Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
Gejza
turidani
DKW
MátéBence
Trollirtó
kondor
11 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Ha ennyit eluntak és megfutamodtak - akkor hogyan akarnak győzni bármilyen vitában ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 19:43

Koncsita írta:
Jóska.bá írta:
Koncsita írta:Hová lett Rumcájsz? Milyen jó dolgokat írt.


El kell üldözni innen az értelmes embereket, hogy ez a két troll élje itt ki magát?

Vagy azt bizonyítja, hogy nem tudsz rendet tartani és elunták a folyamatos értelmetlen provokálást, személyeskedést. Razz


Ha mindig én védtem volna meg őket, akkor mennyit tanultak volna belőle ?

Tavaly - még a KR-en - sokszor írtam, hogy el fog bukni az egész Balf@sz Baloldal,
ha nem készül fel egy szemét, aljas, gyilkos választási kampányra.

Nem készültek fel, megfutamodtak, elnyuszizták az egészet - és elbuktak.....
Ezzel a stílussal legközelebb is ez lesz az eredmény.
Én értékelem a kitartásod. Csak ne kötődj túl erősen semelyik oldalhoz se,
mert a kötődés meggyengít.... Valahol a Bibliában szebben van megfogalmazva....
"A Hetedik Te Magad Légy !"

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:40

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Nah ugye Smile

De ott legalább Koncsi a sherrif. Ott szabadon lehet buzizni, férgezni, nácizni, meg ilyenek. DE persze Koncsi ide jön panaszkodni a moderálásra Smile))))

Ritka undorító egy véglény szegénykém Smile

Nehéz más szóval illetni azt, aki ilyen szélségesen hazug, képmutató és álszent.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:40

MátéBence írta:
Koncsita írta:

Kedves Bence!

Te azért hiszed azt, hogy nem veszítesz, nyertes vagy, jól tudod a dolgokat, mert ritkán jársz olyan társaságba, ahol képesek lennének téged megcáfolni, azt kerülöd, helyette itt vitatkozol olyanokkal, akiknek (netán) felületes-felszínes-hiányos  a tudása, és örülsz annak, hogy nincsenek érveik .... Ez nem túl értékes győzelem, lásd be.

Ha komplikáltabb esettel találkozol, akkor elég sokszor nem is arról beszélsz, amiről a másik és az a képzeted támad, hogy megcáfoltad.

Ha nem az ilyen kétes mű-sikerekre vágysz, akkor változtass ezen, és a felkészültségednek megfelelő helyeken vitatkozz, vagy olyan helyen, ahol még felkészültebbek, mivel ott tanulhatsz.

Minden más helyen csak önigazolhatod a saját tévedéseidet, és annak örülhetsz. Ha elkezdesz bárkit provokálni, az a vitát félre viheti, azzal megint nem leszel okosabb, győztesebb.

Te döntesz.

Aki viszont ad magára, az nála tapasztaltabb társaságba jár, hogy tanuljon, és ne élvezkedjen majdnem közgazdasági analfabétákon, akiket még annak is nevez.


Már az önmagáért beszél, hogy ITT TÖLTÖD AZ EGÉSZ NAPODAT, AHOL MÁSOKNAK NINCSENEK ÉRVEIK, SZERINTED.

Ezt már ezerszer kitárgyaltuk és a tényeket megírtam. Már ami engem érint. Hidd el. A magam dolgát én jobban tudom mint te. Hidd el tévedsz és teljesen rossz vágányon vagy Smile

Ezerszer megcáfoltam az ismét ideböfögött hazugságaidat. Ha megígéred, hogy elfogadod a tényket, esküszöm még egyszer veszem a fáradtságot és MINDEN szépen megírok neked. CSak most erősen kétlem, mert kb 500 X képtelen voltál a tényeket felfogni. De kaphatasz egy 501. esélyt ha érdekel. Lásd milyen segíőkész és birka türelmű vagyok. Ez a türelem külön a betegségednek jár.

Megint és sorozatosan becsapod magad.

Saját magad leírod, hogy örülsz annak, ha valakinek itt nincs érve, világos hogy nem ezt kellene csinálnod, ennek semmi haszna és értelme nincs, a saját magad áltatásán kívül. Hogy más beteg, az is a saját önáltatásod.

Csak nem félsz tudat alatt, hogy máshová kevés vagy? Azért produkálod magadat ITT, és ÍGY?



Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Romlok a stílusod, Bence !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 19:35

MátéBence írta:
turidani írta:
MátéBence írta:Valahol egy messzi messzi galaxisban ahol Koncsika fújja a passzát szelet ott ilyeneket írogatnak az Ő engedélyével és támogatásával:

"A kis köcsög megint velem foglalkozik,tényleg unatkozhat,majd szólok a málé drágájának,hogy rendezze le..hehehe"

Ez neki jó. Ez neki tetszik. De persze van pofája idejönni reklamálni a moderálás miatt.

Hogy nem szakad rá az ég! De komolyan! Hogy lehet valaki ilyen undorító álszent képmutató alak?????????????????????????

U.I.: Én kérek elnézést Jóska bá, hogy ezt idehoztam. CSak gondoltam gyorsan és hatékonyan cáfolom Koncsi hazudozását tényszerűen.


Jó, hogy eszembe juttattad. Úgyis kérni akartam, hogy dobj egy linket, mert én anno nem mentettem el azt az oldalt. Közben eszembe jutott, milyen tanulságos lehet, mikor demokratáék egymást közt nyomatják:))

Nah ugye Smile

De ott legalább Koncsi a sherrif. Ott szabadon lehet buzizni, férgezni, nácizni, meg ilyenek. DE persze Koncsi ide jön panaszkodni a moderálásra Smile))))

Ritka undorító egy véglény szegénykém Smile
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:35

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Én hangosan nevetek Smile
És igen. Veszteni tudni kell. Te elég sokat gyakorolhattad már. Mégis valahogy nehezedre esik az elfogadás. De majd idővel talán...

Kedves Bence!

Te azért hiszed azt, hogy nem veszítesz, nyertes vagy, jól tudod a dolgokat, mert ritkán jársz olyan társaságba, ahol képesek lennének téged megcáfolni, azt kerülöd, helyette itt vitatkozol olyanokkal, akiknek (netán) felületes-felszínes-hiányos  a tudása, és örülsz annak, hogy nincsenek érveik .... Ez nem túl értékes győzelem, lásd be.

Ha komplikáltabb esettel találkozol, akkor elég sokszor nem is arról beszélsz, amiről a másik és az a képzeted támad, hogy megcáfoltad.

Ha nem az ilyen kétes mű-sikerekre vágysz, akkor változtass ezen, és a felkészültségednek megfelelő helyeken vitatkozz, vagy olyan helyen, ahol még felkészültebbek, mivel ott tanulhatsz.

Minden más helyen csak önigazolhatod a saját tévedéseidet, és annak örülhetsz. Ha elkezdesz bárkit provokálni, az a vitát félre viheti, azzal megint nem leszel okosabb, győztesebb.

Te döntesz.

Aki viszont ad magára, az nála tapasztaltabb társaságba jár, hogy tanuljon, és ne élvezkedjen majdnem közgazdasági analfabétákon, akiket még annak is nevez.


Már az önmagáért beszél, hogy ITT TÖLTÖD AZ EGÉSZ NAPODAT, AHOL MÁSOKNAK NINCSENEK ÉRVEIK, SZERINTED.

Ezt már ezerszer kitárgyaltuk és a tényeket megírtam. Már ami engem érint. Hidd el. A magam dolgát én jobban tudom mint te. Hidd el tévedsz és teljesen rossz vágányon vagy Smile

Ezerszer megcáfoltam az ismét ideböfögött hazugságaidat. Ha megígéred, hogy elfogadod a tényket, esküszöm még egyszer veszem a fáradtságot és MINDEN szépen megírok neked. CSak most erősen kétlem, mert kb 500 X képtelen voltál a tényeket felfogni. De kaphatasz egy 501. esélyt ha érdekel. Lásd milyen segíőkész és birka türelmű vagyok. Ez a türelem külön a betegségednek jár.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Nem érdemes eröltetned. Az undemokrata illiberálisok ugysem értik meg.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 19:29

turidani írta:
MátéBence írta:Valahol egy messzi messzi galaxisban ahol Koncsika fújja a passzát szelet ott ilyeneket írogatnak az Ő engedélyével és támogatásával:

"A kis köcsög megint velem foglalkozik,tényleg unatkozhat,majd szólok a málé drágájának,hogy rendezze le..hehehe"

Ez neki jó. Ez neki tetszik. De persze van pofája idejönni reklamálni a moderálás miatt.

Hogy nem szakad rá az ég! De komolyan! Hogy lehet valaki ilyen undorító álszent képmutató alak?????????????????????????

U.I.: Én kérek elnézést Jóska bá, hogy ezt idehoztam. CSak gondoltam gyorsan és hatékonyan cáfolom Koncsi hazudozását tényszerűen.


Jó, hogy eszembe juttattad. Úgyis kérni akartam, hogy dobj egy linket, mert én anno nem mentettem el azt az oldalt. Közben eszembe jutott, milyen tanulságos lehet, mikor demokratáék egymást közt nyomatják:))
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:29

MátéBence írta:
Koncsita írta:

Veszíteni tudni  kell. Ha ez csak egy játék, akkor miért vagy így felbőszülve?

Én hangosan nevetek Smile
És igen. Veszteni tudni kell. Te elég sokat gyakorolhattad már. Mégis valahogy nehezedre esik az elfogadás. De majd idővel talán...

Kedves Bence!

Te azért hiszed azt, hogy nem veszítesz, nyertes vagy, jól tudod a dolgokat, mert ritkán jársz olyan társaságba, ahol képesek lennének téged megcáfolni, azt kerülöd, helyette itt vitatkozol olyanokkal, akiknek (netán) felületes-felszínes-hiányos  a tudása, és örülsz annak, hogy nincsenek érveik .... Ez nem túl értékes győzelem, lásd be.

Ha komplikáltabb esettel találkozol, akkor elég sokszor nem is arról beszélsz, amiről a másik és az a képzeted támad, hogy megcáfoltad.

Ha nem az ilyen kétes mű-sikerekre vágysz, akkor változtass ezen, és a felkészültségednek megfelelő helyeken vitatkozz, vagy olyan helyen, ahol még felkészültebbek, mivel ott tanulhatsz.

Minden más helyen csak önigazolhatod a saját tévedéseidet, és annak örülhetsz. Ha elkezdesz bárkit provokálni, az a vitát félre viheti, azzal megint nem leszel okosabb, győztesebb.

Te döntesz.

Aki viszont ad magára, az nála tapasztaltabb társaságba jár, hogy tanuljon, és ne élvezkedjen majdnem közgazdasági analfabétákon, akiket még annak is nevez.


Már az önmagáért beszél, hogy ITT TÖLTÖD AZ EGÉSZ NAPODAT, AHOL MÁSOKNAK NINCSENEK ÉRVEIK, SZERINTED.


A hozzászólást Koncsita összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-14, 19:31-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:25

Koncsita írta:
Jóska.bá írta:

Az biztos, hogy Őőőő nem él álomvilágban - mindent megszerez strómanokon keresztül,
de titeket álomvilágban tart. Meglásd, meglesz a böjtje...  De majd az is rákeni egy új ellenségre.
És nektek elég egy-két ellenség - a demokrácia helyett...


Te élteted ezt a trollt, a másikkal együtt, Jóska. Hát élvezd őket.

Tényleg külön élvezem, ahogy képtelen vagy veszíteni. Beteg Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:22

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Akkor mégegyszer ha már olvasni nem tudsz, mert annyira elborítja az agyad a gyűlölet:

"És igen, sok dologért bizony mai napig Gyurcsány a hibás. De persze nem mindenért. "

Nézd. Lehet ezen rugózni, hogy ki vesztette el a kapcsolatát a valósággal és ki él álomvilágban. Az eredményjelző tábla magáért beszél. Nézd meg kik lettek Jobbikosok és kiknek a támogatása csökkent radikálisan. Tudod egészen addig, amíg mi fölényesen nyerjük a választásokat, addig nincs gond. Addig valszeg mi látjuk jól a valóságot. Ti 2006 tavasza óta országos választást NEM NYERTETEK. Nem kéne végre valahára elgondolkodni azon, hogy lehet hogy nem látjátok jól a dolgokat? De tényleg...

Az biztos, hogy Őőőő nem él álomvilágban - mindent megszerez strómanokon keresztül,
de titeket álomvilágban tart. Meglásd, meglesz a böjtje...  De majd az is rákeni egy új ellenségre.
És nektek elég egy-két ellenség - a demokrácia helyett...

Kérek engedélyt vitatni amit fantáziálsz Wink

MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:21

Jóska.bá írta:


Nézd. Lehet ezen rugózni, hogy ki vesztette el a kapcsolatát a valósággal és ki él álomvilágban. Az eredményjelző tábla magáért beszél. Nézd meg kik lettek Jobbikosok és kiknek a támogatása csökkent radikálisan. Tudod egészen addig, amíg mi fölényesen nyerjük a választásokat, addig nincs gond. Addig valszeg mi látjuk jól a valóságot. Ti 2006 tavasza óta országos választást NEM NYERTETEK. Nem kéne végre valahára elgondolkodni azon, hogy lehet hogy nem látjátok jól a dolgokat? De tényleg...

Az biztos, hogy Őőőő nem él álomvilágban - mindent megszerez strómanokon keresztül,
de titeket álomvilágban tart. Meglásd, meglesz a böjtje...  De majd az is rákeni egy új ellenségre.
És nektek elég egy-két ellenség - a demokrácia helyett...


Te élteted ezt a trollt, a másikkal együtt, Jóska. Hát élvezd őket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:17

Koncsita írta:
MátéBence írta:Csak kérdezem, hogy Koncsita tényleg elköszönt és számüzetésbe sorolta magát?

Meghát megírta több helyen többeknek, hogy Ő velünk és főleg velem nem foglalkozik Smile

Oszt nézze meg a bakfitty Smile

Megint a műkifogásaidnak örülsz.

Látnivaló, hogy ez a vita is teljesen felesleges, ugyanúgy, mint ha a GDP arányos kamatteherről beszélgetnénk, ott is előhúzol mindenféle mást és személyeskedsz, közben, kedves "barátom", mert te alapjában véve  te egy rugóra jársz.

Én elvagyok anélkül is, hogy ide írjak, te tartsd majd a frontot itt máskor is, ahogy ma, már bocsánat, de ezért a felesleges szarért, amit itt műveltél.

Helyetted az Indexen sokkal jobban szórakoztam volna.

De az marad csemegének. Smile

Csak kérdezem, hogy te nem köszöntél már el? Nem írtad meg, hogy számüzetésbe mész?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Hát....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 19:17

MátéBence írta:
kondor írta:
MátéBence írta:

És én dícsértem valha a kormányzati médiát: Speciel az állami médiától én is hányok. És igen, sok dologért bizony mai napig Gyurcsány a hibás. De persze nem mindenért.
Igen. A szélsőjobb megerősödött. Ti meg meggyengültetek. És miért? Mert ti már elvesztettétek a kapcsolatotokat a valósággal és még mindig a náci veszedelemről papoltok, amikor a világon mindenki tudja, hogy azok akik a Jobbikra szavaznak, azok messze nem náci szimpatizánsok. Egyszerűen csak választ akarnak meg tiszta és egyenes beszédet.  Arról nem beszélve, hogy a szélsőjobb nagyrészt a TI károtokra erősödött. A régi vidéki szocikból lettek a mai nap Jobbikosai. Gratulálok!
Én nem pofátlankodom sehova. A nyitott fórumok lehetőségével élek. Mi a bajod ezzel te nagyon demokrata?

Mondom én mindenért mi vagyunk a felelősek meg Gyurcsány.Ti csak jót akartok.buhahahahaha.Mert elvesztettük a kapcsolaot ba valósággal.Te hülye vagy ,én élek a valóságban te élsz egy képzelt álomvilágban.de nem baj mondjad,ha könnyebb úgy a napod mondjad.Máshová is jársz.Na akkor ide nem kéne.és nem kéne látványosan rinyálni ha  Jóska figyelmeztet.Hehehehehe

Akkor mégegyszer ha már olvasni nem tudsz, mert annyira elborítja az agyad a gyűlölet:

"És igen, sok dologért bizony mai napig Gyurcsány a hibás. De persze nem mindenért. "

Nézd. Lehet ezen rugózni, hogy ki vesztette el a kapcsolatát a valósággal és ki él álomvilágban. Az eredményjelző tábla magáért beszél. Nézd meg kik lettek Jobbikosok és kiknek a támogatása csökkent radikálisan. Tudod egészen addig, amíg mi fölényesen nyerjük a választásokat, addig nincs gond. Addig valszeg mi látjuk jól a valóságot. Ti 2006 tavasza óta országos választást NEM NYERTETEK. Nem kéne végre valahára elgondolkodni azon, hogy lehet hogy nem látjátok jól a dolgokat? De tényleg...

Az biztos, hogy Őőőő nem él álomvilágban - mindent megszerez strómanokon keresztül,
de titeket álomvilágban tart. Meglásd, meglesz a böjtje... De majd az is rákeni egy új ellenségre.
És nektek elég egy-két ellenség - a demokrácia helyett...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:14

MátéBence írta:Csak kérdezem, hogy Koncsita tényleg elköszönt és számüzetésbe sorolta magát?

Meghát megírta több helyen többeknek, hogy Ő velünk és főleg velem nem foglalkozik Smile

Oszt nézze meg a bakfitty Smile

Megint a műkifogásaidnak örülsz.

Látnivaló, hogy ez a vita is teljesen felesleges, ugyanúgy, mint ha a GDP arányos kamatteherről beszélgetnénk, ott is előhúzol mindenféle mást és személyeskedsz, közben, kedves "barátom", mert te alapjában véve  te egy rugóra jársz.

Én elvagyok anélkül is, hogy ide írjak, te tartsd majd a frontot itt máskor is, ahogy ma, már bocsánat, de ezért a felesleges szarért, amit itt műveltél.

Helyetted az Indexen sokkal jobban szórakoztam volna.

De az marad csemegének. Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:14

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Tényszerűen szokásos hazug koncsitázásnak tudom be. Mert speciel rólam magamról mégiscsak én tudom az igazat és nem te Smile

A képmutatást meg talán nem neked kéne emlegessed akkor, amikor a földkerekség egyik legnagyobb Tartuffje vagy. Leglalja képmutató, álszent.

Veszíteni tudni  kell. Ha ez csak egy játék, akkor miért vagy így felbőszülve?

Én hangosan nevetek Smile
És igen. Veszteni tudni kell. Te elég sokat gyakorolhattad már. Mégis valahogy nehezedre esik az elfogadás. De majd idővel talán...
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:13

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Nem kérdeztelek, de ez egy szabad fórum, ahonnan már délelőtt elköszöntél és száműzted magad. DE kullancs módra ragaszkodsz, és nem bírod elviselni, ha nem a tied az utolsó szó. Beteg vagy te lelkem Smile

Hazug, hamis az interpretációd. Teljes tévedés. Koncsitaság. Tök felesleges X-edszer nekifutni a hazudozásaid helyre rakni. Akkor is X+1-edszerre is leírod a hazugságaidat. Ilyen vagy. Javíthatatlan.

Nos, ilyenkor aki tényleg tud vitatkozni, annyit ír, hogy én ezt teljesen másképp gondolom, nem pocskondiázza a másikat.
És ha állandóan másként gondol dolgokat, akkor két ilyen ember nem tud érdemben vitatkozni, kell még több szem.

Szerény véleményem szerint megint kikerülted a választ, más dolgokat hozol elő. Ezekkel magadat eteted, ahogy mondtam, még le is húzod magadat a sárba, önként ezzel a stílussal.

Ha mindenfélét összehordasz a másikról, az nem válasz, nem cáfolat, az valami nőies hajtépés.

Nálad turidani gyakorlatilag többet ér, igaz l'art pour l'art stílusban ír, hogy saját magát szórakoztassa, a másikat meg alázgassa, de még így is több érvet hoz fel, mint te, mivel te egy idő után kizárólag a személyeskedésre vagy képes, minél jobban eltalál egy kritika, annál inkább.

Nem Koncsika! Én csak megírom, hogy tévedsz és hazudozol és koncsitázol. Ahogy szoktál. Végülis velem foglalkozol. Személyesdsz egész nap. Ez a lételemed Smile

És mivel mégiscsak rólam van szó, tök felesleges lenne már nem tudom hanyadszor megírni, hogy hazudsz, tévedsz, mert megírta már vagy ezerszer neked az igazaz. Eddig sem hatott rád, eztán sem fog. Én ezt már elfogadtam. ezért nem megyek ebbe bele. Várom, hogy végre elkotródjál innen, ahogy beharangoztad.

Már idekészítettem a gép mellé a fehér zsebkendőmet, amivel integetek utánad és amivel törölgetem majd a krokodil könnyeimet Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 19:12

kondor írta:
A pénztárcámnak hiszek neked nem.Semmi féle növekvő pályáról nincs szó.Bolha lépés.a 77 most 77 pár hónap múlva majd megint 82,arra is mondtok majd valamit.
És közben telnek az évek érted.valamit ennyi pénzből amit beszedtetek már valamit illő csinálni.Érted már.Mégis mindenféle adókat vezettek be.újjakat.Soroljam Sorolja neked a harapós tigris.Elvetemült vagy.Totál bekattantál.

csináltak: eltüntették....
Hé, gyerekek, figyeljetek
Elmagyarázom a bűvészetet
A pódium áll, a rivalda kész
Zajlik az össznépi megtévesztés
Nézd, az ott a kincs
Csiribi-csiribá, s híre sincs
Az elme villog, dől a szöveg
S úgy, ahogy én is, jól megeszed
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:10

MátéBence írta:
Koncsita írta:
 Tudd be "kedvesem", aminek akarod, de minek ez a képmutatás?

Ki keresett engem hetekig a KR-en, mikor nem voltam ott? Ki írt mindenféle provokációt, hogy megjelenjek?

Csak nem az, aki egy elmebeteggel akarta tölteni a napjait, egészségesen?

Ne nevettess.

Tényszerűen szokásos hazug koncsitázásnak tudom be. Mert speciel rólam magamról mégiscsak én tudom az igazat és nem te Smile

A képmutatást meg talán nem neked kéne emlegessed akkor, amikor a földkerekség egyik legnagyobb Tartuffje vagy. Leglalja képmutató, álszent.

Veszíteni tudni  kell. Ha ez csak egy játék, akkor miért vagy így felbőszülve?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:09

Csak kérdezem, hogy Koncsita tényleg elköszönt és számüzetésbe sorolta magát?

Meghát megírta több helyen többeknek, hogy Ő velünk és főleg velem nem foglalkozik Smile

Oszt nézze meg a bakfitty Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:09

MátéBence írta:
Koncsita írta:

Ha engem kérdezel, ez egy butaság, egy jobboldalinak is lehet más véleménye és még igaza is. Ebből az látszik számomra, hogy érzelemből vitatkozol, valaki mást, akit alapból rossznak tartasz, azt akarod legyőzni-meggyőzni.

Az egyenesen undorító és hányinger, amikor itt a Gyurcsány kormány hibáit átviszed ezekre a vitatkozókra, akik alkalmasint akkor nem is politizáltak, ez gyomorfogató. :S :S :S

Nem kérdeztelek, de ez egy szabad fórum, ahonnan már délelőtt elköszöntél és száműzted magad. DE kullancs módra ragaszkodsz, és nem bírod elviselni, ha nem a tied az utolsó szó. Beteg vagy te lelkem Smile

Hazug, hamis az interpretációd. Teljes tévedés. Koncsitaság. Tök felesleges X-edszer nekifutni a hazudozásaid helyre rakni. Akkor is X+1-edszerre is leírod a hazugságaidat. Ilyen vagy. Javíthatatlan.

Nos, ilyenkor aki tényleg tud vitatkozni, annyit ír, hogy én ezt teljesen másképp gondolom, nem pocskondiázza a másikat.
És ha állandóan másként gondol dolgokat, akkor két ilyen ember nem tud érdemben vitatkozni, kell még több szem.

Szerény véleményem szerint megint kikerülted a választ, más dolgokat hozol elő. Ezekkel magadat eteted, ahogy mondtam, még le is húzod magadat a sárba, önként ezzel a stílussal.

Ha mindenfélét összehordasz a másikról, az nem válasz, nem cáfolat, az valami nőies hajtépés.

Nálad turidani gyakorlatilag többet ér, igaz l'art pour l'art stílusban ír, hogy saját magát szórakoztassa, a másikat meg alázgassa, de még így is több érvet hoz fel, mint te, mivel te egy idő után kizárólag a személyeskedésre vagy képes, minél jobban eltalál egy kritika, annál inkább.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:04

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Most komolyan kezdejek el X-edszerre reagálni a hazug koncsitázásaidra? Feleslegeses. De látom nem bírsz leszakadni rólam. Ezt betudom a betegséged egyik tünetének Wink
 Tudd be "kedvesem", aminek akarod, de minek ez a képmutatás?

Ki keresett engem hetekig a KR-en, mikor nem voltam ott? Ki írt mindenféle provokációt, hogy megjelenjek?

Csak nem az, aki egy elmebeteggel akarta tölteni a napjait, egészségesen?

Ne nevettess.

Tényszerűen szokásos hazug koncsitázásnak tudom be. Mert speciel rólam magamról mégiscsak én tudom az igazat és nem te Smile

A képmutatást meg talán nem neked kéne emlegessed akkor, amikor a földkerekség egyik legnagyobb Tartuffje vagy. Leglalja képmutató, álszent.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 19:01

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Nekem olyan netes fórumra van szükségem, ahol baliberálisokkal tudok vitatkozni. Ennyike Smile

Én nem itt élem az életem. de ha van időm és kedvem, akkor szívesen itt vagyok. Nem úgy mint te, aki ugye a neten éli az életét. Wink

Ha engem kérdezel, ez egy butaság, egy jobboldalinak is lehet más véleménye és még igaza is. Ebből az látszik számomra, hogy érzelemből vitatkozol, valaki mást, akit alapból rossznak tartasz, azt akarod legyőzni-meggyőzni.

Az egyenesen undorító és hányinger, amikor itt a Gyurcsány kormány hibáit átviszed ezekre a vitatkozókra, akik alkalmasint akkor nem is politizáltak, ez gyomorfogató. :S :S :S

Nem kérdeztelek, de ez egy szabad fórum, ahonnan már délelőtt elköszöntél és száműzted magad. DE kullancs módra ragaszkodsz, és nem bírod elviselni, ha nem a tied az utolsó szó. Beteg vagy te lelkem Smile

Hazug, hamis az interpretációd. Teljes tévedés. Koncsitaság. Tök felesleges X-edszer nekifutni a hazudozásaid helyre rakni. Akkor is X+1-edszerre is leírod a hazugságaidat. Ilyen vagy. Javíthatatlan.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 19:00

MátéBence írta:
Koncsita írta:


Hogy lennék gazember, ha számodra ez csak játék?

Ebből az látszik, hogy te véresen komolyan veszed ezt az egészet, és képtelen vagy azt elfogadni, ha valaki nem a te álláspontodat ismeri el.

Egy játékban előfordul, hogy csalnak, erre te magad hivatkoztál, hogy ez a játék része.

Elárultad magad, te véresen komoly okok miatt vagy itt, és azért írsz ilyeneket másról, hogy gazember, mert ezekre a visszaigazolásokra feltétlenül szükséged van.

Én soha nem írtam neked ilyeneket, a sértegetéseidnek is maximum a töredékét, mert van önbizalmam, kiegyensúlyozott vagyok és nincs szükségem ilyesmire.

Nem hinném, hogy te gazember vagy, a civil életben elég megbízható lehetsz AKKOR, ha valaki nem "bánt" téged és nem érzel támadást a részéről.

Az meg személyiségi hiba, hogy a kritikákat személyes támadásnak veszed.

Most komolyan kezdejek el X-edszerre reagálni a hazug koncsitázásaidra? Feleslegeses. De látom nem bírsz leszakadni rólam. Ezt betudom a betegséged egyik tünetének Wink
 Tudd be "kedvesem", aminek akarod, de minek ez a képmutatás?

Ki keresett engem hetekig a KR-en, mikor nem voltam ott? Ki írt mindenféle provokációt, hogy megjelenjek?

Csak nem az, aki egy elmebeteggel akarta tölteni a napjait, egészségesen?

Ne nevettess.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:58

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Te viccelsz? Téged minden nap meg lehetett fogni. Persze kérdés az, hogy mit értünk megfogáson. Mert nyílván annyi gerinc soha nem volt és nem is lesz benned, hogy egyenes kérdésre egyenesen válaszolj.  A megfogás abban értendő, hogy mindig fehéren-feketén be tudtam bizonyítani, hogy téverdsz, csúsztatsz, hazudsz. Az, hogy hülye vagy, az nem zárja ki azt, hogy van pár dologhoz tehetséged. Pl. tehetségesen menekülsz  gerinces, egyenes, nyíltsisakos vita elől. A sunyiskodásban, a terelésben, az átkeretezésben, a hazud kiragadásban, félreinterpretálásban vagy tehetséges. Ettől még egy gazember vagy.


Hogy lennék gazember, ha számodra ez csak játék?

Ebből az látszik, hogy te véresen komolyan veszed ezt az egészet, és képtelen vagy azt elfogadni, ha valaki nem a te álláspontodat ismeri el.

Egy játékban előfordul, hogy csalnak, erre te magad hivatkoztál, hogy ez a játék része.

Elárultad magad, te véresen komoly okok miatt vagy itt, és azért írsz ilyeneket másról, hogy gazember, mert ezekre a visszaigazolásokra feltétlenül szükséged van.

Én soha nem írtam neked ilyeneket, a sértegetéseidnek is maximum a töredékét, mert van önbizalmam, kiegyensúlyozott vagyok és nincs szükségem ilyesmire.

Nem hinném, hogy te gazember vagy, a civil életben elég megbízható lehetsz AKKOR, ha valaki nem "bánt" téged és nem érzel támadást a részéről.

Az meg személyiségi hiba, hogy a kritikákat személyes támadásnak veszed.

Most komolyan kezdejek el X-edszerre reagálni a hazug koncsitázásaidra? Feleslegeses. De látom nem bírsz leszakadni rólam. Ezt betudom a betegséged egyik tünetének Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:57

MátéBence írta:
Koncsita írta:

Ezekkel magadat eteted, "barátom". Értem én, hogy társaságra van szükséged, meg még sikerélményekre, ha itt találod meg ezeket és így, akkor neked legyen mondva.

Az sajnálatos, ha valaki annyira unatkozik, vagy annyira igénytelen, hogy veletek köti le magát, és nem talál ennél jobb fórumot, akár bántja ez Jóskát, akár nem.

Nekem olyan netes fórumra van szükségem, ahol baliberálisokkal tudok vitatkozni. Ennyike Smile

Én nem itt élem az életem. de ha van időm és kedvem, akkor szívesen itt vagyok. Nem úgy mint te, aki ugye a neten éli az életét. Wink

Ha engem kérdezel, ez egy butaság, egy jobboldalinak is lehet más véleménye és még igaza is. Ebből az látszik számomra, hogy érzelemből vitatkozol, valaki mást, akit alapból rossznak tartasz, azt akarod legyőzni-meggyőzni.

Az egyenesen undorító és hányinger, amikor itt a Gyurcsány kormány hibáit átviszed ezekre a vitatkozókra, akik alkalmasint akkor nem is politizáltak, ez gyomorfogató. :S :S :S


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-14, 18:58-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:55

MátéBence írta:
Koncsita írta:


Odáig jutottál, kedves "barátom", hog
y már ezt sem lehet neked elhinni, mivel valamilyen értelmezhetetlen ok miatt egy idő után nem érdekel téged, hogy van-e abban valami reális, amit írsz, vagy nem tudod megítélni. Itt adtál egy formailag tetszetősnek tűnő választ, csak semmi értelme.

Aki állandóan csúsztat, átkeretez, az ügyebár nem lehet hülye, főleg ha egy tisztességes vitában a másik partner képtelen tárgyszerű maradni, és ilyeneket vesz elő, mint te.

Gyakorlatilag te vagy képtelen feldolgozni, hogy nem tudsz megfogni, ezért kiadod magadból ezt a magyarázatot, hogy a másik bolond.

Én nem gondolom hogy te bolond vagy, csak félrecsúsztál, bizonyos okok miatt. Egy viszonylag értelmes tájékozott emberből ez lett, Máté Bence helyett.

Béke poraira.

Te viccelsz? Téged minden nap meg lehetett fogni. Persze kérdés az, hogy mit értünk megfogáson. Mert nyílván annyi gerinc soha nem volt és nem is lesz benned, hogy egyenes kérdésre egyenesen válaszolj.  A megfogás abban értendő, hogy mindig fehéren-feketén be tudtam bizonyítani, hogy téverdsz, csúsztatsz, hazudsz. Az, hogy hülye vagy, az nem zárja ki azt, hogy van pár dologhoz tehetséged. Pl. tehetségesen menekülsz  gerinces, egyenes, nyíltsisakos vita elől. A sunyiskodásban, a terelésben, az átkeretezésben, a hazud kiragadásban, félreinterpretálásban vagy tehetséges. Ettől még egy gazember vagy.


Hogy lennék gazember, ha számodra ez csak játék?

Ebből az látszik, hogy te véresen komolyan veszed ezt az egészet, és képtelen vagy azt elfogadni, ha valaki nem a te álláspontodat ismeri el.

Egy játékban előfordul, hogy csalnak, erre te magad hivatkoztál, hogy ez a játék része.

Elárultad magad, te véresen komoly okok miatt vagy itt, és azért írsz ilyeneket másról, hogy gazember, mert ezekre a visszaigazolásokra feltétlenül szükséged van.

Én soha nem írtam neked ilyeneket, a sértegetéseidnek is maximum a töredékét, mert van önbizalmam, kiegyensúlyozott vagyok és nincs szükségem ilyesmire.

Nem hinném, hogy te gazember vagy, a civil életben elég megbízható lehetsz AKKOR, ha valaki nem "bánt" téged és nem érzel támadást a részéről.

Az meg személyiségi hiba, hogy a kritikákat személyes támadásnak veszed.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.