Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+9
DKW
Jóska.bá
Gejza
Rumcájsz
pincesor
doktorKá
mavtelep
kondor
Clochard
13 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:52

Koncsita írta:
Clochard írta:Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én a magam részéről már rettenetesen unom, hogy ezen a fórumon is most ugyanaz a hisztériás személyeskedés folytatódik a pisis-nyálas Bencénktől, illetve a partnere részéről, ami már a  KR fórumon is az összes topicot szétcseszte!!!

Én is unom, gagyi válaszokon kívül másra sem képes. Ha annyira igényes lennél egyébként, akkor Te sem válaszolnál neki soha, mert úgyis tudod, hogy teljesen felesleges.

Kérlek Koncsi ne légy ilyen képmutató. Te már egyszer megírtad, hogy elmész innen, mert ez neked itt nem tetszik, ez nem neked való. Ezt meghagyod másoknak. Ehhez képest minden nap itt esz a fene. Mert nálatok a kutya nem ír és düg unalmas az belterjes hergelésetek.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty 8 év?

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:48

Nem tudom, nekem mi közöm volt közvetlenül és személyesen az elmúlt 8 évhez, vagy akár öthöz. De ha valaki egy korlátolt demagóg gyűlölködő, akkor ezt nem is kell kutatnom.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:46

Clochard írta:Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én a magam részéről már rettenetesen unom, hogy ezen a fórumon is most ugyanaz a hisztériás személyeskedés folytatódik a pisis-nyálas Bencénk, illetve a partnere részéről, amivel már a  KR fórumon is az összes topicot szétcseszték!!!

Köszönöd meg Koncsinak, aki azzal szórakozik, hogy mindenféle más fórumokról idehoz mindenféle postokat.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:43

Clochard írta:Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én a magam részéről már rettenetesen unom, hogy ezen a fórumon is most ugyanaz a hisztériás személyeskedés folytatódik a pisis-nyálas Bencénktől, illetve a partnere részéről, ami már a  KR fórumon is az összes topicot szétcseszte!!!

Én is unom, gagyi válaszokon kívül másra sem képes. Ha annyira igényes lennél egyébként, akkor Te sem válaszolnál neki soha, mert úgyis tudod, hogy teljesen felesleges.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty A röhögtető szembesítés

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:42

:-)))) A gagyi szembesítései kinek fájnának, ami elől saját maga menekül? :-)))

Kiváló alany arra, hogy megvezesse saját magát, magának mindent megmagyarázzon, csak azzal nem számol, hogy közben milyen átlátszó.

Teljesen hiányzik az önkritikája, ezt a "teljesítményt" magában még jónak is tartja, észvesztő.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-27, 19:41

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én a magam részéről már rettenetesen unom, hogy ezen a fórumon is most ugyanaz a hisztériás személyeskedés folytatódik a pisis-nyálas Bencénk, illetve a partnere részéről, amivel már a  KR fórumon is az összes topicot szétcseszték!!!


A hozzászólást Clochard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-27, 19:42-kor.
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:36

Koncsita írta:"Látom nagyon erőlteted a témát, hogy EZEN a fórumon a te MÁSIK fórumodról beszélgessünk. BOcs. Én ebben nem leszek partner".

Folyton a saját hazugságaiba bonyolódik. És ahogy a fideszeseken, mintha megnyomnának rajta egy gombot, ömlik belőle a terelés, a csúsztatás, a hazugság, ami átmegy otromba közönségességbe.

Mint egy hisztis nő, aki  képtelen elviselni a kritikát.

Tudom, egyeseknek fáj a szembesítés. Ilyenkor vadul csapdosnak mindenfele. Kedvesen és empatikusan ilyenkor tűrni kell.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:34

"Látom nagyon erőlteted a témát, hogy EZEN a fórumon a te MÁSIK fórumodról beszélgessünk. BOcs. Én ebben nem leszek partner".

Folyton a saját hazugságaiba bonyolódik. És ahogy a fideszeseken, mintha megnyomnának rajta egy gombot, ömlik belőle a terelés, a csúsztatás, a hazugság, ami átmegy otromba közönségességbe.

Mint egy hisztis nő, aki  képtelen elviselni a kritikát.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:32

Koncsita írta:
Koncsita írta:Egy korrekt, nem személyeskedő fórumban annyit mondanak, hogy a moderátor nem volt tárgyilagos, nem azt  hogy labilis beteg.
Persze akinek nem volt gyerekszobája, honnan tudná.
"Jóska bá deklarálja, hogy ez egy ilyen hely, ahol a hozzád hasonló beteg embereknek moderációs jogosítvány jár, hogy azzal kiélhessék perverz vágyaikat."

Az ilyen fajta korrekt fórumokról mentsen az isten. Csak idő kérdése hogy korrekt barátunk legközelebb kit sérteget.

Igazán sajnálom ,ha valakit a tényszerű néven nevezés sért. Sajnálom. De nem változtatnék semmi esetre sem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:31

Koncsita írta:A valós feladattal kell szembenézni: ami nem kifejezetten az ország teljesítménye, azzal nem kellene kábítani a lakosságot, önző pártpolitikai célok miatt, egy "keresztény polgári" pártnak, bármi is történt a korábbi években. A korábbi évek emlegetése puszta terelés.



Akinek van némi erkölcsi érzéke, belátja.

Mégegyszer visszaolvastam amit írtál és ÚÚÚRITSTEN! Mit le nem mertél írni. "Akinek van némi erkölcsi érzéke..."

Koncsi!

Akinek van hangyányi erkölcsi érzéke a ballib oldalon, az azután a 8 éves ámokfutás után, amit rendeztetek az mértéktartóbb és valamivel több szerénységet és alázatot mutat. Már akinek van némi erkölcsi érzéke.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:29

Koncsita írta:Egy korrekt, nem személyeskedő fórumban annyit mondanak, hogy a moderátor nem volt tárgyilagos, nem azt  hogy labilis beteg.
Persze akinek nem volt gyerekszobája, honnan tudná.
"Jóska bá deklarálja, hogy ez egy ilyen hely, ahol a hozzád hasonló beteg embereknek moderációs jogosítvány jár, hogy azzal kiélhessék perverz vágyaikat."

Az ilyen fajta korrekt fórumokról mentsen az isten. Csak idő kérdése hogy korrekt barátunk legközelebb kit sérteget.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:25

Koncsita írta:Egy korrekt, nem személyeskedő fórumban annyit mondanak, hogy a moderátor nem volt tárgyilagos, nem azt  hogy labilis beteg.
Persze akinek nem volt gyerekszobája, honnan tudná.

Természetesen ezt mondtam itt. De mivel Jóska bá megadta a lehetőséget egy különb topiccal arra, hogy őszintén és mindenféle úri fékek nélkül elmondjam a véleményemet Kókler barátunk működéséről és annak okairól, ezért ezen hozzászólásaimat a megfelelő topicban tettem meg. Vigyázva arra, hogy a megbesz topic továbbra is egy korrekt, beszélgetős hely legyen.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:23

Koncsita írta:Ki is foglalkozik itt az én fórumommal? xDDDDDDDDDDDD

Talán aki onnan hoz át ide hozzászólásokat?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:23

Koncsita írta:A valós feladattal kell szembenézni: ami nem kifejezetten az ország teljesítménye, azzal nem kellene kábítani a lakosságot, önző pártpolitikai célok miatt, egy "keresztény polgári" pártnak, bármi is történt a korábbi években. A korábbi évek emlegetése puszta terelés.



Akinek van némi erkölcsi érzéke, belátja.

Ismét bizonyítottad, hogyha a valódi tényekkel, az okokkal kell szembenézni, akkor ez neked még nem megy. De bizakodom. Hátha egyszer megugrod ezt a szinten.

Márpedig hidd el Koncsi, a jelem megértéséhez, a múlt megértésén keresztül vezet az út. Az ok-okozati összefüggések felismerésén keresztül. Dehát persze te szabadon dönthetsz úgy, hogy nem nézel szembe a múlttal és vagy nem érted meg, vagy nem vagy hajlandó nyílvánosan megérteni. Inkább sunnyogsz. Ahogy a többi neveddel is tetted itt. Valljuk be őszintén. Ez igencsak jellemző rád. Mármint a sunnyogás. Már embernek nem jut eszébe több néven regisztrálni és megtéveszteni a jámbor ideirogatókat. Ezek után teljesen hihető, hogy a múlttal való szembenézést is elsunnyogod.

De amíg ezt teszed, addig nincs baj. Addig a fideszesek nyugodtan alhatnak.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Korrekt fórum

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:22

Egy korrekt, nem személyeskedő fórumban annyit mondanak, hogy a moderátor nem volt tárgyilagos, nem azt  hogy labilis beteg.
Persze akinek nem volt gyerekszobája, honnan tudná.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:21

Ki is foglalkozik itt az én fórumommal? xDDDDDDDDDDDD

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Szembenézés?

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:14

A valós feladattal kell szembenézni: ami nem kifejezetten az ország teljesítménye, azzal nem kellene kábítani a lakosságot, önző pártpolitikai célok miatt, egy "keresztény polgári" pártnak, bármi is történt a korábbi években. A korábbi évek emlegetése puszta terelés.



Akinek van némi erkölcsi érzéke, belátja.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:13

Koncsita írta:Ahol egy csomó hazugságot összehordanak, rendszeresen csúsztatnak, itt nem lévő személyeket sértegetnek közönséges formában, azt nem nevezném végtelenül korrekt fórumnak. Azt sem, ahol labilis betegnek nevezik a moderátort.
Ha így gondolod, akkor igazán tehetnél ellene és ha sokkal kevesebbet hazudoznál, csúsztatnál, idéznél mindenféle más fórumok bejegyzéseit, kötekednél velem, akkor valóban még jobb lehetne. A néven nevezést vállalom és tartom is. Minden okom megvolt rá és tényszerűen lehetett is bizonyítani, hogy Kókler barátunkkal elszaladt a pacika.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Pozitívum!

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:11

Engedjétek meg, hogy kifejezzem az örömömet, hogy Koncsi barátunk az előzetes fogadkozásával ellentétben mégis itt maradt. Jó. Sokan tudják, hogy Koncsi szava mennyit is ér, dehát örüljünk, hogy annak ellenére, hogy azt mondta, hogy elmegy innen, mégis inkább a maradás mellett döntött. Ez annak fényében különösen értéklendő, hogy barátnénknak saját fóruma is van. Igaz ott döglődés van, belterjes hergelés, ami a kutyát nem érdekel. Talán még Őt magát sem. Ezért is jött ide, mert itt legalább kedvére koncsitázhat.

Boldogság, hogy sikerült egy jó fórumot csinálni! Gratulálok Jóska bá!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Végtelenül korrekt fórum

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:11

Ahol egy csomó hazugságot összehordanak, rendszeresen csúsztatnak, itt nem lévő személyeket sértegetnek közönséges formában, azt nem nevezném végtelenül korrekt fórumnak. Azt sem, ahol labilis betegnek nevezik a moderátort.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:09

Koncsita írta:Lehet,hát. Elzárkóztam a témától és közben negligáltam az összefüggéseket. Érdekes. Ez vajon hogy derült ki?

Képtelen leírni egy igaz hozzászólást.

Legyünk pozitívak. Talán most végre szembenézel a 2007-es GDP növekedés okaival és végre valahára megírod, hogy szerinted miért csak 0,3%-al sikerült nővelni a GDP-t az akkori EU-s pénzügyi ciklus záró évében, a pénzügyi válság előtt.

Nagyon kiváncsian várom az értekezésed.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Lehet hazudozni ...

Témanyitás by Vendég 2015-05-27, 19:07

Lehet,hát. Elzárkóztam a témától és közben negligáltam az összefüggéseket. Érdekes. Ez vajon hogy derült ki?

Képtelen leírni egy igaz hozzászólást.

A különbség mellesleg nem az, hanem hogy melyik adatot hogyan magyaráznak. Saját csúcsteljesítménynek, vagy másnak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:03

Koncsita írta:Nem mélyedtem el a 2007-ben, tehát ebben az ügyben is azt hazudhat magának, amit akar.
Talán észre sem veszi, hogy értelmezési zavarában hogyan vágja át saját magát.
Vagy tudja.

Pont ez a baj Koncsi, hogy bármennyire próbáltalak rávezetni arra, hogy nézd meg a 2007-es GDP növekedés okait, te ettől mereven elzárkóztál. Pedig ha nem tudnád, az speciel pont egy EU-s pénzügyi ciklus utolsó éve volt, amikor ömlött be ide a pénz. Tudod az a faktor, amivel most az Orbán kormányt próbálod ekézni. Nektek akkor sikerült 0,3%-ot ebből kihozni, míg a többi környező ország csinált 5% feletti eredményt. Ellenben mos a 3,5%-is növekedéssünkkel nem csak régiós éllovasok, de EU-s dobogósok is vagyunk. Ez a különbség.

Már persze csak ha a tények érdekelnek. Ha nem, akkor nyugodtan lehet lózungolni és hazudozni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 19:00

Jóska.bá írta:Túl vagyunk a (törölt vélemények leszámításával is) a háromezredik .hozzászóláson.
Az első időszakok túlkapásait leszámítva - hál'istennek - lassan elmaradtak a közvetlen anyázások,
és ennek örülök. Annak is örülök, hogy vita egyre inkább érdemi, bár még mindig van olyan, hogy
a vita inkább hasonlít a "de igen - de nem" vitatkozásra hasonlít, de mintha az is ritkább lenne.

Mint a KR utáni alternatív lehetőségek közül a még aránylag jól pörgő fórum létrehozója,
mégsem vagyok elégedett - és nem magunkkal....
Leginkább azzal nem vagyok elégedett, hogy a KR-nek sikerült szétverni egy társaságot,
noha ez a fórum is bizonyítja, hogy a 3000-ből talán 100 cenzúrázott hsz. volt,
két regisztráltat kellett kizárni és ketten voltak 1-3 napos "kényszerszabadságon".

Köszönöm nektek ezt a 3000 hozzászólást, nektek, akik elfogadtátok a kulturális
minimumot és maradtatok, hogy intelligens módon megoszthassuk egymással a gondolatainkat !


Eljött az idő, hogy, ha ismertek a közösen elfogadott normáinkat megtartani képes, okos, intelligens
embereket, akkor megemlítsétek meg nekik, hogy vagyunk, gondolkodunk - és téveszméket is cserélünk...


És most dologidő van...

Én is örölök Jóska bá és őszintén gratulálok, hogy egy korrekt, használható és élvezetes fórumot raktál össze. Az összes politikai vitánk ellenére végtelenül korrekt fórum ez és ezért jár a kalapleemelés neked.

Ha így folytatjuk nem csak a 30.000 hanem a 300.000 is meglesz.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-27, 18:59

Jóska.bá írta:
Koncsita írta:"tegnap tényszerűen bizonyítottam, hogy a szóvívő hazudik"

Kinek? Semmiféle tényt nem láttunk itt.

Ő "TÉNY-SZERŰSÉG"-ről írt, te meg TÉNYEKET vársz.
Mecsoda különbség !

Általában én vagyok az aki tényeket várok és helyette személyeskedést és mocskolódát kapok. Ezzel együtt tudok élni.

De ha már a tényekről van szó, akkor kérdezd meg Koncsit, hogy vajon 2007-ben, a válság előtt, az akkor EU-s ciklus utolsó évében, amikor ömlött a pénz Magyarországra, akkor miért csak 0,3%-al nőtt a magyar GDP szemben a környező országok 5%-os növekedésével? Hátha neked végre megválaszolja. Nekem nem akarja a makacs kis asszonysága.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.