Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+13
turidani
Jóska.bá
Gejza
tmbb
Böbe2
Malamud az igazi
mavtelep
Clochard
kondor
paksitapsi
MátéBence
Trollirtó
doktorKá
17 posters

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:21

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:

Van akinél hangosan csattant az a tockos Smile)

Jó. Valljuk be. Itt tényleg egy ittas, viselkedészavaros bunkóról van szó. Ezen nincs mit szépíteni.

Akinek a megválasztása ellen Őőőő úgy harcolt, hogy közben barátok is.....

Igen Jóska bá! Jól látod. Mert az EB elnök megválasztása NEM személyes ügy volt. .És mint látható Orbánnak akkor is igaza volt. Junckerről azóta nem csak az derült ki, hogy viselkedészavaros, alkoholista bunkó, hanem az is, hogy nettó adócsaló és EB elnökként még Barrosonál is gyengébb.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty .

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 12:18

MátéBence írta:
turidani írta:Az utsó pár másodperc olyan, mint egy tüzijáték, csak a tockosokat adják:))

Van akinél hangosan csattant az a tockos Smile)

Jó. Valljuk be. Itt tényleg egy ittas, viselkedészavaros bunkóról van szó. Ezen nincs mit szépíteni.

Akinek a megválasztása ellen Őőőő úgy harcolt, hogy közben barátok is.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:17

turidani írta:
MátéBence írta:

De! Tiszta véletlen az nyert, aki maga is Orbán Viktor támogatója és lelkes híve és amelyért a lengyel sajtó egy része éppen Orbán Viktorral próbálta démonizálni.

Erre mit tesz isten? Megnyeri a választást Smile


De furi, pedig nap közben még tuti kormánypárti győzelemről lehetett olvasni. Azért is nem néztem meg a végeredményt, mert ezen bosszankodtam:))

Több mint 20%-os előnyét bukta el a most távozó elnök. Dehát már az magában milyen furcsa, hogy a hazai balliberálisok, egy lengyel jobbközép párt elnökének szurkoltak.
Ha jól emlékszem a baloldal kb 5%-ot kapott. Hogy az mennyi? Még mindig túl sok.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:15

turidani írta:Az utsó pár másodperc olyan, mint egy tüzijáték, csak a tockosokat adják:))

Van akinél hangosan csattant az a tockos Smile)

Jó. Valljuk be. Itt tényleg egy ittas, viselkedészavaros bunkóról van szó. Ezen nincs mit szépíteni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-26, 12:13

MátéBence írta:

De! Tiszta véletlen az nyert, aki maga is Orbán Viktor támogatója és lelkes híve és amelyért a lengyel sajtó egy része éppen Orbán Viktorral próbálta démonizálni.

Erre mit tesz isten? Megnyeri a választást Smile


De furi, pedig nap közben még tuti kormánypárti győzelemről lehetett olvasni. Azért is nem néztem meg a végeredményt, mert ezen bosszankodtam:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-26, 12:11

Az utsó pár másodperc olyan, mint egy tüzijáték, csak a tockosokat adják:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:10

turidani írta:
MátéBence írta:Milyen érdekes!

A balliberális oldal legnagyobb lapjának on-line felületén nem található hír a vasárnapi lengyel választásról és annak eredményéről.

Beszédes.


Nem tán az a faszinger győzött, aki Orbánt több tekintetben példaként említette, és nem mellesleg elnézést kért tőle a legutóbbi lengyel bunkóskodásért?

Én csak kérdezem, mivel nem tudom az eredményt.

De! Tiszta véletlen az nyert, aki maga is Orbán Viktor támogatója és lelkes híve és amelyért a lengyel sajtó egy része éppen Orbán Viktorral próbálta démonizálni.

Erre mit tesz isten? Megnyeri a választást Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Majd este újra megpróbálom - lehet, hogy csak felénk van baj.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 12:08

MátéBence írta:
Jóska.bá írta:az indavideó folyton akadozik (a youtube pl. nem), és eluntam....
ráadásul mindig a pofonokat ugrotta át - még az Őőőő általa kapott pofonokat is....
...ezt igen sajnáltam....

MátéBence írta:

Talán kérdezzük meg az ide irogató balliberális barátaink véleményét erről azután, hogy megnézték a teljes videót. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményükre.

MIlyen kár! Nekem nem akadozott. És tökéletesen 6 percben össze volt foglalva Jucker egynapi taplósága.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Ma magyarnak lenni szégyen

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 12:06

„Magyarország nem lesz, hanem volt.” Márai Sándor: Napló (1949)

http://nol.hu/kultura/az-am-hazam-1535701

A mai Fidesz és növekvő Jobbik nem az első, hanem a második évtized torzszülöttje. Nem igaz, hogy a magyar rendszerváltás első évtizedét egy urbánus-népi, mucsaizó-zsidózó szellemi és gyakorlati hideg polgárháború határozta volna meg.

Ez a harc a rendszerváltó elit egy részében folyt, hidegen hagyva nemcsak a társadalom többségét, hanem a kilencvenes évek végén megjelenő új elitet is.

_________
(Az új elit pedig nem más lett. mint a régi nómenklatúra gyermekeiből felépült új-nómenklatúra....)
_________
Még egy részlet:

Eltaposni, mert megtehetem.

A nemzetek versenyében 1956-ban
a nagyok elleni bátorságunkkal tűnhettünk ki,
de a megtorlások mélypontja után a nemzet
békés teljesítményével vált példává
az ország harmincöt éven át az ezredfordulóig.

Magyarnak lenni nyugodt büszkeség volt.
Magunk csináltuk meg magunkat.
Ma magyarnak lenni szégyen.
Magunk tettük tönkre magunkat.
Kívánjunk egymásnak jó éjszakát!
Vagy lesz még egyszer reggel is?


_______
Szokásos fordulatom kívánkozik ide:

A Nap ma 4 óra 54-kor kelt fel.
A Nép mikor fog végre - na, nem felkelni, de legalább - felébredni ?
Jóóóóóóó reggelt !


A hozzászólást Jóska.bá összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-26, 12:14-kor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-26, 12:02

MátéBence írta:Milyen érdekes!

A balliberális oldal legnagyobb lapjának on-line felületén nem található hír a vasárnapi lengyel választásról és annak eredményéről.

Beszédes.


Nem tán az a faszinger győzött, aki Orbánt több tekintetben példaként említette, és nem mellesleg elnézést kért tőle a legutóbbi lengyel bunkóskodásért?

Én csak kérdezem, mivel nem tudom az eredményt.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:02

Jóska.bá írta:Arra a 16 millióra, amit Gyurcsány adott a DK-nak, miután azt bármelyik cégéből (mondjuk az Altusból)
KIVETTE és LEADÓZTA - nos arra azt lehet mondani, hogy "szüntessük meg a DK törvény szerinti támogatását !"

De azokra a milliárdokra, amelyek a TAO ( sporttámogatási adókedvezmény rendszere) címén lettek
törvénybe lett foglalva és így a társasági adókat a  "baráti" és talpnyaló cégek néhány látvány-csapatsportághoz,
köztük a labdarúgásba is "belecsorgathatnak" -  a költségvetés helyett - és ott ellenőrzés nélkül tűnhet el
feneketlen zsebekben, azt mondják, hogy Magyarország felemelkedését szolgálja....

Azt pedig látjuk, hogyan és kiket szolgál ez a költségvetésből kivont pénz......

Jelzem NEM értek egyet ezzel a Gyurcsányra és a DK-ra szabott törvénykezéssel. Ez nagyon pitiáner és elbaltázott bosszú.
Sőt!

Továbbmegyek!

Az összes fideszessel szemben én azt mondom, hogy az teljesen korrekt és helyes dolognak tartom, hogy egy mindenkori kormányzat költését, egy mindenkori ellenzékhez köthető cég vizsgálja. Ennek így kellett volna lennie 2002-2010 között is, ahogy utána is.

Ez elvi alapvetés nálam.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 12:00

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


Talán kérdezzük meg az ide irogató balliberális barátaink véleményét erről azután, hogy megnézték a teljes videót. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményükre.

Semmi gondom nincs vele.
Az EU nagy családjában, kissé eltérve a merev 
diplomáciai protokolltól, üdvözli a családtagokat. 
Mondhatni unortodox protokoll-lazítást hajt végre:)
Istenem, egy távoli másod-unokatestvér neve 
nem jut eszébe. De az is lehet, hogy kettőjük 
valamilyen régebbi élményére utal tréfásan.

Ismét egy nagyon beszédes szindrómát látok. Azt, amikor valaki akkor is védi a védhetetlent, amikor azt már a józan ész szabályai szerint nem lehetne. Kár.
Mégegyszer. Hátha ezúttal megérted.
Jucnker othton, privátban, magánemberként a vendégváráskor azt csinál amit akar.
De mint az Európai Bizottság elnöke, ez a viselkedés ELFOGADHATATLAN. Mert a viselkedése nem csak az Ő személyéről szól. Ő egy INTÉZMÉNYT reprezentál egy személyben. Ezért nyílvánosan nem engedhet meg magának ilyeneket, mert hamis, hazug politikai diskurzusba kerül a tapló viselkedése. Amint ez itthon tökéletesen látható és tapasztalható is.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 11:54

Jóska.bá írta:az indavideó folyton akadozik (a youtube pl. nem), és eluntam....
ráadásul mindig a pofonokat ugrotta át - még az Őőőő általa kapott pofonokat is....
...ezt igen sajnáltam....

MátéBence írta:

Talán kérdezzük meg az ide irogató balliberális barátaink véleményét erről azután, hogy megnézték a teljes videót. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményükre.

MIlyen kár! Nekem nem akadozott. És tökéletesen 6 percben össze volt foglalva Jucker egynapi taplósága.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 11:53

Trollirtó írta:
MátéBence írta:



Ha megnézed a felvételt akkor te magad is láthatod, hogy ezt Ő viccesen mondta. Sőt! Továbbmegyek. Illuminált állapotban mondta. Nézd csak meg felvételt. Egy sor embernek a nevét sem tudta.
OK, akkor minden reggel az első bejelentkezésed alkalmával 
úgy köszöntelek, hogy "megérkezett a kettősmércetroll".
Vicces leszek és igazat is mondok Smile

Tudod a helyzet úgy áll, hogy ahogy a diplomáciában van protokol és (elvileg) elvárt kötelező viselkedési minimum, itt fórumszabályzat van. És az nem támogatja sem a szeméyeskedést, sem a gyalázkodás. Főleg ha a gyalázkodónak igaza sincs.

De persze mindenki azt választ példaképül, akit csak akar. Én nem egy viselkedészavaros, alkoholista bunkót választanék követendő mintának. De ahogy gondolod. Szabadság van.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Én, ha....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 11:47

Én, ha fiatal lennék, vagy hirtelen örökölnék egy kalap pénzt, nem cicóznék évekig....
Lehet, hogy nem Ausztria lenne a célország, de, hogy még egyszer azt a hülyeséget
nem követném el, amit a '70-es évek végén, amikor lett volna egy lehetőségem elmenni.....
De akkor az még disszidálásnak számított - most "családegyesítésnek" fognám fel....

DKW írta:Ausztriában telepedett le a pár, amely először nyert egymilliárd forint fölötti összeget az ötös lottón - értesült a Bors ismerősöktől.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Lengyel elnökválasztás

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 11:43

Milyen érdekes!

A balliberális oldal legnagyobb lapjának on-line felületén nem található hír a vasárnapi lengyel választásról és annak eredményéről.

Beszédes.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Juncker

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 11:41

Maradjunk a magyar balliberális oldal új sztrájánál:

"Orbán Viktor kifejezetten jól járt a finom pofonjával: a luxemburgi külügyminiszter akkora taslit kapott tőle, hogy csattant. A belga miniszterelnöknek, Charles Michelnek egy cuppanós csókot adott a kopasz feje búbjára. Az európai Régiók Bizottsága alelnökének, Karl-Heinz Lambertznek beszólt, hogy kövér, és megpaskolta a hasát. "
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Kettős mérce:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 11:39

Arra a 16 millióra, amit Gyurcsány adott a DK-nak, miután azt bármelyik cégéből (mondjuk az Altusból)
KIVETTE és LEADÓZTA - nos arra azt lehet mondani, hogy "szüntessük meg a DK törvény szerinti támogatását !"

De azokra a milliárdokra, amelyek a TAO ( sporttámogatási adókedvezmény rendszere) címén lettek
törvénybe lett foglalva és így a társasági adókat a  "baráti" és talpnyaló cégek néhány látvány-csapatsportághoz,
köztük a labdarúgásba is "belecsorgathatnak" -  a költségvetés helyett - és ott ellenőrzés nélkül tűnhet el
feneketlen zsebekben, azt mondják, hogy Magyarország felemelkedését szolgálja....

Azt pedig látjuk, hogyan és kiket szolgál ez a költségvetésből kivont pénz......


A hozzászólást Jóska.bá összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-26, 11:48-kor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-26, 11:28

MátéBence írta:


Talán kérdezzük meg az ide irogató balliberális barátaink véleményét erről azután, hogy megnézték a teljes videót. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményükre.

Semmi gondom nincs vele.
Az EU nagy családjában, kissé eltérve a merev 
diplomáciai protokolltól, üdvözli a családtagokat. 
Mondhatni unortodox protokoll-lazítást hajt végre:)
Istenem, egy távoli másod-unokatestvér neve 
nem jut eszébe. De az is lehet, hogy kettőjük 
valamilyen régebbi élményére utal tréfásan.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Nem néztem végig, mert

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 11:22

az indavideó folyton akadozik (a youtube pl. nem), és eluntam....
ráadásul mindig a pofonokat ugrotta át - még az Őőőő általa kapott pofonokat is....
...ezt igen sajnáltam....

MátéBence írta:
turidani írta:
MátéBence írta:

Természetesen az általam sokat hangoztatott kettős mércétől ilyenkor sokan ismét agybajt kapnak. Pedig ugye...


Én ezt inkább felköpős-aláállós mércének nevezném:)))

Talán kérdezzük meg az ide irogató balliberális barátaink véleményét erről azután, hogy megnézték a teljes videót. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményükre.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-26, 11:16

MátéBence írta:



Ha megnézed a felvételt akkor te magad is láthatod, hogy ezt Ő viccesen mondta. Sőt! Továbbmegyek. Illuminált állapotban mondta. Nézd csak meg felvételt. Egy sor embernek a nevét sem tudta.
OK, akkor minden reggel az első bejelentkezésed alkalmával 
úgy köszöntelek, hogy "megérkezett a kettősmércetroll".
Vicces leszek és igazat is mondok Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Eltűnt az országból az első magyar lottómilliárdos

Témanyitás by DKW 2015-05-26, 11:06

Ausztriában telepedett le a pár, amely először nyert egymilliárd forint fölötti összeget az ötös lottón - értesült a Bors ismerősöktől.

-10% mosógép, szárítógép, mosogatógép, sütő »

A lap emlékeztet, Magyarországon először 1999-ben lehetett nyerni tíz számjegyű összeget. Úgy tudni, a pénzt egy most ötvenes éveiben járó nyugat-magyarországi házaspár vitte el.

Egyik földijük szerint annak idején egy öreg, szakadt autóval utaztak Budapestre, hogy kitöltsék a főnyeremény átvételéhez szükséges papírokat. A milliárdból először egy új Csepel kerékpárt vettek, mert a régit ellopták abból a társasházból, ahol éltek. Mindketten középfokú végzettségûek voltak: a férfi gyári munkás, a nő hivatalnok - számolt be a lap.

Az ismerős szerint a pár szerény körülmények között élt, és a felfoghatatlan nyeremény sem bolondította meg őket. Hosszú ideig nem változtattak a szokásaikon: például egyikük sem adta fel a munkáját.

A férfi később váltott, céget alapított, majd tulajdonostárs lett egy osztrák fémipari vállalkozásban. A nő a munkahelyén maradt. Évek múltán kezdtek csak költeni. Ausztriában vettek házat, telepedtek le és sokat utaz­tak. A mai napig a szomszéd országban élnek – tudta meg a Bors.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Már közel félmillió.....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-26, 11:05

bankszámla szerződés szűnt meg azóta, hogy a reálkamatot negatívvá tette Matolcsy Nemzethy Bank.....

turidani írta:
Jóska.bá írta:
Az a lehetőség, hogy a mi Zenészünk azt játsza, amit Őőőőő akar, nos,
az dupla kamatba és jelentős felárjába került azoknak is akik kontrások voltak csak,
de azoknak is, akik hamisan énekeltek, vagy meg sem szólalva hallgattak a Primásra.......


Szerintem ha csupán a dupla kamat lenne a kérdés, akkor ezen az alapon mindenki az ájemef hitelért tolongana, ellenberger ha csak egy mód van rá, mindenki kerüli, mint a pestist.
A kamat kérdése már csak azért is fölöttébb érdekes, mivel a jegybank legutóbbi kamatcsökkentéses periódusánál pont ballib szakértőék voltak, akik folyamatosan óvták az országot az alacsony alapkamattól.
Nem mintha ezt még nem tárgyaltuk volna ki százszor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-26, 10:46

Trollirtó írta:
turidani írta:


A fél társulatot lepofozta.
Érdekes, hogy erről nem nagyon emlékeztek meg a megbeszéljükben, inkább úgy adták elő, mintha egyedül Orbánnal bánt volna ilyen kitüntetően.
Csak egy szót a dologhoz:
nekem speciel nem az atyai tasli (saller, koki) volt 
az egészben a lényeg, hanem az "érkezik a diktátor"...

Nektek úgy látszik, nem Smile

Ha megnézed a felvételt akkor te magad is láthatod, hogy ezt Ő viccesen mondta. Sőt! Továbbmegyek. Illuminált állapotban mondta. Nézd csak meg felvételt. Egy sor embernek a nevét sem tudta.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-26, 10:40

turidani írta:
MátéBence írta:Szépjónapot Mindenkinek!

MAradjunk Junckernél! Íme a teljes videó. Nézzétek , hogy kinek tapsikol a ballib oldal örömében:

Juncker videóért katt ide


A fél társulatot lepofozta.
Érdekes, hogy erről nem nagyon emlékeztek meg a megbeszéljükben, inkább úgy adták elő, mintha egyedül Orbánnal bánt volna ilyen kitüntetően.
Csak egy szót a dologhoz:
nekem speciel nem az atyai tasli (saller, koki) volt 
az egészben a lényeg, hanem az "érkezik a diktátor"...

Nektek úgy látszik, nem Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 7 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.