Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+13
turidani
Jóska.bá
Gejza
tmbb
Böbe2
Malamud az igazi
mavtelep
Clochard
kondor
paksitapsi
MátéBence
Trollirtó
doktorKá
17 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:41

doktorKá írta:mocsok, jogtalanság? ha van, akkor munkaügyi pert kell indítani. Nem?

De. Ilyen marha egyszerű a helyzet. Amúgy állami szektorból marha nehéz kirugni bárkit is csak úgy. Multiknál se perc alatt lapátra tesznek és kész.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 12:41

[quote="MátéBence"]


A Lázár János vezette tárcánál a munkatársak többsége a lap értesülése szerint elfogadta az új munkarendet, ugyanakkor több, gyermekes munkavállaló felmondott, mert nem tudta vállalni az új feltételeket. Helyüket állítólag olcsóbb, fiatal munkaerővel töltötték be.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény ugyanis egyértelműen kimondja: a hivatalokban a „teljes napi munkaidő napi nyolc óra (általános teljes napi munkaidő). A heti munkaidő heti negyven óra, hétfőtől csütörtökig 8.00–16.30 óráig, pénteken 8.00–14.00 óráig tart (általános munkarend)".

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 12:40

MátéBence írta:
kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:

Nem szeretem ezt a laholó gusztustalan férget.Aki gyakorlatilag többszőr kifordult önmagából..De te csak olvasd .neked való írás.


Remélem Jóska törli ezt a tömjénezést amit itt eleresztesz a kiegyensúlyozottság jegyében.mert gyakorlatilag ott folytatod ahol abba hagytad.Az meg sem fordúl a fejedben hogy ez itt senkit nem érdekel.

Akkor mégegyszer. Véleményt írtam. Az én véleményemet. Ezért Jóska bá nem fog törölni. Főleg, hogy semmi dúrvát nem írtam.

MB VISELKEDJ! - MÉG HA AZ NEHEZEDRE IS ESIK...

EZ ITT NEM A SETÍT OLDAL - TE BUDID...
No No No
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:39

Trollirtó írta:
doktorKá írta:"A versenyszféra, a multi FIZETI a túlórát."

nem, nem fizeti. A multit nem tudom, a versenyszféra a következőképp működik. Van egy feladat, végezd el jól, amikorra kell. Ezen túl, senkit nem érdekel, a kifogásod, a betegséged, a befizetett utazásod, stb. Oldd meg! És ha sikerrel jártál, nem szűkmarkúak. Hát, nagyjából.
De, kifizeti.
Pontosan a multi ügyel a LEGJOBBAN minden törvény betartására.

Akkor mégegyszer. VAn amelyik kifizeti és VAN amelyik nem. Ennyi.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 12:38

[quote="MátéBence"]
*****



Lázár János vezette tárcánál napi tízórás munkarendre álltak át,

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:38

Malamud az igazi írta:Sziasztok! :-)

Szia Malamud! Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:36

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:

Vége annak a jóvilágnak, hogy a közalkalmazottak nyugis melegedőnek használják a munkahelyüket és pontban 16:30-kor kiejtik a tollat a kezükből.

*****

Igaz, ami igaz - a csúti fáraó szittya birodalmában kuss a rabszolgának...




Akkor mégegyszer. Amit  leírtál, az sokkal inkább a versenyszférára és azon belül is a multikra jellemző.
NEM!
A versenyszféra, a multi FIZETI a túlórát.
Az állam nem. Lézerjani fennhatósága alatt 
dolgozó közalkalmazottól tudom.

A tanároknak már az klikkes iskolaigazgató SEM 
engedi beírni a teljesített túlórákat, mert a klikkk úgyse fizeti ki.
A legocsmányabb kizsákmányolás.

Nem minden multi fizeti a túlórát. Már csak ha a tényeket nézzük!!!!! A Lázár miniszterelnökségén valóban nem fizetnek. Mindenki szabadon dönthet, hogy akar-e ott dolgozni vagy nem. Senkinek a fejéhez nincs odatéve semmilyen fegyver, hogy kötelező.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:35

Clochard írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:

Vége annak a jóvilágnak, hogy a közalkalmazottak nyugis melegedőnek használják a munkahelyüket és pontban 16:30-kor kiejtik a tollat a kezükből.

*****

Igaz, ami igaz - a csúti fáraó szittya birodalmában kuss a rabszolgának...




Akkor mégegyszer. Amit  leírtál, az sokkal inkább a versenyszférára és azon belül is a multikra jellemző.

*****

Qrva multik!   Nem elég, hogy a jogfosztott magyar közmunkások rabszolgamunkáján hájasodnak szerte a világban, de még van pofájuk lélegeztető gépen is tartani ezt a szegény magyar gazdaságot...

Nem. Egész egyszerűen és tényszerűen leírtam, hogy amit te jellemzőnek leírtál az nem az állami szférára jellemző, hanem leginkább a multikra. Ebből egyáltalán nem az következik, amit te utáan ideírtál.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Malamud az igazi 2015-05-21, 12:34

KÓKLER írta:
Malamud az igazi írta:Sziasztok! :-)


Szia.Smile))

Megint Bence túltengés van.

Látom. :-(

Megyek is arrébb, van dolgom....
Malamud az igazi
Malamud az igazi

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 12:34

[quote="MátéBence"]

Nem véleményt írtál kopiztan a Magyar Hírlap cikkét.
Ami a válaszokkal együtt többször itt megjelent.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:32

kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:

Nem szeretem ezt a laholó gusztustalan férget.Aki gyakorlatilag többszőr kifordult önmagából..De te csak olvasd .neked való írás.


Remélem Jóska törli ezt a tömjénezést amit itt eleresztesz a kiegyensúlyozottság jegyében.mert gyakorlatilag ott folytatod ahol abba hagytad.Az meg sem fordúl a fejedben hogy ez itt senkit nem érdekel.

Akkor mégegyszer. Véleményt írtam. Az én véleményemet. Ezért Jóska bá nem fog törölni. Főleg, hogy semmi dúrvát nem írtam.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 12:31

"Trollirtó"

*****

Szia!

A szemellenzős ügyeletes kormányszócső-propagandistánk pofátlanul nyomja itt most rá a multikra mindazt a mocskot és jogtalanságot amit a gazdái elkövettek/elkövetnek és várhatóan el fognak még követni!


A hozzászólást Clochard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-21, 12:35-kor.
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 12:27

Malamud az igazi írta:Sziasztok! :-)


Szia.Smile))

Megint Bence túltengés van.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 12:27

Malamud az igazi írta:Sziasztok! :-)
Szia!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 12:25

doktorKá írta:"A versenyszféra, a multi FIZETI a túlórát."

nem, nem fizeti. A multit nem tudom, a versenyszféra a következőképp működik. Van egy feladat, végezd el jól, amikorra kell. Ezen túl, senkit nem érdekel, a kifogásod, a betegséged, a befizetett utazásod, stb. Oldd meg! És ha sikerrel jártál, nem szűkmarkúak. Hát, nagyjából.
De, kifizeti.
Pontosan a multi ügyel a LEGJOBBAN minden törvény betartására.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Malamud az igazi 2015-05-21, 12:21

Sziasztok! :-)
Malamud az igazi
Malamud az igazi

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 12:15

MátéBence írta:
Clochard írta:

Vége annak a jóvilágnak, hogy a közalkalmazottak nyugis melegedőnek használják a munkahelyüket és pontban 16:30-kor kiejtik a tollat a kezükből.

*****

Igaz, ami igaz - a csúti fáraó szittya birodalmában kuss a rabszolgának...




Akkor mégegyszer. Amit  leírtál, az sokkal inkább a versenyszférára és azon belül is a multikra jellemző.
NEM!
A versenyszféra, a multi FIZETI a túlórát.
Az állam nem. Lézerjani fennhatósága alatt 
dolgozó közalkalmazottól tudom.

A tanároknak már az klikkes iskolaigazgató SEM 
engedi beírni a teljesített túlórákat, mert a klikkk úgyse fizeti ki.
A legocsmányabb kizsákmányolás.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-05-21, 12:14

kondor írta:
mavtelep írta: Affenébe ! Olyan kreatív voltam, hogy elszúrtam az eredeti formázást...(((
Hogyan  kell visszacsinálni  a jó felületet ?

Mire gondolsz,editálhatod.

Elhalványítottam a címet, viszont én nem tudok vastag betűt alkalmazni, - ennyire béna vagyok.

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 12:14

MátéBence írta:
Clochard írta:

Vége annak a jóvilágnak, hogy a közalkalmazottak nyugis melegedőnek használják a munkahelyüket és pontban 16:30-kor kiejtik a tollat a kezükből.

*****

Igaz, ami igaz - a csúti fáraó szittya birodalmában kuss a rabszolgának...




Akkor mégegyszer. Amit  leírtál, az sokkal inkább a versenyszférára és azon belül is a multikra jellemző.

*****

Qrva multik!   Nem elég, hogy a jogfosztott magyar közmunkások rabszolgamunkáján hájasodnak szerte a világban, de még van pofájuk lélegeztető gépen is tartani ezt a szegény magyar gazdaságot...


A hozzászólást Clochard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-21, 12:16-kor.
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-21, 12:10

mavtelep írta: Affenébe ! Olyan kreatív voltam, hogy elszúrtam az eredeti formázást...(((
Hogyan  kell visszacsinálni  a jó felületet ?

Mire gondolsz,editálhatod.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-21, 12:09

[quote="MátéBence"][quote="kondor"]

Nem szeretem ezt a laholó gusztustalan férget.Aki gyakorlatilag többszőr kifordult önmagából..De te csak olvasd .neked való írás.


Remélem Jóska törli ezt a tömjénezést amit itt eleresztesz a kiegyensúlyozottság jegyében.mert gyakorlatilag ott folytatod ahol abba hagytad.Az meg sem fordúl a fejedben hogy ez itt senkit nem érdekel.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-05-21, 12:06

Affenébe ! Olyan kreatív voltam, hogy elszúrtam az eredeti formázást...(((
Hogyan kell visszacsinálni a jó felületet ?

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:05

kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:Jó napot kívánok!


Szevasz!

Mit szólsz, hogy ismét nőtt a versenyszférában foglalkoztatottak száma, miközben 5,5%-al nőttek a reálbérek?

Nem olyan jó a magyar foglalkoztatási helyzet, mint amilyennek a munkanélküliségi adatokból látszik. A munkanélküliek között se a közfoglalkoztatottak, se az alulfoglalkoztatottak nem látszanak, és azok is kimaradnak, akik nem regisztrálnak a munkaügyi központokban. A foglalkoztatottságról árnyaltabb és egyben számunkra lesújtóbb képet fest, ha a dolgozó felnőtt lakosság arányát vizsgáljuk. Az Eurostat adatai szerint Magyarország jóval az uniós átlag alatt teljesít a foglalkoztatás területén, az idősek helyzete pedig egyenesen elkeserítő az összehasonlításban.

A közalkalmazottakat pedig tömegesen bocsájtják el, majd közmunkásként - teljesen jogfosztottan - veszik őket vissza!  - gyönyörűűű...
- Erről mi a véleményed?

A KSH adataival kapcsolatban pedig csak Churchill örök igaz mondását tudom idézni:
"Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."

Én abban egyetértek veled, hogy a magyar foglalkoztatási adatok NEM JÓK. Ebben nincs vita. De azt állítom, hogy 2010 óta folyamatosan javul a helyzet és ez az adatokból tisztán kiolvasható. Még akkor is, ha a közfoglalkoztattakak leszámítod.

A kérdésedre az a válaszom, hogy volt ilyen és ez GYALÁZATOS volt. VIszont ez NEM jellemző. Ez egy két extrém és elítélendő eset. Jó lenne ezt a pár esetet nem rávetíteni az egész közfoglalkoztatottságra.


Valóban folyamatosan javul a helyzet,10 év múlva még szebb lesz.A kicsinek is örülni kell igaz?A lényeg hogy ismerjük már el hogy a kormány milyen remek munkát végez.Azt tőlünk várhatod.A helyzet úgy szar ahogy van.

Én csak korrekt, tényszerű érvelést várok. Semmi mást. Amúgy láthattad, hogy én sem azt nyomattam, hogy minden töléletes és szuper.

Majd szólok ha javulnak az adatok.Na akkor azok tényleg javulni fognak ha már én is érzem.Addig ez csak bűvészkedés.a számokkal.Megettem a kenyerem javát.láttam már ezt azt.Ez most nem dicsérni való helyzet.

Ok. Ezt tartható álláspont.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:04

Clochard írta:

Vége annak a jóvilágnak, hogy a közalkalmazottak nyugis melegedőnek használják a munkahelyüket és pontban 16:30-kor kiejtik a tollat a kezükből.

*****

Igaz, ami igaz - a csúti fáraó szittya birodalmában kuss a rabszolgának...




Akkor mégegyszer. Amit leírtál, az sokkal inkább a versenyszférára és azon belül is a multikra jellemző.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:02

kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:
MátéBence írta:Kicsit sajnáltam, hogy nem volt rajta rózsaszín habos tütü, de így is tetszett. Olyan igazán európai volt, és ebben sajnos nincsen semmi cinizmus. Mert Európa ma ilyen.De lassan elég lesz ebből. Odoaker már a kapuk előtt kurjongat. És nem érti igazán a problémát. Ráadásul nem akarja feleségül venni a luxemburgi miniszterelnököt sem, meg Juhász Pétert sem, de még Ungár Klárát sem. (Pedig ez utóbbinak jót tenne…)

Nézzük sorjában:Debrecenben, a város jövőjéről szóló sajtótájékoztatón egy igazi európai azt a kérdést intézte a miniszterelnökhöz, hogy mit üzen a homokosoknak a homofóbia elleni világnapon.Itt álljunk is meg egy pillanatra.Álljunk meg és mondjuk ki büszkén, boldogan: LESZARJUK A HO­MO­FÓBIA ELLENI VILÁGNAPOT!Leszarjuk az idióta világot, amelyben ez egyáltalán létezik.

Pontosan ugyanannyi jogunk van homofóbnak lenni, mint bármi másnak. És nem kötelező semmilyen módon viszonyulnunk ehhez az egész elmebajhoz, ehhez a kreténséghez, ehhez a pótcselekvéshez, a végső európai romlás nyilvánvaló és taszító végtermékéhez. Fel tudjátok ezt végre fogni? Nincs viszonyunk veletek és hozzátok. Legyetek homokosok, intézzétek a dolgotokat ahogy akarjátok, és soha, soha többé ne akarjatok bennünket beavatni ebbe az egészbe. Mert nekünk ez egyszerűen undorító. És jogunk van, elidegeníthetetlen jogunk van a saját undorunkhoz.Mindebből pedig az következik, hogy a miniszterelnök valóban hibázott. Na nem azért, mert azt mondta, amit mondott, hanem azért, mert azt gondolta, muszáj válaszolnia az igazi európai provokációjára.Nem muszáj.

A helyes válasz: SEMMIT SEM ÜZENEK, MERT NINCSEN HOZZÁ KÖZÖM.

De nem ezt válaszolta, így a provokáció sikeresnek bizonyult. Összeszaladtak a honi európaiak. Az igaziak. Vinnyognak, nyüzsögnek, rágnak. És megnyilvánulnak, melyik, hogy.A Juhász Péter nevű igazi európai például úgy, hogy trágárságokat ír Orbánról és Orbánnak, és azt gondolja, hogy ettől bátor. Jaj, pedig dehogy! Egy ostoba, ám harsány, életében semmi hasznosat és szépet tenni még nem tudó senki ő. Maximálisan azonos azzal, amit Orbánról írt. És – mint mondtam – még Odoaker sem akarja feleségül venni.

Ungár Klára tovább megy. Ő az állítólag létező meggyőződését is sutba vágva, egyszerűen lebuziz két fideszes képviselőt.Itt is álljunk meg egy pillanatra.Ha Ungár Klárának igaza lenne ebben a dologban, vagyis a megnevezettek valóban homokosok lennének, neki akkor sincs semmi joga ezt nyilvánosságra hozni az érintettek tudta és beleegyezése nélkül. Ugyanis mindenkinek legszentebb joga, hogy mit kezd saját nemi identitásával, és az is többek között, hogy ezt meg akarja-e osztani a világgal.

Ha pedig nincs igaza, akkor mindez fennáll, de rágalmazással is súlyosbodik. És mindezeken túl gondolkodjunk egy pillanatra azon is, mi történt volna, ha mondjuk Kocsis Máté jelentette volna ki bárkiről, hogy az illető „meleg”. Megmondom, mi történt volna. Ungár Klára és Juhász Péter vezetésével tömeg vonult volna a VIII. kerületi önkormányzat épülete elé, teleaggatták volna rózsaszín meg szivárványszínű rongyokkal, és követelnék azóta is Kocsis Máté lemondását. Hát ez történt volna. Ez történne, ez történik mindig – de most mindenki kussol. És a Hír24-en meg a többi farizeus, szemét oldalon ott virít a cím: „Kocsis Máté és Szájer József meleg!”És tényleg azt hiszik, mit hiszik, szent meggyőződésük, hogy nekik ezt is lehet.Pedig nem lehet.

És ha képtelenek megérteni szép szóval, hogy nem lehet, akkor majd el kell nekik előbb-utóbb magyarázni másképpen, hogy nem lehet. Semmiképpen sem lehet. Tudjátok miért nem, ti szarháziak, az alapvető emberi jogokon és a jó ízlésen túl? Kocsis Máté felesége, féléves gyermeke és a szülei miatt. Hogy csak egyet mondjak.Ungár Klára pedig nem liberális. Csak egy ócska, gonosz senki. Egy lepukkant, szétcsúszott arcú, szánalmas roncs. Tehát igazi, modern európai. Puszta létezése és látványa bizonyítja Goethe igazát. A Mester ezt mondta:„Nagy elégtétel a sorstól, hogy a lélek arccá válik.”Európa lelke is arccá vált. Hasonlít a Klárikáéra.Odoaker, segíts!

Ez egy beteg ember.Bedilizett.Saját önnön nagyságától. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Konkrétan mi a bajod az írásával? Mivel nem értesz egyet? Mutass rá!

Nem szeretem ezt a laholó gusztustalan férget.Aki gyakorlatilag többszőr kifordult önmagából..De te csak olvasd .neked való írás.

Igen. Szerintem ez egy jó írás. Osztom minden szavát. Szerintem EZ a normális és nem az a beteg viselkedés, amiről Bayer ír. De szabadság van. Mindenki választhat. És bárki választhatja a devianciát a normálissal szemben.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 38 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.