Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
Trollirtó
turidani
MátéBence
máléazigazi
mavtelep
tmbb
DKW
11 posters

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 15:47

Trollirtó írta:Az MTVA CSAK AZ IDÉN, azaz fél év alatt 5,4 milliárd Forintot költ az új sportcsatornára.
Azaz évi csaknem 11 milliárddal fejeli meg az köztévé eddig tudott évi 80 milliárdos költségét?

Kell is, nagyon, mert olyan kevés sportcsatorna van:

DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 
Eurosport ·
Eurosport 2
Eurosport News
Extreme Sports · 
Sport1 · 
Sport2 · 
SportKlub ·
SportM
stb.
LINK >>


Hát ez nagyon kell, meg átsoroltatni a tévéket, hátha a kóbor apácák és anyácák eltévednek a csatornák között és nem az RTL Híradóját nézik meg. Ami megnézhető a neten, utólag is.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 15:45

Trollirtó írta:
Koncsita írta:
Jártam tegnap a Nyugatinál, láttam menekülteket. És láttam disztingvált fiatalokat, akik segítettek nekik.
Jó érzés volt ezt látni.
Sokan segítenek.
Helyiek, nem helyiek.
Mennek, visznek vagy küldenek ezt-azt.
Úgy tűnik, az otromba plakátkampány a 
szándékolttal ellenkező hatást váltott ki.
Hála Istennek - és nem az "isteneseknek".

MILYEN JÓ LENNE, HA AZ EMBEREK ILYEN SEGÍTŐKÉSZEN viszonyulnának egymáshoz máskor is. Csak ugye akkor könnyen kialakulhat a közösségvállalás, a szolidaritás, ami a kormány félelme, hogy megdöntik. Ezért tiltatják meg a rendőrökkel, hogy egy civil segíthessen, legalábbis hallottam ilyesmit.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Ismét rengeteg pénz a zsebünkből

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 15:42

Az MTVA CSAK AZ IDÉN, azaz fél év alatt 5,4 milliárd Forintot költ az új sportcsatornára.
Azaz évi csaknem 11 milliárddal fejeli meg az köztévé eddig tudott évi 80 milliárdos költségét?

Kell is, nagyon, mert olyan kevés sportcsatorna van:

DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 
Eurosport ·
Eurosport 2
Eurosport News
Extreme Sports · 
Sport1 · 
Sport2 · 
SportKlub ·
SportM
stb.
LINK >>
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-07-13, 15:12

Koncsita írta:
doktorKá írta:


Nem,...én csak furcsállom, hogy ezer éves politkai manipulációkat képes vagy szóvá tenni. Olyanokat, melyeket bőséggel elkövettetek ti is. Ami a köztévét illeti, mindig az aktuális kormányok befolyása alatt állt. Nem alapították volna meg a HÍR TV-t, ha az aktuális ellenzék szót kapott volna a köztévében. Ma sincs ez másképp, de nektek már ott az ATV, elmondja a ti szempontotok szerinti véleményeket. A köztévé meg akkor lesz más, amikor más kormány lesz. Ne aggódj, akkor sem lesz sem, tárgyilagos, sem kiegyensúlyozott. Csak más.

Hogyne tenném szóvá, nem azért vagyunk itt? Nem azért, hogy lehajtsuk a fejünket, akármelyik is csinálja, mert akkor még ezer évig így lehet.
A politikai trükközések alapja és célja X éve ugyanaz, nem az a megoldás, hogy még X évig elnézzük azokat.


Ez maga A politika. ezen igazán senki sem akar változtatni. Miért is kéne? Ritka, amikor egyetlen, egyetemes igazságot lehetne mondani. Addgi pedig, mindegyik oldal, mondja el a saját igazságát! Jó esetben egyik sem hazudik, csak mások a prioritások.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 15:08

Koncsita írta:
Trollirtó írta:Ezek simán elvonultak a határra menekülteket verni.
Torockaitól kaptak kis pörköltet, meg egy mezőőrt,
hogy vezesse őket a menekültekhez.
Bolyongtak, eltévedtek, a rendőrök messziről figyelték
őket és fetrengtek a röhögéstől. Végül a szegedi vasútállomáson 
lyukadtak ki, egy árva menekültet se láttak addig Smile)))))))

ITT lehet röhögni>>
Jártam tegnap a Nyugatinál, láttam menekülteket. És láttam disztingvált fiatalokat, akik segítettek nekik.
Jó érzés volt ezt látni.
Sokan segítenek.
Helyiek, nem helyiek.
Mennek, visznek vagy küldenek ezt-azt.
Úgy tűnik, az otromba plakátkampány a 
szándékolttal ellenkező hatást váltott ki.
Hála Istennek - és nem az "isteneseknek".
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 15:02

Trollirtó írta:Ezek simán elvonultak a határra menekülteket verni.
Torockaitól kaptak kis pörköltet, meg egy mezőőrt,
hogy vezesse őket a menekültekhez.
Bolyongtak, eltévedtek, a rendőrök messziről figyelték
őket és fetrengtek a röhögéstől. Végül a szegedi vasútállomáson 
lyukadtak ki, egy árva menekültet se láttak addig Smile)))))))

ITT lehet röhögni>>
Jártam tegnap a Nyugatinál, láttam menekülteket. És láttam disztingvált fiatalokat, akik segítettek nekik.
Jó érzés volt ezt látni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty A rendőrök halálra röhögték magukat a betyárseregen

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 15:00

Ezek simán elvonultak a határra menekülteket verni.
Torockaitól kaptak kis pörköltet, meg egy mezőőrt,
hogy vezesse őket a menekültekhez.
Bolyongtak, eltévedtek, a rendőrök messziről figyelték
őket és fetrengtek a röhögéstől. Végül a szegedi vasútállomáson 
lyukadtak ki, egy árva menekültet se láttak addig Smile)))))))

ITT lehet röhögni>>
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 14:59

doktorKá írta:
Koncsita írta:

Itt sem látom annak elítélését, hogy egy közpénzből finanszírozott közszolgálati tévé torzítja a híradásait, nem is ritkán.

Ugye doktorKÁ, nem azért jársz ide, hogy a Fidesz kormányt dícsérgesd, mindenféle kritika nélkül, mert akkor nem lehet itt téged komolyan venni.


Nem,...én csak furcsállom, hogy ezer éves politkai manipulációkat képes vagy szóvá tenni. Olyanokat, melyeket bőséggel elkövettetek ti is. Ami a köztévét illeti, mindig az aktuális kormányok befolyása alatt állt. Nem alapították volna meg a HÍR TV-t, ha az aktuális ellenzék szót kapott volna a köztévében. Ma sincs ez másképp, de nektek már ott az ATV, elmondja a ti szempontotok szerinti véleményeket. A köztévé meg akkor lesz más, amikor más kormány lesz. Ne aggódj, akkor sem lesz sem, tárgyilagos, sem kiegyensúlyozott. Csak más.

Hogyne tenném szóvá, nem azért vagyunk itt? Nem azért, hogy lehajtsuk a fejünket, akármelyik is csinálja, mert akkor még ezer évig így lehet.
A politikai trükközések alapja és célja X éve ugyanaz, nem az a megoldás, hogy még X évig elnézzük azokat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 14:42

turidani írta:Miután elég nehéz a meglévő adósságállomány egészére nézve kikeresni a pontos kamat-átlagot, ezért megpróbáltam egyéb módon megsaccolni, hogy a görög kamat vs magyar kamat viszonylatban ki jár közelebb az igazsághoz?

Én bizony olyan adatokat találtam, amely azt mutatja, hogy én:

"..A csőd szélére sodródott Görögország 2010 óta összesen 240 milliárd euró hitelt kapott az Európai Bizottság szervezésében euróövezeti partnereitől, illetve az Európai Központi Banktól és a Nemzetközi Valutaalaptól.."

http://hvg.hu/gazdasag/20150305_gorog_valsag_nemet_bevetel

Ehhez képest:

"..Az Európai Bizottság, az Európai Központi Bank és a Nemzetközi Valutaalap (IMF) alkotta Trojka által 2010 és 2014 között névleg Görögországnak juttatott hitelek 87%-a soha nem jutott el Görögországba, hanem kamatfizetések formájában visszapattant.."

http://kettosmerce.blog.hu/2015/06/19/mi_a_franc_tortenik_gorogorszagban


Erről ennyit.

Ez másról szól. Ez arról szól, hogy a hitelezők ilyen arányban saját magukat finanszírozták meg, a nekik járó kamatot, amit a görögök nem tudtak kifizetni esedékességkor. Mivel nem akarták veszteségként leírni, azért meghitelezték azt is. Ezzel a görögök adóssága csak tovább nőtt. Nem arról szól, hogy a kamatteher szintje mekkora, esetleg csökkent-e.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Görög kamatteher

Témanyitás by turidani 2015-07-13, 14:18

Miután elég nehéz a meglévő adósságállomány egészére nézve kikeresni a pontos kamat-átlagot, ezért megpróbáltam egyéb módon megsaccolni, hogy a görög kamat vs magyar kamat viszonylatban ki jár közelebb az igazsághoz?

Én bizony olyan adatokat találtam, amely azt mutatja, hogy én:

"..A csőd szélére sodródott Görögország 2010 óta összesen 240 milliárd euró hitelt kapott az Európai Bizottság szervezésében euróövezeti partnereitől, illetve az Európai Központi Banktól és a Nemzetközi Valutaalaptól.."

http://hvg.hu/gazdasag/20150305_gorog_valsag_nemet_bevetel

Ehhez képest:

"..Az Európai Bizottság, az Európai Központi Bank és a Nemzetközi Valutaalap (IMF) alkotta Trojka által 2010 és 2014 között névleg Görögországnak juttatott hitelek 87%-a soha nem jutott el Görögországba, hanem kamatfizetések formájában visszapattant.."

http://kettosmerce.blog.hu/2015/06/19/mi_a_franc_tortenik_gorogorszagban


Erről ennyit.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-07-13, 14:06

Koncsita írta:
doktorKá írta:"Kiforgatták a Pride szóvivőjének mondanivalóját,,,,,"

Mint Kövér köteles beszédét....ugyebár. VAgy, Lázár "mindenki annyit ér" szövegét....ugye?

Itt sem látom annak elítélését, hogy egy közpénzből finanszírozott közszolgálati tévé torzítja a híradásait, nem is ritkán.

Ugye doktorKÁ, nem azért jársz ide, hogy a Fidesz kormányt dícsérgesd, mindenféle kritika nélkül, mert akkor nem lehet itt téged komolyan venni.


Nem,...én csak furcsállom, hogy ezer éves politkai manipulációkat képes vagy szóvá tenni. Olyanokat, melyeket bőséggel elkövettetek ti is. Ami a köztévét illeti, mindig az aktuális kormányok befolyása alatt állt. Nem alapították volna meg a HÍR TV-t, ha az aktuális ellenzék szót kapott volna a köztévében. Ma sincs ez másképp, de nektek már ott az ATV, elmondja a ti szempontotok szerinti véleményeket. A köztévé meg akkor lesz más, amikor más kormány lesz. Ne aggódj, akkor sem lesz sem, tárgyilagos, sem kiegyensúlyozott. Csak más.
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:58

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Szevaz Trolli!

Öröm látni, hogy ma sem sikerült egy releváns normális választ írjál. Ezek a megnyugtató dolgok. Wink
Szia.
Akkora orbitális baromságot írtál, hogy erre értelmes válasz nincs.

Mit lehet arra mondani, ha valaki bevallottan annak örül, ha más nem tud (szerinte) normális választ írni, és az megnyugtatja őt?
Ez magáért beszél. Az egy troll.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty A zenész és a fotós találkozása: Lajkó Félix és Máté Bence a budapesti Állatkertben

Témanyitás by DKW 2015-07-13, 13:48

Különleges élményben lehet részük azoknak, akik július 29-én ellátogatnak a budapesti Állatkertbe: Lajkó Félix koncertjét ezúttal ugyanis Máté Bence természetfotói színesítik.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 212196

A koncerten fellép:
Lajkó Félix – hegedű, citera
Máté Bence – fotó

A koncert időpontja: július 29., 20:30

Helyszíne: budapesti Állatkert
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:46

turidani írta:
MátéBence írta:

Pontosan erről van szó. A fején találtad a szöget. A ti érvelésetek szerint nincs különbség a homoszexualitás és a pedofília között. Hisz szexuális orientációról van szó, amely nem betegség.


Pedo- és zoofília nélkül olyan uncsi fekete-fehér lenne a világ:)

Hogy valami betegség-e vagy nem, azt nem a melegek döntik el, hanem az orvosi társadalom. Fel lehet fogni a fenti dolgokat szexuális orientációnak, az még nem jelenti azt, hogy a melegek ne ítélnének el a pedofilokat, habár arról eleve a  BTK rendelkezik, nem ők. Ez két dolog összecsúsztatása. A pedofil  melegeket is megbüntetik, nem részesülnek más elbánásban. Tehát ennek az érvelésnek nincs reális alapja.


A hozzászólást Koncsita összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-13, 13:54-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:38

turidani írta:

"Ugyanis pro forma ez még igaz is lehet, hogy a görög kamatteher GDP arányyosan alacsonyabb mint a magyar."



Dejszen pont az a lényeg, hogy mikor államadósságról van szó, a magyaroknál sem azt számoljuk, hogy egyébként 1,5% a jegybanki alapkamat, hanem hogy az államadósság szerkezete milyen kamatozású papírokból áll. Ezen a téren jó pár év óta a magyar vett jó irányt, míg a görögnél (amint azt lentebb idéztem is) a pár évvel ezelőtti nem kicsi adósságelengedés mellett is idén májusban 25(!)%-on mentek a görög papírok.

Ez nem válasz a felvetésre. Az átlagállomány átlagkamata alacsonyabb, vagy magasabb a magyaroknál és a görögöknél, ez volt a kérdés, és te mást állítottál mint Jóska bá és azóta sem cáfoltad meg.


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-13, 14:03-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 13:31

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Szia.
Akkora orbitális baromságot írtál, hogy erre értelmes válasz nincs.

Milyen szerencse, hogy az érvkészletetek rendre kimerül annyiban, hogy "baromság". És kész. Ennyi. Ebből dolgoztok.

Nem is értem, hogy ilyen kevésből ti hogyan akaartok győzelmet kovácsolni Smile
Ha még egyszer elolvasod, amit írtál, magad is 
rájöhetsz, hogy úgy baromság, ahogy van.
Fals logika, fals következtetés, majd ennek alapján
ocsmány gyanúsítgatás.
Ha nem jössz rá - az téged minősít. Megy a többi
minősítésed közé Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Jóska bá - csak óvatosan!

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:30

"Mert a görögöknek nem egyszerűen a kamatteherrel van gondjuk, hanem azzal, hogy az ország éves refinanszírozási igénye az egekben van"

Ez nem igaz, a fizetési mérlegük (már) egyensúlyban van, csak a korábbi hiteleik törlesztésére kell felvenniük refinanszírozási forrásokat, ez is kiderült az Eurozóna adásából, de máshol is utána lehet járni.

Annak, akit a tények érdekelnek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-13, 13:24

Most tényleg lépnem kell mert várnak rám!

Csövi mindenkinek!

Koncsinak meg további jó hazudozást és terelést, ahogy eddig csinálta. Meg jó értetlenkedést. Ebben Trolli is osztozik vele Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-13, 13:23

Trollirtó írta:
MátéBence írta:

Szevaz Trolli!

Öröm látni, hogy ma sem sikerült egy releváns normális választ írjál. Ezek a megnyugtató dolgok. Wink
Szia.
Akkora orbitális baromságot írtál, hogy erre értelmes válasz nincs.

Milyen szerencse, hogy az érvkészletetek rendre kimerül annyiban, hogy "baromság". És kész. Ennyi. Ebből dolgoztok.

Nem is értem, hogy ilyen kevésből ti hogyan akaartok győzelmet kovácsolni Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:23

turidani írta:"Zsiday Viktor, aki egyébként a Concorde befektetési alapkezelője, azt mondta a Klubrádióban, hogy a görög GDP arányos kamatteher alacsonyabb, mint a magyar."


Zsiday ..
A. hazudott
B. csúsztatott
C. nem bontotta ki az igazság minden szeletét.

Ennyi.

Legalább arra légy kedves kitérni, hogy a görög ÁLLAMADÓSSÁG hanyad részét képezik a görög államkötvények, és hanyad részét más forrás. Ha már a görög állampapírok kamatát hoztad fel, és abból sem a legutóbbiak az érdekesek, hanem az ÁTLAGÁLLOMÁNY ÁTLAGKAMATA. Az sem mellékes, hogy a hazai államkötvények kamata nem az euróra vonatkozik, hanem a forintra.


A hozzászólást Koncsita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-13, 13:25-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-13, 13:22

Koncsita írta:"Ez a kategória teljességgel irreleváns egy ország állapotát illetően"

Mielőtt Jóska bá vagy más elhinne ilyen csacskaságot, könnyű átlátni, hogy az kedvezőtlenebb helyzetben van, akinek hasonló adósságot magasabb kamatteher mellett kell finanszíroznia, vagy kedvezőbb helyzetben van, ha hasonló kamatteher mellett több forrást használhat a gazdasága élénkítéséhez, finanszírozásához.


Amúgy milyen szép, ahogy a valóban fontos és releváns érvre nem reagálsz, az ország éves GDP arányos refinanszírozására. Na azzal hogyy is állunk a görögök esetében?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 13:21

MátéBence írta:
Trollirtó írta:
Kedves bence, eddig is tudtam, hogy közted és bayerzsóti 
(aki még a kacsacsőrű emlőst is beállítja a sorba)
között nincs alapvető különbség, esetleg neked picivel több eszed van.
De erősen dolgozol rajta, hogy ez az aprócska különbség eltűnjön:)

Szevaz Trolli!

Öröm látni, hogy ma sem sikerült egy releváns normális választ írjál. Ezek a megnyugtató dolgok. Wink
Szia.
Akkora orbitális baromságot írtál, hogy erre értelmes válasz nincs.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-13, 13:21

Koncsita írta:"Ez a kategória teljességgel irreleváns egy ország állapotát illetően"

Mielőtt Jóska bá vagy más elhinne ilyen csacskaságot, könnyű átlátni, hogy az kedvezőtlenebb helyzetben van, akinek hasonló adósságot magasabb kamatteher mellett kell finanszíroznia, vagy hasonló kamatteher mellett több forrást használhat a gazdasága élénkítéséhez, finanszírozásához.

És hol van hasonló adósság édes egyetlen pici hazudozó Koncsikám?

Szerinted Magyarország GDP arányos államadóssága ugyan annyi, mint a görögöké? Very Happy Very Happy Very Happy

További jó hazudozást! Smile

ez sem jött be. De megpróbáltad. Buktad. Ahogy szoktad Very Happy
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Szép napot Mindenkinek...

Témanyitás by Trollirtó 2015-07-13, 13:20

...bár lehetne melegebb is Smile
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Jóska bá - görög kamatteher

Témanyitás by Vendég 2015-07-13, 13:18

"Ez a kategória teljességgel irreleváns egy ország állapotát illetően"

Mielőtt Jóska bá vagy más elhinne ilyen csacskaságot, könnyű átlátni, hogy az kedvezőtlenebb helyzetben van, akinek hasonló adósságot magasabb kamatteher mellett kell finanszíroznia, vagy kedvezőbb helyzetben van, ha hasonló kamatteher mellett több forrást használhat a gazdasága élénkítéséhez, finanszírozásához.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.