Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+15
turidani
tmbb
Julimama
westfall
Malamud az igazi
Trollirtó
Darus
doktorKá
nobellla
Gejza
Böbe2
paksitapsi
mavtelep
Clochard
pincesor
19 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 12:12

Az Együtt - a Korszakváltók Pártja hatalommal való visszaélés miatt büntetőfeljelentést tesz Németh Lászlóné volt nemzeti fejlesztési miniszter ellen - jelentette be hétfői, budapesti sajtótájékoztatóján a párt elnökségi tagja.

Hajdu Nóra arra hivatkozott, hogy Eleni Tsakopoulos Kounalakis volt amerikai nagykövet könyvében azt írta: Németh Lászlóné nemzeti fejlesztési miniszter minden héten leült Orbán Viktor kormányfővel, átnézték a középítkezési projektek listáját, és eldöntötték, melyikeknek legyen prioritása és melyik pályázatok nyerjenek.

A politikus bejelentette: az Együtt közérdekű adatigényléseket nyújt be annak érdekében, hogy hozzák nyilvánosságra a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium döntéselőkészítő anyagait illetve a fejlesztéspolitikai kabinet jegyzőkönyveit.

Hajdu Nóra végül távozásra szólította fel a jelenleg nemzeti pénzügyi szolgáltatásokért és postaügyekért felelős államtitkárként dolgozó Németh Lászlónét, mert szavai szerint "az ilyen politikusoknak és az ilyen embereknek nincs helyük a közéletben".

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap újságíróknak azt mondta erről a témáról, hogy transzparens módon történik minden döntés, a különböző irányító hatóságok megteszik javaslataikat, és évek óta a kormány fejlesztési kabinetje hozza meg a döntéseket, amelyeket jóváhagyásért bevisznek a kormány elé.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Megtisztelnél minket azzal, ha nem állítanál olyat, ami szimplán nem igaz

Témanyitás by Trollirtó 2015-05-19, 12:02

Szimplán nem igaz,
- hogy a felsoroltak az eemúttnyócévben rosszabbak voltak,
- hogy becsődölt országot vettetek át,
- hogy az istenadta nép jobban élne, mint előttetek,
- hogy jobb és kiszámíthatóbb jelene és jövője lenne,
- hogy BÁRMI is jobb lenne, mint 2009-ben.

És ne gyere a mantraszámokkal - azokból az istenadta nép SEMMIT sem érez.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 12:00

paksitapsi írta:A helyzet nem változott.
Rosszabb lett.
Ugyan találtam néhány érdembeli hsz-t, de mint az áradat, (angolul flood) lehetetlenítik el a normális beszélgetést néhányan.
Egyszerűen már rosszabb, mint a KR volt.

Igen, lehet mondani. Én pl. a te hozzászólásaid között kerestem valami lényegeset, de a panaszkodásodon kívül semmit nem találtam. Razz

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:58

Nézzük már meg, ki nyomoz az IP címek után, csak nem a kettős mércéjű Máté Bence?

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 N36fjb

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by paksitapsi 2015-05-19, 11:56

A helyzet nem változott.
Rosszabb lett.
Ugyan találtam néhány érdembeli hsz-t, de mint az áradat, (angolul flood) lehetetlenítik el a normális beszélgetést néhányan.
Egyszerűen már rosszabb, mint a KR volt.

paksitapsi

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:54

"Milyen érdekes, hogy miközben itt sunyiskodsz, alakoskodsz és megtévesztesz, a saját fórumod haldoklik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy"

Ez a fórum haldoklik, mióta betettétek a lábatokat, és nem a témákkal foglalkoztok hanem személyeskedtek. Ahogy eddig is, nincs változás.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:51

"Ebben neked részigazságod vagyon. És ez tény. Pl. a moderátor felelős azért, hogy nem vágott ki onnan téged az összes neveddel együtt ideje korán és hagyta, hogy a hazug, sunyi, megtévesztő viselkedésed érvényesülhessen ott."

Érdekes, eddig azt írtad ott, hogy a modi mindent lát és jól dönt. Very Happy Na felejts el a baromságaiddal, egózz mással.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:50

Én most lépek GDP-t termelni!

Szevasztok és további szép napot!

Remélem mire visszaérek Koncsi és az összes feje törölve lesz Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:49

Na majd beugrik Kókler.Néz majd nagyot.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:46

Belize írta:"Ittenkém, fogd vissza magad egy pöttyet. Hozzátok illik ez a sutyerák selejt."  - most meg Turidani voltam. Razz Nézd meg az IP-met. Very Happy

Milyen érdekes, hogy miközben itt sunyiskodsz, alakoskodsz és megtévesztesz, a saját fórumod haldoklik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:45

Belize írta:Még egy gyerek is belátja, hogy a régi fórum szétveréséért, annak engedélyezéséért az ottani moderátor a felelős, hiszen megnevelhette volna a tagokat.
Amellett, hogy bevallottan nem akartak vele foglalkozni, meg a várható büntetésekkel. Aki mást állít, az ugyebár festeget, szépen. Mint Orbán.

Ebben neked részigazságod vagyon. És ez tény. Pl. a moderátor felelős azért, hogy nem vágott ki onnan téged az összes neveddel együtt ideje korán és hagyta, hogy a hazug, sunyi, megtévesztő viselkedésed érvényesülhessen ott.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:45

"Ittenkém, fogd vissza magad egy pöttyet. Hozzátok illik ez a sutyerák selejt." - most meg Turidani voltam. Razz Nézd meg az IP-met. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:44

kondor írta:
Belize írta:"Lásd be, közröhej, hogy jól ismert stílusodban Belize nicknevén írogatsz. Mire jó ez, tán szégyelled a saját ötfejű nickedet?"

Akárki stílusában tudok írni, azért vagyok Belize. Írhatok MB5 stílusában is: amíg a stílusommal van bajod, nem a tartalommal, addig nagy baj nem lehet.  ;-)

Most akkor Koncsi vagy vagy vizecská.Nagyon sokat fogunk nevetni. Very Happy

Vagy Makkmarci? Vagy Esmeralda? :DDDDD
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:42

Ma egy kicsit pihizek tegnap sűrű napom volt.Úgyhogy figyelem a dogok állását. Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:41

Még egy gyerek is belátja, hogy a régi fórum szétveréséért, annak engedélyezéséért az ottani moderátor a felelős, hiszen megnevelhette volna a tagokat.
Amellett, hogy bevallottan nem akartak vele foglalkozni, meg a várható büntetésekkel. Aki mást állít, az ugyebár festeget, szépen. Mint Orbán.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:40

Belize írta:"Lásd be, közröhej, hogy jól ismert stílusodban Belize nicknevén írogatsz. Mire jó ez, tán szégyelled a saját ötfejű nickedet?"

Akárki stílusában tudok írni, azért vagyok Belize. Írhatok MB5 stílusában is: amíg a stílusommal van bajod, nem a tartalommal, addig nagy baj nem lehet.  ;-)

Most akkor Koncsi vagy vagy vizecská.Nagyon sokat fogunk nevetni. Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:39

Belize írta:"Lásd be, közröhej, hogy jól ismert stílusodban Belize nicknevén írogatsz. Mire jó ez, tán szégyelled a saját ötfejű nickedet?"

Akárki stílusában tudok írni, azért vagyok Belize. Írhatok MB5 stílusában is: amíg a stílusommal van bajod, nem a tartalommal, addig nagy baj nem lehet.  ;-)

Szimplán a pofátlan hazudozásoddal, a sunyiságoddal, az alattomos, megtévesztő viselkedéseddel van baj. Ezért fogsz innen repülni remélem minden neveden.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-05-19, 11:38

Trollirtó írta:
MátéBence írta:
turidani írta:
Trollirtó írta:


Az pedig, hogy szerintetek minden jó, minden nemzethy és 
és mélykeresztény és minden rendben van, amit ez a kurzus, 
a sleppje és az oligarchái tesznek - kezelhetetlen.



Miután október-november óta jobboldalon is folyamatosan lesünk ki a fejünkből (és ennek nem kevésszer hangot is adtunk a KR fórumon), vajon még milyen ökörségeket fog elővezetni a kormány unalmában, ezért nem mondanám, hogy szerintünk minden rendben van.


Ez ismét telitalálat, ami tényszerűen cáfolja Trollirtó barátunk tételmondatait. De nem hiszem, hogy ezek hatni fognak rá. Majd bedobja a hisztiz, meg azt hogy maszatolsz Wink
NEM telitalálat!
Szerintetek teljesen rendben van, hogy
- miniszterek, oligarchák mérhetetlenül gazdagodnak közpénzből, NAV- és vagyonosodási vizsgálat még véletlenül sem indítható ellenük, a lakásuk-házuk gumiból van, egymilliárdot, cégtulajdont, miegymást egyszerűen elfelejtenek bevallani - következmény nélkül,
- a NAV elnökéről az egész világ tudja, hogy korrupcióval gyanúsított - és még mindig a NAV elnöke,
- a kormány saját bevallása szerint félmillió gyerek éhezik,
- az állással, keresettel rendelkezők fele a hivatalos létminimum alatt él,
- rokkantak lettek minden ellátás nélkülivé,
- a kórházakban a betegeknek már a folyosókon sincs hely, rutinvizsgálatra sok hónapot kell várni,
- az iskolákban hónapokig nincs meg minden tankönyv, ami megvan, az sokszor hazudik, téved,
- és így tovább.
Ezeket tette a kormány és szerintetek jól van így.
Szerintem meg NEM.

Látod! Már rosszul, hazug módon interpretálod a mi véleményünket.

-Mert nem, nincs rendben a pofátlan gazdagodás. Sem most, sem az ezt megelőző 4 évben, sem az azt megelőz 8 évben. Semmikor nem fogadható el.
-NAV elnökénél NINCS SEMMI konkrétum. Egy üres vád van. Mi lennénk az elsők, akik követelnénk az eltávolítását és büntetését, ha végre valami konkrétum és bizonyíték előkerülne.De ugye itt nem tartunk.
-Nincs rendben ha akár egy gyermek is éhezik. És képzeld a ti 8 évetekben is ennyi gyermek éhezett. Sőt! 2009-ben még többen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-A létminimum alattiak száma sincs rendben. De nincs csoda. Csak teljesítményből lehet őket kiemelni és a helyzetüket javítani. Ti 8 év alatt szisztematikusan tettétek tönkre és adósítottátok el az országot. Ilyen örökséggel nehéz felemelni őket.
- A ti időtökben is volt várólista, folyosón történő várakozás meg minden. A Fidesz nem tudott csodát tenni. Nem vagyunk ezzel elégedettek. De talán nektek az után a 8 átkozott év után, amit produkáltatok illene több önmérsékletet tanusítsatok
- A tankönyv ellátás sincs rendben. Egy szóval nem mentegettük az idiotizmust és a bénasáhot

És így tovább!

Megtisztelnél minket azzal, ha nem állítanál olyat, ami szimplán nem igaz.

Megköszönném.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:38

"Lásd be, közröhej, hogy jól ismert stílusodban Belize nicknevén írogatsz. Mire jó ez, tán szégyelled a saját ötfejű nickedet?"

Akárki stílusában tudok írni, azért vagyok Belize. Írhatok MB5 stílusában is: amíg a stílusommal van bajod, nem a tartalommal, addig nagy baj nem lehet. ;-)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:37

turidani írta:
kondor írta:Dani azt írta a piroson.Hogy neki az jön be a legjobban.Azért erre még ne fogadjunk. Very Happy Very Happy


Ne feledd az időrendiséget. Akkor az volt az addigi leghasználhatóbb.

Használható az most is csak éppen nagyon gyér az érdeklődés.Lássuk be Padre jó fórumot csinált.látszik hogy nem ma kezdte.És ha nem bír vele egy vonással megszünteti.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:36

MátéBence írta:
Belize írta:"Miután ez egy új fórum, ahol lehetőség van tiszta lappal indulni, ezért még a kezdet kezdetén megbeszélhetnénk pár dolgot, amit aztán vagy hasznosítunk a későbbiekre nézve, vagy nem.
Én a régi fórumon is ügyeltem rá, hogy a meglévő nézetkülönbségek tisztázása mellett külön személyeskedésbe csak akkor bocsátkozzam, ha az előzményben erre okot szolgáltatott az illető.
Amennyiben ezen a fórumon is polgárjogot nyer, hogy a jobboldali fórumozókat pártszimpátiájuk, és nem viselkedésük alapján letrollozzátok, úgy valószínűsíthető, hogy legmélyebb demokratikus nagyrabecsülésem kifejezésre juttatása mellett továbbra is marad a "bucka", és a "malom".
Engem ez egyébként eddig sem zavart, mert ettől még képes vagyok fórumkonform üzemmódban csevegni, de páran ettől láthatóan valóban átmennek trollba, és a mellékelt közelmúlt béli ábra alapján akár a saját fórumukat is képesek lesznek szétverni, persze közben folyamatosan a "trollokat" okolva ezért.
Másik opció, hogy természetesen ti trollozhattok, amennyit csak jól esik, viszont minket ennek megfelelően a zavartalan élvezet érdekében eltávolítotok innen."


Tiszta lap? Kutyából nem lesz szalonna. A rég fórumon asszisztáltál MB5-nek, hogy mocskolódjon, amikor kirúgták, autóval vártad.   Az, hogy állandóan általánosítottatok, az éppen az jelentette, hogy pártunszimpátiád alapján kezeltél mindenkit. Teljesen hiteltelen vagy, és mit keresel itt, ha a fórumotok célja megszűnt?


Maradjunk annyiban Koncsika, hogy az előző fórum szétverésében te oroszlánrészt vállaltál. Jól látható, hogy ahova te beteszed a lábad, ott mindent szétversz magad körül. Remélem Jóska bár észnél lesz és kitilt téged MINDEN neveden. Ilyen sunyi, alattomos, megtévesztő, hazug embereknek nincs helyük egy új, tiszta fórumon.

Szerintem ötfejű kartácsnő is kiharcolta magának a részvételi jogot, én csupán annyit kérek, hogy saját nickjén jelenjen meg.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-05-19, 11:35

"Amúgy bevallom ismét nagyon élvezem, hogy lebuktál, veszettél, töröltek már, de még mindig nincs annyi gerinc benned, hogy egyenes légy és beismerd a sunyiságod. És még most is hazudoznál jobbra-ballra. Döbbenetes vagy. Smile))"

Nem tudom, kit töröltek, Koncsita holnap jön és Vizecske is itt van. Mondjuk nem bírom a kettős mércét, amikor valaki más néven akar írni oda, ahová nem hívták, Máté Bence, utána azzal védekezik, hogy az a játék része. De hát nem mindenki egyenes és konzekvens. Hergeld magad tovább, akármivel, sőt találj ki újabb dolgokat, én nem fárasztom vele a többieket már.


MátéBence5 2015.05.12
A játék már csak ilyen Smile


/forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134889321&t=9221152

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:34

kondor írta:Dani azt írta a piroson.Hogy neki az jön be a legjobban.Azért erre még ne fogadjunk. Very Happy Very Happy


Ne feledd az időrendiséget. Akkor az volt az addigi leghasználhatóbb.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-05-19, 11:33

Belize írta:"Miután ez egy új fórum, ahol lehetőség van tiszta lappal indulni, ezért még a kezdet kezdetén megbeszélhetnénk pár dolgot, amit aztán vagy hasznosítunk a későbbiekre nézve, vagy nem.
Én a régi fórumon is ügyeltem rá, hogy a meglévő nézetkülönbségek tisztázása mellett külön személyeskedésbe csak akkor bocsátkozzam, ha az előzményben erre okot szolgáltatott az illető.
Amennyiben ezen a fórumon is polgárjogot nyer, hogy a jobboldali fórumozókat pártszimpátiájuk, és nem viselkedésük alapján letrollozzátok, úgy valószínűsíthető, hogy legmélyebb demokratikus nagyrabecsülésem kifejezésre juttatása mellett továbbra is marad a "bucka", és a "malom".
Engem ez egyébként eddig sem zavart, mert ettől még képes vagyok fórumkonform üzemmódban csevegni, de páran ettől láthatóan valóban átmennek trollba, és a mellékelt közelmúlt béli ábra alapján akár a saját fórumukat is képesek lesznek szétverni, persze közben folyamatosan a "trollokat" okolva ezért.
Másik opció, hogy természetesen ti trollozhattok, amennyit csak jól esik, viszont minket ennek megfelelően a zavartalan élvezet érdekében eltávolítotok innen."


Tiszta lap? Kutyából nem lesz szalonna. A rég fórumon asszisztáltál MB5-nek, hogy mocskolódjon, amikor kirúgták, autóval vártad.   Az, hogy állandóan általánosítottatok, az éppen az jelentette, hogy pártunszimpátiád alapján kezeltél mindenkit. Teljesen hiteltelen vagy, és mit keresel itt, ha a fórumotok célja megszűnt?


Lásd be, közröhej, hogy jól ismert stílusodban Belize nicknevén írogatsz. Mire jó ez, tán szégyelled a saját ötfejű nickedet?
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by kondor 2015-05-19, 11:32

Dani azt írta a piroson.Hogy neki az jön be a legjobban.Azért erre még ne fogadjunk. Very Happy Very Happy
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.