Megbeszéljük - Bolgár nélkül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megbeszéljük - Bolgár nélkül

+6
DKW
Jóska.bá
doktorKá
kondor
Gejza
Rumcájsz
10 posters

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Lejtőn a forint

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 18:12

Már 101 * PI-nél tart az EUR......

Turidani magyarázkodhat.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 18:08

Jóska.bá írta:Nem volt váratlan.Benne volt a korban - ez igaz.
És megtette, amit akart. Ha ott voltál az 5. könyve
bemutatóján, emlékezhetsz, ő azt mondta,
megírta, amit akart, nem fog több könyvet írni.
Nyugodjék békében - amiért (szerintem) megdolgozott.

http://nepszava.hu/cikk/1079151-elhunyt-csernok-attila

Ezeket Nobella gyújtotta érte:

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 12347914_1095676073799736_3554475600830280175_n

Béke poraira!
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Lézer az USA nagykövetét alázza - aki ráadásul nő

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 18:07

Azt mondja, hogy nálunk senki nem lehet nagykövet azért, mert egy pártot támogat.

1) Pedig DE.
2) Erős a véleményem, hogy ezek az agyamentek anyagilag már hetedíziglen
ezer évre előre rendben vannak, és ezzel igen nagy lett az arcuk is. Már nem gondolkoznak,
úgy érzik, hogy magyar nábobként mindent mondhatnak-tehetnek.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Elhunyt Csernok Attila,

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 18:07

Nem volt váratlan.Benne volt a korban - ez igaz.
És megtette, amit akart. Ha ott voltál az 5. könyve
bemutatóján, emlékezhetsz, ő azt mondta,
megírta, amit akart, nem fog több könyvet írni.
Nyugodjék békében - amiért (szerintem) megdolgozott.

http://nepszava.hu/cikk/1079151-elhunyt-csernok-attila

Ezeket Nobella gyújtotta érte:

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 12347914_1095676073799736_3554475600830280175_n
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 17:56

Jóska.bá írta:
Trollirtó írta:Alapvetően pacifista vagyok, és ezt hangoztatni is szoktam.
De most én is eljutottam oda, hogy ezt az IS-dolgot ezen a módon nem lehet
megoldani. Fegyver kell.

Az IS nem reformálható, nem alakítható, nem igazítható a 3. évezredhez.
Egy teljességgel elfogadhatatlan, embertelen, kegyetlen formáció, amit
sebészként egyszerűen ki kell vágni az emberiség testéből.

És logikus megoldásnak tűnik, ha Európa az országukat megszálló
IS elől menekülteket felkészíti arra, hogy - segítséggel - szerezzék vissza a
hazájukat, vágják ki ezt a rákos daganatot, és utána talán még kemót is kaphatnak...


ezzel - önkéntes alapon - egyetértek.
és persze azok szerzik vissza a honukat, akik harcolnak érte...
azokét is ők szerzik majd meg, akik nem vállalják a harcot a jussukért....

Én is önkéntességre gondoltam.
Te viszont továbbgondoltad a dolgot: mi van akkor, ha így akár százezres
fegyveres "haderő" keletkezik, ami nem áll meg saját hazája felszabadításánál...
Ha addig nem áll meg, amíg az IS-nek írmagja is marad, akkor rendben. De nem fog.

1986-ban, amikor az USA bombázta Líbiát, ott voltam. Minden férfi 10 éves kor felett
géppisztolyt kapott. És elszörnyedve láttam, hogyan változtatja ez meg az addig
alapvetően békés arab embert...de valószínűleg nem csak az arabot.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 17:45

Trollirtó írta:Alapvetően pacifista vagyok, és ezt hangoztatni is szoktam.
De most én is eljutottam oda, hogy ezt az IS-dolgot ezen a módon nem lehet
megoldani. Fegyver kell.

Az IS nem reformálható, nem alakítható, nem igazítható a 3. évezredhez.
Egy teljességgel elfogadhatatlan, embertelen, kegyetlen formáció, amit
sebészként egyszerűen ki kell vágni az emberiség testéből.

És logikus megoldásnak tűnik, ha Európa az országukat megszálló
IS elől menekülteket felkészíti arra, hogy - segítséggel - szerezzék vissza a
hazájukat, vágják ki ezt a rákos daganatot, és utána talán még kemót is kaphatnak...


ezzel - önkéntes alapon - egyetértek.
és persze azok szerzik vissza a honukat, akik harcolnak érte...
azokét is ők szerzik majd meg, akik nem vállalják a harcot a jussukért....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 17:36

Jóska.bá írta:DJBÚ- :
( http://www.atv.hu/belfold/20151207-bolgar-szerint-gyurcsany-nincs-abban-a-helyzetben/hirkereso ) -
Azért ez érdekes....
"Sok egyéb mellett megjegyzi, hogy Gyurcsány nincs hatalmon,
így nincs abban a helyzetben,
hogy korlátozhassa a sajtószabadságot." ....
Szerintem egyszerűen aljasság ezzel a mondattal, hogy
"nincs abban a helyzetben, hogy korlátozhassa a sajtószabadságot." -
azt sejtetni, hogy ha helyzetben lenne, bizonyára korlátozná.....

Érdekes, hogy a nyilvánosság előtt megszólaló emberek mennyire nem
gondolják meg, hogy hogyan fogalmaznak, mint mondanak.
Merem remélni, hogy nem így gondolta - bár DJBÚ Gyurcsányhoz való
viszonyát ismerve erre kevés alapom lehet...

De MINDEN nemvédosztagos és nemjobbikos politikus ilyen emlegetése
újabb szög az európai Magyarország koporsójába és újabb pár szavazat
a védosztag mellett...
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty DJBÚ-2

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 17:11

DJBÚ- :
( http://www.atv.hu/belfold/20151207-bolgar-szerint-gyurcsany-nincs-abban-a-helyzetben/hirkereso ) -
Azért ez érdekes....
"Sok egyéb mellett megjegyzi, hogy Gyurcsány nincs hatalmon,
így nincs abban a helyzetben,
hogy korlátozhassa a sajtószabadságot." ....
Szerintem egyszerűen aljasság ezzel a mondattal, hogy
"nincs abban a helyzetben, hogy korlátozhassa a sajtószabadságot." -
azt sejtetni, hogy ha helyzetben lenne, bizonyára korlátozná.....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Menekültek visszaküldése katonaként

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 17:07

Alapvetően pacifista vagyok, és ezt hangoztatni is szoktam.
De most én is eljutottam oda, hogy ezt az IS-dolgot ezen a módon nem lehet
megoldani. Fegyver kell.

Az IS nem reformálható, nem alakítható, nem igazítható a 3. évezredhez.
Egy teljességgel elfogadhatatlan, embertelen, kegyetlen formáció, amit
sebészként egyszerűen ki kell vágni az emberiség testéből.

És logikus megoldásnak tűnik, ha Európa az országukat megszálló
IS elől menekülteket felkészíti arra, hogy - segítséggel - szerezzék vissza a
hazájukat, vágják ki ezt a rákos daganatot, és utána talán még kemót is kaphatnak...

Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 17:03

Szép estét ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 16:58

mavtelep írta:
doktorKá írta:Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!

Most először értek egyet a gondolataiddal, de most nagyon !

Szervusztok, jó napot !

A te figyelmedbe is ajánlom, amit drKának írtam.
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Hülyeséget írtál ! Én pl. pacifista vagyok.

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 16:57

doktorKá írta:Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!

Vetted-e észre, hogy a katonasággal, csak mint szerződéses vagy önkéntes lehetőséggel értettem eddig egyet ?
Más ne döntsön az életemről, mint apáméról döntött Horthy, aki kiküldte a keleti frontra - pedig nem akaródzott neki.

De, ha valaki öntudatból, vagy pénzért akar mások által öngyilkos lenni, az ellen semmi kifogásom.
Nem tetszik viszont, hogy utána meg az anyukák mennek tüntetni, hogy meghalt a fiuk - Amerikában persze....
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Az jó sok ! de miért nem kaptuk még meg személy szerint ?

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 16:51

DKW írta:Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 MED_0013384088
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty DJBÚ

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 16:47

DJBÚ azt mondja:
"Vannak ugyan fasisztoid vonások, de attól ez még demokrácia"....
.... kiváncsi lennék, hogy ha annak idején leendő apósa azt mondta volna a lányáról, hogy
"a lányomnak vannak ugyan a terhességi tesztjén vonások,
de attól ez a lány még ártatlan. Vegye csak el bátran kedves Gyuri !"
...milyen szemeket meresztett volna ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 16:42

mavtelep írta:
doktorKá írta:Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!

Most először értek egyet a gondolataiddal, de most nagyon !

Szervusztok, jó napot !

Ezt is megértük: ezzel bizony én is egyetértek.
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-12-10, 16:17

mavtelep írta:
doktorKá írta:Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!

Most először értek egyet a gondolataiddal, de most nagyon !

Szervusztok, jó napot !

Hát kérem, ezt is megértük! Respect!
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by mavtelep 2015-12-10, 16:16

doktorKá írta:Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!

Most először értek egyet a gondolataiddal, de most nagyon !

Szervusztok, jó napot !

mavtelep

Hozzászólások száma : 436
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by doktorKá 2015-12-10, 16:05

Van megoldás a migránskérdésre.
A hírek szerint, többségében jól táplált, fiatal férfiak jöttek Európába. Na kérem. Németországban, ezeket a magukat szírnek valló férfiakat, néhány hetes katonai alapkiképzésben kell részesíteni, majd egy csapatszállító repülőn visszavinni Szíriába, ahol szárazföldi felszabadító harcot folytatnának, a NATO légierő támogatásával. Ezzel, egyrészt megoldódna az európai migránskérdés, (hisz győztes harcuk folytán, az asszonyok, gyerekek is hazatérhetnének), másrészt, a rengeteg hamis szír útlevéllel Európában dekkoló figura vagy visszamenne harcolni, vagy felfedné valós nemzetiségét, akkor pedig azért lehet kitoloncolni. Harmadrészt, az ISIS vereségével, csökkenne a migrációs nyomás Európán. Kéretik átgondolni!
doktorKá
doktorKá

Hozzászólások száma : 2323
Join date : 2015. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Veszélyek leselkednek ránk - Erre készül a kormány

Témanyitás by DKW 2015-12-10, 13:54

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 720


Lassul a magyar gazdaság 2016-ban, ennek ellentételezésre a kormány több lépést is tesz – mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. Jön a lakásépítési-ösztönző program, de megnyomják az uniós és költségvetési beruházásokat is. Az államdósság csökkenésénél rezeg a léc.

Az államháztartás idei teljesítménye is jó lesz - az elmúlt években rendre stabilan a GDP 3 százaléka alatt alakul hiány. Minden külső finanszírozási nyomás ellenére teljesíthető a 2,4 százalékos hiánycél, sőt ennél egy kicsit kevesebb is lehet - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a parlament költségvetési bizottsága előtti meghallgatásán.

Az államadósság is csökkenhet - tavaly a GDP 76,2 százaléka volt -, hacsak nem történik az utolsó három hétben kellemetlen lépés - tett egy megjegyzést a miniszter. Amennyiben nem lesz ilyen meglepetés, akkor további csökkenésre is van az esély. A gondot az uniós támogatások erőteljes kifizetése okozza, ugyanis amíg Brüsszel leállította a kifizetéseket, addig a magyar állam nem - így mintegy 600 milliárd forintos finanszírozási igény jelent meg az adósságkezelőnél - ami átmenetileg növeli az államadósságot.

A viszonylag magas (2,7-2,9 százalékos) várható GDP-növekedés ellenére a kormány csak 0,1 százalékpontos államadósság-csökkentésre számít. Az államadósságon belül mérséklődik a devizaarány, így csökken az ország sérülékenysége, devizakockázata. Emiatt is kizárólag a forintpiacról újította meg az adósságkezelő a 2015-ben lejáró adósságokat. Az államadósság finanszírozásában egyre nagyobb szerepet játszik a lakosság.

A magyar gazdaság idén várhatóan három százalék körüli növekedést produkál a tavalyi 3,7 százalék után. Mivel az idei ütem meghaladja az uniós átlagot, csökken a lemaradás, felzárkózási pályán van a magyar gazdaság - fogalmazott a pénzügyér. Jövőre a világgazdaság növekedése lassul, így a magyar gazdaságnak is számos külső kihívásra kell válaszolnia. Ezek közül elsőként említette a miniszter, hogy hosszú évek óta érik a Fed kamatemelése - ami a feltörekvő piacokról forrást von ki. A banki mérlegekben már látszik, hogy Közép-Európából 15-20 milliárd dollárnyi tőkét vontak ki. A kínai gazdaság lassulása is hat a magyar növekedésre, ezért volt fontos, hogy a magyar gazdaság teljesítménye egyelőre változatlan.

Beruházásösztönzés uniós és költségvetési forrásokból

Nem hagyja a magyar gazdaságot érintetlenül az autóipar válsága (Volkswagen-botrány.) Eddig ennek nem látszanak jelei, de nem zárhatóak ki későbbi hatások. A kockázatok között említette Varga Mihály migrációt - eddig erre a célra 44 milliárd forintot fizetett ki az államháztartás. Európa szociális kiadásai növekedni fognak a következő években a menekülthullám miatt - derült ki a szavaiból.

A kormány négy területen indít növekedésösztönző lépéseket, mivel a beruházások növekedésének fenntartása a növekedés alapja. Nagyon fontosak a nagyvállalati beruházások, de a kormány dolgozik egy lakásépítési-ösztönző programon is, így a háztartások is segíthetik a beruházások növekedését. Fontos elem az uniós támogatások gyors lehívása is - ennek érdekében 2017 végéig kiírják az új pénzügyi ciklus összes pályázatát. A kormány a munkaerőpiacon is lépéseket tervez: a közfoglalkoztatás kiterjesztésén túl gyorsítanák azokat a képzési programokat, amelyek segítik a közmunkából való kilépést. Jelenleg 12-13 százalékos kilépés a munkaerőpiacra - ez még kevés, igaz duplája a induláskorinak. Folytatódnak az állami beruházási programok is, a költségvetés Beruházási Alapjának működtetésével - sorolta a miniszter.

Emiatt jó, hogy nem lesz sok vagyonosodási vizsgálat

A NAV átalakítása az OECD-beli trendet követi - állította Varga egy képviselői kérdésre. Az átalakítás révén az adóhivatal betagozódik a nemzetgazdasági tárcába. A tárcavezető szerint az átalakításkor a cégek, adózók igényeit vették figyelembe, az új rendben pedig gyorsulhat az ügyintézés. Ennek részeként a NAV készítheti el 2016-tól részben, 2017-től pedig szinte teljes mértékben az szja-bevallásokat. Szavai szerint a NAV vezetése körül nem voltak botrányok. Ellenben az botrányos és elképesztő, hogy egyes pártok külföldi vádakat kész tényként kezelték - fogalmazott a politikus.

Mára vagyonosodási vizsgálatok elveszítették értéküket - ennek fő okát az ellenzéki pártokban látja, mivel a NAV minden egyes ilyen kérdésre "elindult". Emiatt szűkítette a az új NAV-törvény a vagyonosodási vizsgálat lehetőségét. Csak akkor lehet ezentúl ilyen vizsgálatot indítani ha rendőrségi nyomozás vagy gyanú merült fel, helyes volt az eljárásindítás szűkítése - legalábbis a miniszter szerint.

Az MNB az ország legjobban ellenőrzött szervezete - van felügyelőbizottsága, a belső ellenőrzése, figyeli az Állami Számvevőszék és a könyvvizsgálók. A jegybank konkrét döntéseit - a devizatartalék átértékelődésén elért nyereség elköltését - nem bírálhatom, ha ezt tenném, az lenne a hiba - mondta egy képviselői kérdésre Varga.

Nem a kincstár miatt késtek a bérek

A közalkalmazotti bérek, fizetések utalása nem a Magyar Államkincstár, hanem az egyes költségvetési szervek feladata - mondta a miniszter. Több ezer közalkalmazott nem kapta meg időben bérét decemberben, késedelmesen esetleg részben fizették ki járandóságát. Varga szerint ilyen ügyben mindössze 15 bejelentés érkezett, ezekből viszont az derül ki, hogy az érintett intézményeknél egyedi hibák, pontatlanságot történetek. Az a hisztéria, amely szerint több százezer ember nem kapott bért, rémhírterjesztés - fogalmazott a miniszter.

A NAV-ellenőrök által a napokban lebuktatott, számla nélkül dolgozó Mikulásról újabb részleteket árult el Eszerint a "Mikulás-vállalkozó" 17 ezer forintot kért a szülőktől, ezután került elő a szülők NAV-os igazolványa. A NGM nem szól bele az ellenőrzésekbe, ezzel az konkrét esettel sincs baj. A Mikulás-vállalkozókat, pedig Mikuláskor lehet ellenőrizni, nem máskor - zárta le az ügyet Varga Mihály.
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-12-10, 13:48

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 MED_0013384088
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 13:46

Very Happy Mad
DKW írta:Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 MED_0013383918
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 13:42

Az NB1-es nézőszámok újra a negatív rekord felé tendálnak,
a most hétvégi fordulón

kevesebben mentek el mint a Fradi-stadion befogadóképessége.

http://444.hu/2015/12/09/annyira-kevesen-jarnak-meccsre-hogy-torvenyt-modosittat-a-fidesz
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by DKW 2015-12-10, 13:42

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 MED_0013383918
DKW
DKW

Hozzászólások száma : 805
Join date : 2015. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Jóska.bá 2015-12-10, 12:05

A Nap Vicce:
Pintér Sándor arról beszélt, hogy zéró toleranciát fognak tanúsítani a korrupcióval szemben....
Morfondír: visszamenőleg is ?
Jóska.bá
Jóska.bá
Admin

Hozzászólások száma : 7355
Join date : 2015. May. 10.
Age : 74

https://megbeszeljuk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Trollirtó 2015-12-10, 07:51

Jóska.bá írta:Ömlik a pénz a magyar gazdaságba:
már 316 forintot is kap az, akinek van egy eurója !
"A magyar reformok (és a kormányszintre emelt
korrupció) működnek !"

A kávém meg elfogyott....
Jóóóóóó reggelt ?

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Z
Trollirtó
Trollirtó

Hozzászólások száma : 5217
Join date : 2015. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Megbeszéljük - Bolgár nélkül - Page 5 Empty Re: Megbeszéljük - Bolgár nélkül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.