Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Standard semmitmondások

Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Vendég 2015-09-29, 11:22

Jaj szegény veszteske. Még a legalapvetőbb érveléseket sem érti. Nehéz lesz így kivergődjél a veszteske státuszból Standard semmitmondások Icon_smile

Neked koncsika az elemi iskolába kéne visszamenjél ahol megtanítanak olvasni Standard semmitmondások Icon_wink
Standard semmitmondások 23-38
MátéBence

Hozzászólások száma: 2283
Join date: 2015. May. 13.

Standard semmitmondások Icon_user_profile Standard semmitmondások Icon_contact_pm
Standard semmitmondások P_up_en

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Vendég 2015-09-29, 11:21

Pont erről van szó. A képmutatásod magasfokáról! Hogy mindketten tudjuk, hogy TE mellébeszélsz, csúsztatsz, másról beszélsz, átkeretezel, miközben az eredeti állítás lényegi részével nem tudsz mit kezdeni, ahhoz egy értelmes szavad nincsen.

De hát gerinc hiányában tudom, hogy tőled nem várható el az egyenes, korrekt beszéd.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Vendég 2015-09-29, 11:20

A tények Koncsika, a TÉNYEK. Nem nekem kell magamat fényezzem. Nekem bőven elég, hogy idővel elég annyit mondjak, hogy nézd meg a tényeket, hogy kit igazoltak. És rendre eddig engem igazoltak. Ennyike. Ezért a lózungjaidra nem is reagálok. Majd csak a tényekre, amiket annyira "szeretsz" Standard semmitmondások Icon_wink
Standard semmitmondások 23-38
MátéBence

Hozzászólások száma: 2283
Join date: 2015. May. 13.

Standard semmitmondások Icon_user_profile Standard semmitmondások Icon_contact_pm
Standard semmitmondások P_up_en

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Vendég 2015-09-29, 11:19

Szerintem TE égtél ismét be, hisz nem tudtál a tényekkel és érvekkel mit kezdeni. A hazudozáson, csúsztatáson és átkeretezésen kívül. Ráadásul még mindenki láthatja is, hogy képtelen vagy egy olyan kérdésre válaszolni, amire pontosan tudod, hogy abból te jól nem tudnál kijönni.

Nekem ez győzelem Standard semmitmondások Icon_smile


by MátéBence Today at 11:07

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Trollirtó 2015-09-23, 14:05

Koncsita írta:Konkrét válaszok helyett

A helyzet az koncsika, hogy te vagy az aki képtelen a valósággal szembe nézni és még akkor is hátrálsz, terelsz, koncsitázol és hazudozol, amikor már nincs hova hátráljál és már a falban vagy Standard semmitmondások Icon_smile

Én végig csak a tényekhez ragaszkodom. De persze értem én, hogy ezzel te nem tudsz mit kezdeni. Ez nem az a hely, ahol szabadon hazudozhatsz bármit úgy, hogy azokat ne rakják helyre. Én helyre rakom.

De végső soron az eredményjelző igazságot tesz.

Igen.
Ez standardja neki.
Hogy egy fikarcnyi igazságtartalma sincs - az egy másik kérdés.
De addig mondja, amíg ő is elhiszi.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Standard semmitmondások

Témanyitás by Vendég 2015-09-22, 12:36

Konkrét válaszok helyett

A helyzet az koncsika, hogy te vagy az aki képtelen a valósággal szembe nézni és még akkor is hátrálsz, terelsz, koncsitázol és hazudozol, amikor már nincs hova hátráljál és már a falban vagy Standard semmitmondások Icon_smile

Én végig csak a tényekhez ragaszkodom. De persze értem én, hogy ezzel te nem tudsz mit kezdeni. Ez nem az a hely, ahol szabadon hazudozhatsz bármit úgy, hogy azokat ne rakják helyre. Én helyre rakom.

De végső soron az eredményjelző igazságot tesz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Standard semmitmondások Empty Re: Standard semmitmondások

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.