Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+13
turidani
Jóska.bá
Gejza
tmbb
Böbe2
Malamud az igazi
mavtelep
Clochard
kondor
paksitapsi
MátéBence
Trollirtó
doktorKá
17 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:54

doktorKá írta:Mi bajod van Kloci, de tényleg. Egész nem[ nyomod itt a feszkót. Lazitsál.[/b]


Hugggyos - mint látom sem a nickem helyes leírását, sem a magyar helyesírást reggel óta még mindig nem sikerült elsajátítanod..
Van itt ezen a fórumon egy gyakorló topic, javaslom, hogy ott gyakorolj, és ha már mindent tudsz akkor gyere ide vissza - vagy inkább még akkor se...
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Brókerbotrány: itt az újabb letartóztatás

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:52

Háromrendbeli, különösen jelentős értékre elkövetett sikkasztás bűntettével gyanúsítja az ügyészség a Hungária Értékpapír Zrt. operatív igazgatóját, ezért kezdeményezte a férfi előzetes letartóztatását – tájékoztatta a Pest Megyei Főügyészség szóvivője csütörtökön.


Százhalombatta vagyonát 2,2 milliárd, Fótét 1 milliárd, míg egy nonprofit kft.-ét 660 millió forinttal csökkentették ezek a műveletek.

A három rendbeli, különösen jelentős értékre elkövetett sikkasztás bűntettével gyanúsított operatív igazgató esetében a főügyészség álláspontja szerint csak az előzetes letartóztatás elrendelésével biztosítható a férfi jelenléte az egyes eljárási cselekményeknél. A kényszerintézkedés mellett szól a kiszabható büntetés súlyossága, illetve az, hogy szabadlábon hagyása esetén az ügyben kihallgatottakkal fennálló ismeretsége miatt a tanúk befolyásolásával megnehezítené, illetve veszélyeztetné a bizonyítást

A brókerbotránnyal összefüggésben a Hungária Értékpapír Zrt. vezetői, illetve dolgozói közül jelenleg két gyanúsított előzetes letartóztatásban, egy házi őrizetben van, egy pedig lakhelyelhagyási tilalom hatálya alatt áll.


http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/brokerbotrany_itt_az_ujabb_letartoztatas.598073.html

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty A Fidesz alsóbb szintjein egyre nagyobb az elégedetlenség, de még kitartanak a miniszterelnök mellett.

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:48

Keserűség és rosszkedv lett úrrá a Fidesz alsóbb szintjein: a tagok és a szimpatizánsok harácsolásról, arroganciáról, karrierista pártvezetőkről beszélnek.

Többek szerint rossz döntés volt, hogy választani kellett aközött, hogy az önkormányzatokban vagy az Országgyűlésben akarnak politizálni. Az októberi önkormányzati választás óta a helyiek így elvesztették a kapcsolatukat a pártvezetéssel: őket sem tájékoztatják és „föntre” sem jutnak el a helyi problémák.

A Fidesz középkáderei legfeljebb a sajtóból értesülnek a döntésekről, de az Orbán-Simicska háború óta a Magyar Nemzetből és a Hír TV-ből is „csak a kritika jön”. Mivel nem jön információ, egyre vadabb összeesküvés-elméletek terjednek arról, hogy mi zajlik a Fideszben, mi történt Orbánnal.


http://www.hir24.hu/belfold/2015/05/21/ha-orban-tudna-hogy-mi-folyik-biztosan-rendet-tenne/#sl


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:45

[quote="MátéBence"] Nálam nem vagy komilfo ...........
Veled asszem nincs miről beszélgetnem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Európai szövetségeseinek is elegük van Orbánból

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:43

Az egyik néppárti képviselő egyenesen szánnivaló populistának nevezte a magyar miniszterelnököt. Fontolgatják a Fidesz kizárását, de a szavazásnál szükségük van a magyar képviselőkre.

Zárt ülésen tette világossá az Európai Néppárt – melynek a Fidesz is tagja –, hogy még említés szintjén sem kérnek a halálbüntetésből. A magyar miniszterelnök nem népszerű a frakcióban, egyik párttársa, Frank Engel „szánnivaló populistának” nevezte és azt is mondta: többekben megérett már, hogy a Fidesz kizárását kezdeményezzék.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 13:41

KÓKLER írta:Bence nem hazudik, csak hazug híreket közöl velünk.De mi nem hiszünk neki, sem a híreinek.

Konkretizálj kérlek! MIlyen hazug hírt közöltem?

Figyelek!
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 13:41

Clochard írta:
MátéBence írta:
Clochard írta:"MátéBence"

Inkább én kérem, hogy viselkedj és került az olyan sértő szavakat, hogy gusztustalan féreg, meg ilyenek. Jó lenne ha észrevennéd, hogy ez nem a KR fóruma - Te budid. Itt normális emberek közt vagy.

*****

Bence - te nem gusztustalan és nem féreg - hőn szeretett fórumtársunk!

Miután ez valóban nem a KR fóruma - éppen ezért az itteni normális emberek nevében tisztelettel nagyon kérlek, hogy viselkedj és ne hazudj!

Köszönöm a kedves szavaidat. És ennek szellemében megígérhetem, hogy ahogy eddig sem hazudtam, úgy eztán sem fogok. Ettől függetlenül a véleményem eztán is megírom a lehető legkulturáltabb módon.

Hát persze, hogy te nem hazudtál még soha, hiszen ez a fideszeseknél - lásd Orbán - ez genetikailag kizárt!

Nyugi. Nem veszem fel a kesztyűt, bármennyire is adná magát a helyzet. Egyszerűen csak azt mondom, hogy nekem nem szokásom hazudni. Ennyi.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:39

Bence a keményen dolgozó kisember mint láthatjátok is.Smile))))))))))))))))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 13:37

Bence nem hazudik, csak hazug híreket közöl velünk.De mi nem hiszünk neki, sem a híreinek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:36

MátéBence írta:
Clochard írta:"MátéBence"

Inkább én kérem, hogy viselkedj és került az olyan sértő szavakat, hogy gusztustalan féreg, meg ilyenek. Jó lenne ha észrevennéd, hogy ez nem a KR fóruma - Te budid. Itt normális emberek közt vagy.

*****

Bence - te nem gusztustalan és nem féreg - hőn szeretett fórumtársunk!

Miután ez valóban nem a KR fóruma - éppen ezért az itteni normális emberek nevében tisztelettel nagyon kérlek, hogy viselkedj és ne hazudj!

Köszönöm a kedves szavaidat. És ennek szellemében megígérhetem, hogy ahogy eddig sem hazudtam, úgy eztán sem fogok. Ettől függetlenül a véleményem eztán is megírom a lehető legkulturáltabb módon.

Hát persze, hogy te nem hazudtál még soha, hiszen ez a fideszeseknél - lásd Orbán, aki mint tőle magfától tudjuk még sohasem hazudott! - ez genetikailag kizárt!


A hozzászólást Clochard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-21, 13:40-kor.
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 13:32

Clochard írta:"MátéBence"

Inkább én kérem, hogy viselkedj és került az olyan sértő szavakat, hogy gusztustalan féreg, meg ilyenek. Jó lenne ha észrevennéd, hogy ez nem a KR fóruma - Te budid. Itt normális emberek közt vagy.

*****

Bence - te nem gusztustalan és nem féreg - hőn szeretett fórumtársunk!

Miután ez valóban nem a KR fóruma - éppen ezért az itteni normális emberek nevében tisztelettel nagyon kérlek, hogy viselkedj és ne hazudj!

Köszönöm a kedves szavaidat. És ennek szellemében megígérhetem, hogy ahogy eddig sem hazudtam, úgy eztán sem fogok. Ettől függetlenül a véleményem eztán is megírom a lehető legkulturáltabb módon.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:31

Clochard írta:
doktorKá írta:Senki nincs jobbágysorban. Főleg, a javuló foglalkoztatási adatok mellett ,butaság.  Arról van szó, hogy a munkavállalók számára vonzó munkakörök esetén, nagyobb a munkáltató szabadsága, hisz sorban állnak a jobbnál jobb jelentkezők. A vezető politikusok mellett dolgozni, vonzó, főleg egy pályakzedőnek. Akár karrier, akár magánéleti távlatokban.

*****

Jesszusom! - ennél a blödlínél - ide - már csak ez a mondás a jobb:

CAESAR MORITURI TE SALUTANT!
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:31

doktorKá írta:Senki nincs jobbágysorban. Főleg, a javuló foglalkoztatási adatok mellett ,butaság.  Arról van szó, hogy a munkavállalók számára vonzó munkakörök esetén, nagyobb a munkáltató szabadsága, hisz sorban állnak a jobbnál jobb jelentkezők. A vezető politikusok mellett dolgozni, vonzó, főleg egy pályakzedőnek. Akár karrier, akár magánéleti távlatokban.

*****

Jesszusom! - ennél a blödlínél már csak ez a mondás a jobb:

CAESAR MORITURI TE SALUTANT!
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 13:24

doktorKá írta:Senki nincs jobbágysorban. Főleg, a javuló foglalkoztatási adatok mellett ,butaság.  Arról van szó, hogy a munkavállalók számára vonzó munkakörök esetén, nagyobb a munkáltató szabadsága, hisz sorban állnak a jobbnál jobb jelentkezők. A vezető politikusok mellett dolgozni, vonzó, főleg egy pályakzedőnek. Akár karrier, akár magánéleti távlatokban.
Blabla.
MINDEN dolgozó embernek joga van a tisztességes munkaidőért 
fizetett tisztességes bérre.
A tisztességes munkaidőn felüli munkát külön meg kell fizetni.
És mindenkinek érdeke, hogy a dolgozó ne legyen túlhajtva, 
legyen lehetősége pihenni, azaz megújítani a TERMELŐEREJÉT 
(ha hallottad már valaha ezt a fogalmat.

Ezt még az "átkosban" is tudták.
És akkor volt Mt. és szakszervezet is.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-21, 13:20

doktorKá írta:Senki nincs jobbágysorban. Főleg, a javuló foglalkoztatási adatok mellett ,butaság.  Arról van szó, hogy a munkavállalók számára vonzó munkakörök esetén, nagyobb a munkáltató szabadsága, hisz sorban állnak a jobbnál jobb jelentkezők. A vezető politikusok mellett dolgozni, vonzó, főleg egy pályakzedőnek. Akár karrier, akár magánéleti távlatokban.

Minden jó, európa paradicsoma.Minden téren.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-21, 13:19

Malamud az igazi írta:
KÓKLER írta:
Malamud az igazi írta:Sziasztok! :-)


Szia.Smile))

Megint Bence túltengés van.

Látom. :-(

Megyek is arrébb, van dolgom....

Gondoltam:((((
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:12

Trollirtó írta:
Clochard írta:"Trollirtó"

*****

Szia!

A szemellenzős ügyeletes kormányszócső-propagandistánk pofátlanul nyomja itt most rá a multikra mindazt a mocskot és jogtalanságot amit a gazdái elkövettek/elkövetnek és várhatóan el fognak még követni!
Mindig ezt csinálja.
Baromi tájékozottnak akarják láttatni magukat, 
pedig nem azok. Erősen tudnak tévedni. 
Mint például az 5 db közmunkásként 
visszafoglalkoztatott tanár esetében is...

*****

etc, etc, etc....

Erősen tudnak tévedni (helyesen) téveszteni...


A hozzászólást Clochard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-21, 13:20-kor.
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Nem volt kötelező elfogadni az új munkarendet

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 13:09

Az "új munkarend" egyszerű felajánlása is sérti a munka törvénykönyvét.
A "nem családbarát" kitétel szintén.

Amikor ilyet írsz, abból indulsz ki, hogy 
a kormány, lézerjanó, meg sok más 
MINDENT és BÁRMIT megtehet.
És tessék tiltakozni, ha nem tetszik.
TUDJÁK, hogy nemigen fognak tiltakozni, 
mert leigázott jobbágysorban vannak.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-21, 13:02

Clochard írta:"Trollirtó"

*****

Szia!

A szemellenzős ügyeletes kormányszócső-propagandistánk pofátlanul nyomja itt most rá a multikra mindazt a mocskot és jogtalanságot amit a gazdái elkövettek/elkövetnek és várhatóan el fognak még követni!
Mindig ezt csinálja.
Baromi tájékozottnak akarják láttatni magukat, 
pedig nem azok. Erősen tudnak tévedni. 
Mint például az 5 db közmunkásként 
visszafoglalkoztatott tanár esetében is...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Clochard 2015-05-21, 13:00

"MátéBence"

Inkább én kérem, hogy viselkedj és került az olyan sértő szavakat, hogy gusztustalan féreg, meg ilyenek. Jó lenne ha észrevennéd, hogy ez nem a KR fóruma - Te budid. Itt normális emberek közt vagy.

*****

Bence - te nem gusztustalan és nem féreg - hőn szeretett fórumtársunk!

Miután ez valóban nem a KR fóruma - éppen ezért az itteni normális emberek nevében tisztelettel nagyon kérlek, hogy viselkedj és ne hazudj!
Clochard
Clochard

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:46

KÓKLER írta:
MátéBence írta:
KÓKLER írta:
MátéBence írta:



Igen. Idéztem egy cikket, majd utána én a saját véleményemet írtam. Ahogy te is. Érdekes. Engem a te véleményed nem zavart annyira, hogy Jóska bához szaladjak, hogy töröljön.

Én nem szaladgálok, én törlök.

És pontosan mit is akarsz törölni? CSak hogy tudjam, hogy konkrétan szerinted mi nem fér bele a normális vélemény nyílvánítás kereteibe.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:44

Clochard írta:
MátéBence írta:
kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:

Nem szeretem ezt a laholó gusztustalan férget.Aki gyakorlatilag többszőr kifordult önmagából..De te csak olvasd .neked való írás.


Remélem Jóska törli ezt a tömjénezést amit itt eleresztesz a kiegyensúlyozottság jegyében.mert gyakorlatilag ott folytatod ahol abba hagytad.Az meg sem fordúl a fejedben hogy ez itt senkit nem érdekel.

Akkor mégegyszer. Véleményt írtam. Az én véleményemet. Ezért Jóska bá nem fog törölni. Főleg, hogy semmi dúrvát nem írtam.

MB VISELKEDJ! - MÉG HA AZ NEHEZEDRE IS ESIK...

EZ ITT NEM A SETÍT OLDAL - TE BUDID...
No No No

Inkább én kérem, hogy viselkedj és került az olyan sértő szavakat, hogy gusztustalan féreg, meg ilyenek. Jó lenne ha észrevennéd, hogy ez nem a KR fóruma - Te budid. Itt normális emberek közt vagy.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-21, 12:43

[quote="MátéBence"][quote="KÓKLER"]
MátéBence írta:



Igen. Idéztem egy cikket, majd utána én a saját véleményemet írtam. Ahogy te is. Érdekes. Engem a te véleményed nem zavart annyira, hogy Jóska bához szaladjak, hogy töröljön.

Én nem szaladgálok, én törlök.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:43

KÓKLER írta:
MátéBence írta:


A Lázár János vezette tárcánál a munkatársak többsége a lap értesülése szerint elfogadta az új munkarendet, ugyanakkor több, gyermekes munkavállaló felmondott, mert nem tudta vállalni az új feltételeket. Helyüket állítólag olcsóbb, fiatal munkaerővel töltötték be.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény ugyanis egyértelműen kimondja: a hivatalokban a „teljes napi munkaidő napi nyolc óra (általános teljes napi munkaidő). A heti munkaidő heti negyven óra, hétfőtől csütörtökig 8.00–16.30 óráig, pénteken 8.00–14.00 óráig tart (általános munkarend)".

Látod? Ennyi. AKi akart az elmehetett. Nem volt kötelező elfogadni az új munkarendet. Aki maradt, az meg csinálja. Nekem ezzel semmi bajom nincsen.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-21, 12:42

KÓKLER írta:
MátéBence írta:

Nem véleményt írtál kopiztan a Magyar Hírlap cikkét.
Ami a válaszokkal együtt többször itt megjelent.

Igen. Idéztem egy cikket, majd utána én a saját véleményemet írtam. Ahogy te is. Érdekes. Engem a te véleményed nem zavart annyira, hogy Jóska bához szaladjak, hogy töröljön.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 37 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.