Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+7
MátéBence
Gejza
Jóska.bá
DKW
kondor
turidani
Trollirtó
11 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-23, 09:58

kondor írta:
MátéBence írta:
kondor írta:Már éppen ideje lenne tőletek és a hazugságaiktól a fórumot megszabadítani.

Az utóbbiban egyetértek. Ha úgy gondolod, hgoyg hazudunk, akkor cáfolj tényszerűen és relevánsan.

Mondjuk ez utóbbi módszerrel rendre csődöt jelentetek. Így maradunk Smile

Ezzel szemben egy másik adat,még soha nem volt ilyen magas az ország adósság állománya.25ezer milliárd.Erre varrjál gombot.Ez persze el van mismásolva ez parti nem ér,nem ér a nevem,egyebek.menj a francba a betanult szövegeddel együtt.Semmire nem hoztál tényeket.Száraz adatok.És úgy forgatjátok ahogy nektek jó.Ez ilyen egyszerű.közben mindenki le van hülyézve.Hogy nem ért hozzá.Csak ti.Sima provokátorok vagytok.

Varrok! És a figyelmedbe ajánlom a TÉNYT, hogy az államadósságot normális helyeken NEM nominális értékben, hanem mindig és mindenhol GDP arányosan mérik. Mert nem mindegy, hogy az 100 ezer forintios tartozáso d egy 100 eze forintos fizetéshez, vagy egy 1 milliós fizetéshez párosul. Érted? Felfogod? Vagy nagyon nehéz ezt megemészteni?

Erre tudsz valamit érdemben reagálni?
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-23, 09:57

MátéBence írta:
kondor írta:Már éppen ideje lenne tőletek és a hazugságaiktól a fórumot megszabadítani.

Az utóbbiban egyetértek. Ha úgy gondolod, hgoyg hazudunk, akkor cáfolj tényszerűen és relevánsan.

Mondjuk ez utóbbi módszerrel rendre csődöt jelentetek. Így maradunk Smile


Forr a vére a derék nácivadásznak. Eddig csak annyit ismert be, hogy a tényeket sem hajlandó elfogadni, ha azt jelentené bármelyik, hogy a fidesz valamit jól csinált. Mostmár az igazság iránti igény is zavarja, ha ezáltal nem tudna kis faszari aktuálpolitikai hasznokat bezsebelni kedvenc formációja, Napiferivel az élen. Innen már csak egy lépés, hogy ő maga kövessen el náci bűncselekményeket, hogy aztán harcosan felléphessen ellene. Ezek a mi demokratáink:))
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Vered itt habot már vagy egy hete,ezzel az eurostat adattal 77,8%,És?

Témanyitás by kondor 2015-07-23, 09:53

MátéBence írta:
kondor írta:Már éppen ideje lenne tőletek és a hazugságaiktól a fórumot megszabadítani.

Az utóbbiban egyetértek. Ha úgy gondolod, hgoyg hazudunk, akkor cáfolj tényszerűen és relevánsan.

Mondjuk ez utóbbi módszerrel rendre csődöt jelentetek. Így maradunk Smile

Ezzel szemben egy másik adat,még soha nem volt ilyen magas az ország adósság állománya.25ezer milliárd.Erre varrjál gombot.Ez persze el van mismásolva ez parti nem ér,nem ér a nevem,egyebek.menj a francba a betanult szövegeddel együtt.Semmire nem hoztál tényeket.Száraz adatok.És úgy forgatjátok ahogy nektek jó.Ez ilyen egyszerű.közben mindenki le van hülyézve.Hogy nem ért hozzá.Csak ti.Sima provokátorok vagytok.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-23, 09:52

kondor írta:Mi meg a te undorító dumád szarjuk le,amit itt hintesz.Már rég voltál elküldve a picsába.Vedd úgy hogy megtörtént.a debyl haveroddal együtt.!


Ebből a fölösleges hepciáskodásból én megint csak arra következtetek, hogy továbbra sincs semmilyen hiteles forrás a különféle elharapódzó náci, rasszista indíttatású támadásokra.

Hidd el nekem kedves Kondor kartács, a kérdéskör jóval nagyobb odafigyelést igényel.
Minden fölösleges csúsztatás, hazugság túlzás tízszer (százszor?) annyit árt a valódi nácizmus ellen harcolók ügyének, mint amennyi hasznot hajthatna a kitalálója elképzelései szerint.

Ha önkritikusan megvizsgálod a dógot, te most azért küzdesz fölöttébb harsányan, nehogy kiderüljön az igazság.

Ejnye
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-23, 09:41

kondor írta:Már éppen ideje lenne tőletek és a hazugságaiktól a fórumot megszabadítani.

Az utóbbiban egyetértek. Ha úgy gondolod, hgoyg hazudunk, akkor cáfolj tényszerűen és relevánsan.

Mondjuk ez utóbbi módszerrel rendre csődöt jelentetek. Így maradunk Smile
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Vérforraló amit itt műveltek.Ká-val benvével turl-lal együtt.

Témanyitás by kondor 2015-07-23, 09:40

Már éppen ideje lenne tőletek és a hazugságaiktól a fórumot megszabadítani.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Mi meg a te undorító dumád szarjuk le,amit itt hintesz.Már rég voltál elküldve a picsába.Vedd úgy hogy megtörtént.a debyl haveroddal együtt.!

Témanyitás by kondor 2015-07-23, 09:36

turidani írta:
Jóska.bá írta:

Mióta "állítólagos" az, amikor mélymagyar betyársereget félholtra vernek náluk intelligensebb magyar állampolgárokat ?



Rákerestem a betyárseregre, de nem találtam félholtra vert intelligens magyar állampolgárokat.

Találtam ellenben több olyan ballib hivatkozást, mely szerint  "szélsőjobboldali forrásokból úgy értesültünk, a Betyársereg tagjai egyértelműen azzal a céllal mentek, hogy megverik a menekülteket."
Ehhez képest a betyársereg által hivatalosan deklarált cél egyértelműen az önkéntes határőrizet lett volna Ásotthalomnál, de ebből nem kért Ásotthalom jobbikos polgármestere. Külön bájdad momentum, hogy állítólag ezek után még el is tévedtek önkéntes határőreink, de ez már lehet, hogy inkább a belvárosi legendák szintjén fodrozódó tovagyűrűzése az esetnek.
Ismerve a ballib ilyen irányú nagyvonalúságát, tisztelettel közlöm, hogy amíg hiteles forrás nem áll rendelkezésre, addig az ilyen "menekültekre vadásztak, menekülteket mentek verni" hazugságokat magasról lexarom, nem beszélve a betyársereg által félholtra vert intelligens illetőről.
Egy sajnálatos eseményről tudunk, Szegeden két mélyrészeg társaság összeveszett, és a felmerült sértések közt az egyik csoport sötétebb bőrű tagját felszólították az ország elhagyására. Ezek után a hepciáskodás elfajult, és sajnos belekeveredett egy lány is, aki viszont súlyos sérüléseket szenvedett. Az elkövetőt elkapták, és bármennyire is próbálják balról erőltetni a náci motívumot, meglátásom szerint nem feltétlenül ez volt a kiváltó ok, de természetesen ha már egyszer ilyen meggondolatlan volt az illető, nem kizárt, hogy egy ilyen neuralgikus időszakban ezt is rá fogják húzni példát statuálás szándékával. Majd meglátjuk.

kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Szevasztok!

Témanyitás by kondor 2015-07-23, 09:33

Undorító amit művelnek a a férfiak 40 éves nyugdíjaztatásával kapcsolatosan.keverik kavarják.Populista módon lett beterjesztve.nem lennék meglepve ha súgalmazta volna az ötletet a kormány.Jó kis gumicsont össze lehet ugrasztani a társadalmi rétegeket.Olyan ismerősöm is van,aki egykorú velem,tehát 62 éves és ő is hasonló életpályán ment végig ,csak őneki van munkája még mindig.már van neki igazolt 47 -48 éve.Még mindig nem mehet ny-ba mert nem töltötte be a rá irányadó 63 évet.Lehet ízlelgetni.Mellé úgyan úgy egészségkárosodása van egy bizonyos %-ban,de persze az mellett dolgozni kell.El is látja a munkáját csak már nagyon nehezen.A kormány minden kedvezményt megszüntetett.Ebben az esetben is másképpen kellett volna feltenni a népszavazási kezdeményezést.De persze a kormány érdeke hogy az emberek ugorjanak egymás torkának.Addig sem foglalkozunk questor-ral budaqech egyébb szemétségekkel.Szajkózzák a gdp adatokat.Eurostat adat.de hogy milyen áron érték el,abba nem lát bele senki.2008-tól megváltozott sok minden a világ gazdaságban.Más lett a környezet.De egyetlen lényeg van minden adatot az elmúlt kormányzás degradálására kell fordítani,ahatalom megtartása érdekében.
kondor
kondor

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-23, 09:22

Jóska.bá írta:

Mióta "állítólagos" az, amikor mélymagyar betyársereget félholtra vernek náluk intelligensebb magyar állampolgárokat ?



Rákerestem a betyárseregre, de nem találtam félholtra vert intelligens magyar állampolgárokat.

Találtam ellenben több olyan ballib hivatkozást, mely szerint "szélsőjobboldali forrásokból úgy értesültünk, a Betyársereg tagjai egyértelműen azzal a céllal mentek, hogy megverik a menekülteket."
Ehhez képest a betyársereg által hivatalosan deklarált cél egyértelműen az önkéntes határőrizet lett volna Ásotthalomnál, de ebből nem kért Ásotthalom jobbikos polgármestere. Külön bájdad momentum, hogy állítólag ezek után még el is tévedtek önkéntes határőreink, de ez már lehet, hogy inkább a belvárosi legendák szintjén fodrozódó tovagyűrűzése az esetnek.
Ismerve a ballib ilyen irányú nagyvonalúságát, tisztelettel közlöm, hogy amíg hiteles forrás nem áll rendelkezésre, addig az ilyen "menekültekre vadásztak, menekülteket mentek verni" hazugságokat magasról lexarom, nem beszélve a betyársereg által félholtra vert intelligens illetőről.
Egy sajnálatos eseményről tudunk, Szegeden két mélyrészeg társaság összeveszett, és a felmerült sértések közt az egyik csoport sötétebb bőrű tagját felszólították az ország elhagyására. Ezek után a hepciáskodás elfajult, és sajnos belekeveredett egy lány is, aki viszont súlyos sérüléseket szenvedett. Az elkövetőt elkapták, és bármennyire is próbálják balról erőltetni a náci motívumot, meglátásom szerint nem feltétlenül ez volt a kiváltó ok, de természetesen ha már egyszer ilyen meggondolatlan volt az illető, nem kizárt, hogy egy ilyen neuralgikus időszakban ezt is rá fogják húzni példát statuálás szándékával. Majd meglátjuk.

turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by MátéBence 2015-07-23, 09:11

turidani írta:
MátéBence írta:Szépjóreggelt Mindenkinek!

Tegnap olvastam egy remek cikket a portfolio.hu-n ami Jóska bá kedvenc témájával foglalkozott, a GDP arányos kamattal és abban az van, hogy rekord szintre 2,5% alá fog jövőre beesni a GDP arányos kamat törlesztés.

Arról nem beszélve, hogy a grafikonból, amit betettek tökéletesen kiolvasható volt a ballib kormány 8 évének öröksége.

Ha gondoljátok megbeszélhetjük ezt is.


A linket is betehetnéd, hogy ne kelljen keresgélni.

Kikeresem. Addig elsőre ebbe futottam bele, mert barátaink imádják a tényekt Smile

Majdnem az adósságcsökkentés bajnokai lettünk Európában

http://www.portfolio.hu/gazdasag/majdnem_az_adossagcsokkentes_bajnokai_lettunk_europaban.217286.html

És Íme az eredeti cikk a kamatteherről:

http://www.portfolio.hu/short/allampapirpiac/igy_tudnanak_orbanek_700_milliardot_sporolni_megszoritasok_nelkul.217227.html

És egyben most korrigálnám is magam, mert a 2,5% az a lengyeleké. A minek jövőre 3,4% lesz, ami a rendszerválltás óta a legalacsonyabb (!!!!!!!!!!!!!)

De majd jön Koncsi és szokásához híven megpróbálja elhazudni a tényeket is Wink
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by turidani 2015-07-23, 08:58

MátéBence írta:Szépjóreggelt Mindenkinek!

Tegnap olvastam egy remek cikket a portfolio.hu-n ami Jóska bá kedvenc témájával foglalkozott, a GDP arányos kamattal és abban az van, hogy rekord szintre 2,5% alá fog jövőre beesni a GDP arányos kamat törlesztés.

Arról nem beszélve, hogy a grafikonból, amit betettek tökéletesen kiolvasható volt a ballib kormány 8 évének öröksége.

Ha gondoljátok megbeszélhetjük ezt is.


A linket is betehetnéd, hogy ne kelljen keresgélni.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Jó reggelt

Témanyitás by turidani 2015-07-23, 08:56

Jóska.bá írta:

Mióta "állítólagos" az, amikor mélymagyar betyársereget félholtra vernek náluk intelligensebb magyar állampolgárokat ?



Most akkor ki vert meg és kit?
Amennyiben tisztázódik a kérdés, akkor is szükségem lesz valami linkre, mert nem nagyon tudom, miről van szó.
turidani
turidani

Hozzászólások száma : 991
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Szépjóreggelt!

Témanyitás by MátéBence 2015-07-23, 08:54

Szépjóreggelt Mindenkinek!

Tegnap olvastam egy remek cikket a portfolio.hu-n ami Jóska bá kedvenc témájával foglalkozott, a GDP arányos kamattal és abban az van, hogy rekord szintre 2,5% alá fog jövőre beesni a GDP arányos kamat törlesztés.

Arról nem beszélve, hogy a grafikonból, amit betettek tökéletesen kiolvasható volt a ballib kormány 8 évének öröksége.

Ha gondoljátok megbeszélhetjük ezt is.
MátéBence
MátéBence

Hozzászólások száma : 4304
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Gejza 2015-07-23, 08:45

Evil or Very Mad
Jóska.bá írta:Húsz percen át szabadon zsidózhatott egy zember(?) az egykor egyik legnépszerűbb délutáni betelefonálós műsorban.

Viszont aki ezt eltűrte, az meg  (szégyellem leírni, de kikivánkozik)
egy mindjobban elhülyülő szenilis f@sz...
Nagy kár, hogy nem akkor engedte át a műsorvezetést valaki másnak,
És maradt volna meg műsorgazdának, amikor még én is az
Ország egyik legjobb újságírójának tartottam.....
A csúcson kellett volna abbahagyni..... és akkor nem kellett volna
leírnom ezt a fenti jelzőt....

Szomorú viszont és elgondolkodtató, hogy én alig 6-7 évvel vagyok fiatalabb nála - és
elnézve (illetve elhallgatja) őt, csak reménykedhetek, hogy
szellemileg nem jutok az egykor mélyen tisztelt  újságíró sorsára...

Gejza

Hozzászólások száma : 1136
Join date : 2015. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty DJBÚ, tegnap....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-23, 07:11

Húsz percen át szabadon zsidózhatott egy zember(?) az egykor egyik legnépszerűbb délutáni betelefonálós műsorban.

Viszont aki ezt eltűrte, az meg (szégyellem leírni, de kikivánkozik)
egy mindjobban elhülyülő szenilis f@sz...
Nagy kár, hogy nem akkor engedte át a műsorvezetést valaki másnak,
És maradt volna meg műsorgazdának, amikor még én is az
Ország egyik legjobb újságírójának tartottam.....
A csúcson kellett volna abbahagyni..... és akkor nem kellett volna
leírnom ezt a fenti jelzőt....

Szomorú viszont és elgondolkodtató, hogy én alig 6-7 évvel vagyok fiatalabb nála - és
elnézve (illetve elhallgatja) őt, csak reménykedhetek, hogy
szellemileg nem jutok az egykor mélyen tisztelt újságíró sorsára...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Mi lehet a magyarázata ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-23, 06:44

Reggeli morfondír:
Mi lehet a magyarázata annak, hogy egy kormány - már a harmadik ciklusában - pénz von ki az oktatásból ?

Én a Harácson kívül egy magyarázatot találtam:
az első kormányzás idején meghirdetett anti-Széchenyi tervet.
Eszerint:

"Kiművelt emberfők sokasága teszi naggyá a nemzetet." -
ellenben (legalábbis a politikában) :
Műveletlen emberfők sokasága teszi hosszú életűvé a Pocakos
Futballsámánt ....


Jóóóóóó reggelt ?
(a kertben még az van - viszem a kávémat is )
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Kicsit egyoldalú beszélgetésre volt módom, de illett válaszolnom....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 23:14

Jóóóó éjszakát !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty "Ingyen SENKI, (még egy miniszterelnök SEM) hülye...."

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 23:12

DKW írta:Közzétették az E.On-vásárlást előkészítő titkos dokumentumokat. Az anyagokból kiderül, tényleg sokkal drágábban vettük meg a cégeket, mint amennyit reálisan értek, a nemzeti vagyonkezelő szerint szabálytalan volt már az előkészítés is, és felvetődik a tiltott állami támogatás kérdése. A 260 milliárdos vásárlás valójában 465 milliárdba került, a tárolókat pedig azért vették meg, hogy egy részüket bezárják.

http://index.hu/gazdasag/2014/08/13/eon/
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Oldalra fizették a tanulmány íróit, nem a sorok száma szerint !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 23:09

Trollirtó írta:Aszongya az agyament, egy 1400 oldalas megvalósíthatósági tanulmányban 70 sor (6 oldal) 
- ezt amúgy nem tudom, hogy jön ki, oldalanként 12 sorral - FAJSÚLYOSAN 
képviseli a kockázatok elemzését.

NOOOORMÁÁÁÁLIS?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Ezek szerint viszont a mindenfajta prostitúció virágzik !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 23:07

Trollirtó írta:Ötezer meztelen ember várhatja Obamát Kenyában
Obama Kenya fővárosába, Nairobiba is ellátogat, ahol állítólag ötezer meztelen ember fogja várni, hogy fedetlen testükkel tiltakozzanak, amiért az USA elnöke "nyíltan és agresszívan támogatja a homoszexualitást". Kenyában az azonos neműek viszonya bűncselekménynek minősül, amit akár 14 év börtönnel is büntethetnek. 



A demonstrációt szervező párt szerint a kenyai szexmunkások elveszítenék az állásaikat, ha az országban legalizálnák az azonos neműek kapcsolatát.



Mintha magyar érvelést hallanék.
Ebből nekem az jön le, hogy Kenyában az összes szexmunkás homoszexuális,
és 14-évnyi börtönt kockáztatva dolgozik Smile

a kenyai szexmunkások elveszítenék az állásaikat,

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Hümmm...

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 23:03

turidani írta:
Trollirtó írta:
Én úgy tudom, hogy 4% államháztartási hiánnyal vették át a kormányt.
Egyet le kellett faragni belőle.


Nyilvánvaló, hogy ide a fórumra általában gazdasági téren laikusnak mondható nickek járnak, de ez a szöveg még laikusok közt is ritka nagy butaságnak számít, szinte már gyanakszik az ember, hogy nem is gondolod komolyan.

"ide a fórumra általában gazdasági téren laikusnak
(és a jobboldal pszeudó-náciainak)
mondható  nickek járnak"...

Ha nem én hagynám, hogy így legyen, mert bízom az értelem erejében,
csak azt írhatnám: "Na, ez is egy szép kis fórum !"

Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty De még csak le sem faragták - volt év, amikor trükköztek....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 22:54

Trollirtó írta:
turidani írta:
Jóska.bá írta:
Belize írta:http://www.portfolio.hu/gazdasag/ezert_ugrott_meg_a_koltsegvetes_hianya_2.217235.html

Ezért ugrott meg a költségvetés hiánya (2.)

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Defiictaht150707-201507072

Kellene egy okos finesznyik, aki megmagyarázná nekünk, hogy a hiány növekedése
tulajdonképpen csökkenés.......


Inkább egy okos ballib kéne, aki végre megmagyarázná, hogy miért sikerül a fidesz kormánynak teljesíteni az államháztartási hiánnyal kapcsolatos terveit, és miért nem sikerült ez egyszer sem ballibéknek, mikor pedig olyan okosak?
Már megint mantrázol.
4%-kal vettétek át.
Más kormány ugyanígy lefaragta volna azt az egy százalékot.
Ti persze indításnak azt akartátok kisírni az EU-tól, hogy lehessen 7%.
Amúgy pedig csak nézd meg a 2008-as oszlopot, meg az utána következőket...
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Az "ÁLLÍTÓLAGOS" jelző egy kicsit erős volt !

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 22:53

turidani írta:
Jóska.bá írta:Még mindig várom  TuriDanitól a kormány  gyűlölet-kampánya óta
elharapódzott náci és rasszista jelenségek magyarázatát....


Jóóóóóó reggelt ?
(irány a kért és a munka)


Arra vársz magyarázatot, hogy szokás szerint miért próbál a ballib oldal rasszista és náci jelenségek állítólagos elharapódzásával kampányolni?

Én arra gondoltam, hogy még mindig nem jut ezen kívül semmi az eszükbe.

Mióta "állítólagos" az, amikor mélymagyar betyársereget félholtra vernek náluk intelligensebb magyar állampolgárokat ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Hümmm....

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 22:50

turidani írta:
Jóska.bá írta:
Belize írta:http://www.portfolio.hu/gazdasag/ezert_ugrott_meg_a_koltsegvetes_hianya_2.217235.html

Ezért ugrott meg a költségvetés hiánya (2.)

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Defiictaht150707-201507072

Kellene egy okos finesznyik, aki megmagyarázná nekünk, hogy a hiány növekedése
tulajdonképpen csökkenés.......


Inkább egy okos ballib kéne, aki végre megmagyarázná, hogy miért sikerül a fidesz kormánynak teljesíteni az államháztartási hiánnyal kapcsolatos terveit, és miért nem sikerült ez egyszer sem ballibéknek, mikor pedig olyan okosak?

Van benne igazság:
a Balf@sz Baloldal még azt a trükköt sem tudta eljátszani, amit a Finesz, hogy
december 30-án eladta a 3 % feletti adósságrészt, amit a következő év
második napján aztán visszavásárolt.
Így az évforduló napján így lett
(papíron) 3 % az államadósság !
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Bicske képviselője szerint

Témanyitás by Jóska.bá 2015-07-22, 22:44

Bicske fineszes országgyűlési képviselője, volt polgármester szerint
"A bevándorlók csoportosan mászkálnak és ezzel félelmet keltenek."

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Narancs_0

Szép estét ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 39 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.