Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+11
pincesor
kondor
mavtelep
Trollirtó
doktorKá
Gejza
turidani
Böbe2
Jóska.bá
DKW
Rumcájsz
15 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:52

Rumcájsz írta:
Koncsita írta:
Tények és érvek csak N Y O M O K B A N . . . . .  :-))))))))))))))))))

Te látsz valami olyat? - mert ha igen, akkor nekem már komoly gondjaim vannak a látásommal! Laughing

Nem csak a látásoddal van bajod, hanem az agyaddal. Hazudozol jobbra-balra és a tényeket ignorálod. Látod Koncsit is szembesítem a tényekkel, aztán szipogva el is szalad. Nem képes vitatkozni, mert tudja, hogy nincsenek érvei. Rám a primitív ballib hazudozás nem hat. Azokat mindig gyorsan helyre teszem.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:50

Koncsita írta:
Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile


Akkor elmagyarázom, hogy ez hogy van.

A JEGYBANK intézkedéseinek mindenképpen van hatása az árfolyamokra, Matolcsy meg Orbán jobbkeze, habár szerintem a bal.

És Matolcsy mostanában "intézkedett", aminek eredményét (is) láthatjuk.

CSak emlékeztetőül drága hazudozó Koncsika:

2008-ben 322 FT volt 1 EUR. Az MNB elnöke Simor András volt, a miniszterelnök pedig éppen akkor még Gyurcsány Ferenc.

Bocs, hogy ismét tényekkel zavarlak meg.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:48

Rumcájsz írta:
Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile

Szia!
Én is csupán csak ezt a tipikus kettősmérce szindrómát szerettem volna idehozni és "kidomborítani" a "barátaink" sajátos világképében!

Részemről nincs semmiféle kettős mérce. Részerdről viszont van hazudozás és tudatlanság.

Szerintem fejleszd magad kicsit.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:48

Rumcájsz írta:Magyarország ma is jól teljesített!

EUR/HUF - 313,80
CHF/HUF - 299,86
USD/HUF - 281,78



Persze a mibencénktől most már én is tudom, hogy A FORINT ÁRFOLYAMÁNAK SEMMI KÖZE NINCS A KORMÁNY GAZDASÁGPOLITIKÁJÁHOZ!

De mit tegyek, ha a csökött agyammal és a süket fülemmel ezt még mindig nem tudtam felfogni - HISZEN A GYURCSÁNY - BAJNAI IDEJÉBEN MÉG EZ (SEM) ÍGY VOLT!

Miért hazudozol? Nem azt mondtam, hogy SEMMI köze nincs, hanem azt, hogy nagyon kevés és ráadásul közvetett. A forint árfolyama a monetáris politika része. A mindenkori kormány csak és kizárólag a fiskális jogokat gyakorolja. Ezeket te is ismerhetnéd, ha valamiféle elemi közgáz sulit elvégeztél volna. Legalább az első évet. Wink

Hogy mit tegyél? Próbálj meg tanulni. Megismerni a tényeket. Kicsit fejleszd magad és akkor nem égsz ilyen nagyokat.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:45

DKW írta:
MátéBence írta:

Igen. Én hoztam a linket, csak gondoltam emészthetőbb formátumba tettem be a releváns adatokat.

IGen. Ebből a táblázatból tökéletesen kiolvasható hogy a Orbánék sokkal jobban korányoznak, mint a megelőző 3 ballib kormány.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-06-08, 14:45

Rumcájsz írta:
Koncsita írta:
Tények és érvek csak N Y O M O K B A N . . . . .  :-))))))))))))))))))

Te látsz valami olyat? - mert ha igen, akkor nekem már komoly gondjaim vannak a látásommal! Laughing

Szabad kérdeznem, 3 x bóvli ország vagyunk, vagy léptünk egyet előre ?

Szervusztok, jó napot !

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:44

Trollirtó írta:
turidani írta:

Lényegi különbség az előzményekhez képest, hogy ez most a mi döntésünk, tehát ha épp nagyon akarnánk, bevezethetnénk:)
Te is pontosan tudod, hogy maszatolsz Smile

Te is pontosan tudod, hogy hazudozol Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:43

Trollirtó írta:
turidani írta:


Hát akkor vegyük Szlovákiát, amely pont a válság kellős közepén vezette be az Eurót.
Igaz, hogy náluk nem független Nobel díjas szakértőék vitték a gazdaság ügyeit.
Vegyük Magyarországot.
Amelyik jobban teljesít, miniszterelnöke abból a székből akar majd kihalni - és NEM AKARJA bevezetni az Eurót.
Mert szerinte a nemzeti valuta erőt jelent.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Persze. Amikor égsz és nem vagy képes a tényekkel szembenézni, akkor "maszatolsz" és terelsz Smile

Szánalmas vagy! Smile

Ami az EUR-t illeti. A szlovákok durrogtak is a válságban, amikor arról volt szó, hogy a csóró szlovákiának kellett EUR milliókkal megsegíteni a nála sokkal gazdagabb Görögországot. Szerintem akkor határozott hátrány volt az EUR tagság.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:41

turidani írta:
Trollirtó írta:
1) Lengyelország területe, lélekszáma, erőforrásai JÓVAL nagyobbak,
mint kis hazánké. Körtét almával ne hasonlíts össze.


Hát akkor vegyük Szlovákiát, amely pont a válság kellős közepén vezette be az Eurót.
Igaz, hogy náluk nem független Nobel díjas szakértőék vitték a gazdaság ügyeit.

Erre nem reagál a nagy masztatoló közgáz zseni barátunk Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:40

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Gondolom ebből képes vagy kiolvani, hogy ki hogy kormányzott!
Ezek átlagok, egy világválságot ie beleszámolva.
Megint kihagyod, hogy kis hazánk SÉRÜLÉKENY.
Az is marad.
Ezért egy világválság nem úgy hat rá, mint más országokra.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Amikor a TÉNYEKKEL szembesítelek, akkor megint előjön belőled a kognitív disszonancia. Nem vagy képes elismerni, hogy ti katasztrófálisan kormányoztatok. A TÉNYEK, a SZÁMOK ezt feketén-fehéren igazolják.

Képzeld ezek az átlagok a többi országnál is átlagok. Képzeld a volágválság a többi országnál is volt. Képzeld többi ország is sérülékeny. És mégis a számok feketén fehéren mutatják, hogy 2002-2010 között ti mit produkáltatok.

Nem értem miért akarod elhazudni azt a tényt, hogy míg a számok feketén-fehéren mutatják, hogy ti sereghatjtót csináltatok Magyarországból, addig az Orbán kormány átlagban a középmezőnybe visszatornázta az országot????

Kérdés. Miért jó nektek hazudozni? Még magatoknak is...
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty PÉNZÉRT MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRSÁG?!

Témanyitás by DKW 2015-06-08, 14:37

A második Orbán-kormány 2010-ben szinte egyik első intézkedéseként fogadta el, hogy azok, akik Trianon előtt, vagy 1920-45 között magyar állampolgársággal, magyar állampolgárságú felmenőkkel rendelkeztek, beszélnek magyarul és nincs kizáró közbiztonsági avagy nemzetbiztonsági ok, egyszerűsített eljárásban kaphassák meg az állampolgárságot.
A cikk szerint több magyar önkormányzat, polgármester és ügyvédi iroda is érintett lehet az ügyben, amely csak Kárpátaljáról több tízezer olyan kérelmezőről tud, akik így kapták meg az állampolgárságot. Átlagosan a kérelmek 80%-a került pozitív elbírálásra, és jelenleg is ezres nagyságrendben van elbírálás alatt álló kérelem, amely ilyen maffia módszerekkel került be a rendszerbe, és olyan személyeket takar, akiknek soha semmilyen közük nem volt a magyarsághoz.


Egész maffia települt arra, hogy a szomszédos országokból, de akár a volt szovjet blokkból bárhonnan származókat, nyelvtudás és gyökerek nélkül, az illetékes hivatalok megvesztegetésével magyar állampolgárrá tegyen.
A cikkben csak "állampolgárság-brókernek" nevezettek 5-30 ezer eurós (1,5-9,4 millió forint) tarifáért vállalják, hogy gyakorlatilag bárkit magyar állampolgársághoz juttatnak. Ebben az összegben a hivatalos papírok, okmányok beszerzésétől és az ügyintézés megindításától kezdve, a magyar hivatalnokok és ügyvédek megvesztegetéséig egészen akár az állampolgársági eskün szereplő dublőrnek járó összegig minden benne van. Természetesen a hálózatot működtetők hasznát is beleértve.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-06-08, 14:36

Trollirtó írta:
MátéBence írta:


Akkor Trollikám a TÉNYEK, amiket annyire utálsz.

1. Lengyelország pl. végig növekedett a legnagyobb válság idejében is
2. Magyarország GDP-je 6,5%-ot zuhant 2009-ben. ez minden csak nem kicsi.
3. Az összes környező ország 5% felett fejlődött 2007-ban is.  Akkor amikor mi 0,3%-ot.
4. Gyurcsány-Bajnai tandem konkrétan úgy kezelte a válságot, hogy a csőd elkerülése végett elszaladt az IMF/EU tandemhez hitelért úgy, hogy feltett kézzel elfogadta azok összes diktátumát.
5. Nem mellesleg ELSŐKÉNT (!!!!!!!!!!!!!!!!) az EU-ban Magyarország dőlt be a válság idején.
6. Orbán Viktor első kormány 58%-ról 54%-ra vitte le az államadósságot. Ez tény. Szerintem a matematika elemi szabályai szerint az 54 még kevesebb az 58-nál. És a Tatiun bolygó őshonos népénél?
7. Kaptunk tőletek fenntarthatatlan, túlköltekező költségvetést. Elzálogosított jövőt. Sok-sok hitelt, amit mind nekünk kellett visszafizetni. Köszönjük szépen.
1) Lengyelország területe, lélekszáma, erőforrásai JÓVAL nagyobbak, 
mint kis hazánké. Körtét almával ne hasonlíts össze.
2) 2009-ben kőkemény válság volt.
3) Azt az egyetlen évet, 2007-et felejtsd már el.
4) Magyarország gyenge, környezetétől erősen 
függő ország. Mindig is így volt, mindig is így lesz.
Ezért az állampapírpiac akkor bedőlt. Ezzel szemben 3 hét alatt
megvolt a kölcsön. Ez megmentette az országot, az államadósság 
megnőtt, és a mai napig is gyakorlatilag ugyanannyi, a visszafizetett kölcsön ellenére.
5) Mert gyenge, függő ország. Az is volt, ma is az és az is marad. Nincs mese, nem is lehet másképp.
6) Az  első orbánkirályság durván 60-ról 53-ra vitte le az államadósságot, és 2002-re 58-ra tornászta vissza.
7) Nem. Nem. Nem. És igen - visszafizettük, az államadósság mégsem csökkent. A jövő nyugdíjasainak ellopott pénze ellenére sem.

1. Csakhogy a gazdaság teljesítményét NEM annak léekszáma mutatja meg. Lásd Oroszországot, amely sokkal nagyobb mint Lenegyelország, erőforrásai is bőven vannak, mégis zuhant a GDP-je. A helyzet egész egyszerűen annyi, hogy nem bírod elviselni a tényt, hogy a Lengyeleknél a jobboldal kormányzott végig, jól korményoztak és ezért erősek maradtak a válság alatt is.
2. Ennek az ellenkezőjét senki nem állította. De 2009-ben Magyarország GDP-je zuhant az egyik legnagyobbat. Lásd Szlovénia, Szlovákia, Csehország. Szerinted miért pont a mienk zuhant a legnagyobbat? Miért mi mentünk csődbe 2008-ban?
3. NEM LEHET elfelejteni. Ez nem így működik, hogy ami neked nem tetszik, akkor az nincs. Hihetetlen szánalmas vagy ahogy menekülsz a szembenézéstől. OK.OKOZAZI összefüggés van Trolli. Ezért NEM lehet eltekinteni a neked nem tetsző tényektől. Sorry. Próbálj meg a tényekkel megbarátkozni inkább.
4. Ha ti kormányoztok, akkor ez igaz is. Persze TÉNY, hogy csak a mi állampapír piacunk dőlt be 2008-ban. Nem a szlovéneké, nem a cseheké, nem a szlovákoké és nem a lengyeleké. Miért is? Az államadóság NEM ugyannyi. GDP arányosan csökkent. Ez TÉNY. Esetleg ezt is megpróbálod elhazudni?
5. ismét azt mondom, hogyha ti vezetnétek, az is lenne. Meg az is volt sajnos. Hál'istennek a kormány közelében nem vagytok, meg esélytelenek is vagytok arra, hogy visszakerüljetek. De ismétlem. Miért nem a hozzánk méretben és paraméterekben hasonló Szlovákia, Szlovénia, Csehország ment csődbe 2009-ben? Erre elfelejtettél válaszolni. Bocs, hogy ragaszkodom a tényekhez.
6. A TÉNY az, hogy 54%-al adták át 2002 nyarán. Erre ti pakoltatok 2X100 napot. Úgy lett év végére 58%. Jó lenne nem hazudozni meg csúsztatni. Világos?
7. Márpedig a tény az, hogy továbbra is 4% fölötti költségvetést örökültünk. ezt kellett nekünk konszolidálni. Nekünk kellett visszafizetni azokat a hiteleket, amiket Ti vettetek fel. Az államadósság meg GDP arányosan csökkent és csökkenő pályán is van. TÉNY. Ezért is engedtek ki minket a túlzott deficit eljárásból. Gondolom ezt a tényt is megpróbálod elhazudni valahogy.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Hatalmas sokk érheti a "megmentett" devizahiteleseket

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-08, 14:30

Bár egyelőre rekordmélységben vannak a forintkamatok, és még további kamatesés várható, arra is lehet számítani, hogy ez nem lesz mindig így. Jelenleg a lakáshitelek kamata is történelmi mélyponton áll, azonban a forinthitelkamatok hirtelen emelkedése hatalmas sokkhatást okozhat a most már forintosított, korábban devizaalapú jelzáloghiteleseknek – írta az Azénpénzem.hu. 

Hogy ez mit jelenthet, azt ahhoz hasonlította a lap, mint amikor a svájci frank árfolyama 155 forintról 200-220 forintra szállt el: a törlesztők 30-50 százalékkal emelkedhetnek, az átárazás pedig azonnali lesz. A most történelmi mélyponton lévő hitelkamatok megugrásától semmi nem védi az adósokat, a hitelük ára ugyanis háromhavonta változhat. Csak a hosszú távon fix kamatozású hitelek jelenthetnek biztonságot – állapítják meg. 
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-08, 14:27

Koncsita írta:
Tények és érvek csak N Y O M O K B A N . . . . .  :-))))))))))))))))))

Te látsz valami olyat? - mert ha igen, akkor nekem már komoly gondjaim vannak a látásommal! Laughing
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-08, 14:22

Rumcájsz írta:
Koncsita írta:


Akkor elmagyarázom, hogy ez hogy van.

A JEGYBANK intézkedéseinek mindenképpen van hatása az árfolyamokra, Matolcsy meg Orbán jobbkeze, habár szerintem a bal.

És Matolcsy mostanában "intézkedett", aminek eredményét (is) láthatjuk.

Köszi!

Én tökéletesen értem, de a mibencénket és a midaninkat nem hiszem, hogy ezzel igazán meggyőzted! Náluk csak az azeri balta a meggyőző ellenérv! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tények és érvek csak N Y O M O K B A N . . . . .  :-))))))))))))))))))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-06-08, 14:22

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 THM_0013002836
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 THM_0013002837
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 THM_0013002838
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-08, 14:21

http://mfor.hu/cikkek/Rovid_tavon_gyengitettek_ma_a_forintot_Matolcsyek.html


Csökkentették a forint vonzerejét ma Matolcsyék
2015. június 2. kedd 20:31:59

Információ

A cikkek nyomtatása csak regisztrált felhasználóink számára lehetséges. Amennyiben Ön már regisztrált, lépjen be a szolgáltatás eléréséhez!
Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-print-iconMegbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-mail-iconMegbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-share-fbMegbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-share-twMegbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-decreasefont-iconMegbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Article-increasefont-icon

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-08, 14:16

Koncsita írta:
Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile


Akkor elmagyarázom, hogy ez hogy van.

A JEGYBANK intézkedéseinek mindenképpen van hatása az árfolyamokra, Matolcsy meg Orbán jobbkeze, habár szerintem a bal.

És Matolcsy mostanában "intézkedett", aminek eredményét (is) láthatjuk.

Köszi!

Én tökéletesen értem, de a mibencénket és a midaninkat nem hiszem, hogy ezzel igazán meggyőzted! Náluk csak az azeri balta a meggyőző ellenérv! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-08, 14:13

Koncsita írta:
Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile


Akkor elmagyarázom, hogy ez hogy van.

A JEGYBANK intézkedéseinek mindenképpen van hatása az árfolyamokra, Matolcsy meg Orbán jobbkeze, habár szerintem a bal.

És Matolcsy mostanában "intézkedett", aminek eredményét (is) láthatjuk.
Hát persze!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-08, 14:10

Rumcájsz írta:
Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile

Szia!
Én is csupán csak ezt a tipikus kettősmérce szindrómát szerettem volna idehozni és "kidomborítani" a "barátaink" sajátos világképében!
Szia!
Mi értjük - de ők? 
Mikor lesznek képesek objektíven nézni a dolgokat?
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-06-08, 14:09

Trollirtó írta:
Rumcájsz írta:Magyarország ma is jól teljesített!

EUR/HUF - 313,80
CHF/HUF - 299,86
USD/HUF - 281,78



Persze a mibencénktől most már én is tudom, hogy A FORINT ÁRFOLYAMÁNAK SEMMI KÖZE NINCS A KORMÁNY GAZDASÁGPOLITIKÁJÁHOZ!

De mit tegyek, ha a csökött agyammal és a süket fülemmel ezt még mindig nem tudtam felfogni - HISZEN A GYURCSÁNY - BAJNAI IDEJÉBEN MÉG EZ (SEM) ÍGY VOLT!
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile


Akkor elmagyarázom, hogy ez hogy van.

A JEGYBANK intézkedéseinek mindenképpen van hatása az árfolyamokra, Matolcsy meg Orbán jobbkeze, habár szerintem a bal.

És Matolcsy mostanában "intézkedett", aminek eredményét (is) láthatjuk.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-08, 14:04

Trollirtó írta:
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile

Szia!
Én is csupán csak ezt a tipikus kettősmérce szindrómát szerettem volna idehozni és "kidomborítani" a "barátaink" sajátos világképében!
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-08, 13:31

Rumcájsz írta:Magyarország ma is jól teljesített!

EUR/HUF - 313,80
CHF/HUF - 299,86
USD/HUF - 281,78



Persze a mibencénktől most már én is tudom, hogy A FORINT ÁRFOLYAMÁNAK SEMMI KÖZE NINCS A KORMÁNY GAZDASÁGPOLITIKÁJÁHOZ!

De mit tegyek, ha a csökött agyammal és a süket fülemmel ezt még mindig nem tudtam felfogni - HISZEN A GYURCSÁNY - BAJNAI IDEJÉBEN MÉG EZ (SEM) ÍGY VOLT!
Perszehogy van köze...
Csak ezek belepistultak a "támadják Krahácsot" szindrómába Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-06-08, 13:30

Koncsita írta:http://www.vg.hu/penzugy/nagy-uzlet-a-letelepedesi-kotveny-451467


Nagy üzlet a letelepedési kötvény




Az bizony!
Jó drága kiskapu az EU-ba való bejutáshoz - de hát a maffiák nem sajnálják a pénzt:)
És hízlalják vele a mi saját maffiánkat...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Rumcájsz 2015-06-08, 13:27

Magyarország ma is jól teljesített!

EUR/HUF - 313,80
CHF/HUF - 299,86
USD/HUF - 281,78



Persze a mibencénktől most már én is tudom, hogy A FORINT ÁRFOLYAMÁNAK SEMMI KÖZE NINCS A KORMÁNY GAZDASÁGPOLITIKÁJÁHOZ!

De mit tegyek, ha a csökött agyammal és a süket fülemmel ezt még mindig nem tudtam felfogni - HISZEN A GYURCSÁNY - BAJNAI IDEJÉBEN MÉG EZ (SEM) ÍGY VOLT!
Rumcájsz
Rumcájsz

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2015. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 21 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.