Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+13
turidani
Jóska.bá
Gejza
tmbb
Böbe2
Malamud az igazi
mavtelep
Clochard
kondor
paksitapsi
MátéBence
Trollirtó
doktorKá
17 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 12:08

MátéBence írta:
Trollirtó írta:1) Valszeg Budapesten jársz emberek és DK-sok, közé. Ott pedig nem látod a vidéket.
2) Pedig kijelentetted. De ilyenekre úgysem emlékszel.
3) Az internet nem a valós élet. Virtuálisnak is nevezhető. Ott mindenki bátrabban viselkedik. De az utcán a virágárus nem árul piros szegfűt, mert hátha baja lehet belőle...

1. Képzeld a munkámból kifolyólag az egész országot bejártam már és (sajnos) időről-időre most is bejárom. Szóval ezt buktad.
2. Nem. Nem jelentettem ki. Pontosan leírtam, hogy mit jelentettem ki és azt tartom is. Ha szerinted kijelentettem, akkor nyugodtan idézzél korrektül. De azt továbbra is megköszönném, ha csak arra hivatkoznál, amit VALÓBAN mondok.
3. A facebookon bárki beazonosítható.  Önként vállalják sokan a hovatartozásukat. De azt elfogadom, hogy ott bátrabbak az emberek.  A virágárus történet meg erősen sántít. Ha egyáltalán igaz és nem vicc az egész. Nettó hülyeség, amire egész egyszerűen NINCS orvosság. Tegyük fel, hogy tényleg volt egy ilyen barom virágárus. Ez akkor is rettegne zsigerből,  ha tegyük fel a Fidesz a világ legdemokratikusabb, legszofisztikáltabb pártja lenne. Nahde képzeld el, hogy rettegne, ha a fidesz azt csinálta volna, amit a ballibek megengedtek maguknak a 2002-es kormány válltás után Berkecz Máriával???????
Berkecz Mária egyetlen, bár kirívó eset.
A jobbillibek idején, öt éve, jóval kacifántosabb esetek vannak.
Ezrével.

A többi irományodra nincs mit reagálnom
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 12:03

Trollirtó írta:1) Valszeg Budapesten jársz emberek és DK-sok, közé. Ott pedig nem látod a vidéket.
2) Pedig kijelentetted. De ilyenekre úgysem emlékszel.
3) Az internet nem a valós élet. Virtuálisnak is nevezhető. Ott mindenki bátrabban viselkedik. De az utcán a virágárus nem árul piros szegfűt, mert hátha baja lehet belőle...

1. Képzeld a munkámból kifolyólag az egész országot bejártam már és (sajnos) időről-időre most is bejárom. Szóval ezt buktad.
2. Nem. Nem jelentettem ki. Pontosan leírtam, hogy mit jelentettem ki és azt tartom is. Ha szerinted kijelentettem, akkor nyugodtan idézzél korrektül. De azt továbbra is megköszönném, ha csak arra hivatkoznál, amit VALÓBAN mondok.
3. A facebookon bárki beazonosítható. Önként vállalják sokan a hovatartozásukat. De azt elfogadom, hogy ott bátrabbak az emberek. A virágárus történet meg erősen sántít. Ha egyáltalán igaz és nem vicc az egész. Nettó hülyeség, amire egész egyszerűen NINCS orvosság. Tegyük fel, hogy tényleg volt egy ilyen barom virágárus. Ez akkor is rettegne zsigerből, ha tegyük fel a Fidesz a világ legdemokratikusabb, legszofisztikáltabb pártja lenne. Nahde képzeld el, hogy rettegne, ha a fidesz azt csinálta volna, amit a ballibek megengedtek maguknak a 2002-es kormány válltás után Berkecz Máriával???????
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 12:00

MátéBence írta:
kondor írta:Ehez csak annyit tennék hozzá,hogy én nem szabolcsban lakom hanem az agglomerációban.Bementem tavaly a virágoshoz,mondom neki piros szegfűt szeretnék venni .Azt mondta nem tart egy ideje.Mért,nem ajánlatos,nem divatos.hebegett habogott.Ennyi.Lehet  alapja.Sajnos ilyen országban élünk.

A hülyeség ellen tényleg nincs orvosság! Érdekes 2002-es kormányváltást követő ballib ámokfutás után a boltokban LEHETETT narancsot kapni. Pedig akkor a kedves ballibek éppen Berkecz Mária seggében keresték az eltitkolt iratokat. Amolyan mélydemokrata, csöppet sem félelemkeltő módon ugye....
Semmiféle ámokfutás nem volt.
Viszont nem grasszáltak betyárseregek meg mindenféle gárdák, 
a faluban, agyament fidelitasosok nem figyelték, hogy ki merészel a kormány vagy a párt ellen nyilatkozni, savasbácsitok sem ügyködött még...
Egyetlen (jogos vagy jogtalan, de egészen más) esetet ezekkel szembeállítani badarság.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Bence-Vágó

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 11:55

1) Valszeg Budapesten jársz emberek és DK-sok, közé. Ott pedig nem látod a vidéket.
2) Pedig kijelentetted. De ilyenekre úgysem emlékszel.
3) Az internet nem a valós élet. Virtuálisnak is nevezhető. Ott mindenki bátrabban viselkedik. De az utcán a virágárus nem árul piros szegfűt, mert hátha baja lehet belőle...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:55

kondor írta:
MátéBence írta:Kedves Vágó István!

Nem titok, hisz Te magad is bevallottad, hogy net és fórum függő vagy! Biztosan ezt a fórumot is olvasod.

Ugyan gyere már ide és vitassuk meg ezt a rettegés témát!

Ne akarjál te meg mindenkivel mindent megvitatni.Ez van azt kész.Játszod itt a mindenre nyitottak vagyunk C játékot.

Márpedig fogadd el, hogy én egy ilyen megvitatós csávó vagyok. És alapvetően kezdetben még Pista barátod is nyitott volt az értelmes párbeszédre. Aztán miután párszor nem tudott érvelni, természetesen mélydemokrata módra tiltott és törölt. Olyan gréczyzsoltosan.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:52

kondor írta:Ehez csak annyit tennék hozzá,hogy én nem szabolcsban lakom hanem az agglomerációban.Bementem tavaly a virágoshoz,mondom neki piros szegfűt szeretnék venni .Azt mondta nem tart egy ideje.Mért,nem ajánlatos,nem divatos.hebegett habogott.Ennyi.Lehet  alapja.Sajnos ilyen országban élünk.

A hülyeség ellen tényleg nincs orvosság! Érdekes 2002-es kormányváltást követő ballib ámokfutás után a boltokban LEHETETT narancsot kapni. Pedig akkor a kedves ballibek éppen Berkecz Mária seggében keresték az eltitkolt iratokat. Amolyan mélydemokrata, csöppet sem félelemkeltő módon ugye....
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:47

Trollirtó írta:
MátéBence írta:Kedves Vágó István!

Nem titok, hisz Te magad is bevallottad, hogy net és fórum függő vagy! Biztosan ezt a fórumot is olvasod.

Ugyan gyere már ide és vitassuk meg ezt a rettegés témát!
Ő valószínűleg valóban jár a zemberek között.
És valószínűleg azt látja, ami tényleg van.

Te, a megnyilvánulásidból ítélve nem azt látod.
Te a múltkoriban kijelentetted, hogy én 
jobban élek, mint 5 éve.
Most pedig kijelented, hogy a tv helyett 
internetet kell nézni, valamint félelemre
semmi ok és nincs is.

Mind a két kijelentésed nulla értékű és tartalmú.

Szevasz!

Képzeld én is járok emberek között. Mi több! DK-sok között is megfordulok néha. És amiről Vágó István beszél az egész egyszerűen NINCS. Sőt!!!!!!

Az ellenkezőjét tapasztalom. A DK-sok büszkék a "dékásságukra". Büszkén viselik a kitűzőt. Szó sincs semmiféle félelemről. Amúgy nagyon megtisztelnél azzal, ha nem adnál olyat a számba, amit NEM mondtam. Ugyanis én azt NEM mondta, hogy Te személy serint jobban élsz mint 5 éve. Ilyet nem mondtam. Azt mondtam,hogy az ország többsége jobban él mint 5 éve. És ezekn felül mindenki a saját sorsának a kovácsa és egyéni életutakért EGYIK KORMÁNY SEM felelős. Én sem azért halattam előre 2002-2010 között, mert annyira fantasztikus balliberális kormány lett volna. Sőt! Ellenkezőleg. Ellenszélben voltam, de előre jutottam. Szóval nem a kormányt kell felelőssé tenni az egyéni életed alakulásáért.

Ami pedig a netet illeti. Vágó úr teljes logikai bukfencben van. Szerinte sokan rettegnek. Tömegesen. EHhez képet a TÉNY az, hogy a facebookon arccal, névvel, címmel vállalják a politikai hovatartozásukat ország-világ előtt. Ez a marha nagy helyzet. Márpedig ez tény. És ha ez tény, akkor ez nagybaj cáfolja és gyengítí Vágó úr handabandázását.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 11:46

kondor írta:Ehez csak annyit tennék hozzá,hogy én nem szabolcsban lakom hanem az agglomerációban.Bementem tavaly a virágoshoz,mondom neki piros szegfűt szeretnék venni .Azt mondta nem tart egy ideje.Mért,nem ajánlatos,nem divatos.hebegett habogott.Ennyi.Lehet  alapja.Sajnos ilyen országban élünk.
Szia!
Igen.
Ez lehet megfelelési kényszer, ami felső szinteken 
agyament polgármesterekben, törvényjavaslatokban, 
ilyesmiben nyilvánul meg.
Az alsó szinteken meg pl. a virágárusnál. Ez persze 
akár önvédelmi reakció is lehet.

Vagy lehet félelem...és jogosan.
Főképp a felsőbb szinteken agyamentek miatt...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-22, 11:43

MátéBence írta:Kedves Vágó István!

Nem titok, hisz Te magad is bevallottad, hogy net és fórum függő vagy! Biztosan ezt a fórumot is olvasod.

Ugyan gyere már ide és vitassuk meg ezt a rettegés témát!

Ne akarjál te meg mindenkivel mindent megvitatni.Ez van azt kész.Játszod itt a mindenre nyitottak vagyunk C játékot.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Jó napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-05-22, 11:40

Ehez csak annyit tennék hozzá,hogy én nem szabolcsban lakom hanem az agglomerációban.Bementem tavaly a virágoshoz,mondom neki piros szegfűt szeretnék venni .Azt mondta nem tart egy ideje.Mért,nem ajánlatos,nem divatos.hebegett habogott.Ennyi.Lehet alapja.Sajnos ilyen országban élünk.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Szép napot Mindenkinek!

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 11:38

...ha borús és esős is...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-22, 11:38

MátéBence írta:Kedves Vágó István!

Nem titok, hisz Te magad is bevallottad, hogy net és fórum függő vagy! Biztosan ezt a fórumot is olvasod.

Ugyan gyere már ide és vitassuk meg ezt a rettegés témát!
Ő valószínűleg valóban jár a zemberek között.
És valószínűleg azt látja, ami tényleg van.

Te, a megnyilvánulásidból ítélve nem azt látod.
Te a múltkoriban kijelentetted, hogy én 
jobban élek, mint 5 éve.
Most pedig kijelented, hogy a tv helyett 
internetet kell nézni, valamint félelemre
semmi ok és nincs is.

Mind a két kijelentésed nulla értékű és tartalmú.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:31

Kedves Vágó István!

Nem titok, hisz Te magad is bevallottad, hogy net és fórum függő vagy! Biztosan ezt a fórumot is olvasod.

Ugyan gyere már ide és vitassuk meg ezt a rettegés témát!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Vágó István ismét nagyot futott :)

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:26

Vágó István: bevezetés a rettegés fokozataiba, négy egyszerű lépésben

valóságérzékelő képességünk sokoldalú karbantartásáért néha érdemes megnézni, mit mond Vágó István, ha éppen meghívják az ATV-be, Kálmán Olgához beszélgetni. Tegnap éppen a július 1-jétől életbe lépő médiatörvény-változást elemezték, aminek alapján a közmédia csatornáit a műsorterjesztők kötelesek az első csatornahelyekre tenni. Ez azonban még langyos tartalom ahhoz képest, ami utána következik.

Vágó István a műsor végén arról kezd beszélni, hogy ő bizony járja az országot, az országban sok emberrel találkozik. Országjárásán és találkozóin pedig rendszeresen ugyanazt tapasztalja: hogy az emberek félnek.

Vágó István országjárásán több félelemtünetet regisztrált. Nézzük sorban, milyeneket:
•kevesen voltak az ő Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében tartott fórumán (többen lettek volna, csak féltek elmenni);
•a közmunkások nem merik felvállalni, hogy ők DK-sok;
•az emberek azt beszélik, hogy a panziókban és szállodákban nem lehet fogni az ATV-t, mert a panziósok és szállodások direkt elhangolják (!), nehogy bajba kerüljenek.


Eszement dolgokat hallani vidéken. Ám ezzel nincs vége. Vágó István a legkeményebbet a végére tartogatja. Szó szerint idézem:

„Még valamit hadd meséljek. Akiről tudják, hogy DK-s, azzal nem jó az utcán leállni beszélgetni. Érti? Nem jó az utcán leállni beszélgetni.” (A fenti videón 14:40-től.)


Tehát a biztonsági okok miatt közelebbről meg nem határozott vidéki helyszíneken már ilyen, mindennél durvább félelemjeleket tapasztalni.

Vágó István legalább egy dolog miatt nyugodt lehet. A panziókban elhangolt ATV és az utcára már kimenni is alig merő DK-sok korában csak jön (jövöget) felfelé az internet, ahol még a legüldözöttebb Gyurcsány Ferenc-hívők is összegyűlhetnek 108 ezres Facebook-csoportokba. Arccal-névvel. Mert mindig van hová elrejtőzni.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-22, 11:03

Szép napot Mindenkinek!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty A gázórák az új ellenségeink....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-22, 09:46

Jóska.bá írta:A méréstartományukkal  is, a gáz minőségével is és a lecserélésükkel is.....

kiegészitettem a tegnap esti - gázórákról szóló "esszémet". Ajánlom figyelmetekbe !


A hozzászólást Jóska.bá összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-22, 21:06-kor.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-05-22, 09:13

paksitapsi írta:Jó reggelt!

Elrohanás előtt:
Tegnap a Nem adjuk a jövőt! tüntetésen voltak néhány százan.
Ma még a Nap sem kelt fel, nemhogy a nép.
Nagyon nehéz felismertetni a népfelséggel, hogy a szétvert iskolák miatt lesz itt éhezés, meg rabszolgaság.
Végülis lehet, hogy a többség erre vágyik. Mondják meg, mit kell csinálni, mikor kell éhezni, mikor hova kell menni, mennyit és hol kell inni, hogy elhomályosodjon az agy ...
Még jó, hogy ma nincsen órám Csak egy véleménynyilvánító szavazás, ahol a már eldöntött tényről kérdezik a véleményemet. Demokratikusan. (?)
Legyen legalább nektek szép napotok. Majd, ha felkel a Nap.

Miről maradtam le? Milyen szétvert iskolák?
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by paksitapsi 2015-05-22, 07:25

Jó reggelt!

Elrohanás előtt:
Tegnap a Nem adjuk a jövőt! tüntetésen voltak néhány százan.
Ma még a Nap sem kelt fel, nemhogy a nép.
Nagyon nehéz felismertetni a népfelséggel, hogy a szétvert iskolák miatt lesz itt éhezés, meg rabszolgaság.
Végülis lehet, hogy a többség erre vágyik. Mondják meg, mit kell csinálni, mikor kell éhezni, mikor hova kell menni, mennyit és hol kell inni, hogy elhomályosodjon az agy ...
Még jó, hogy ma nincsen órám Csak egy véleménynyilvánító szavazás, ahol a már eldöntött tényről kérdezik a véleményemet. Demokratikusan. (?)
Legyen legalább nektek szép napotok. Majd, ha felkel a Nap.

paksitapsi

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-05-22, 07:15


Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty És most...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-22, 07:01

Nézek jobbra: senki.
Nézek balra: senki.
Se Júlia, se Kati...
Nézek középre: hát az óra. Hetet mutat.
A levegőben pedig illat vonz a konyha felé:

Hát a kávém.
Mondjuk, egész más élmény, mint a Kati vagy a Júlia,
de ez elérhető távolságban van....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Júliáknak:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-22, 06:45

Boldog névnapot kívánok !

A Kati jött / Júliára várunk - Illés együttes 1971

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty P&P a vashiányról:

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-22, 06:32

"Nagyanyám szögeket szúrt egy almába..."
"Igen, csak arra kellett vigyázni, hogy nehogy rozsdás legyen...."

Van benne igazság, csak nem az almával, hanem a szögbe lépéssel kapcsolatban.....
A vasoxidból könnyebben lesz oldható szerves vasvegyület az almában....
Ezzel szemben, ha rozsdás vasszögbe lépünk, a vasoxid laza szerkezetében megbúvó
bacilusoktól, baktériumtól, vírusoktól könnyen vérmérgezést lehet kapni.

Attól, hogy valaki mikrofont kap, nem kell hülyeségeket beszélni bele.
Sőt, ha valakié nem P&P-nek, hanem Bolgárnak hívnak, akkor engedni sem szabad,
hogy mikrofonálvánnyá váljon....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty A gyanútlan választópolgárok "etetése" tilos !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-05-22, 06:01

Jóóóóóó reggelt, jóóóóóó reggelit !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 23:17

Jóska.bá írta:
kondor írta:
Jóska.bá írta:
kondor írta:Néha kell.AC/DC,ZZ TOP.Very Happy Very Happy  

Utána - pihenésképpen - a Boleró, úgy, hogy már az eleje is hallható legyen ! Laughing bounce

Igen,azt nagyon szeretem.Meg Frank Zappát.

Nem is olyan régen a Dave Brubeck Quartettet hallgattam... the Best of....
Volt olyan szerencsénk, hogy amikor Budapesten játszottak, mi is ott voltunk....
(Meg a Spencer Davis Groupon is - a Kis-stadionban (nem a székfelgyújtásos napon))

De még mennyire, hogy nem rossz a jazz!!

Dave Brubeck meg egyenesen masterpiece Smile

Sosem felejtem el, hogy (ha jól emlékszem) 13 évesen a családdal Prágában sétálva egy boltban hallottam először a Take 5-ot. Ott és akkor beleszerettem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-05-21, 22:32

Jóska.bá írta:
kondor írta:Akkor jóccakát.

én még a Hírvitát meghallgatom.
Én még a Friderikuszt is.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 30 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.