Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
Gejza
Jóska.bá
Trollirtó
Tádé Bence
doktorKá
DKW
kondor
11 posters

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-27, 13:40

kondor írta:Már a Szerbektől is megkaptuk,tanulhatunk tőlük.Várható volt az újabb pofon.

„Szerbia Köztársaság meg akarja mutatni, hogy jó házigazda, s hogy az összes ideérkező embert az európai normákkal, a valódi demokráciával és a szabadságjogokkal összhangban fogadja. Mindenki, aki gyűlöletét akarja kifejezni ezen emberek irányába, tegye meg máshol, de nem Szerbiában ” – mondta a szerb belügyminiszter.
Így is lehet,így kellene.!


Az "így kellene" ebben az esetben annyit tesz, hogy jobb híján erőn felül is megpróbáljuk kezelni a menekültek kérdését, amíg itt tartózkodnak, mindeközben az "így kellene" példáid buszon szállították a menekülteket a magyar határig. És még te írod, hogy én mennyire gáz vagyok:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 11:37

kondor írta:Nagyon vastag bőr kell az ember arcára ahhoz, hogy oda menjen vendégségbe, ahol a legkevésbé sem kíváncsiak rá. Az országgyűlés elnöke most Washingtonba készül egy olyan magyar kápolna avatására, amelynek már a neve - Magyarok Nagyasszonya Kápolna - is a mai kurzus irredenta, szélsőségesen nacionalista irányvonalát jelzi. Ez az egész "cirkusz", ami a felszentelést körülveszi csupa olyan jelképet idéz - királyságot, Nagy-Magyarországot, revizionizmust, ócska múltba nézést - amihez kár, hogy a magyar vezetés az "arcát" adja. Ráadásul éppen Kövér László ez az "arc", aki az alkalmat próbálja felhasználni arra, hogy hívatlanul valamiféle "hivatalos fogadtatás félét" kicsikarjon magának. Ezzel már próbálkozott korábban Orbán is, mindenféle értéktelen díszdoktori cím ürügyén találkozni az amerikai vezetéssel. De lehet akármilyen doktor a magyar miniszterelnök, nem biztos, hogy ahhoz elnöki kézfogás is jár. Amerikában nem divat érdem nélkül elismeréseket osztogatni, ahogyan nálunk. Lásd példaként a debreceni egyetemet, ahol jó labdakezelési technikáért is hajlandóak doktori, sőt, professzori címet adni.
Egy egyetemi campusban, az USA legnagyobb 
római katolikus bazilikája közelében avatják a kápolnát.
Utána nagykövet által rendezett piknik a bazilika teraszán.

Kövér László neve a bazilika által kiadott hivatalos programon NEM szerepel, 
csak a Szemerkényi Réka (magyar nagykövet) -féle piknik-meghívón említik meg a házelnököt.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Kövér pofátlansága!!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 11:14

Nagyon vastag bőr kell az ember arcára ahhoz, hogy oda menjen vendégségbe, ahol a legkevésbé sem kíváncsiak rá. Az országgyűlés elnöke most Washingtonba készül egy olyan magyar kápolna avatására, amelynek már a neve - Magyarok Nagyasszonya Kápolna - is a mai kurzus irredenta, szélsőségesen nacionalista irányvonalát jelzi. Ez az egész "cirkusz", ami a felszentelést körülveszi csupa olyan jelképet idéz - királyságot, Nagy-Magyarországot, revizionizmust, ócska múltba nézést - amihez kár, hogy a magyar vezetés az "arcát" adja. Ráadásul éppen Kövér László ez az "arc", aki az alkalmat próbálja felhasználni arra, hogy hívatlanul valamiféle "hivatalos fogadtatás félét" kicsikarjon magának. Ezzel már próbálkozott korábban Orbán is, mindenféle értéktelen díszdoktori cím ürügyén találkozni az amerikai vezetéssel. De lehet akármilyen doktor a magyar miniszterelnök, nem biztos, hogy ahhoz elnöki kézfogás is jár. Amerikában nem divat érdem nélkül elismeréseket osztogatni, ahogyan nálunk. Lásd példaként a debreceni egyetemet, ahol jó labdakezelési technikáért is hajlandóak doktori, sőt, professzori címet adni.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 11:12

Zombor besokallt? - Felmentését kérte az egészségügyi államtitkár.No comment.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 10:56

kondor írta:Már a Szerbektől is megkaptuk,tanulhatunk tőlük.Várható volt az újabb pofon.

„Szerbia Köztársaság meg akarja mutatni, hogy jó házigazda, s hogy az összes ideérkező embert az európai normákkal, a valódi demokráciával és a szabadságjogokkal összhangban fogadja. Mindenki, aki gyűlöletét akarja kifejezni ezen emberek irányába, tegye meg máshol, de nem Szerbiában ” – mondta a szerb belügyminiszter.
Sziasztok!

Szép mondat, emberi, 3. évezredi.
A védosztagvezérnek és csicskáinak ilyesmi képtelen lenne
kijönni a száján.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Jó néha emlékeztetni,hogy is volt akkor.)))))

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 10:37

2010-es ov nyilatkozat: Magyarország két egymást követő kormánya" olyan lépéseket tett, amik "összességében többet tesznek ki, mint amire bármely más európai ország vállalkozott."

Ma megjelent egy interjú Orbán Viktorral a Frankfurter Allgemeine Zeitungban, melyben a kormányfő dicsérte a korábbi Bajnai-kormányt - írja az MSZP szerdai közleménye.

Ezzel nagy baj nem is lenne, mert az elismerést a Bajnai-kormány már sokkal korábban besöpörte az összes vezető országtól és gazdasági szervezettől. Azonban Orbán Viktor eddig csak pocskondiázta a korábbi kormányok teljesítményét. Mi történt Orbán Viktorral? - teszi fel a kérdést közleményében az ellenzéki párt

"A külföldnek kalapot kellene emelnie Magyarország előtt" címmel közölt interjút szerdán Orbán Viktorral a Frankfurter Allgemeine Zeitung. A miniszterelnök szerint "Magyarország két egymást követő kormánya" olyan lépéseket tett, amik "összességében többet tesznek ki, mint amire bármely más európai ország vállalkozott. Tulajdonképpen ezért kijárna, hogy a külföld kalapot emeljen" – fogalmazott Orbán Viktor.
MTI
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Rutinosan ugrálnak át a Kamu kerítésen!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 10:29

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Ouy42gxzyzrnj398ypch
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Így is lehet,így kellene.!

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 10:21

Már a Szerbektől is megkaptuk,tanulhatunk tőlük.Várható volt az újabb pofon.

„Szerbia Köztársaság meg akarja mutatni, hogy jó házigazda, s hogy az összes ideérkező embert az európai normákkal, a valódi demokráciával és a szabadságjogokkal összhangban fogadja. Mindenki, aki gyűlöletét akarja kifejezni ezen emberek irányába, tegye meg máshol, de nem Szerbiában ” – mondta a szerb belügyminiszter.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 08:50

turidani írta:
kondor írta:Ég a kormány,mint rongy.Szokás szerint,lemaradtak az események mogott.N.O. lépett,nem is kicsit.Oka fogyott lett a kamu kerités.:-) :-) Teljes káosz,adhoc intézkedések,és rosszkedvü. Cinikus kormnyazati emberek magyarázzák a hatalom töketlenkedését.Láthatan mérgesek a menekültekre.Hiszen ők cswk kommunikációraakarták csak őket felhsználni,hogy melo is van velük arról nem volt szó.Tarlós is majd felrobbant hogy tenni kell valamit,és a kormány felöl teljes csend.Láthatóan nehezükre esik Európaiként tenni a dolgukat.:-) :-) Fordult a kocka,ebből nagyon szarúl fognak kijönni ha nem váltanak.Én szurkolok nekik,beleragadhatnának.:-) :-)


Nem szívesen rontanám el az örömödet, ezért csak a paffba vittem át ezt a hsz-t, hadd örüljön más is:)))

Nagyon helyes,tudtam hogy számithatok rád.:-) :-) Még mindig nem érzed mennyire gáz vagy?:-) :-)
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 08:46

Mennyivel másképpen nézne ránk a világ ha flottul berendezett befogadó állomásokon humánus elltással kezelnék őket.Így viszont csak röhög rajtunk a világ.:-) :-)
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-27, 08:40

kondor írta:Ég a kormány,mint rongy.Szokás szerint,lemaradtak az események mogott.N.O. lépett,nem is kicsit.Oka fogyott lett a kamu kerités.:-) :-) Teljes káosz,adhoc intézkedések,és rosszkedvü. Cinikus kormnyazati emberek magyarázzák a hatalom töketlenkedését.Láthatan mérgesek a menekültekre.Hiszen ők cswk kommunikációraakarták csak őket felhsználni,hogy melo is van velük arról nem volt szó.Tarlós is majd felrobbant hogy tenni kell valamit,és a kormány felöl teljes csend.Láthatóan nehezükre esik Európaiként tenni a dolgukat.:-) :-) Fordult a kocka,ebből nagyon szarúl fognak kijönni ha nem váltanak.Én szurkolok nekik,beleragadhatnának.:-) :-)


Nem szívesen rontanám el az örömödet, ezért csak a paffba vittem át ezt a hsz-t, hadd örüljön más is:)))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Jó reggelt!!!!

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 08:23

Ég a kormány,mint rongy.Szokás szerint,lemaradtak az események mogott.N.O. lépett,nem is kicsit.Oka fogyott lett a kamu kerités.:-) :-) Teljes káosz,adhoc intézkedések,és rosszkedvü. Cinikus kormnyazati emberek magyarázzák a hatalom töketlenkedését.Láthatan mérgesek a menekültekre.Hiszen ők cswk kommunikációraakarták csak őket felhsználni,hogy melo is van velük arról nem volt szó.Tarlós is majd felrobbant hogy tenni kell valamit,és a kormány felöl teljes csend.Láthatóan nehezükre esik Európaiként tenni a dolgukat.:-) :-) Fordult a kocka,ebből nagyon szarúl fognak kijönni ha nem váltanak.Én szurkolok nekik,beleragadhatnának.:-) :-)
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Jó reggelt

Témanyitás by turidani 2015-08-27, 07:40

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Vandor_5_c1
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty A nap félkegyelműje nem tudta meginni a hideg söröcskéjét a menekültektől.

Témanyitás by Gejza 2015-08-27, 07:37

"Nem tudom meginni a hideg söröcskémet, mert két országgal arrébb háború elől menekülő nyomorultak hadakoznak egy hadsereggel. Le kell őket lőni. De mondjuk nem nekem, majd megoldják, akiknek ez a dolga."


A hozzászólást Gejza összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-27, 07:40-kor.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty KEZDŐDIK!!!!!!!!!!

Témanyitás by Gejza 2015-08-27, 06:53


Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Ezért nem érdemes macskaajtót csinálni

Témanyitás by Gejza 2015-08-26, 23:37


Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-08-26, 23:07

Jóska.bá írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.

Tudod, az a különbség, hogy a Charlie Hebdot az látja, aki megveszi.
A tanítónő viszont lényegében kötelezővé tette a "vásárlást" azzal, hogy az iskolai  tájékoztatást is azon keresztül adta....
bence neked olyan egyforma agi proppos dumád van hogy már mindenféle porokat szedek ha belépek,és meglátom.Mocsok kettős mérce,álszent képmutatók.Ne gyűlölj bennünket ennyire.Mink is magyarok vagyunk.Úgy is mondhatnám,egy vérből,mint maugli. Very Happy Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Van itt pénz !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-26, 22:10

A (budapesti) ingatlanárak az utóbbi időben rendesen meglódultak,
azzal a különösséggel tetézve, hogy a vásárlások nagy része készpénzes,
és emellett a lakáshitelekre a vevők nem tartanak igényt.

Éjszakai morfondír:
Elképzelhető-e az, hogy az elmúlt 5 évben kistafírungozott strómanok
fektetik ingatlanba azoknak a pénzét, akiktől a stafírunghoz jutottak ?

Elképzelhető-e, hogy ezek a strómanok tudnak valamit a kormány és az
MNB közeljövő-beli vagy hosszú távú árfolyampolitikájáról - és szabadulnak
a forinttól ?

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Genetikázás: ez Orbán és Boross reszortja....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-26, 22:02

turidani írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

De látod a történet nem erről szól, hanem arról, hogy sokan a ballib oldalon ész nélkül náciznak mindenkit, aki picit is nem tetszik nekik. Te is egyből lenáciztad a tanárnőt. Konkrétan miért is?
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.


Hát igen, a heti csárli. Milyen szépen kiderült, hogy ilyenkor ballib demokratáék akár genetikázni is hajlandóak. Az a sok, genetikusan gyilkos muszlim, te jóég:))
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Charlie Hebdo - Tanítónő

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-26, 22:00

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Jóska.bá írta:

én is szoktam zsidó vicceket hozni - de azok inkább tanmesék....
lehetne így is.....

De látod a történet nem erről szól, hanem arról, hogy sokan a ballib oldalon ész nélkül náciznak mindenkit, aki picit is nem tetszik nekik. Te is egyből lenáciztad a tanárnőt. Konkrétan miért is?
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.

Tudod, az a különbség, hogy a Charlie Hebdot az látja, aki megveszi.
A tanítónő viszont lényegében kötelezővé tette a "vásárlást" azzal, hogy az iskolai tájékoztatást is azon keresztül adta....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Gratulálok !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-26, 21:52

Gejza írta:Lezsák szerint a fehérterror rendteremtés volt.

A Nemzeti Kulturális Alap támogatta azt a Veritas Történetkutató Intézet által szervezett konferenciát, amely bár „A két világháború közötti magyar kultúráról és társadalomról” címet viselte, valójában Horthy Miklós történelmi szerepét kísérelte meg új kontextusba helyezni.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Lezsák szerint a fehérterror rendteremtés volt.

Témanyitás by Gejza 2015-08-26, 21:17

A Nemzeti Kulturális Alap támogatta azt a Veritas Történetkutató Intézet által szervezett konferenciát, amely bár „A két világháború közötti magyar kultúráról és társadalomról” címet viselte, valójában Horthy Miklós történelmi szerepét kísérelte meg új kontextusba helyezni.

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-26, 21:16

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

De látod a történet nem erről szól, hanem arról, hogy sokan a ballib oldalon ész nélkül náciznak mindenkit, aki picit is nem tetszik nekik. Te is egyből lenáciztad a tanárnőt. Konkrétan miért is?
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.

És ha már a főnököd nyelvtantanárkodni kezd, akkor kérd meg, hogy téged is sűrűn javítson:)
Ugyanis "kristálytisztán", "jó pár", a helyes Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-26, 21:12

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

De látod a történet nem erről szól, hanem arról, hogy sokan a ballib oldalon ész nélkül náciznak mindenkit, aki picit is nem tetszik nekik. Te is egyből lenáciztad a tanárnőt. Konkrétan miért is?
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.

Megint almát hasonlítasz össze körtével, majd fals következtetést vonsz le.
A Hebdo egy VICCLAP, mint te is mondád.

A hitlerező tanárnő pedig NEM VICC és nem viccelt. Nagyon nem.


A hozzászólást Trollirtó összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-26, 21:16-kor.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-26, 21:00

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

De látod a történet nem erről szól, hanem arról, hogy sokan a ballib oldalon ész nélkül náciznak mindenkit, aki picit is nem tetszik nekik. Te is egyből lenáciztad a tanárnőt. Konkrétan miért is?
Megnézted, hogy miről beszélsz?
ITT A LINK

Ide nem teszem be, annyira ocsmány....

Nézd Trolli!

Én krisztály tisztán emlékszem, amikor jópár hónappal korábban, amikor a Cherlie Hebdo balhé volt, akkor te is arról papoltál, hogy a szólásszabadság nevében BÁRMIVEL lehet viccelni. Nincsenek tabuk.

Az, hogy én mit gondolok erről a kretén tanárnőről az nem érdekes. De az már igenis érdekes, hogy kvázi most azért hozták egzisztenciális válságba, mert szar ízléssel vicces megosztásokat csinált.

Látod én már akkor megmondtam, hogy ti balliberálisok hazug kis Karcsikák vagytok. Úgy zakkundpakk! Mert mihelyt a ti érzékenységeteket sérti valami, azonnal jöhet a cenzúra és a többi ellenlépés. ISmét itt a remek fekete-fehér példa arra, hogy álszent, képmutatók vagytok mocsok kettős mércével.


Hát igen, a heti csárli. Milyen szépen kiderült, hogy ilyenkor ballib demokratáék akár genetikázni is hajlandóak. Az a sok, genetikusan gyilkos muszlim, te jóég:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.