Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
mavtelep
Gejza
turidani
DKW
MátéBence
Trollirtó
kondor
11 posters

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:54

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Jaja! Elmennek a klubrádió blogoldalra, ahol a Darussal kéz a kézben buzizhatnak, meg gyalázkodhatnak minden fék nélkül Smile

Vagy átmennek a te oldaladra, ahol 3 hónap alatt összrsen 400 hozzászólás született. WOW Very Happy

Ezekkel magadat eteted, "barátom". Értem én, hogy társaságra van szükséged, meg még sikerélményekre, ha itt találod meg ezeket és így, akkor neked legyen mondva.

Az sajnálatos, ha valaki annyira unatkozik, vagy annyira igénytelen, hogy veletek köti le magát, és nem talál ennél jobb fórumot, akár bántja ez Jóskát, akár nem.

Nekem olyan netes fórumra van szükségem, ahol baliberálisokkal tudok vitatkozni. Ennyike Smile

Én nem itt élem az életem. de ha van időm és kedvem, akkor szívesen itt vagyok. Nem úgy mint te, aki ugye a neten éli az életét. Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:50

Koncsita írta:
turidani írta:


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?


Szerencséd van, Daniella, úgy látszik Jóska annyira unatkozik, hogy még titeket is képes elviselni tartósan, én nem tennék ilyet, ezzel az enyhén szólva is otromba stílusotokkal. Hangsúlyozom, ez egy vitafórum, nem cset. Habár vitatkozni veletek eleve nem érdemes, az még érdekes, hogy ha valaki közülünk veletek együtt védené a mundér becsületét, biztos vagyok benne hogy soha semmilyen csúsztatásért nem szólnátok rá, mivel egymásra sem szóltok rá.

Ami nem baj, ha ez nem vita, csak egy játék.

De játékból nem alázunk meg embereket, ha emberek vagyunk.

Teccik érteni, mint valami pedagógus?

Tudod Koncsi abban neked 1000% igazad van, hogy Jóska bával nekünk szerencsénk van. csak nem azért, amit te írtál. De nem ám. Jóska bával azért van szerencsénk, mert veletek ellentétben az összes hibájával, hiányos tudásával együtt is egy normális EMBER és amúgy demokrata. És ezeket én sosem kérdőjeleztem meg nála.

Nem úgy mint ti ugye, akik mindenkit töröltök csak azért, mert nem bucka.

Ez az alázós szöveged rettentően megható. Mindjárt elcsöppenek, annyira meghatottál. Tudod mit? A vicc kedvéért próbáld meg ezt elmondani odaát ahol a Darus buzizik, meg gyalázkodik. És nem csak Ő. A többi bucka is. csakhát Darust említem, mert ugye Ő a legaljának is a legalja.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:45

MátéBence írta:
Koncsita írta:


Hát, ha sorozatosan ilyen értelmes kérdésekkel bombázod őket, akkor keresnek értelmesebb helyet.

Jaja! Elmennek a klubrádió blogoldalra, ahol a Darussal kéz a kézben buzizhatnak, meg gyalázkodhatnak minden fék nélkül Smile

Vagy átmennek a te oldaladra, ahol 3 hónap alatt összrsen 400 hozzászólás született. WOW Very Happy

Ezekkel magadat eteted, "barátom". Értem én, hogy társaságra van szükséged, meg még sikerélményekre, ha itt találod meg ezeket és így, akkor neked legyen mondva.

Az sajnálatos, ha valaki annyira unatkozik, vagy annyira igénytelen, hogy veletek köti le magát, és nem talál ennél jobb fórumot, akár bántja ez Jóskát, akár nem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:42

Apropó!

Az megvan, hogy Koncsi délelőtt elbúcsúzott és önkétes számüzetésbe vonult? Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:40

turidani írta:
MátéBence írta:

Valld be, hogy a 48-ból 35 te vagy. Én még 1-et bevállalok Wink


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?


Szerencséd van, Daniella, úgy látszik Jóska annyira unatkozik, hogy még titeket is képes elviselni tartósan, én nem tennék ilyet, ezzel az enyhén szólva is otromba stílusotokkal. Hangsúlyozom, ez egy vitafórum, nem cset. Habár vitatkozni veletek eleve nem érdemes, az még érdekes, hogy ha valaki közülünk veletek együtt védené a mundér becsületét, biztos vagyok benne hogy soha semmilyen csúsztatásért nem szólnátok rá, mivel egymásra sem szóltok rá.

Ami nem baj, ha ez nem vita, csak egy játék.

De játékból nem alázunk meg embereket, ha emberek vagyunk.

Teccik érteni, mint valami pedagógus?


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-14, 18:42-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:40

Koncsita írta:
turidani írta:


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?


Hát, ha sorozatosan ilyen értelmes kérdésekkel bombázod őket, akkor keresnek értelmesebb helyet.

Jaja! Elmennek a klubrádió blogoldalra, ahol a Darussal kéz a kézben buzizhatnak, meg gyalázkodhatnak minden fék nélkül Smile

Vagy átmennek a te oldaladra, ahol 3 hónap alatt összrsen 400 hozzászólás született. WOW Very Happy
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:38

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Lárod Koncsi én nagyon szeretném azt írmi, hogy nem tartalak olyan korlátolt hülyének, hogy ne tudnád mikor hazudozol, csúsztatsz és átkeretezel. De sajnos ezt nem tudom írni. Mert tényleg az írásaid alapján nem tartalak értelmesnek. Te tényleg egy beteg, torz lelkü szemellenzős vagy. Amit a fórumokon, meg a facebookon művelsz, az egész egyszerűen nem fér bele a normalitás keretei közé. Beteg vagy. És ezt nem bántásból mondom. Ez is a helyzetleírás része.

Nekem az jó szórakozás kipróbálni az érveket és szembesíteni a másik oldalt érvekkel tényekkel. Nem tartom magam ezért rossznak Smile

te is lazulj Koncsi. Nem eszik olyan forrón a kását. Nem vérre megy az egész. Néha igazán megláthatnád a másik érvelésében az igazat Wink


Odáig jutottál, kedves "barátom", hog
y már ezt sem lehet neked elhinni, mivel valamilyen értelmezhetetlen ok miatt egy idő után nem érdekel téged, hogy van-e abban valami reális, amit írsz, vagy nem tudod megítélni. Itt adtál egy formailag tetszetősnek tűnő választ, csak semmi értelme.

Aki állandóan csúsztat, átkeretez, az ügyebár nem lehet hülye, főleg ha egy tisztességes vitában a másik partner képtelen tárgyszerű maradni, és ilyeneket vesz elő, mint te.

Gyakorlatilag te vagy képtelen feldolgozni, hogy nem tudsz megfogni, ezért kiadod magadból ezt a magyarázatot, hogy a másik bolond.

Én nem gondolom hogy te bolond vagy, csak félrecsúsztál, bizonyos okok miatt. Egy viszonylag értelmes tájékozott emberből ez lett, Máté Bence helyett.

Béke poraira.

Te viccelsz? Téged minden nap meg lehetett fogni. Persze kérdés az, hogy mit értünk megfogáson. Mert nyílván annyi gerinc soha nem volt és nem is lesz benned, hogy egyenes kérdésre egyenesen válaszolj. A megfogás abban értendő, hogy mindig fehéren-feketén be tudtam bizonyítani, hogy téverdsz, csúsztatsz, hazudsz. Az, hogy hülye vagy, az nem zárja ki azt, hogy van pár dologhoz tehetséged. Pl. tehetségesen menekülsz gerinces, egyenes, nyíltsisakos vita elől. A sunyiskodásban, a terelésben, az átkeretezésben, a hazud kiragadásban, félreinterpretálásban vagy tehetséges. Ettől még egy gazember vagy.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:37

turidani írta:
MátéBence írta:

Valld be, hogy a 48-ból 35 te vagy. Én még 1-et bevállalok Wink


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?


Hát, ha sorozatosan ilyen értelmes kérdésekkel bombázod őket, akkor keresnek értelmesebb helyet.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:34

turidani írta:
MátéBence írta:

Valld be, hogy a 48-ból 35 te vagy. Én még 1-et bevállalok Wink


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?

Nem akárkik vagyunk mi főnököm Smile

Olyan szuperképességeink vannak, hogy elriasztjuk a tárgyilagosan érvelni képtelen, lózungoló ballibeket Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:32

MátéBence írta:

Lárod Koncsi én nagyon szeretném azt írmi, hogy nem tartalak olyan korlátolt hülyének, hogy ne tudnád mikor hazudozol, csúsztatsz és átkeretezel. De sajnos ezt nem tudom írni. Mert tényleg az írásaid alapján nem tartalak értelmesnek. Te tényleg egy beteg, torz lelkü szemellenzős vagy. Amit a fórumokon, meg a facebookon művelsz, az egész egyszerűen nem fér bele a normalitás keretei közé. Beteg vagy. És ezt nem bántásból mondom. Ez is a helyzetleírás része.

Nekem az jó szórakozás kipróbálni az érveket és szembesíteni a másik oldalt érvekkel tényekkel. Nem tartom magam ezért rossznak Smile

te is lazulj Koncsi. Nem eszik olyan forrón a kását. Nem vérre megy az egész. Néha igazán megláthatnád a másik érvelésében az igazat Wink


Odáig jutottál, kedves "barátom", hog
y már ezt sem lehet neked elhinni, mivel valamilyen értelmezhetetlen ok miatt egy idő után nem érdekel téged, hogy van-e abban valami reális, amit írsz, vagy nem tudod megítélni. Itt adtál egy formailag tetszetősnek tűnő választ, csak semmi értelme.

Aki állandóan csúsztat, átkeretez, az ügyebár nem lehet hülye, főleg ha egy tisztességes vitában a másik partner képtelen tárgyszerű maradni, és ilyeneket vesz elő, mint te.

Gyakorlatilag te vagy képtelen feldolgozni, hogy nem tudsz megfogni, ezért kiadod magadból ezt a magyarázatot, hogy a másik bolond.

Én nem gondolom hogy te bolond vagy, csak félrecsúsztál, bizonyos okok miatt. Egy viszonylag értelmes tájékozott emberből ez lett, Máté Bence helyett.

Béke poraira.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:29

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Abszolút egyerétek a kritikáddal. Ahogy egy normális vitafórumban a pofátlan hazudozás, csúsztatás, terelés, a direkt kérdések ignorálása sem elfogadott dolog.

Bárkit és bármit lehet ignorálni, nem kulturált, de turidani is megteszi, rosszabb napján még ki is írja, hogy "xarokrád".

Amellett a KR fórumon rendszeresen ignorált pl. engem, a kettős mérce nem az esetem, egyszer sem kritizáltad ezt.

Ne erőlködj, a színeváltozásaid nekem már régen nem hitelesek, ezt éred el, ha puszta szórakozásból hol ezt játszod, hol azt.

Elveszíted saját magadat.

Nem erőlködöm, mert tények érvek nem hatnak rád. Lazán mondom neked, hogy PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-14, 18:25

MátéBence írta:
Koncsita írta:48 regisztrált tag van.

Ugye nem emiatt a két üres troll miatt nem írnak ide, és ezek bontották meg a jó kis közösségünket?

Ugye nem?

Akinek hiányoznak,menjenek utánuk oda, ahová irogatnak, itt nem tudnak viselkedni, az bebizonyosodott, el kell takarítani őket, vagy kiürül ez a fórum.

Uff.

Valld be, hogy a 48-ból 35 te vagy. Én még 1-et bevállalok Wink


Ezexerint ha jól értelmezem, a 48-ak közössége olyan stabil képződmény, hogy két darab trolltól is atomjaikra hullanának szét?
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:21

MátéBence írta:
Koncsita írta:

Tegyük fel a játék kedvéért, hogy ott lehet.

Az nem egy vitafórum, ez meg elvileg az.

Van még kérdésed, vagy még keresel egy pár kifogást, aminek semmi köze nincs az én kritikámhoz?

Egy vitafórumban hogy engedsz meg magadnak ilyesmiket és miért?

Abszolút egyerétek a kritikáddal. Ahogy egy normális vitafórumban a pofátlan hazudozás, csúsztatás, terelés, a direkt kérdések ignorálása sem elfogadott dolog.

Bárkit és bármit lehet ignorálni, nem kulturált, de turidani is megteszi, rosszabb napján még ki is írja, hogy "xarokrád".

Amellett a KR fórumon rendszeresen ignorált pl. engem, a kettős mérce nem az esetem, egyszer sem kritizáltad ezt.

Ne erőlködj, a színeváltozásaid nekem már régen nem hitelesek, ezt éred el, ha puszta szórakozásból hol ezt játszod, hol azt.

Elveszíted saját magadat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:20

Koncsita írta:48 regisztrált tag van.

Ugye nem emiatt a két üres troll miatt nem írnak ide, és ezek bontották meg a jó kis közösségünket?

Ugye nem?

Akinek hiányoznak,menjenek utánuk oda, ahová irogatnak, itt nem tudnak viselkedni, az bebizonyosodott, el kell takarítani őket, vagy kiürül ez a fórum.

Uff.

Valld be, hogy a 48-ból 35 te vagy. Én még 1-et bevállalok Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-14, 18:18

Ez csak azt bizonyitja, hogy az itt előfordulók "veszélyesek" a Finesz szemében....

Új hozzászólás by Jóska.bá Today at 18:13




És mi van, ha mégsem?
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:18

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Nah ugye Smile

De ott legalább Koncsi a sherrif. Ott szabadon lehet buzizni, férgezni, nácizni, meg ilyenek. DE persze Koncsi ide jön panaszkodni a moderálásra Smile))))

Ritka undorító egy véglény szegénykém Smile

Tegyük fel a játék kedvéért, hogy ott lehet.

Az nem egy vitafórum, ez meg elvileg az.

Van még kérdésed, vagy még keresel egy pár kifogást, aminek semmi köze nincs az én kritikámhoz?

Egy vitafórumban hogy engedsz meg magadnak ilyesmiket és miért?

Abszolút egyerétek a kritikáddal. Ahogy egy normális vitafórumban a pofátlan hazudozás, csúsztatás, terelés, a direkt kérdések ignorálása sem elfogadott dolog.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty nem engedek a 48-ból

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:17

48 regisztrált tag van.

Ugye nem emiatt a két üres troll miatt nem írnak ide, és ezek bontották meg a jó kis közösségünket?

Ugye nem?

Akinek hiányoznak,menjenek utánuk oda, ahová irogatnak, itt nem tudnak viselkedni, az bebizonyosodott, el kell takarítani őket, vagy kiürül ez a fórum.

Uff.


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-14, 18:18-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:15

Jóska.bá írta:
Koncsita írta:Hová lett Rumcájsz? Milyen jó dolgokat írt.


El kell üldözni innen az értelmes embereket, hogy ez a két troll élje itt ki magát?

Vagy azt bizonyítja, hogy nem tudsz rendet tartani és elunták a folyamatos értelmetlen provokálást, személyeskedést. Razz

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Ez csak azt bizonyitja, hogy az itt előfordulók "veszélyesek" a Finesz szemében....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-14, 18:13

Koncsita írta:Hová lett Rumcájsz? Milyen jó dolgokat írt.


El kell üldözni innen az értelmes embereket, hogy ez a két troll élje itt ki magát?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Kósa féle 300 fölötti euró

Témanyitás by turidani 2015-07-14, 18:12

Apropó, a Kósa által 300 fölé taszajtott euróról nem nagyon hallottam reakciókat, pedig nem egy bonyolult ábra, amit belinkeltem a 2010-es euro-árfolyamról.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Rumcájsz

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:08

Hová lett Rumcájsz? Milyen jó dolgokat írt.


El kell üldözni innen az értelmes embereket, hogy ez a két troll élje itt ki magát?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-14, 18:08

Koncsita írta:
MátéBence írta:

Annyira bírom, hogy te tényleg az a beteg vagy, aki nem tudja elviselni, hogy utolsó szó ne az övé legyen Smile)

Elbúcsúztál már 1000X, de még csak visszajársz hazudozni ide Smile

Én nem játszok semmilyen szerepet. Én szórakozom. Ennyi. Komolyan mondom, hogy magadból indulsz ki, aki semmi mást nem csinál mint több néven szerepjátszik, megtéveszt, hazudozik és élvezi. Próbáld meg demokrataként elfogadni, hogy léteznek MÁS tipusú emberek, akik nem olyanok mint Te. Én lazán csinálom. Csak szórakozásból. Minden megjátszás nélkül. A hangulatomnak és a kedvemnek megfelelően.

Maradjunk annyiban Koncsi, hogy te vagy az, aki soha életében itt egyszer nem volt képes semmit elismerni abból, ami triviális igazság, csak neked nem tetszik. Kis korlátolt veszteske vagy. És az is maradsz a Darus, meg a többi beteg lelkű buzizó haveroddal odaát.


Meg fogsz lepődni, annyira hülyének nem tartalak, hogy ne tudd, mikor hazudozol. Vagy ne vedd észre, hogy tévedtél. Csak nem ismered el.

Ha téged ez szórakoztat, hát legyen. Ha ez, akkor az egód erősebb, mint te. Te bajod, te élsz vele, téged korlátoz, téged szórakoztat. De milyen áron? Megéri?

A te beteg lelkű haverjaid hová lettek, akikkel annyira barátkoztál?

Lárod Koncsi én nagyon szeretném azt írmi, hogy nem tartalak olyan korlátolt hülyének, hogy ne tudnád mikor hazudozol, csúsztatsz és átkeretezel. De sajnos ezt nem tudom írni. Mert tényleg az írásaid alapján nem tartalak értelmesnek. Te tényleg egy beteg, torz lelkü szemellenzős vagy. Amit a fórumokon, meg a facebookon művelsz, az egész egyszerűen nem fér bele a normalitás keretei közé. Beteg vagy. És ezt nem bántásból mondom. Ez is a helyzetleírás része.

Nekem az jó szórakozás kipróbálni az érveket és szembesíteni a másik oldalt érvekkel tényekkel. Nem tartom magam ezért rossznak Smile

te is lazulj Koncsi. Nem eszik olyan forrón a kását. Nem vérre megy az egész. Néha igazán megláthatnád a másik érvelésében az igazat Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:07

turidani írta:
MátéBence írta:

Nah ugye Smile

De ott legalább Koncsi a sherrif. Ott szabadon lehet buzizni, férgezni, nácizni, meg ilyenek. DE persze Koncsi ide jön panaszkodni a moderálásra Smile))))

Ritka undorító egy véglény szegénykém Smile


Egy  észrevétel.
Úgy vettem észre, az ötfejű féle társulat most látja elérkezettnek az időt, hogy szétverjék ezt a fórumot is.
Én még pontosan emlékszem rá, hogy anno a KR fórumon is hogy kezdődött. Próbáld ki, hogy az ilyen alkalmaknál egyből invitáld át abba a topikba, amit Jóska bá direkt erre a célra nyitott. Már nem emlékszem pontosan, mi a neve, de gondolom nem zárta be.
Majd figyeld meg, hogy ötfejűkének mennyire akaródzik átmenni oda.


Haha.

Vitatkozni kellene tudni, személyeskedés nélkül, nem folyton csúsztatni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-14, 18:06

MátéBence írta:

Nah ugye Smile

De ott legalább Koncsi a sherrif. Ott szabadon lehet buzizni, férgezni, nácizni, meg ilyenek. DE persze Koncsi ide jön panaszkodni a moderálásra Smile))))

Ritka undorító egy véglény szegénykém Smile


Egy észrevétel.
Úgy vettem észre, az ötfejű féle társulat most látja elérkezettnek az időt, hogy szétverjék ezt a fórumot is.
Én még pontosan emlékszem rá, hogy anno a KR fórumon is hogy kezdődött. Próbáld ki, hogy az ilyen alkalmaknál egyből invitáld át abba a topikba, amit Jóska bá direkt erre a célra nyitott. Már nem emlékszem pontosan, mi a neve, de gondolom nem zárta be.
Majd figyeld meg, hogy ötfejűkének mennyire akaródzik átmenni oda.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-14, 18:04

turidani írta:
Jó, hogy eszembe juttattad. Úgyis kérni akartam, hogy dobj egy linket, mert én anno nem mentettem el azt az oldalt. Közben eszembe jutott, milyen tanulságos lehet, mikor demokratáék egymást közt nyomatják:))

Nem érdekel az téged, te is szerepet játszol. Sokkal jobban élvezed, hogy prosztónak hívod az Indexen az embereket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 31 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

31 / 40 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.