Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
Gejza
Jóska.bá
Trollirtó
Tádé Bence
doktorKá
DKW
kondor
11 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 14:13

[quote="Trollirtó"]
MátéBence írta:Ráadásul pont az én Kapitány barátommal kezdődött, aki szerint az oszták autópályán talált kamionban meghalt 71 ember halála Orbán lelkén szárad. Ez nettó elmebaj.

De az ember azt hinné, hogy Kapitányom egymaga van ezzel a bajával. De nem. Nézem a Facebookot és a ballib oldalakon a kommentelők rendre egyetértenek vele.

Mi történt veletek kedves balliberálisok?

Nektek tényleg elmentek teljesen hazulról????

Ennél lejjebb már nincs.
Hehe...de van.
Pl. az ötös számú tagkönyv tulajdonosa.

A védosztagvezér lelkén sok minden szárad.

Persze csak a kijelentést hozod, az indokolást nem...

DIREKT nem jövök jobbilliberális bayerzsóti-idézetekkel: 
mi minden kinek a lelkén szárad és kimindenkit kellene 
így-úgy megölni.


Szerintem Bayer minden írása vállalható és korrekt.

Nyugodtan hozzál ide bármilyen Bayer idézetet. Bármilyet. Megbeszélhetjük. Nincs azokban semmi vállalhatatlan.

DE legalább abban értsünk egyet, hogy amit Szanyi kapitány írt, az nettó hülyeség. Ez a 71 szerencsétlen ember halála NEM Orbán Viktor lelkén szárad. Neki ehhez semmi köze.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Quaestor-ügy

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-28, 14:11

A felszámolóbiztos néhány károsulttól visszaköveteli azt a pénzt, 
amelyet a csőd előtti napon vettek fel.

Az állami intézményektől - akik a csődöt okozták - a bennfentes
információk alapján közvetlenül a csőd előtt kivett pénzeket pedig 
nem követeli vissza.


Ezek TÖRVÉNYT hoztak arról, hogy a károsultakat 30 millióig
kártalanítani KELL.
Csak egyesek (fiktív kötvény) és csak 6 millióig kapnak kártérítést.

Lézerjanó arra hivatkozik, hogy a bankok az Alkotmánybírósághoz fordultak
és a döntésre kell várni.
Az igazságügyi miniszter azt mondja, hogy ennek NINCS halasztó hatálya.
30 millióig - a törvény értelmében  - ki kell fizetni a károsultakat.
Nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. Totál zűrzavar.

De hogy a zemberek szívják meg - az biztos.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-28, 14:02

MátéBence írta:Ráadásul pont az én Kapitány barátommal kezdődött, aki szerint az oszták autópályán talált kamionban meghalt 71 ember halála Orbán lelkén szárad. Ez nettó elmebaj.

De az ember azt hinné, hogy Kapitányom egymaga van ezzel a bajával. De nem. Nézem a Facebookot és a ballib oldalakon a kommentelők rendre egyetértenek vele.

Mi történt veletek kedves balliberálisok?

Nektek tényleg elmentek teljesen hazulról????

Ennél lejjebb már nincs.
Hehe...de van.
Pl. az ötös számú tagkönyv tulajdonosa.

A védosztagvezér lelkén sok minden szárad.

Persze csak a kijelentést hozod, az indokolást nem...

DIREKT nem jövök jobbilliberális bayerzsóti-idézetekkel: 
mi minden kinek a lelkén szárad és kimindenkit kellene 
így-úgy megölni.

Nézz körül a saját házad táján is, mielőtt másokat ekézel.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Egyes balosok és ballibek tényleg konkrétan megőröltek!!! :( :( :(

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 13:34

Ráadásul pont az én Kapitány barátommal kezdődött, aki szerint az oszták autópályán talált kamionban meghalt 71 ember halála Orbán lelkén szárad. Ez nettó elmebaj.

De az ember azt hinné, hogy Kapitányom egymaga van ezzel a bajával. De nem. Nézem a Facebookot és a ballib oldalakon a kommentelők rendre egyetértenek vele.

Mi történt veletek kedves balliberálisok?

Nektek tényleg elmentek teljesen hazulról????

Ennél lejjebb már nincs.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 12:50

Trollirtó írta:
Köszönöm. Megtaláltam a Figyelő cikkét. A részletek a nyomtatott számban. Holnap megveszem és elolvasom. Ugyanis itt szerintem valami nagy félreértésről van szó. Én nem tudok semmiféle olyan EU-s megállapodásról, hogy a magyar állam visszafizeti a MANYUP pénzeket. Ha ilyen lett volna, akkor ezen hír körül hatalmas média visszhang volna. De nincs. És szerintem okkal nincs. Mert erről nincs semmiféle szó. Szerintem nettó félreértés, és félrefogalmazás az egész.

Te nem Magyarországon élsz?
Hány elhallgatott TÉNY van?
Hány salátatörvényben elbújtatott, ám jelentős hatású törvény van?
Hány orbitális hazugság, csúsztatás van?

És mind-mind a védosztag részéről.
Amiről nem beszélnek, attól az még létezik...
És amiről meg beszélnek, az meg sokszor nem is létezik...[/quote]

Én itt élek Magyarországon és pontosan tudom, hogyha egy ilyen hír lenne, hogy az EU-val olyan megállapodást kötött a Magyar kormány, hogy a MANYUP pénzeket vissza kell majd fizetni, attól hangos lenne az egész magyar sajtó. A salátatörvények mindig is voltak. Azokkal ti is operáltatok rendszeresen. Én sem most, sem akkor ne szerettem. De tök jó, hogy téged csak most zavar. Amikor ti használtátok, akkor OK volt. Fő a következetesség Wink

Szóval szerintem amiről te beszélsz, amit a cikk sugalmaz, az abban a formában nem létezik. Szerintem. De ha igen, akkor ennek nagy média visszhangnak kéne lennie. De nincs és ez nagyon gyanús. Senki nem hallott körülöttem semmiféle EU-s megállapodásról. Jó lenne ezt konkrétan tudni, hogy az ÁSZ elnök mire utalt.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-28, 12:34


Köszönöm. Megtaláltam a Figyelő cikkét. A részletek a nyomtatott számban. Holnap megveszem és elolvasom. Ugyanis itt szerintem valami nagy félreértésről van szó. Én nem tudok semmiféle olyan EU-s megállapodásról, hogy a magyar állam visszafizeti a MANYUP pénzeket. Ha ilyen lett volna, akkor ezen hír körül hatalmas média visszhang volna. De nincs. És szerintem okkal nincs. Mert erről nincs semmiféle szó. Szerintem nettó félreértés, és félrefogalmazás az egész. [/quote]

Te nem Magyarországon élsz?
Hány elhallgatott TÉNY van?
Hány salátatörvényben elbújtatott, ám jelentős hatású törvény van?
Hány orbitális hazugság, csúsztatás van?

És mind-mind a védosztag részéről.
Amiről nem beszélnek, attól az még létezik...
És amiről meg beszélnek, az meg sokszor nem is létezik...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 12:23

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:

Összevissza mantrázol.
"..A mintegy 3000 milliárd forintot az Európai Unióval kötött egyezség alapján kell majd visszajuttatni a jogosultaknak."

Mit is jelent ez a mondat?
Azt, hogy az EU nem nyelte le ezt a rablást.
Vissza KELL fizetni a jogosultaknak.
Miből is? Netán az államkasszából, ami
mindenki pénze?


Szia!

Megmutatod a konkrét linket és hírt? Szívesen elovasnám az eredetit. Mert amit te itt írtál arról én nem tudok, pedig minden nap elég sok portált végigolvasok. De ettől még simán lehete, hogy lemaradtam valamiről.

Szóval forrást kérek!

köszi

Szia!

Például:

ITT

Köszönöm. Megtaláltam a Figyelő cikkét. A részletek a nyomtatott számban. Holnap megveszem és elolvasom. Ugyanis itt szerintem valami nagy félreértésről van szó. Én nem tudok semmiféle olyan EU-s megállapodásról, hogy a magyar állam visszafizeti a MANYUP pénzeket. Ha ilyen lett volna, akkor ezen hír körül hatalmas média visszhang volna. De nincs. És szerintem okkal nincs. Mert erről nincs semmiféle szó. Szerintem nettó félreértés, és félrefogalmazás az egész.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-28, 12:19

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Megint itt egy ótvaros nagy csúsztatás és hazugság. ÚGy teszel mintha a MANYUP megszüntetésével csak a 2035 utáni kiadási oldal változna meg, holott az igazság az, hogy addig azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik.

Arról nem beszélve, hogy ha nem szüntetik meg az elcseszett MANYUP rendszert, akkor az állam előbb csődbe ment volna, mint 2035 mert TÉNY (!!!!!), hogy évről évre nagyobb összegekkel kellett a költségvetésből kipótolni az aktuális állami nyugdíj kasszát. A megszüntetés évében ez már 360 milliárd forint volt ÉVENTE és ez az összeg évről évre növekedett.

Összevissza mantrázol.
"..A mintegy 3000 milliárd forintot az Európai Unióval kötött egyezség alapján kell majd visszajuttatni a jogosultaknak."

Mit is jelent ez a mondat?
Azt, hogy az EU nem nyelte le ezt a rablást.
Vissza KELL fizetni a jogosultaknak.
Miből is? Netán az államkasszából, ami
mindenki pénze?


Szia!

Megmutatod a konkrét linket és hírt? Szívesen elovasnám az eredetit. Mert amit te itt írtál arról én nem tudok, pedig minden nap elég sok portált végigolvasok. De ettől még simán lehete, hogy lemaradtam valamiről.

Szóval forrást kérek!

köszi

Szia!

Például:

ITT
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 12:09

Jóska.bá írta:Tegnap még csak lekönnygázazott gyerekekről hallottunk,
Ma 20-50 halott menekültről, holnap "gumival szemkilövetős" határvadászokról,
Holnapután isten tudja miről.....

Tegnap Lázár bejelentette, hogy a 1,5 m-es és a 3 m-es kerítés között lesz "valami", ami megakadályozza majd a menekülteket.
Azt nem mondta, hogy ez a "valami" mit jelent ?
Éhes oroszlánokat, nagyfeszültségre kötött hálót, taposóaknákat,
Vagy esetleg a Zyklon-B-t e ?!

Jóóóóóó reggelt ?

Tudod Jóska bá, szerintem nem vagyunk messze azoktól az időktől, amikor ki lesz adva az éles tűzparancs. Lehet, hogy most és ma még nem, de nem vagyunk messze tőle. Ahogy erősödik a nyomás, változik a hangulat, nemsokára a politika is alkalmazkodni fog és bizony a kereslet/kínálat törvénye alapján idővel bizony meg fogják ezt hozni. Ebben egész biztos vagyok. Persze. Most még megy a liberális szövegelés, a kerítés haszontalanságáról. De ez nem lesz sokáig tartható. Ha Európa nem fogja tudni magát megvédeni, akkor nem közép és hosszú távon lesz végünk, hanem már rövid, pár 10 éves távon.

Nógrádi tanár úr remekül elmondta ez a tegnap figyelmetekbe ajánlott videóban. 4 célterülete van a migránsoknak ma.

Amerika - Esélytelen bejutni. Két oldalon az óceán, északon Kanada (bejutni oda sem lehet csak úgy), délen Mexikónál brutális kerítés rendszer.
Ausztrálisa- Esélytelen bejutni. Az Ausztrál kormány a kalózokat lefizette, hogy ne hozzájuk vigyék a migránsokat. Kő kemény migráns ellenes politikát visznek
Olajban gazdag arab országok - Esélytelen bejutni. Kő keményen védik a határaikat és szinte senkit nem engednek be. Akit beengednek, azokat is max pár évre.
Európa - Ajtó-ablak nyitva. Megvédeni magát és a határait képtelen. Töketlen politikusoknak köszönhetően ideális célpont.

Egy szó mint száz. Normális határzár és tűzparancs nélkül esélytelenek vagyunk megvédeni magunkat. Lehet ez ellen sipákolni. Lehet. De a kényszer nagy úr és aki a legelemibb kényszerek ellen beszél és politizál az rövid távon megy a politikai süllyesztőbe.

Idézném Török Gábor két nappal ezelőtti írását. Minden szavával mélyen egyetértek:

"
Mi legyen a menekültekkel? Szeressük, gyűlöljük, elviseljük, befogadjuk, visszaküldjük, átutaztassuk őket? Nagyon fontos kérdés ez, amire a politikának válaszolnia kell. Ahogy látjuk, válaszol is. Ki-ki a maga módján, a maga értékválasztásaival, a maga hasznát keresve.

De megelőzi egy másik kérdés, ami ugyan elméletinek látszik, de valójában nagyon is valóságos: vajon államnak nevezheti-e magát egy ország, ha képtelen ellenőrizni, hogy kik lépnek be a területére? Vajon nem szűnik-e meg az állam államnak lenni, ha elveszíti a képességét arra, hogy meghatározhassa, kiket enged a területére? Márpedig ez történik ma Magyarországon, és ez történik az egész Európai Unióban.

A politika lényegét mindig a rendkívüli helyzetek mutatják meg. Ha elkerítünk egy földdarabot, és azt mondjuk, hogy az a miénk, a mi országunk, akkor ez addig érvényes, amíg mi döntünk arról, ami a határainkon történik. Ha csak arra van erőnk, hogy az érkezők előtt nyitogassuk a kerítés kapuját, akkor már nem vagyunk urai a helyzetnek. Onnantól a helyzet uralkodik rajtunk.

Szerintem itt tartunk"
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 11:55

Trollirtó írta:Mindenkinek!

A menekültkérdés mindent elborít, de suttyomban
tovább építkezik a védosztag...

Arra terjesztenek elő törvényjavaslatot, hogy MINDEN
magyar ARCKÉPÉT digitálisan tárolni lehessen, mégpedig
PROFILLAL együtt!

Ennek nagy része már biztosan megvan, hiszen a szig., az útlevél
jó ideje úgy készül, hogy az okmányiroda fényképez le, digitálisan.
Ezzel mindig is gondjaim voltak...

De manapság, az arcfelismerő programok, a térfigyelő kamerák
ésatöbbi korában ez igen erős, mondhatni "szép új világ"-os
fegyvert adna a védosztag kezébe.

Arcképnyilvántartás sok országban létezik - bűnözőké, katonáké stb.
De hogy MINDENKIÉ és PROFILLAL .... egyszerűen nem tudom feltételezni, hogy jó célra,
demokratikusan használnák fel.

Márpedig meg fogják szavazni, mint mindent.

Osztom az aggodalmaidat. Nekem sem tetszik. Sem az USA-ban, sem nálunk, sem máshol az ilyen típusú törekvések. Sem akkor ha balliberális kormány tesz ez irányba lépéseket, sem akkor, ha éppen egy jobboldali kabinet lép.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-28, 11:51

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
Trollirtó írta:Kormányzati számítások szerint 2035 előtt nem igényel rendszerszintű beavatkozást a nyugdíjrendszer, utána viszont 
muszáj lesz új finanszírozási megoldásokat találni, mert akkortól elkezdik visszafizetni 
a volt magán-nyugdíjpénztári tagok államosított vagyonát- mondta el Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke a Figyelőnek.


Hányszor mondtuk, hogy a jövőt rabolták el !

Megint itt egy ótvaros nagy csúsztatás és hazugság. ÚGy teszel mintha a MANYUP megszüntetésével csak a 2035 utáni kiadási oldal változna meg, holott az igazság az, hogy addig azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik.

Arról nem beszélve, hogy ha nem szüntetik meg az elcseszett MANYUP rendszert, akkor az állam előbb csődbe ment volna, mint 2035 mert TÉNY (!!!!!), hogy évről évre nagyobb összegekkel kellett a költségvetésből kipótolni az aktuális állami nyugdíj kasszát. A megszüntetés évében ez már 360 milliárd forint volt ÉVENTE és ez az összeg évről évre növekedett.

Összevissza mantrázol.
"..A mintegy 3000 milliárd forintot az Európai Unióval kötött egyezség alapján kell majd visszajuttatni a jogosultaknak."

Mit is jelent ez a mondat?
Azt, hogy az EU nem nyelte le ezt a rablást.
Vissza KELL fizetni a jogosultaknak.
Miből is? Netán az államkasszából, ami
mindenki pénze?


Szia!

Megmutatod a konkrét linket és hírt? Szívesen elovasnám az eredetit. Mert amit te itt írtál arról én nem tudok, pedig minden nap elég sok portált végigolvasok. De ettől még simán lehete, hogy lemaradtam valamiről.

Szóval forrást kérek!

köszi
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Szép napos napot

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-28, 10:53

Mindenkinek!

A menekültkérdés mindent elborít, de suttyomban
tovább építkezik a védosztag...

Arra terjesztenek elő törvényjavaslatot, hogy MINDEN
magyar ARCKÉPÉT digitálisan tárolni lehessen, mégpedig
PROFILLAL együtt!

Ennek nagy része már biztosan megvan, hiszen a szig., az útlevél
jó ideje úgy készül, hogy az okmányiroda fényképez le, digitálisan.
Ezzel mindig is gondjaim voltak...

De manapság, az arcfelismerő programok, a térfigyelő kamerák
ésatöbbi korában ez igen erős, mondhatni "szép új világ"-os
fegyvert adna a védosztag kezébe.

Arcképnyilvántartás sok országban létezik - bűnözőké, katonáké stb.
De hogy MINDENKIÉ és PROFILLAL .... egyszerűen nem tudom feltételezni, hogy jó célra,
demokratikusan használnák fel.

Márpedig meg fogják szavazni, mint mindent.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty "Szemkilövetős" ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-28, 05:24

Tegnap még csak lekönnygázazott gyerekekről hallottunk,
Ma 20-50 halott menekültről, holnap "gumival szemkilövetős" határvadászokról,
Holnapután isten tudja miről.....

Tegnap Lázár bejelentette, hogy a 1,5 m-es és a 3 m-es kerítés között lesz "valami", ami megakadályozza majd a menekülteket.
Azt nem mondta, hogy ez a "valami" mit jelent ?
Éhes oroszlánokat, nagyfeszültségre kötött hálót, taposóaknákat,
Vagy esetleg a Zyklon-B-t e ?!

Jóóóóóó reggelt ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty DEHOGYNEM !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-28, 05:00

Gejza írta: Orbán nem ment el a menekültekről szóló bécsi konferenciára.
mert Magyarország "nem képezi a balkáni térség részét".


Havasi Bertalan a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője szerint, Orbán Viktor azért nem vesz részt a találkozón, mert Magyarország "nem képezi a balkáni térség részét".
Egyébként a  csúcskonferencián részt vesz Renzi olasz miniszterelnök, Werner Fayman osztrák kancellár és Angela Merkel német kancellár is. A vendégek között van Mogherini külügyi EU biztos és képviselteti magát Franciaország is. pale

Méghogy FÉL-ÁZSIA ne képezné a Balkán részét ?!

De bizony ám ! De még mennyire !
Ha földrajzilag nem is, morálisan, erkölcsileg mindenképp.
Szerbia elnökét hallgatva, olvasva, a fél-ázsiai Orbanisztán
ráadásul a legalját alkotja.....

Jóóóóóó reggelt ! Tessék febrébredni !


Most korai reggeli, kávé és el.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Orbán nem ment el a menekültekről szóló bécsi konferenciára.

Témanyitás by Gejza 2015-08-27, 22:34

Havasi Bertalan a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője szerint, Orbán Viktor azért nem vesz részt a találkozón, mert Magyarország "nem képezi a balkáni térség részét".
Egyébként a csúcskonferencián részt vesz Renzi olasz miniszterelnök, Werner Fayman osztrák kancellár és Angela Merkel német kancellár is. A vendégek között van Mogherini külügyi EU biztos és képviselteti magát Franciaország is. pale

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Nemzetközi "együttműködés":

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-27, 22:27

Egy
Románia-beli ember váltotta ki
Magyarországon azt a rendszámot, amit egy
Szlovákiában vásárolt hűtő-teherautóra szerelt fel, és amit
Ausztriában találtak meg 20-50 menekült tetemével......

Kell ennél szebb
Európai Uniós "együttműködés" ?
Persze a legszebb az egészben, hogy ezen államokban
BESZÉLIK a magyar nyelvet...

Nem lennék meglepve, ha.....
(későre jár, a többi legyen a te morfondírod !)


Jó'ccakát !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Hümmmm.....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-08-27, 22:25

MátéBence írta:
Trollirtó írta:Kormányzati számítások szerint 2035 előtt nem igényel rendszerszintű beavatkozást a nyugdíjrendszer, utána viszont 
muszáj lesz új finanszírozási megoldásokat találni, mert akkortól elkezdik visszafizetni 
a volt magán-nyugdíjpénztári tagok államosított vagyonát- mondta el Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke a Figyelőnek.


Hányszor mondtuk, hogy a jövőt rabolták el !

Megint itt egy ótvaros nagy csúsztatás és hazugság. ÚGy teszel mintha a MANYUP megszüntetésével csak a 2035 utáni kiadási oldal változna meg, holott az igazság az, hogy addig azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik.

Arról nem beszélve, hogy ha nem szüntetik meg az elcseszett MANYUP rendszert, akkor az állam előbb csődbe ment volna, mint 2035 mert TÉNY (!!!!!), hogy évről évre nagyobb összegekkel kellett a költségvetésből kipótolni az aktuális állami nyugdíj kasszát. A megszüntetés évében ez már 360 milliárd forint volt ÉVENTE és ez az összeg évről évre növekedett.

"azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik. "

NEKED például, mennyit írtak jóvá az állami nyugdíjalapodban ?


Szép estét ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 20:57

MátéBence írta:
Trollirtó írta:Kormányzati számítások szerint 2035 előtt nem igényel rendszerszintű beavatkozást a nyugdíjrendszer, utána viszont 
muszáj lesz új finanszírozási megoldásokat találni, mert akkortól elkezdik visszafizetni 
a volt magán-nyugdíjpénztári tagok államosított vagyonát- mondta el Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke a Figyelőnek.


Hányszor mondtuk, hogy a jövőt rabolták el !

Megint itt egy ótvaros nagy csúsztatás és hazugság. ÚGy teszel mintha a MANYUP megszüntetésével csak a 2035 utáni kiadási oldal változna meg, holott az igazság az, hogy addig azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik.

Arról nem beszélve, hogy ha nem szüntetik meg az elcseszett MANYUP rendszert, akkor az állam előbb csődbe ment volna, mint 2035 mert TÉNY (!!!!!), hogy évről évre nagyobb összegekkel kellett a költségvetésből kipótolni az aktuális állami nyugdíj kasszát. A megszüntetés évében ez már 360 milliárd forint volt ÉVENTE és ez az összeg évről évre növekedett.

Összevissza mantrázol.
"..A mintegy 3000 milliárd forintot az Európai Unióval kötött egyezség alapján kell majd visszajuttatni a jogosultaknak."

Mit is jelent ez a mondat?
Azt, hogy az EU nem nyelte le ezt a rablást.
Vissza KELL fizetni a jogosultaknak.
Miből is? Netán az államkasszából, ami
mindenki pénze?

Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-27, 20:05

Trollirtó írta:Kormányzati számítások szerint 2035 előtt nem igényel rendszerszintű beavatkozást a nyugdíjrendszer, utána viszont 
muszáj lesz új finanszírozási megoldásokat találni, mert akkortól elkezdik visszafizetni 
a volt magán-nyugdíjpénztári tagok államosított vagyonát- mondta el Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke a Figyelőnek.


Hányszor mondtuk, hogy a jövőt rabolták el !

Megint itt egy ótvaros nagy csúsztatás és hazugság. ÚGy teszel mintha a MANYUP megszüntetésével csak a 2035 utáni kiadási oldal változna meg, holott az igazság az, hogy addig azok a pénzek, amelyek korábban a MANYUP kasszákba mentek, azok most az állami nyugdíjrendszerben maradnak és a nyugdíj kasszát növelik.

Arról nem beszélve, hogy ha nem szüntetik meg az elcseszett MANYUP rendszert, akkor az állam előbb csődbe ment volna, mint 2035 mert TÉNY (!!!!!), hogy évről évre nagyobb összegekkel kellett a költségvetésből kipótolni az aktuális állami nyugdíj kasszát. A megszüntetés évében ez már 360 milliárd forint volt ÉVENTE és ez az összeg évről évre növekedett.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-08-27, 20:00

Mindenkinek a szíves figyelmébe ajánlom a tanár úr mai szereplését. Zseniális.

http://tv2.hu/musoraink/mokka/184570_menekultugy-orosz-tamogatasra-lenne-szukseg.html
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty A kormány megbecsüli a vállalkozásokat - mondta varga

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 15:54

... forráshoz jutásukat pedig azzal is segíti, hogy 2017 nyaráig kiírja az irányítása alá tartozó operatív program pályázatait.


1) Az operatív programok pályázatai jellemzően az úniós pénzek elköltésének pályázatai. Szép is lenne, ha nem írná ki őket!
2) Pályázatkiírással én legalábbis még soha nem jutottam forráshoz...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Milyen jó is volt ellopni a manyupot!

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 15:30

Kormányzati számítások szerint 2035 előtt nem igényel rendszerszintű beavatkozást a nyugdíjrendszer, utána viszont 
muszáj lesz új finanszírozási megoldásokat találni, mert akkortól elkezdik visszafizetni 
a volt magán-nyugdíjpénztári tagok államosított vagyonát- mondta el Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke a Figyelőnek.


Hányszor mondtuk, hogy a jövőt rabolták el !
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Nem kell beszarni,most már szállíthatjuk őket vonaton mink is!

Témanyitás by kondor 2015-08-27, 14:42

turidani írta:
Trollirtó írta:
turidani írta:


Az "így kellene" ebben az esetben annyit tesz, hogy jobb híján erőn felül is megpróbáljuk kezelni a menekültek kérdését, amíg itt tartózkodnak, mindeközben az "így kellene" példáid buszon szállították a menekülteket a magyar határig. És még te írod, hogy én mennyire gáz vagyok:))
Mi is az az "erőn felül"?

Mikor akkora menekültáradat érkezik, amely meghaladja a jelenlegi kapacitásainkat.

Erőn felül:)))ezt nevezed te erőn felülinek,mert egyébként mi a náthást csinált a finesz,hogy nem ér rá a menekültekkel foglalkozni.Elismerem váratlan kiadás plusz meló.be le lehet mutatni hogy mit tud logisztikából.Fel lett ajánlva pénz paripa fegyver,az uniótól.nem kérte.a kormány.A megbeszélésre Orbán nem megy el.Mondjuk meg is értem én sem mennék a helyében egy darabig a legutóbbi performanca óta..)))De valakit csak küdhetne.egyeztetni.csak tudod kilóg a lóláb mint mindenből amihez a finesz hozzá ér.Hangulat keltésnek jó volt.kicsit durvább lett a helyzet.ja így már nem frankó.Pénzbe kerül és nem nagyon lehet belőle zsebre tenni.próbáld már normális szemüvegen keresztűl látni a helyzetet.Reálisan.Csak nem azt mondod hogy ti akartátok megoldani.Mert az vicces volna.Hehehehehe
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-08-27, 14:21

Trollirtó írta:
turidani írta:
kondor írta:Már a Szerbektől is megkaptuk,tanulhatunk tőlük.Várható volt az újabb pofon.

„Szerbia Köztársaság meg akarja mutatni, hogy jó házigazda, s hogy az összes ideérkező embert az európai normákkal, a valódi demokráciával és a szabadságjogokkal összhangban fogadja. Mindenki, aki gyűlöletét akarja kifejezni ezen emberek irányába, tegye meg máshol, de nem Szerbiában ” – mondta a szerb belügyminiszter.
Így is lehet,így kellene.!


Az "így kellene" ebben az esetben annyit tesz, hogy jobb híján erőn felül is megpróbáljuk kezelni a menekültek kérdését, amíg itt tartózkodnak, mindeközben az "így kellene" példáid buszon szállították a menekülteket a magyar határig. És még te írod, hogy én mennyire gáz vagyok:))
Mi is az az "erőn felül"?

Mikor akkora menekültáradat érkezik, amely meghaladja a jelenlegi kapacitásainkat.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-08-27, 14:04

turidani írta:
kondor írta:Már a Szerbektől is megkaptuk,tanulhatunk tőlük.Várható volt az újabb pofon.

„Szerbia Köztársaság meg akarja mutatni, hogy jó házigazda, s hogy az összes ideérkező embert az európai normákkal, a valódi demokráciával és a szabadságjogokkal összhangban fogadja. Mindenki, aki gyűlöletét akarja kifejezni ezen emberek irányába, tegye meg máshol, de nem Szerbiában ” – mondta a szerb belügyminiszter.
Így is lehet,így kellene.!


Az "így kellene" ebben az esetben annyit tesz, hogy jobb híján erőn felül is megpróbáljuk kezelni a menekültek kérdését, amíg itt tartózkodnak, mindeközben az "így kellene" példáid buszon szállították a menekülteket a magyar határig. És még te írod, hogy én mennyire gáz vagyok:))
Mi is az az "erőn felül"?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 4 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.