Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
Gejza
turidani
DKW
MátéBence
Trollirtó
kondor
11 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:52

doktorKá írta:


Mondok egy egyszerű példát neked. Én, 2018-ig fidesz szavazó vagyok. Ha addig, becsukják Biszku Bélát, akkor maradok, Ha nem, akkor nem, dacára annak a remek teljesítménynek, amit a gazdaságban nyújtottak. Mert több fontos dolog van. ha meg felkutatnak még élő komcsit, és becsukják, akkor egy életre az övék vagyok! :-))))
Egyszerű példával bnizonyítottad az igazamat.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:50

Koncsita. írta:
Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Trollirtó írta:A Bizottság két részletes vizsgálatot indít a magyarországi élelmiszerlánc-felügyeleti díj és a dohánytermék-értékesítést terhelő adó ügyében - jelentette be az Európai Bizottság szerdán. A döntésből az is kiderül, hogy a két adót alkalmazását betiltotta a brüsszeli testület, amíg le nem zárul a vizsgálat. A Bizottság frappáns érvvel állt elő a szelektív dohányipari különadóval szemben. 


LINK >>

Ismét dolgozik a multi lobby.
Dehát sokat nem kell várni egy olyasbvalakitől, aki a nemzeti érdeket még hallomásból sem ismeri és amióta olvashatjuk a munkásságát, azóta azokból csak és kizárólag (!!!!!!!!!!!!!!!) a multik a külföldi érdekel képviselete, azok érvei visszhangoznak. 

Koncsi ügynök jó ügynök. CSak nem a mienk.

Lássunk tisztán!
A történésekből (multik különadói) én azt látom, hogy a 
"hírből sem ismert nemzeti érdek" azt jelenti, hogy adóztassuk 
(és adóztassuk TÚL) őket, azok hárítsák ezt át a lakosságra, 
a keletkezett adóbevétel-többletet (ami ugye a nagy és feneketlen kalapba megy), 
költsük stadionra, pengés kerítésre, miegymásra, de leginkább dugdossuk 
a holdudvar zsebébe. 
Ezermilliárdos nagyságrendben.

És szerintem jól látom, mert ez a valóság.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-07-16, 12:50

Trollirtó írta:
doktorKá írta:
Trollirtó írta:

Nem jól fogod meg a kérdést.
A közhangulatról és a védosztag gyűlöletkeltéséről van szó.


Én ebben nem hiszek. Abban azonban hiszek, mert mérhető, és tényszerű, hogy a híveitek nem állnak ki mellettetek, ha úgy tetszik, a saját politikusaitok, veletek, a választóikkal sem értenek szót. EZ nem a fidesz hibája. A politikai rendezvényekre kevesen látogatnak ki, EZ nem a fidesz hibája. Az időköziken, egymással civakodik a ballib jelöltek hada....EZ nem a fidesz hibája. Közhangulat? Akkor számítana valamit, ha rend, és egység lenne a ballib oldalon. Így azonban semmit.
Nem a hited kérdése.
a gyűlöletkeltés létezik "kommunisták", "illegális bevándorlók", "a ballib" stb. ellen.
Te magad is gyakorolod, egyenesen kimondva.
Ez pedig megosztás. Gyűlölőkre és gyűlöltekre.
Ma ez folyik. Állami médiában, plakáton, szóban és írásban.

Mondok egy egyszerű példát neked. Én, 2018-ig fidesz szavazó vagyok. Ha addig, becsukják Biszku Bélát, akkor maradok, Ha nem, akkor nem, dacára annak a remek teljesítménynek, amit a gazdaságban nyújtottak. Mert több fontos dolog van. ha meg felkutatnak még élő komcsit, és becsukják, akkor egy életre az övék vagyok! :-))))
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:46

Koncsita írta:Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 E1436d


Kinézetre tipikus cigány.


Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Zsido_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézetre tipikus zsidó

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:44

Koncsita. írta:
Koncsita írta:
Koncsita. írta:
turidani írta:

Az én változatom:
...és akkor kiderülne, hogy amit 1998-2002 között eredményt felmutattatok, azok nagyrésze még MINDIG a Horn-kormány eredménye volt...


(A helyesírási hibák tőled, kedves Koncsi.bence.) Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:44

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Trollirtó írta:A Bizottság két részletes vizsgálatot indít a magyarországi élelmiszerlánc-felügyeleti díj és a dohánytermék-értékesítést terhelő adó ügyében - jelentette be az Európai Bizottság szerdán. A döntésből az is kiderül, hogy a két adót alkalmazását betiltotta a brüsszeli testület, amíg le nem zárul a vizsgálat. A Bizottság frappáns érvvel állt elő a szelektív dohányipari különadóval szemben. 


LINK >>

Ismét dolgozik a multi lobby.

Lehet ezt így minősíteni, átcsúsztatni valami másba, de ennek a valóságtartalma jól érthetően az, hogy versenyellenes, mert közvetve államilag támogat vállalkozókat  más vállalkozókkal szemben, amit tilt az EU.

Most mit gondoljunk arról, aki gyakorlatilag hazudik a kormánya érdekében, mert ez hazugság.

Konkluzió
========
Ma is bebizonyítottam, hogy Máté Bence:
- továbbra is provokál, csak most éppen nem a saját neve alatt
- továbbra is csúsztat, hazudik
- erkölcsi tartása nincs, a Fideszt majd valamikor elszámoltatná, de nem most
- kettős mércéje van.

Szerintem ez keveseknek újdonság, talán még NEKI sem.

A magam részéről nem óhajtok vele tárgyalni többé.

Itt van ismét egy teljesen hazug interpretáció, amiből egy szó sem igaz.

Vita van az EU és Magyarország között. Amit az EU szóvá tett, azt a Magyar kormány cáfolja és áll a tényszerű viták elébe. Jól láthatóan azok mentek az EU-hoz lobbizni, akik az átalakítások vesztesi. Természetesen a nagy multi cégek, akikről köztudott, hogy erős lobbi erejük és kiváló kapcsolataik vannak.

Teljesen egyrételmű, hogy az EB döntése mögött ezen sértett üzleti körök vannak. És ezzel amúgy nincsen semmi baj, mert ők a maguk érdekeit nézik minden áron. A magyar kormány meg azért van, hogy a magyarok érdekeit nézze és azokat védje, ha kell konfrontáció árán is.

Nos ezt próbálja a kedves névrokon teljesenhazug módon, teli csúsztatásokkal félreinterpretálni. Úgy beállítani, mintha eleve eldöntött tény lenne, hogy az EB-nek igaza van. szerintem NINCS igaza. És ezt a vitát le is fogják folytatni, az EB és a Magyar kormány között. Dehát sokat nem kell várni egy olyasvalakitől, aki a nemzeti érdeket még hallomásból sem ismeri és amióta olvashatjuk a munkásságát, azóta azokból csak és kizárólag (!!!!!!!!!!!!!!!) a multik a külföldi érdekel képviselete, azok érvei visszhangoznak.

Koncsi ügynök jó ügynök. CSak nem a mienk.

Lássunk tisztán!


A hozzászólást Koncsita. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-16, 13:00-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-07-16, 12:43

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:40

kondor írta:
Trollirtó írta:
kondor írta:Nem kellene hogy így legyen,de így van.A módszerek változnak az eredmény és az ár is.Nem is ezzel volna a legnagyobb baj.A nemzeti egység megteremtését hirdető kormány és azokat körülvevő csoportok szimpatizánsok ,haszonlesők,köpönyegforgatók,csalók ,szélhámosok,undorító állandóan az előző kurzust gyalázó szövegein és hangulat keltésén.Így nem lesz nemzeti egység.Csak a gyűlölet marad.Konszenzus nélkül nincs béke,kiegyezés.Ilyen mérvű túlhatalom megtehetné az első lépést egy normális közhangulat megteremtéséért.meg is fogja tenni,ha már minden az övé lesz.Kérdés milyen áron.Gyanítom sokkba fog kerülni ,és nem biztos hogy megéri.
Ekkora túlhatalom bízhatna a szavazóiban így 5 év után.
Nem teszi, mert fél. Mint minden túlhatalom.
Az előző kurzus gyalázása megtartja a szavazóit, és
elriasztja azokat, akik a gyalázottra szavaznának.
Jól kitervelt és hatékonyan megvalósított pszichológiai
hadviselés, megosztás és uralkodás.

A dolog érdekessége,még hogy hiába az állandó kampány,a választási részvétel egyre kevesebb.talán ez is alá támasztja amit írtam,hogy ebből az egzaltált állapotbók egyre több embernek elege lesz.
Szerintem a gyűlöletkeltés, az ellenséggyártás, a permanens "harc", 
a jövőtlenség valamint az életszínvonal milliók számára érezhető csökkenése sok 
mindenkit apatikussá tett. Lexarom, nem érdekel, nem szavazok. 
Senkire.
Csak túléljük valahogy.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:36

doktorKá írta:
Trollirtó írta:
doktorKá írta:
Trollirtó írta:

Nem jól fogod meg a kérdést.
A közhangulatról és a védosztag gyűlöletkeltéséről van szó.


Én ebben nem hiszek. Abban azonban hiszek, mert mérhető, és tényszerű, hogy a híveitek nem állnak ki mellettetek, ha úgy tetszik, a saját politikusaitok, veletek, a választóikkal sem értenek szót. EZ nem a fidesz hibája. A politikai rendezvényekre kevesen látogatnak ki, EZ nem a fidesz hibája. Az időköziken, egymással civakodik a ballib jelöltek hada....EZ nem a fidesz hibája. Közhangulat? Akkor számítana valamit, ha rend, és egység lenne a ballib oldalon. Így azonban semmit.
Nem a hited kérdése.
a gyűlöletkeltés létezik "kommunisták", "illegális bevándorlók", "a ballib" stb. ellen.
Te magad is gyakorolod, egyenesen kimondva.
Ez pedig megosztás. Gyűlölőkre és gyűlöltekre.
Ma ez folyik. Állami médiában, plakáton, szóban és írásban.

Gondolhatod ezt, de ebben nyilván az vesz részt, aki akar. Én tényeket igyekszem felsorolni, a saját prioritásom szerint. Aztán mindenki azt kezd vele, amit akar. ha valaki ezért kezd el gyűlölködni, az engem nem érdekel, mert a tények a fontosak. Ezeket, akkor sem szabad elhallgatni, ha ez esetleg gyűlöletet szül. Vannak tények, melyek esetében, ez a normális reakció.
Te gyűlölöd pl. a "kommunistákat" (egyébként a védosztaggal, jobbikkal, 
vármegyéssel, betyárral és a többi nemzethyvel teljes egyetértésben) - magad mondtad.
És ehhez neked nem kellenek "tények".
Bárkit, élőt vagy holtat kinevezel "kommunistának", és már lehet is gyűlölni.
Szóban és írásban.
El lehet venni a nevét a patinás iskolától, utcanévtáblát lehet cserélni.
Hadd tudja meg mindenki, hogy gyűlölni KELL.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:35

turidani írta:
DKW írta:Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Xuzekqalocdq386xwm8d



Az államadósság 2010 áprilisában 21-22ezer milliárd körül járt, a legutolsó publikált adat szerint jelenleg 24.976 milliárd, a GDP 77,2%a.



Egyébként múlt év közepén 25 436,64 milliárd is volt.



A többi stimmel.

Jól láthatóan vannak itt egyesek, akik nem bírják elviselni a tényeket, ezért mindent megtesznek azért, hogy ezzel ne kelljen szmebe nézniük és ezért minden másról beszélnének, csak a világos egyértelmű tényekről nem, amiből minden normális ember le tudja vonni a megfelelő következtetést.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:34

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
turidani írta:
Koncsita. írta:


Államadósságot mindig és mindenkor a GDP arányában mérik. Mármint a hozzáértők.



Ha ránézel az általam javasolt maastrichti adatra, akkor kiderül, hogy az egy évvel ezelőttihez képest névértéken is csökkent:))

Akkor is kontárok a fideszesek.

A szakértő balliberális kormány alatt 54%-tól 82%-ra CSÖKKENT az államadósság. És azért CSÖKKENT, mert akkor még szakértők kormányoztak..

Aztán jött 2010-ben a kontár Fidesz kormány és ezek a béna, kontárok 82%-ról 77%-ra NÖVELTÉK az államadósságot. És ez azért van, mert nem tudnak kormányozni, csupa idióta ül a kormányban.

Ez puszta demagógia, ezt magad sem hiszed el.

Az államadósság aránya csökkent, még pedig azért, mert nőtt a GDP, tehát a GDP növekedésből ki kellene szűrni azt a részt, ami az előző kormánynak, és nem a következőnek köszönhető.

Hasonlóan később ki kellene szűrni azt, hogy a GDP csökkenéséből mennyi volt az akkori kormánynak köszönhető és mennyi nem.

Innen is látszik, hogy ezek az "eredményjelző" adatok az "eredményjelző" táblán megtévesztőek lehetnek, ha valaki nem tudja értékelni azokat.

Tudom, hogy nektek a TÉNYEK (!!!!!!) mindig demagógia, amikor azt mutatják, amivel utáltok szembenézni.

Természetesen a GDP arányos államadósság akkor is csökkenhet, ha a GDP gyorsabban nő, mint az adósság. Ez triviális.

Ez a szűrögetés teljesen felesleges és félrevezető így. De még ezt is lehetne korrektül csinálni (ahogy te nem akarod, mert a korrektség még a legtávolabbról sem jellemző rád) és akkor kormányokon átívelve megnézni ezeket a hatásokat. És akkor kiderülne, hogy amit 2002-2006 között eredményt felmutattatok, azok nagyrésze még MINDIG az első Orbán kormány eredménye volt. Szóval lehet ezt játszani De akkor korrektül egységes mércével.

Ezt viszont akárhogy forgatod, akárhogy bűvészkedsz, az 54%-tól 82%-ra növekedett GDP arányos államadósságot NEM tudod a Fidesz nyakába varrni, mert az a Ti saratok. Ahogy abból az érdemből sem jár nektek SEMMI, hogy végre a GDP arányos államadósság csökkenő pályára állt és most 77% körüll van és évről évre csökken. Miközben alattatok évről évre nőtt. Ezek a szomorú tények. Lehetne szembenézni velük és nem terelni, átkeretezni és más, irreleváns dolgokat idehozni, hogy a tényekről eltereld a szót.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Természetesen igazad van most ez a helyzet!!Nem is tudom mért írtam azt a pár sort.Talán azért mert a sok túl hatalmat rablást lenyúlást is másképpen fognánk fel ha nem tartaná az országot állandó kampány feszültségbe.

Témanyitás by kondor 2015-07-16, 12:33

Trollirtó írta:
kondor írta:Nem kellene hogy így legyen,de így van.A módszerek változnak az eredmény és az ár is.Nem is ezzel volna a legnagyobb baj.A nemzeti egység megteremtését hirdető kormány és azokat körülvevő csoportok szimpatizánsok ,haszonlesők,köpönyegforgatók,csalók ,szélhámosok,undorító állandóan az előző kurzust gyalázó szövegein és hangulat keltésén.Így nem lesz nemzeti egység.Csak a gyűlölet marad.Konszenzus nélkül nincs béke,kiegyezés.Ilyen mérvű túlhatalom megtehetné az első lépést egy normális közhangulat megteremtéséért.meg is fogja tenni,ha már minden az övé lesz.Kérdés milyen áron.Gyanítom sokkba fog kerülni ,és nem biztos hogy megéri.
Ekkora túlhatalom bízhatna a szavazóiban így 5 év után.
Nem teszi, mert fél. Mint minden túlhatalom.
Az előző kurzus gyalázása megtartja a szavazóit, és
elriasztja azokat, akik a gyalázottra szavaznának.
Jól kitervelt és hatékonyan megvalósított pszichológiai
hadviselés, megosztás és uralkodás.

A dolog érdekessége,még hogy hiába az állandó kampány,a választási részvétel egyre kevesebb.talán ez is alá támasztja amit írtam,hogy ebből az egzaltált állapotbók egyre több embernek elege lesz.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Konszenzus

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:31

A konszenzus latin eredetű szó, a jelentése: egyetértés vagy megegyezés egy adott csoport tagjai között. 
A kifejezést lehetne egy csoport kollektív bölcsességével is helyettesíteni, azzal kiegészítve, 
hogy a véleményeltérés és vélemény változatok mértéke az egyes tagok között akár igen nagyfokú is lehet, és ha azt akarjuk, hogy az egyes tagok a döntésnek megfelelően cselekedjenek, akkor ez a különbség fenn kell maradjon a későbbiekben is
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-07-16, 12:30

Trollirtó írta:
doktorKá írta:
Trollirtó írta:

Nem jól fogod meg a kérdést.
A közhangulatról és a védosztag gyűlöletkeltéséről van szó.


Én ebben nem hiszek. Abban azonban hiszek, mert mérhető, és tényszerű, hogy a híveitek nem állnak ki mellettetek, ha úgy tetszik, a saját politikusaitok, veletek, a választóikkal sem értenek szót. EZ nem a fidesz hibája. A politikai rendezvényekre kevesen látogatnak ki, EZ nem a fidesz hibája. Az időköziken, egymással civakodik a ballib jelöltek hada....EZ nem a fidesz hibája. Közhangulat? Akkor számítana valamit, ha rend, és egység lenne a ballib oldalon. Így azonban semmit.
Nem a hited kérdése.
a gyűlöletkeltés létezik "kommunisták", "illegális bevándorlók", "a ballib" stb. ellen.
Te magad is gyakorolod, egyenesen kimondva.
Ez pedig megosztás. Gyűlölőkre és gyűlöltekre.
Ma ez folyik. Állami médiában, plakáton, szóban és írásban.

Gondolhatod ezt, de ebben nyilván az vesz részt, aki akar. Én tényeket igyekszem felsorolni, a saját prioritásom szerint. Aztán mindenki azt kezd vele, amit akar. ha valaki ezért kezd el gyűlölködni, az engem nem érdekel, mert a tények a fontosak. Ezeket, akkor sem szabad elhallgatni, ha ez esetleg gyűlöletet szül. Vannak tények, melyek esetében, ez a normális reakció.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:28

Jóska.bá írta:
Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:



Akkor valamit megint nagyon félreértettél mert ilyenról szó sem volt. Egyáltalán. Szóval a rém és az álhír terjeszté nem szép dolog. Ejnye-ejnye.
Bence!

Nem kell sugallni, provokálni valakit olyasmivel, hogy megint nagyon félreértett valamit, konkrétan cáfolj, ne provokálj.

Ehhez képest TÉNYSZERŰEN (!!!!!!!!!!!) kiderült, hogy butaságot írtál, félrevezető módon interpretáltál egy hírt. Ezzel szemben Bence is és Én is TÉNYSZERŰEN bemásoltuk a valódi hírt, az AKK honlapjáról, amit az MTI is átvett, amit meg a KR beolvasott.

Igen. Ezek a mi stílus jegyeink. Mi ragaszkodunk a tényekhez.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:26

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Nem értem, miért azzal törödik DJBÚ, hogy Morvay mire költi a legális vagyonát ?
Engem sokkal jobban érdekelne, hogy némely Fő-finesznyik vagyona legális-e ?

Nagyon jogos. Remélem ha egyszer majd lesz egy kormányválltás, akkor végre TÉNYLEG alaposan utánamennek minden feltételezett vagyongyaraposásnak! ez a minimum elvárás lesz a következő NEM fidesz kormánytól. Ebben egyetértünk?
Jézus Mária Szent József!

Itt fogalmazta meg Máté Bence a saját esszenciáját. Vonják akkor felelősségre a Fideszt, ha sikerült megbuktatni, addig csináljanak amit akarnak, el is tüntethetik az esetleg lopott vagyont.

Lehet erre még mondani valamit? És akkor azt kutatják az ilyenek, hogy Gyurcsány kinek a villájában lakik?

Miért hazudozol? Itt én írtam meg a saját magam véleményét. Bence itt sem volt. Tudod Ő most pihen.

Amúgy olvasni megtanulhatnál. Nem azt írtam, hogy csak akkor vonják felelősségre, ha megbuktak. Ezt te költötted hozzá hazug módon. Arról írtam, hogyha lesz kormányválltás, akkor legyen valódi elszámoltatás. Értsd jól: legkésőbb!


A hozzászólást Koncsita. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-16, 12:57-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Akkor remélem nem panaszkodsz ezek után ezen az oldalon,ha netán nem volnánk olyan demokratikusok veletek szemben!!!!!!!De legalább elismerted.ez is valami.

Témanyitás by kondor 2015-07-16, 12:24

doktorKá írta:
kondor írta:Nem kellene hogy így legyen,de így van.A módszerek változnak az eredmény és az ár is.Nem is ezzel volna a legnagyobb baj.A nemzeti egység megteremtését hirdető kormány és azokat körülvevő csoportok szimpatizánsok ,haszonlesők,köpönyegforgatók,csalók ,szélhámosok,undorító állandóan az előző kurzust gyalázó szövegein és hangulat keltésén.Így nem lesz nemzeti egység.Csak a gyűlölet marad.Konszenzus nélkül nincs béke,kiegyezés.Ilyen mérvű túlhatalom megtehetné az első lépést egy normális közhangulat megteremtéséért.meg is fogja tenni,ha már minden az övé lesz.Kérdés milyen áron.Gyanítom sokkba fog kerülni ,és nem biztos hogy megéri.

Erre egy idézettel válaszolnék. 2002, fidesz kampányzáró, Műegyetem rakpart. Talán, egy kisgazda felszólaló mondta. "Ma nem lennénk itt ennyien, ha a túloldalon nem azok lennének..."  

Ez ma is igaz. Lehetne konszenzus az LMP-vel, vagy akár a Jobbikkal. Sajnos, egy olyan balliberális oldallal, ami nekünk jutott, nem lehet. Nem azért, mert nincs rá mód, hanem mert nincs rá szándék, a mi oldalunkon sem. Ez van.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:24

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Ezt konkrétan honnan veszed? Ugyanis ilyen hírt én a napokban nem olvastam sehol. Szerintem ismét sikerült valamit nagyon félreértsél. Hozd ide a cikket, amire hivatkozol!

Szeretném látni az eredeti hírt. Ennyi.
Bence!

Ha tényleg csak ennyi lett volna, akkor emiatt az egy kérés miatt nem provokáltad volna 2x is Jóskát. Miért csinálod ezeket?

CSak ismételni tudom magamat. Nem tudom szégyelni azért magamat, mert a tényszerűséghez ragaszkodom. Pont úgy, ahogy a Bence is. Hogy ez nektek nettó provokáció, az sokat elmond rólatok.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:23

Koncsita írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:Napok óta folyik a vita két finesznyik és sok gondolkodó között,
hogy hogyan "csökken" a Harács-kormány adósságállománya.

Ma nyilvánosságra került az új adat:
egy év alatt MINUSZ négy és fél milliárd euróval "csökkent"  
Harács-kormány által elherdált és a jövő generációja által
megfizetendő  hitel tömege......


Szép napot ?

Ezt konkrétan honnan veszed? Ugyanis ilyen hírt én a napokban nem olvastam sehol. Szerintem ismét sikerült valamit nagyon félreértsél. Hozd ide a cikket, amire hivatkozol!

Bence!

Ez a másik hülyézése, még nem mondták neked? Ne provokálj, még az alatt a 2 nap alatt sem, amikor KI VAGY ZÁRVA.

Konkrétan mondja ezt az a hazudozó, aki többször, több helyen megírta, hogy Ő most innen számüzetésbe helyezi magát és elkotródik. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Egyet kell értsek Bencével. Ritka undorító álszent képmutató vagy.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:22

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Ezt konkrétan honnan veszed? Ugyanis ilyen hírt én a napokban nem olvastam sehol. Szerintem ismét sikerült valamit nagyon félreértsél. Hozd ide a cikket, amire hivatkozol!



Akkor valamit megint nagyon félreértettél mert ilyenról szó sem volt. Egyáltalán. Szóval a rém és az álhír terjeszté nem szép dolog. Ejnye-ejnye.
Bence!

Nem kell sugallni, provokálni valakit olyasmivel, hogy megint nagyon félreértett valamit, konkrétan cáfolj, ne provokálj.

Én csak kérdeztem. Aztán miután kiderült nagyjából, hogy Jóska bá mire gondolt, szó szerint (!!!!!!!!!!!!) idéztem én is azt a bejegyzést az AKK honlapjáról, amit Bence már 2 napja idézett szintén szó szerint.

Nagyon sajnálom, hogy nektek a tények is már provokációk. Titeket sokminden provokáhat Smile Leginkább a tények, amikkel nem tudtok mit kezdeni Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:19

Koncsita írta:
Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:

Lásd az előző hozzászólásom, kiegészítve azzal, hogy közben a GDP gyorsabb ütemben emelkedik mind az adósság.

Államadósságot mindig és mindenkor a GDP arányában mérik. Mármint a hozzáértők.

Magad írtad, hogy hasznosabb lenne GNP-ben mérni. Tehát nem a szakértőkre kell hivatkozni, hanem az elfogadottabb, általánosabban alkalmazott módszerre.

Bence megírta, hogy szerinte a GNP hasznosabb volna. De a szakma még a GDP-nél tart. És azt is használja MINDENKI. Szóval a GDP arányos ma az általánosabban alkalmazott és elfogadottabb módszer. Függetlenül attól, hogy a GDP vagy a GNP lenne a hasznosabb és informatívabb.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:18

Koncsita írta:
Jóska.bá írta:http://www.klubradio.hu/klubmp3/archiv/20150715/klub20150715-155854.mp3

Koncsita. írta:
Jóska.bá írta:



Akkor valamit megint nagyon félreértettél mert ilyenról szó sem volt. Egyáltalán. Szóval a rém és az álhír terjeszté nem szép dolog. Ejnye-ejnye.
Bence!

Az rém és az álhír terjesztése nem szép dolog?
Szerinted az mind igaz, amit a kormány terjeszt, bevándorló-átvándorló-menekülő ügyben, össze is keverve szándékosan a kettőt?

Az egész biztosan nem volt igaz, amit Jóska bá írt. Ez tény.

És az is egész biztosan nem igaz, amit a mélydemorata balliberálisok mondananak illegális bevándolrók ügyében, hogy nincs, ez álprobléma és csak a fidesz találja ki. Amúgy láthatóan ők is rájöttek, hogy zsákutcába lavírozták magukat és most próbálnak valahogy kihátrálni belőle.

Szóval noha nem szép, nem elegáns, amit a Fidesz művel illegális bevándorlók ügyében, attól még a valóságot sokkal jobban leírja, mint a balliberálisok és mélydemokraták pc maszatolása.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:16

Koncsita. írta:
Koncsita írta:
Koncsita. írta:
turidani írta:Az ipari termelésben csak két ország tudott túltenni hazánkon.

A hazai ipar 6,2 százalékos éves bázisú növekedése (kiigazított) majdnem minden uniós tagállamot leiskolázott. Csak Málta (9,5) és Lettország (6,5) tudott felülkerekedni a magyar adaton.


http://mfor.hu/cikkek/Bronzermesek_lettunk_az_Unioban.html

itt akkor is a csőd fele szaladunk 2010 tavasza óta. Bezzeg 2010-ig milyen jó volt. Akkor még szakértők kormányoztak.

Kedves Máté Bence!

A helyes válasz itt az lett volna, hogy ez mennyiben köszönhető tényleg a hazai vállalkozásoknak és mennyi ebből az uniós forrás okozta tupír. Úgy lehetne összehasonlítani egy korábbi időszakkal.

Én Koncsita. vagyok! Bence a Balaton parton pihen. Próbáld elfogadni, hogy nem Ő írt, hanem én.

A helyes válasz az lenne, ha nem kevernéd össze önkényesen a dolgokat. Természetesen lehet beszéni az EU-s forrásokról, amelyek nem segélyek és nem a két szép szemünkékrt kapjuk, ha kapjuk. Ahogy 2010-ig sem segélyek voltak és jöttek. Szóval persze, lehet erről beszélni, csak akkor nézzük meg pontosan, hogy az EU-s pénzek hogyan és miként járultak hozzá az ország GDP-jéhez 2002-2010 között. És akkor tökéletesen kristálytiszta képet kaphatunk arról, hogy ki hogy kormányzott.

De ebben semmi új nincs. Ezt már Bence ezerszer a szádba rágta. Most meg tőlem kapod meg.
Kedves Koncsi.bence - az EU-pénzek bizony segélyek.
Arra, hogy ez a kis elmaradott országocska közelíthessen a többihez.
Mert a saját erejéből nem tud.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-16, 12:15

Jóska.bá írta:
Koncsita. írta:.....
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kedves névrokonom ígérete pontosan ennyit ér. Még órákig sem képes a szavát állni. Ócska kis hazudozó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-16, 12:14

doktorKá írta:
Trollirtó írta:

Nem jól fogod meg a kérdést.
A közhangulatról és a védosztag gyűlöletkeltéséről van szó.


Én ebben nem hiszek. Abban azonban hiszek, mert mérhető, és tényszerű, hogy a híveitek nem állnak ki mellettetek, ha úgy tetszik, a saját politikusaitok, veletek, a választóikkal sem értenek szót. EZ nem a fidesz hibája. A politikai rendezvényekre kevesen látogatnak ki, EZ nem a fidesz hibája. Az időköziken, egymással civakodik a ballib jelöltek hada....EZ nem a fidesz hibája. Közhangulat? Akkor számítana valamit, ha rend, és egység lenne a ballib oldalon. Így azonban semmit.
Nem a hited kérdése.
a gyűlöletkeltés létezik "kommunisták", "illegális bevándorlók", "a ballib" stb. ellen.
Te magad is gyakorolod, egyenesen kimondva.
Ez pedig megosztás. Gyűlölőkre és gyűlöltekre.
Ma ez folyik. Állami médiában, plakáton, szóban és írásban.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 20 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.