valakik a rossz oldalon voltak, akkor azok az osztrákok, és a Németek....és lám! Szóval nem lehet mindent erre fogni.

A magyar kormányok 
az I.vh-ban király-szövetségben voltak az osztrákokkal,
a II.vh-ban a Német Birodalommal voltak érdek-szövetségben....

A kiskatonák meg távol a magyar határtól szivtak az uraik érdekeiért.....

DE....ők talpraálltak, és a világ leggazdagabb részéhez tartoznak ma. A németek visszakapták szátszabdalt régióik jelentős részét. Nekünk maradt a 40 év szovjet megszállás, a szétszabdalt területeket pedig ne is merjük emlegetni.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-22, 15:30

MátéBence írta:A legújabb Századvég kutatás szerint ismét erősödött a Fidesz és tovább zuhan az MSZP.

Az Együtt szinte mérhetetlen. A PM nem létezik. Az egész ballib bagázs EGYÜTT (!!!!!!!!!!!!!) nem éri el a Jobbik szintjét.

Vélemény?

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Hrd6s8


Egy valamivel "korábbi közvélemény kutatás" szerint 1938-ban Nürnbergben még ennél is valamivel nagyobb volt a Führer támogatottsága. Ergo - akkor szerinted - Hitlernek volt igaza...

Vélemény?
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-22, 15:25

Trollirtó írta:A vasárnapi boltzár bevezetését követően több mint kétezer fővel csökkent az alkalmazottak száma a kereskedelemben, a túlórák pedig öt éve nem látott magasságokban járnak a statisztikai hivatal legfrissebb adatai szerint.


LINK ITT

Ezt mindenki megmondta előre Sad

És a legroszabb. Ez sem fog számítani. Kitartanak a ROSSZ döntés mellett. A szentségit... Sad
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.